Pravna pomoc - BH Telecom

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
diinnoo
Posts: 16
Joined: 19/10/2011 00:29

#1 Pravna pomoc - BH Telecom

Post by diinnoo »

Pozdrav svima.

Nedavno sam dobio poziv od BH Telecom, putem kojega su mi zatražili da platim "tri dana", samo tri dana ovoga tekuceg mjeseca (Januara). Da li oni imaju pravo da traze naplatu za ta "tri dana", s tim da je mjesec jos u toku.

Unaprijed Hvala.
Last edited by diinnoo on 01/10/2013 16:06, edited 1 time in total.
diinnoo
Posts: 16
Joined: 19/10/2011 00:29

#2 Re: Pravna pomoc - BH Telecom

Post by diinnoo »

link wrote:nemaju milion posto. pokreni tuzbu na vrhovnom sudu ili mozda cak i u briselu i dokazi da si u pravu. ako ti je to gnjavaza mozes nazvati da ti protumace racun, ako sam ne mozes skontati sta pise, ali ja ti ipak savjetujem da pojasnjenje trazis sudskim putem.
Znaci juce su me nazvali i rekli da moram platiti ono sto sam zvao za određenja tri dana januara, i rekli su ako ne platim da ce mi iskljuciti telefon. Takodjer su mi rekli da sutra odem na razgovor, pa zato i pitam da li imaju pravo da mi ovo rade, jer ne zanm da se ikada ikome ovo desilo, vec normalno pocetkom sljedeceg mjeseca dodje racun.
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#3 Re: Pravna pomoc - BH Telecom

Post by campa_xxx »

A koliko si im jos duzan?
User avatar
Miki123
Posts: 1788
Joined: 23/09/2007 12:44

#4 Re: Pravna pomoc - BH Telecom

Post by Miki123 »

link wrote:nemaju milion posto. pokreni tuzbu na vrhovnom sudu ili mozda cak i u briselu i dokazi da si u pravu. ako ti je to gnjavaza mozes nazvati da ti protumace racun, ako sam ne mozes skontati sta pise, ali ja ti ipak savjetujem da pojasnjenje trazis sudskim putem.

ma kakav vrhovni, odmah strasburg. :-)

ima li neki razlog zašto su ti tražili da platiš ta 3 dana? kako nikom drugom ne traže? na kraju, prije nego se upustite u bilo šta, razmislite jeste li vi koristili te usluge. ako jeste, kako očekujete da to ne platite? i kako očekujete da vas sud oslobodi ispunjena obaveze koju ste "potrošili"?
Post Reply