predsjednistvo BiH napadnuto bojama!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#151

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

shuriken wrote:jeste vidjeli kako su ih marisali!
a vijest je da su drotovi povrijedjeni?!

jeste vidjeli prolaznika, svi sute, samo neka zena se pobunila!

evo vijesti, policija je nakorumpiraniji segment drustva.

ajmo veceras pred predsjednistvo, ako nista dobacivat drotovima

zna li neko gdje ih drze?
Stvarno katastrofa, onaj policajac jos poteze pistolj.... :x
Treba opet sutra baciti farbu ali ponjeti i palice pa kom opanci kom obojci, mamu im njihovu cobansku.
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#152

Post by shuriken »

[quote="muha_sa"]Jesu li im skupocjene limuzine ofarbali?[/quote]

bijedan komentar.
a, muha?
onda OK
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#153

Post by hool »

PITARKA_SA wrote:
davor.d wrote:revolucija je pocela... a sada oruzje u ruke i na ulice jer sa bagrom se samo tako moze obracunati...
nemoj tako ne smijes se braniti ako te drot udari smao ga pusti nek te zgazi dok ne umres!!
sada je bilo ostatak snimka,na BHT kako tri drota biju momka,pred svijetom,sakama po bubrezima,po glavi i to krvnicki!!
kakvi smo mi jadnici,svaka nam cast svima eto!!! :x :x :x :x
Uzas, od onoliko ljudi na cesti, jedna zena se javno buni, i govori pred camerama, kako je smrdljivi drot izvukao pistolj na nenaoruzanog momka :?
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#154

Post by Svemirski_Jebach »

shuriken wrote:
muha_sa wrote:Jesu li im skupocjene limuzine ofarbali?
bijedan komentar.
a, muha?
onda OK
mislim, fakat bi i to bilo dobro...ofarbat im limuzine..one audije i picke materine
User avatar
dexcox
Posts: 385
Joined: 06/12/2004 11:06

#155

Post by dexcox »

nisam se odavno ovako ismijo onom drotu sto ga isprskase
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#156

Post by shuriken »

kolko nam treba da nas se bar desetak skupi?
imate li nekih neodgodivih obaveza?
oko 20 30?
samo gandhijevski.
mozda svijece u boji? jel ima negdje za kupit sarenih svijeca?
ajmooo!!
nedim_uk
Posts: 99
Joined: 04/04/2006 11:58
Location: Ukrajina-Aktivan-Radio

#157

Post by nedim_uk »

Kakve li drskosti!!! Udariti policajca,unistiti zastavu i biti ponosan na to.Boze sacuvaj!! Koliko je momaka poginulo da bi se ta zastava viorila,da bi mogao taj celavi narkoman ispoljavati svoje psihoze.Svaka cast onom policajcu na smirenosti, jer da sam ja bio na njegovom mjestu istog trena bih mu pred onim ljudima prosuo mozak!!!!Potpuno hladnokrvno i bez griznje savjesti!
Drzava nije stvar sprdanja a policija jos manje,ovo nije nacin da se iskaze neka svoja licna frustracija.U ime koga u ime cega??

Nadam se da ga veceras u istrazi jos lome.Pazi mudonje nasao unistavat zastavu i to pred vladom,pred narodom.Opet kazem koliko je zivota izgubljeno da bi se ona slobodno viorila....
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#158

Post by hool »

daduli_sa wrote:
hool wrote:
Kukuruz_Barbe-q wrote:Thats my point :thumbup:
Zasto taj DROT kad je vidio sta se desava pred predsjednistvom, nije dosao do tih momaka, pa rekao
Dobar dan gospodine
Vasa dokumenta molim?
Nego ko prava seljacina, STA JE TO, i prvi je poceo da upotrebljava fizicku silu
Sa tobom ce se moci ocigledno razgovarati kada te popusti malo adrenalin i odusevljenost idejom koju niko usput receno ne omalovazava. Tada ce ti izgleda tek moci doci u glavu i ono sto ti mladi ljudi su uradili a nisu trebali radili.
Do tada - pozdrav!

Mala sugestija - razbij izlog na prvoj radnji koja ti naleti pa sacekaj da vidis da li ce ti policajac prici tako kako ti ocekujes ili ce te prvo uhvatiti lagano za ruku da mu ne bi pokusao pobjeci.
I ovi mladi ljudi su trebali otici negdje na popodnevnu kaficu, ceskat jaja, otici poslije u neki internet club i pisati po forumima , KAKO TREBA OVO, KAKO TREBA ONO :zzzz:
Ako ti ne kontas da se sa ovakvim sistemom kakav mi imamo mozes izboriti samo silom, onda ti ja ne mogu pomoci
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#159

Post by shuriken »

katran i perje?
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#160

Post by Kukuruz_Barbe-q »

Sad sam vidio ono premlacivanje i stvarno barbarski, trebali su ga samo savladat i lisice na ruke i u stanicu a ne ga bit ko ludi.
jaca78
Posts: 639
Joined: 28/09/2005 18:12

#161

Post by jaca78 »

Ma ja najbolje biti NEUTRALAN :zzzz:
Ako ispadne nesto dobro od ovoga, onda ce ih podrzati,ako ispadne lose, onda ce biti protiv njih :oops:[/quote]

ma takva konstatacija logicno stoji, ali ne stoji da je dosta orijentisan ka bilo kojoj politickoj partiji.
btw, zbog cega bi pokret uopste morao imati misljenje o ovome
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#162

Post by horns&drums »

Policajac njega prvi poce vuci i opali ga.

