Predizborna obećanja.....

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#51 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Image
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#52 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Image
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#53 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Image
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#54 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Svi koji nemaju i imaju, imat ce.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#55 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Imam rijesenja za sve vase probleme, 100% je siguran i donosi bezbriznost, dobitak, ljepotu, mladost i snagu u svakom ljudskom djelovanju. Rijesava sva negativna stanja i donosi radost u svakom trenu. Sve ukupne uspjesnosti su neogranicene i djeluje odmah na sve.

Naprijed, drzimo se i idemo u srece koje nas cekaju. One su tu da ih zagrabimo i ponesmo...... i nosimo do beskonacnosti.
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#56 Re: Predizborna obećanja.....

Post by Haman2 »

Predizborna obecanja po onoj narodnoj " Obecanje ludom radovanje". Stalno kritikujemo vlast koju smo sami izabrali. Da li krivimo sebe zbog toga. Zasto uvijek vidimo navodne greske kod drugih a nista kod sebe. Vlast je nase ogledalo ili drugim rijecima receno nasa refleksija. Kakvi mi takva i vlast.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#57 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Haman2 wrote: Predizborna obecanja po onoj narodnoj " Obecanje ludom radovanje". Stalno kritikujemo vlast koju smo sami izabrali. Da li krivimo sebe zbog toga. Zasto uvijek vidimo navodne greske kod drugih a nista kod sebe. Vlast je nase ogledalo ili drugim rijecima receno nasa refleksija. Kakvi mi takva i vlast.

Nismo mi, oni su,

mi smo, to jeste ja sam i oni koje ja vodim, i kad glasate i naravno pobijedim, vodim vas u sve ukupno bogatstvo i srecu u svim, kako u svim privatnim, tako i svim drustvenim ljudskim zajednickim aspektima svacijeg zivota.



(niste vidjeli ali pao sam na pod i zabolio me stomak od smijeha :lol: )






Sve dok se svacija ljudska svijest ne promijeni u da niko nije na svijetu sam, i da svijet nije samo njegov..... nista od nikakve promijene.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#58 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

..... sto znaci u tacnom prevodu da ako obratite paznju na to sta vam govorim, i usput razmislite o sreci i blagostanju koju vam nudim rasirenih ruku punih ljubavi i obzira prema vama, o beskonacnoj sreci koja obuhvata sve i svakoga gdje se god nalazio i svi ko god ti bili..... onda je to trenutak u kojem se trci prema meni, ne okrecuci se za onim sto je bilo.....


Dodjite, samo dodjite, ispunite kvadartice na listicima, punim srcem sa osmjehom na licu ubacite ih u kutije, i cvrstim korakom kuci, rahat i slobodan od briga i svega sto donosi neraspolozenje i ljepotu zivota.


Dodjite, samo dodjite.......
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#59 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

..... dodjite dodjite, samo dodjite, hajmo ruke gore, i u glas svi za jednog

hajmo ruke gore i u glas svi za mene

hajmo ruke gore.....
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#60 Re: Predizborna obećanja.....

Post by Trebam te »

Nema izbora niti obecanja vec samo kupovina glasova..

Ovako to rade u selu Trnovo, osnuju nekakvo malo komunalno preduzece, peru pare i kupuju glasove...Tipican lopovluk kako Berilo pere novac preko trnovskih ovaca. Tako cijela drzava funkcionise :D

http://www.zurnal.info/novost/20803/mil ... uposlenika
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#61 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Trebam te wrote:Nema izbora niti obecanja vec samo kupovina glasova......


Stara fora...... kupis i picis, zato nam je ovako, kupi nas ko vrecu krompira. :mrgreen:
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#62 Re: Predizborna obećanja.....

