Predizborna obećanja.....

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#76 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Hajde hajde na proteste, nista ovo ono nesto, prosle sedmice sam rezerviso ljetovanje......
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#77 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

.....hajde hajde, trebam i ratu za auto uplatit.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#78 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Hajmo hajmo ne dajte ljudi, ako mi blokiraju racune u bankama ukinut ce vam bonove za biskvite u javnim kuhinjama.
User avatar
muha_sa
Posts: 128483
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#79 Re: Predizborna obećanja.....

Post by muha_sa »

mishic
Posts: 6069
Joined: 28/04/2011 16:29

#80 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mishic »

Među ovim pljuvaćima po ovoj ili onoj stranci velika većina su onih koji su "presvukli po nekoliko dresova".
Svuda se okušali, svuda izvisili i kad "frišak dres obuku" opletu po bivšem "timu" do te mjere da čovjek mora reći sreća pa su ovu budaletinu šutnuli ili sreća što se ovakav nije dokopao nikakve vlasti. Jer da jest bio bi sto put gori od ovih što su na vlasti. A ovi što jesu i što su na vlasti mijenjali su se izmjenjali po nekoliko puta. Svi obečavali i svi lagali tako da među njima postoji samo jedna jedina razlika a to je da je nekome manje a nekome više zapalo. Ništa drugo! Baš ništa!!! Jaje jajetu...
Mafijaška legla i ovi i oni i svi. Od njih su gori samo ovi pljuvatori koji ne pljuju po svima nego po zadatku. Dobivaju svoje male ulogice i pokušavaju se ušlepati... :izet:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#81 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

..... svježa jaja stara jaja :izet:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#82 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

duminjo wrote: Kada su tacno izbori?



CIK će od 7. do 9. maja raspisati Opće izbore u BiH


Centralna izborna komisija (CIK) Bosne i Hercegovine će od 7. do 9. maja raspisati Opće izbore koji će biti održani u oktobru ove godine, potvrđeno je za Klix.ba.

Iz Centralne izborne komisije BiH na naš upit o danu raspisivanja izbora odgovorili su da još uvijek ne znaju tačan datum raspisivanja izbora, ali da će se to desiti od 7. do 9. maja.

CIK je prema važećem Izbornom zakonu BiH dužan u roku od 150 dana prije dana izbora donijeti odluku o održavanju Općih izbora. Iz Centralne izborne komisije već su ranije najavili kako će poštivati zakone i u skladu sa zakonskim odredbama početkom maja ove godine raspisati Opće izbore.

Stanovnici Bosne i Hercegovine će u oktobru ove godine imati priliku birati članove Predsjedništva Bosne i Hercegovine, zastupnike za Zastupnički dom Parlamentarne skupštine BiH, Zastupnički dom Parlamenta FBiH, predsjednika i potpredsjednike bh. entiteta RS, predstavnike za Narodnu skupštinu Republike Srpske, kao i predstavnike za kantonalne skupštine u bh. entitetu FBiH.

Prošli Opći izbori, odnosno sedmi po redu u BiH, raspisani su odlukom Centralne izborne komisije Bosne i Hercegovine 15. maja 2014. godine.



https://www.klix.ba/vijesti/bih/cik-ce- ... /180416061
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#83 Re: Predizborna obećanja.....

Post by Haman2 »

Najobicnije price za malu djecu ili sarena laza za malu djecu i odrasle koji razmisljaju kao djeca. Stalno kritiziramo vlast a uvijek biramo iste ljude, jer nam ti koje biramo ne nude neke druge ljude. Zasjeli su na celne funkcije, dobro jedu, piju, svaki dan su debljaju a neki od njih ne mogu ni stomak da nose ako ga kajsom ne podvecu. To ukazuje da tesko zive i da puno brinu za narod svoj.

:?: :?:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#84 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Biramo vazda iste zato sto smo i mi vazda isti.

Ne mjenjamo se mi, ne mjenja se niko.....

Hocemo promjenu i sve da mjenjamo..... ali samo da se mi ne promjenimo.


Niko ne valja, samo ja valjam. :mrgreen:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#85 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Cuko nema?

Maca nema isto?

Pitat tamo ne, pitat mene da.

Coko zlato sa pojest mene pitat imam.