Al' jebi ga, frajer se zove Mladen pa to mijenja na stvari :D:D:D:D

p.s. za ovu zastavu niko nije ginuo, ova zastava je nametnuta. E da je ljiljane to bi vec bila prica
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#163

Post by shuriken »

nedime eto ti union jacka pa ga cuvaj ko svetinju

ni motorno ulje ni frankenstajn nisu nicije zastave
mozda westendorpove, ko zna jel ziv?

jel to u UK veca svetinja komad krpe nego UK citizen?
jel uso frajer kod kraljice u sobu, pa su fino kulturno s njim popricali, prvo kraljica, pa drotovi. sasvim moguce da je fasovao i neku kaznu.

nemoj pricat besmislice!
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#164

Post by BHG »

police brutality :x ima li iko od javnih licnosti da ih kritikuje na tv ili radju...mislim na policiju i njihove metode suzbijanja "nemira"...sta bi bilo da je doslo 1000 demonstranata...mozda bi nam i policija pucala u narod...nebi me zacudilo...stoka
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#165

Post by hool »

nedim_uk wrote:Kakve li drskosti!!! Udariti policajca,unistiti zastavu i biti ponosan na to.Boze sacuvaj!! Koliko je momaka poginulo da bi se ta zastava viorila,da bi mogao taj celavi narkoman ispoljavati svoje psihoze.Svaka cast onom policajcu na smirenosti, jer da sam ja bio na njegovom mjestu istog trena bih mu pred onim ljudima prosuo mozak!!!!Potpuno hladnokrvno i bez griznje savjesti!
Drzava nije stvar sprdanja a policija jos manje,ovo nije nacin da se iskaze neka svoja licna frustracija.U ime koga u ime cega??

Nadam se da ga veceras u istrazi jos lome.Pazi mudonje nasao unistavat zastavu i to pred vladom,pred narodom.Opet kazem koliko je zivota izgubljeno da bi se ona slobodno viorila....
Pretpostavljam ( mozda se varam) nedim_UK UNITED KINGDOM?
Sta ima u Londonu?
Ps. nismo se mi borili za ovu zastavu?
Mi smo se borili za zastavu sa LJILJANIMA
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#166

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

nedim_uk wrote:Kakve li drskosti!!! Udariti policajca,unistiti zastavu i biti ponosan na to.Boze sacuvaj!! Koliko je momaka poginulo da bi se ta zastava viorila,da bi mogao taj celavi narkoman ispoljavati svoje psihoze.Svaka cast onom policajcu na smirenosti, jer da sam ja bio na njegovom mjestu istog trena bih mu pred onim ljudima prosuo mozak!!!!Potpuno hladnokrvno i bez griznje savjesti!
Drzava nije stvar sprdanja a policija jos manje,ovo nije nacin da se iskaze neka svoja licna frustracija.U ime koga u ime cega??

Nadam se da ga veceras u istrazi jos lome.Pazi mudonje nasao unistavat zastavu i to pred vladom,pred narodom.Opet kazem koliko je zivota izgubljeno da bi se ona slobodno viorila....
Ti si prolupao il' ti noge smrde... :D Ono je zastva F.BiH i zastva BiH koja je usvojena iza DEJTONA, pa tako za te zastave nije prolivena ni kap krvi. :-D Al' et' nema veze... :D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#167

Post by Svemirski_Jebach »

nedim_uk wrote:Kakve li drskosti!!! Udariti policajca,unistiti zastavu i biti ponosan na to.Boze sacuvaj!! Koliko je momaka poginulo da bi se ta zastava viorila,da bi mogao taj celavi narkoman ispoljavati svoje psihoze.Svaka cast onom policajcu na smirenosti, jer da sam ja bio na njegovom mjestu istog trena bih mu pred onim ljudima prosuo mozak!!!!Potpuno hladnokrvno i bez griznje savjesti!
Drzava nije stvar sprdanja a policija jos manje,ovo nije nacin da se iskaze neka svoja licna frustracija.U ime koga u ime cega??

Nadam se da ga veceras u istrazi jos lome.Pazi mudonje nasao unistavat zastavu i to pred vladom,pred narodom.Opet kazem koliko je zivota izgubljeno da bi se ona slobodno viorila....
odavno nisam vidio vece sranje od ovog tvog posta...

cuj drzava nije stvar sprdanja...gdje ti zivis? U kini? Na Kubi?