Post by Trebam te »

...i raja se pita otkud fukari...tolike vile vikendice i limuzine...a pred rat u poderanim opancima gmizali...ko Berilo :D

Fukara ostaje fukara, dzaba je krasti u haramu nema nafake! :thumbup:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#63 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Trebam te wrote: ...i raja se pita otkud fukari...tolike vile vikendice i limuzine...a pred rat u poderanim opancima gmizali...ko Berilo :D

Fukara ostaje fukara, dzaba je krasti u haramu nema nafake! :thumbup:

Lopov lopovu krade...... jedan se nakrao drugi nije i svaki kruzi od jednog do drugog,


a od postena se nema sta ukrast jer taj i nema nista da mu se ukrade...... :mrgreen:


(pokusaj sad skontat zasto se kod nas ovoliko laze i krade...... nije zato sto smo posteni.)
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#64 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Moji sigurni planovi i zivotni pravac kako u mom djetinstvu, porodici, familiji od dede mi do dede sa koljena na koljeno uvjek bio, i sada je kao i sutra.......

To je sigurnost, perspektiva, zivotne radinosti, drustveni ne presusni dobitci, sirokost mogucih djelovanja, zagarantovana uspjesnost, jasni vidici buducnosti...... sveopsto ne postojanje kraja u djelovanju na 100% dobit neogranicenog bogatstva.

Ne zaboravite koji kvadratic treba ispuniti, i vodim vas.......



Dodjite dodjiteee......
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#65 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Svi bomboni prekriveni su samo jednim ispunjenim kvadraticem.





Šleperi kamiona čokoladnih bombona napunjeni su šafranom, bijelim tartufama, vanilijom s Madagaskara i zlatnim listićima.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#66 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

mac mac mac evo cokolade, mac mac mac......
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#67 Re: Predizborna obećanja.....

Post by Haman2 »

Predizborna obecanja u skladu sa onom narodnom. " Obecanje ludom radovanje". Svi se zalimo na vlast ali ponovo biramo iste. Zasto? Pa nasi politicari su nasa refleksija. Nije dzaba receno " narod ima onakvu vlast kakvu zasluzuje. :izet: :izet:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#68 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Haman2 wrote:.... narod ima onakvu vlast kakvu zasluzuje. :izet: :izet:

Ali nema cokolada, a narod mora da ima cokolade, i to se mora narodu dati, bez ikakvog izuzetka....

Zato sam ja tu, mada to ne zelim, nikad to nisam zeliooo i htjeooo, nikad, ali posto vidim da odose cokolade.... odlucih da to tako vise ne moze.

Ne mogu ja jesti cokoladu a da je vi ne jedete, nikad to nisam mogao a ne mogu ni sad, a necu moci ni sutra..... nikad.


Zato je kvadratic tu....... sjetite se cokolade i ja sam tu, nosim cokolade...... :izet:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#69 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Image


Sto ste padali padali ste.... cvrstim cu zakonom dovesti inspekcije za provjeru i poravke svih stolica.

Nece narodi kod mene padat, ovo je 21 vijek i to se mora hitno srediti.....
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#70 Re: Predizborna obećanja.....

Post by duminjo »

Kada su tacno izbori?
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#71 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

duminjo wrote: Kada su tacno izbori?
:lol: :lol: :lol:


Nasmija me...... hvala. :thumbup:
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#72 Re: Predizborna obećanja.....

Post by Haman2 »

Ima ona narodna " obecanje ludom radovanje". Pred izbore politicari mnogo toga obecavaju. Od toga zavisi njegov polozaj. Ili ce biti politicar ili idu na biro rada ili pak u svijet trbuhom za kruhom.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#73 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Haman2 wrote: Ima ona narodna " obecanje ludom radovanje". Pred izbore politicari mnogo toga obecavaju. Od toga zavisi njegov polozaj. Ili ce biti politicar ili idu na biro rada ili pak u svijet trbuhom za kruhom.


:thumbup:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#74 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

.... hajmo hajmo fali mi para, sad ce ljeto.



Image
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#75 Re: Predizborna obećanja.....

Post by seln »

A sada, samo za demobilisane borce, veliki hit "fadiljebe, nevadi".
Locked