Svi zlato imati sa coko, ne gladan.



samo kvadratic ispuniti samo tamo,

samo sam tamo ja sam samo,

tamo zlatni coko svi samo jesti tamo stalno.







i ima cuko i maca ima isto

imati ja i dati vama..... stalno
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#86 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Ima li iko da ne zna za koga ce glasat, ikakvih pitanja, ima mu nesto ne jasno.... da mu objasnim? :mrgreen:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#87 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Znaci da glasanje za mene je da vi glasate za sebe, jednostavno, tako to ide.....

glasanje za sebe pa onda za mene ne ide, jer ako mene prvo nema..... izgubljeni ste, to bujica nosi, to odnese, ovako ja stanem pred bujicu i nema da odnese :lol:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#88 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

CIK - Prijave podnijele 72 političke stranke i 39 nezavisnih kandidata


Prijave su podnijele 72 političke stranke i 39 nezavisnih kandidata - saopćeno je iz Centralne izborne komisije (CIK) BiH.


Centralna izborna komisija BiH će do 9. juna izvršiti provjere i ovjeriti prijave onih političkih stranaka i nezavisnih kandidata koje ispunjavaju zakonom propisane uslove.

Centralna izborna komisija BiH danas je „BH Pošti“ predala oko 64.000 pošiljki za birače koji su bili registrirani da glasaju iz inostrantva na lokalnim izborima 2016. godine.






(Lahko nosim ubjedljivu pobjedu, ja sretan vi sretni........ :sretan: )
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#89 Re: Predizborna obećanja.....

Post by Novak20 »

Gdje je hidroelektrana Vranduk ??? Gdje su kilometri autoceste. :D
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#90 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Novak20 wrote: Gdje je hidroelektrana Vranduk ??? Gdje su kilometri autoceste. :D


Cuj gdje su..... e svasta :lol:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#91 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Cirkus kreno..... :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#92 Re: Predizborna obećanja.....

Post by kakavdanakneiskustvu »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/diana-z ... /180602052

ona priznaje da je do sad radila protiv drzave, o **** zemljo
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#93 Re: Predizborna obećanja.....

Post by insomnia78 »

Klix je kao i obicno ovo glupo srocio al mescini da ona misli na ove prethodnike
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#94 Re: Predizborna obećanja.....

Post by kmirsad »

mali jomu wrote:
Novak20 wrote: Gdje je hidroelektrana Vranduk ??? Gdje su kilometri autoceste. :D


Cuj gdje su..... e svasta :lol:
Eno ih na računima...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#95 Re: Predizborna obećanja.....

Post by kmirsad »

insomnia78 wrote:Klix je kao i obicno ovo glupo srocio al mescini da ona misli na ove prethodnike
:thumbup:
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#96 Re: Predizborna obećanja.....

Post by Haman2 »

Price za malu djecu u koje odrasla djeca vjeruju. Na kraju od svih prica nema nikakve koristi.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#97 Re: Predizborna obećanja.....

Post by kmirsad »

Haman2 wrote:Price za malu djecu u koje odrasla djeca vjeruju. Na kraju od svih prica nema nikakve koristi.
Rušitelj iluzija... spacijalni rat... unošenje defetizma i osjećaja bespomoćnosti...
Ostaje još da pozoveš birače da ne izlaze na izbore, da ne glasaju... jer sve će biti isto...
Dobra obuka...
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#98 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

Biraci izadjite na vasa biracka mjesta i glasajte, necu vam reci za koga da glasate, ali ako ne glasate za mene necu moci otplatiti kredit za kucu u Makarskoj, necu moci uplatiti familijarno putovanje po Juznoj Americi, oduzet ce mi 12 auta a cerka mi tek polozila, a i mali mi se navikao na ovo jedno, kaze da mu se svidja, i smanjit cu vam svima plate, zavrnut vodu, iskljucit struju, poskupiti popravke krovova i fasada, dovest cu vam migrante pred ulazna vrata.....
bluesjunior
Posts: 731
Joined: 21/05/2014 11:14

#99 Re: Predizborna obećanja.....

Post by bluesjunior »

po svemu sudeći dobar si kandidat :thumbup: al stas ba u juznoj americi :-D
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#100 Re: Predizborna obećanja.....

Post by mali jomu »

bluesjunior wrote: po svemu sudeći dobar si kandidat :thumbup: al stas ba u juznoj americi :-D
jasta vec jasta da sam dobar kandidat....

a o juznoj americi sam cuo kad sam sa Aljaske letio za Egipat, pa mala mi od rodjaka u avionu nije znala gdje je Amerika, pa neko dobacio juzna i tako smo svi u avionu skontali da bi trebali malo prosetat po juznoj americi..... :)
Locked