predsjednistvo BiH napadnuto bojama!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#126

Post by mIRCerka »

bhodzic wrote:
Pokret ''Dosta'' je ovim ograđivanjem pokazao da su ipak ogranak 'neke' stranke..necu navesti koje....ko je imalo pametan skontace....
greshka, pokret je ogradjivanjem pokazao da ne zeli biti iskoristen u NECIJEM prljavom predizbornom triku....

Pokret Mladih za BiH je navodno podrzao ovo, a plus su podrzali Harisa Silajdzica....opet brkate pojmove...al eto, izace na vidjelo sve :D
Šandor
Posts: 2383
Joined: 13/04/2005 20:26
Location: Negdje izmedju

#127

Post by Šandor »

PITARKA_SA wrote:Nego eto sad ,sto nije prebio onog momka :x
Nije ga ni mogao prebit. Onaj s kačketom bi ga razbio da pamti do kraja života! :D:D

Daduli, drot bi izgubio posao. Bilo da je pucao onome, tebi ili meni. Ne bi više radio kao policajac.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45274
Joined: 29/12/2005 01:20

#128

Post by jeza u ledja »

BRAVO!!!

Ova akcija pokazuje da za pokretanje gradjanske svijesti progresivnim 'metodama' ne treba stotine ljudi, dovoljno je samo malo maste i nekoliko (ili samo jedan) spremnih ljudi.

Bezbroj napisanih ili izgovorenih rijeci ne vrijedi kao jedna stvarna akcija.

PS: Durex. :thumbup:

A.C.A.B.
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#129

Post by hool »

Ima li neko informaciju, dali je AZDAJA dovukla dodatne snage obezbijedjenja ispred zgrade predsjednistva?
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#130

Post by PITARKA_SA »

"Momak,nije smjeo udarit policajca.."
E pa ni oni,pod kojim naredbama radi taj isti policajac i svi ostali,ne smiju krasto od nas,prodavati pola drzave,pustiti ljude da umiru od gladi,lagat nas,svojoj djecici kupovat skupe autice i slat ih na skolovanja od nasih para,ne smiju oni mnogo sta pa opet rade!
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#131

Post by Kukuruz_Barbe-q »

Ma ja hajmo bit drotove, oni su krivi za nezaposlenost, korupciju i sjebanost zemlje.

@hool jel ti A.C.A.B znaci Alway carry a bible? :D
Mrmak
Posts: 57
Joined: 17/07/2004 23:19

#132

Post by Mrmak »

IMAJU LI OVI MOMCI KAKAV RACUN DA IM ODMAH PARE SALJEM ZA IDUCU AKCIJU.
TREBACE IM I ZA ADVOKATA AKO OVA GUBAVA VLAST NASTAVI DA SE KURCI.


FORZA TUTTO COMPLETO!!!!

POTEZ DECENIJE!!!
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#133

Post by hool »

Kukuruz_Barbe-q wrote:Ma ja hajmo bit drotove, oni su krivi za nezaposlenost, korupciju i sjebanost zemlje.

@hool jel ti A.C.A.B znaci Alway carry a bible? :D
DROTOVI su krivi, zato sto znaju sta predsjednistvo radi ovom jadnom narodu, ali bi oni pucali na jadni narod, da zastite tri smrada, zbog pisljive plate od par stoja :x
A.C.A.B znaci A.C.A.B. 8-)
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#134

Post by Jimmy_The_Saint »

Druže, drotovi brane poredak. Uvijek i svugdje. Ako je poredak takav, i drotovi su njegov sastavni dio. E, sad, koliko ima smisla mlatiti se s njima, to je stvar individualnog ukusa, petlje, izbora.

U svakom slučaju, Ferrari i Kabrio Merc praše gradom u špici 250 km/h, i NEMA DROTA za to. Ali ima da se ne ufleka Predsjedništvo. To je, bajo, DUBINSKA korupcija. I ja sam korumpiran. I ti. Svi smo se omlečili. Pa i ove lole iz Kaknja.
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#135

Post by daduli_sa »

Samo cu zapitati ove koji do kosti brane ovo sto su ovi momci uradili - da li bi bili istog misljenja da je neko recimo vas bio u obezbjedjenju i samo radio svoj posao? Da li bi i tada rekli ma hajde, neka ga je podjebavao, prvi udario direktno nogom u stomak/torzo?
Jedno je imati super ideju i dobro je realizovati (sto im niko ne spori, svaka im cast), nesto sasvim drugo na kraju pokazati svoju nepromisljenost i jalijastvo (onim gadjanjem su mogli proci sa manjom kaznom, ovako su se SAMI uvalili u sranje jer su prvi direktno napali sluzbena lica).
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#136

Post by Kukuruz_Barbe-q »

Samo cu zapitati ove koji do kosti brane ovo sto su ovi momci uradili - da li bi bili istog misljenja da je neko recimo vas bio u obezbjedjenju i samo radio svoj posao? Da li bi i tada rekli ma hajde, neka ga je podjebavao, prvi udario direktno nogom u stomak/torzo?
Jedno je imati super ideju i dobro je realizovati (sto im niko ne spori, svaka im cast), nesto sasvim drugo na kraju pokazati svoju nepromisljenost i jalijastvo (onim gadjanjem su mogli proci sa manjom kaznom, ovako su se SAMI uvalili u sranje jer su prvi direktno napali sluzbena lica).