Znas li ti sta je demokratski aktivizam? Znas li ti da narod ima pravo da srusi vlast koja mu se ne svidja??

I sigurno ljudi nisu izginuli da bi one mudonje i majmuni sjedili u predsjednistvu i krali od njihove djece i roditelja..

U ime koga i u ime cega ti ovo pises? Znas li ti sta govoris i u kojem vremenu i sistemu zivis? Nabijem taj tvoj post...
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#168

Post by hool »

BHG wrote:police brutality :x ima li iko od javnih licnosti da ih kritikuje na tv ili radju...mislim na policiju i njihove metode suzbijanja "nemira"...sta bi bilo da je doslo 1000 demonstranata...mozda bi nam i policija pucala u narod...nebi me zacudilo...stoka
Ta bi stoka uradila sve sto im predsjednistvo kaze, ako predsjednistvo kaze , PUCAJ U NAROD . BUNE SE , oni ce to uciniti bez razmisljanja, budi siguran u to :?
Reina
Posts: 1236
Joined: 08/04/2005 11:58

#169

Post by Reina »

i ono je ponasanje pripadnika nevladine organizacije FUJJJ :zzzz:
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#170

Post by shuriken »

nisam od huje ni primijetio da se nedim zalaze da decka drotovi lome.

ALO, NEDIM SE ZALAZE DA LIKA DROTOVI VEZANOG LOME!!

evo njegovih rijeci:

Nadam se da ga veceras u istrazi jos lome.

zapamtite Nedima, kad se bude neki Nedim kandidirao za fotelju za par godina kao neko ko je zrtvovao karijeru u UK da bi pomogao svom narodu.
remember Nedim!
don't forget Nedim!
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#171

Post by BHG »

nedim_uk wrote:Kakve li drskosti!!! Udariti policajca,unistiti zastavu i biti ponosan na to.Boze sacuvaj!! Koliko je momaka poginulo da bi se ta zastava viorila,da bi mogao taj celavi narkoman ispoljavati svoje psihoze.Svaka cast onom policajcu na smirenosti, jer da sam ja bio na njegovom mjestu istog trena bih mu pred onim ljudima prosuo mozak!!!!Potpuno hladnokrvno i bez griznje savjesti!
Drzava nije stvar sprdanja a policija jos manje,ovo nije nacin da se iskaze neka svoja licna frustracija.U ime koga u ime cega??

Nadam se da ga veceras u istrazi jos lome.Pazi mudonje nasao unistavat zastavu i to pred vladom,pred narodom.Opet kazem koliko je zivota izgubljeno da bi se ona slobodno viorila....
sta rece iz londona i osta ziv...e moj nedime dodji vamo pa malo zivi s nama pa onda prosipaj raji mozgove bez griznje savjesti...
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#172

Post by horns&drums »

Neka jebac, ne nerviraj se pazi na pritisak :);)
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#173

Post by hool »

Reina wrote:i ono je ponasanje pripadnika nevladine organizacije FUJJJ :zzzz:
Trebali su doci sa cvijecem :?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14640
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#174

Post by DaysleepeR »

nedim_uk wrote:Kakve li drskosti!!! Udariti policajca,unistiti zastavu i biti ponosan na to.Boze sacuvaj!! Koliko je momaka poginulo da bi se ta zastava viorila,da bi mogao taj celavi narkoman ispoljavati svoje psihoze.Svaka cast onom policajcu na smirenosti, jer da sam ja bio na njegovom mjestu istog trena bih mu pred onim ljudima prosuo mozak!!!!Potpuno hladnokrvno i bez griznje savjesti!
Drzava nije stvar sprdanja a policija jos manje,ovo nije nacin da se iskaze neka svoja licna frustracija.U ime koga u ime cega??

Nadam se da ga veceras u istrazi jos lome.Pazi mudonje nasao unistavat zastavu i to pred vladom,pred narodom.Opet kazem koliko je zivota izgubljeno da bi se ona slobodno viorila....
Jade jadni, onaj momak je 7 godina VOLONTER u ovoj zemlji za njenu dobrobit dok ti negdje tamo funte klepas i seres seres.

Otpade onaj ljudski kako te nije stid.
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#175

Post by Svemirski_Jebach »

horns&drums wrote:Policajac njega prvi poce vuci i opali ga.

Al' jebi ga, frajer se zove Mladen pa to mijenja na stvari :D:D:D:D

p.s. za ovu zastavu niko nije ginuo, ova zastava je nametnuta. E da je ljiljane to bi vec bila prica
e jeste frajer se zove mladen al ne mislim da u ovom slucaju to ista mijenja...i da je mujo isto bi bilo.

Al nek su ljudi pokazali da se nesto mice...BRAVO KAKANJ!
Post Reply