Na vrh
Thats my point :thumbup:
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#137

Post by Jimmy_The_Saint »

Ja da sam se u miliciju prijavio, oćerali bi me od kuće.
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#138

Post by hool »

daduli_sa wrote:Samo cu zapitati ove koji do kosti brane ovo sto su ovi momci uradili - da li bi bili istog misljenja da je neko recimo vas bio u obezbjedjenju i samo radio svoj posao? Da li bi i tada rekli ma hajde, neka ga je podjebavao, prvi udario direktno nogom u stomak/torzo?
Jedno je imati super ideju i dobro je realizovati (sto im niko ne spori, svaka im cast), nesto sasvim drugo na kraju pokazati svoju nepromisljenost i jalijastvo (onim gadjanjem su mogli proci sa manjom kaznom, ovako su se SAMI uvalili u sranje jer su prvi direktno napali sluzbena lica).
Nisu oni pokazali nepromsiljenost i jalijastvo, nego prva mala skupina momaka koja je imala muda da pokaze sta misli o predsjednistvu i onima sto cuvaju to predsjednistvo 8-)
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#139

Post by Jimmy_The_Saint »

E, da. Jedan moj prika, predratni, ratni, i poratni komandir jedne stanice milicije u SA, pričao mi je malo o tome kako su popunjavali redove: s vremena na vrijeme, MUP ode na teren... Redovno u nekom selu iza božjih tregera nalete na čobana kockaste glave, i riječ po riječ, dogovore se s njim, stave ga u Land Rover, svezu u grad i uposle u miliciji....
Pojednostavljujem, ali živa je istina :) Pili smo skupa, ja i drug milicajac.
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#140

Post by PITARKA_SA »

Ne treba ti nikakva prica ,samo im pogledaj coskaste glave sve ce ti biti jasno..nek oni tjeraju prosjake,i mene kaznjavaju zbog prekrsaja u saobracaju,nek samaraju cigancice po Ferhadiji,nek lemaju navijace kad im se neka stvar digne...stvarno,nemaju pametnijeg posla..zemlja nam je Svicarska :x
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#141

Post by hool »

Kukuruz_Barbe-q wrote:
Samo cu zapitati ove koji do kosti brane ovo sto su ovi momci uradili - da li bi bili istog misljenja da je neko recimo vas bio u obezbjedjenju i samo radio svoj posao? Da li bi i tada rekli ma hajde, neka ga je podjebavao, prvi udario direktno nogom u stomak/torzo?
Jedno je imati super ideju i dobro je realizovati (sto im niko ne spori, svaka im cast), nesto sasvim drugo na kraju pokazati svoju nepromisljenost i jalijastvo (onim gadjanjem su mogli proci sa manjom kaznom, ovako su se SAMI uvalili u sranje jer su prvi direktno napali sluzbena lica).

Na vrh
Thats my point :thumbup:
Zasto taj DROT kad je vidio sta se desava pred predsjednistvom, nije dosao do tih momaka, pa rekao
Dobar dan gospodine
Vasa dokumenta molim?
Nego ko prava seljacina, STA JE TO, i prvi je poceo da upotrebljava fizicku silu
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#142

Post by Svemirski_Jebach »

DUREX wrote:Svaka cast momcima (uz zamjerku ,da bi umjesto boja, mnogo adekvatnije i prigodnije bilo koistiti GOVNA)

Sve sto hiljade mladih,koji po Sarajevu ispijaju kafe i drkaju na raznorazne Chele i ostale gradske kurtone,nisu bili ustanju da urade, uradilo je ovih par momaka I SVAKA IM CAST

Inace,da napomenem da Sarajevska omladina ,koja bi trebala da bude motor neke ,´ajmo reci,buduce revolucije ili,ako nista, nekog socijalnog prevrata,ne da nikada nije mrdnula nekom stvari na svu ovu situaciju,nego je katastrofalno politicki,soioloski neupucena i neobrazovana,pa umjesto da se na nju oslanja neka buduca esencija bunta i sukoba a ovom kriminogenom vlascu,ja im ne bi dao ni da cuvaju ovce,koliko su sposobni...

Nekada,kada hodam ovim gradom,zaista osjetim stid sto sam rodjeni Sarajlija,kada vidim koliko se moji sugradjani zanimaju za drzavu i za svoju buducnost...Tuga...

Ovo ogradjivanje (umjesto necega sto se jedino moze zasluziti ovim gestom-a to je PODRSKA) organizacije "Dosta" i ostalih "revolucionara",samo govori sve....Igrajmo se revolucije,dok ne pukne prvi pendrek,a onda svi u glas "Nismo mi!!"
potpisujem majstore...

Svaka cast momcima - potpuno ih podrzavam. Jedino sto su mozda trebali onuboju pobacati i onda sjesti pred vrata i praviti pasivni otpor. umjesto belaja al dobro, prvi macici se u vodu bacaju. Niko drugi nije nista drugo uradio...tako da im se ne moze staviti na teret.

A momci i cure iz Tutto Completo su pokazali svima kako se to radi...kako se politicki djeluje. Nadam se da ce ovo pokrenuti dalje aktivnosti...moja puna podrska.

znam jo onoga lika celavog, lik je fakat...

A i ja sam razocaran da DOSTA ne podrazava ovo javno nego se ogradjuje...trebali bi svi zajedno nastupiti. I na kraju ljudi su bacili boje, ne bombe. Kako rece lako se igrati revolucije dok prvi pendrek ne pukne... :roll: :roll:

I da dodam - fakat su ljudi pokazali politcku samosvijest, a na zalost sarajevska omladina drka qooratz u kafanama...a nek drugi im popravljaju svijet.
Last edited by Svemirski_Jebach on 27/09/2006 19:27, edited 3 times in total.
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#143

Post by daduli_sa »

hool wrote:
Kukuruz_Barbe-q wrote:
Samo cu zapitati ove koji do kosti brane ovo sto su ovi momci uradili - da li bi bili istog misljenja da je neko recimo vas bio u obezbjedjenju i samo radio svoj posao? Da li bi i tada rekli ma hajde, neka ga je podjebavao, prvi udario direktno nogom u stomak/torzo?
Jedno je imati super ideju i dobro je realizovati (sto im niko ne spori, svaka im cast), nesto sasvim drugo na kraju pokazati svoju nepromisljenost i jalijastvo (onim gadjanjem su mogli proci sa manjom kaznom, ovako su se SAMI uvalili u sranje jer su prvi direktno napali sluzbena lica).

Na vrh
Thats my point :thumbup:
Zasto taj DROT kad je vidio sta se desava pred predsjednistvom, nije dosao do tih momaka, pa rekao
Dobar dan gospodine
Vasa dokumenta molim?
Nego ko prava seljacina, STA JE TO, i prvi je poceo da upotrebljava fizicku silu
Sa tobom ce se moci ocigledno razgovarati kada te popusti malo adrenalin i odusevljenost idejom koju niko usput receno ne omalovazava. Tada ce ti izgleda tek moci doci u glavu i ono sto ti mladi ljudi su uradili a nisu trebali radili.
Do tada - pozdrav!

Mala sugestija - razbij izlog na prvoj radnji koja ti naleti pa sacekaj da vidis da li ce ti policajac prici tako kako ti ocekujes ili ce te prvo uhvatiti lagano za ruku da mu ne bi pokusao pobjeci.
Mrmak
Posts: 57
Joined: 17/07/2004 23:19

#144 link na yuotube

Post by Mrmak »

davor.d
Posts: 62
Joined: 02/06/2006 16:44

#145

Post by davor.d »

revolucija je pocela... a sada oruzje u ruke i na ulice jer sa bagrom se samo tako moze obracunati...
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#146

Post by muha_sa »

Jesu li im skupocjene limuzine ofarbali?
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#147

Post by PITARKA_SA »

davor.d wrote:revolucija je pocela... a sada oruzje u ruke i na ulice jer sa bagrom se samo tako moze obracunati...
nemoj tako ne smijes se braniti ako te drot udari smao ga pusti nek te zgazi dok ne umres!!
sada je bilo ostatak snimka,na BHT kako tri drota biju momka,pred svijetom,sakama po bubrezima,po glavi i to krvnicki!!
kakvi smo mi jadnici,svaka nam cast svima eto!!! :x :x :x :x
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#148

Post by shuriken »

jeste vidjeli kako su ih marisali!
a vijest je da su drotovi povrijedjeni?!

jeste vidjeli prolaznika, svi sute, samo neka zena se pobunila!

evo vijesti, policija je nakorumpiraniji segment drustva.

ajmo veceras pred predsjednistvo, ako nista dobacivat drotovima

zna li neko gdje ih drze?
Juve Fanatic
Posts: 23
Joined: 18/10/2004 23:06
Contact:

#149

Post by Juve Fanatic »

Braoooooooo Kakanjci.Svaka cast!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14655
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#150

Post by DaysleepeR »

Sad je na BHT bio onaj dio koji fali na ovom snimku, dakle premlacivanje.

Trojica cuvaju celavog momka koji je dakle vec savladan a ona debela svinja ga s ledja sakama udara u bubrege i glavu.

To je jasno prekoracenje ovlasti.

Da razjasnimo, celavi se jeste ponasao bezobrazno ali postoje nacini kako se strucno savladava takva osoba a to sigurno nije udaranje tonfama u glavu i sakama u bubrege.

Katastrofa.

To je demokratija koju nam prodaju, mater im jebem
Post Reply