PRAVDA ZA DENISA

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
casanova123
Posts: 1495
Joined: 04/04/2011 22:16

#226 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by casanova123 »

Gospodjo Garagic,

suosjecam sa Vama, i znajte da ce pravda doci. A kada dodje, tesko ce zaplatiti oni koji je odugovlace i negiraju, a tek oni koji su napravili zlocin/e. Sve ce doci na svoje. SVE.

Zelim Vam sve najbolje i da zante da imate punu podrsku kako od mene, moje porodice, tako i mnogih drugih. Ako postoji jos ista sta se moze uraditi samo recite.

Pozdrav..
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#227 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by nevenkagaragic »

casanova123 wrote:Gospodjo Garagic,

suosjecam sa Vama, i znajte da ce pravda doci. A kada dodje, tesko ce zaplatiti oni koji je odugovlace i negiraju, a tek oni koji su napravili zlocin/e. Sve ce doci na svoje. SVE.

Zelim Vam sve najbolje i da zante da imate punu podrsku kako od mene, moje porodice, tako i mnogih drugih. Ako postoji jos ista sta se moze uraditi samo recite.

Pozdrav..
Hvala casanova123, znam, da ce pravda doci, MORA!
Nije vazno ni kada, ni kako, vazno je da ce DOCI...uvek dodje.
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#228 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by nevenkagaragic »



Dan 25-ti… dan ubijene mladosti…
25.maja 1995.godine… zlocin na tuzlanskoj KAPIJI…
Tog kobnog dana i Denis je bio tu…vratio se kuci ranije.
A onda… 25.07.2005.godine… zlocin u MIRU…


DENIS - 82 MESECA…
Last edited by nevenkagaragic on 23/01/2022 20:24, edited 1 time in total.
User avatar
alemica
Posts: 64
Joined: 27/05/2012 22:44

#229 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by alemica »

R.I.P. tuzno ali doista je tako .. :(
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#230 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by nevenkagaragic »

CEKAJUCI PRAVDU...

DENIS GARAGIC - knjiga 16.08.2006.
(nakon klika na link sacekati cca 1 minutu da se otvore 44 stranice, otvoriti u PDF-u)

Image

Denisov bambus jos zivi… 7 godina…
Bio je u buketu koji mi je doneo za 30 godina braka...
Na danasnji dan pre 7 godina.


Image
Last edited by nevenkagaragic on 22/01/2022 23:41, edited 5 times in total.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#231 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by PipiDugaDevetka »

nevenkagaragic wrote:

Dan 25-ti… dan ubijene mladosti…
25.maja 1995.godine… zlocin na tuzlanskoj KAPIJI…
Tog kobnog dana i Denis je bio tu…vratio se kuci ranije.
A onda… 25.07.2005.godine… zlocin u MIRU…


DENIS - 82 MESECA…
Ne znam kolika je satisfakcija rodbini poubijanih na Kapiji tog 25. maja, trebaju imati na umu da će krivac, general Đukić Novak iza brave ostati 45 godina da ne bi slučajno još koji put predvodio velikosrpsku vojsku u kojekakvim novim pohodima. Dodatak na tu satisfakciju je to što je agresorima oduzet dio teritorije, Država-Kazna, neovisna Republika KosovA.

Zločine u miru, nadležni tek treba da razjasne i kazne.
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#232 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by nevenkagaragic »

Ima ljubavi koje nikada
ne umiru.
Ima zvezda koje vecno
blistaju.
I ne nestaju...

Ima zlocina koji se
ne oprastaju.
Ima obecanja koja se
ne zaboravljaju.
I pravdi koje ne uzmicu...


DENIS – 7 godina... trazim Te medju zvezdama...
Last edited by nevenkagaragic on 23/01/2022 20:26, edited 1 time in total.
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#233 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by Hemera »

:( :( :( :( :(
User avatar
slobodann
Posts: 203
Joined: 20/05/2012 10:32

#234 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by slobodann »

Image
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#235 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by nevenkagaragic »

„...ako mi zivot krila skrati, i sneg u oku pocne da veje,
znam, bar se necu pokajati sto sam umeo da se smejem.“ (M.Antic)

DENIS - A IMAO BI 33 GODINE…
Last edited by nevenkagaragic on 23/01/2022 20:27, edited 1 time in total.
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#236 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by nevenkagaragic »

Gospodin Muhamed Borogovac je malo pogresio: Zdenko Bajo je brat Ivoninoj majci, odnosno ujak maloj Ivoni Bajo.
Ne znam da li mu je poznata cinjenica da je PRAVDA u BiH je jos uvek nedostizna, pa i za ubice u miru...
Imamo bezbroj primera, kako u RS, tako i FBiH.
Pravosudje u BiH je jad i cemer, na celu sa VSTV-em, dokazuju to svakodnevno!


Roditelji ubijene djece trebaju se ugledati na Zdenka Baju

objavljeno: 09. 09. 2012
Image

Koliko ljudi u Bosni i Hercegovini je izgubilo kćerku, sina, brata, sestru, roditelja, rodjaka, prijatelja, sunarodnika od zločinačke ruke? I šta su učinili povodom toga? Šta su učinili da zločince stigne pravda? Koliko roditelja ubijene djece u Bosni progoni ubice, da se makar na taj način oduze svojim najdražim, kada nisu ispunili svoju glavnu roditeljsku obavezu, da zaštite svoje dijete od zločinačke ruke?

Odgovor je porazan: Samo majke Srebrenice koje se u Tuzli okupljaju svakog 11. u mjesecu da traže pravdu za svoju ubijenu djecu. Nažalost one su potpuno nemoćne zbog nezainteresovanosti današnjih tuzlanskih i BiH vlasti.

A svi smo mi krivi za naše nevine žrtve. Nismo imali pravo biti naivni poslije toliko genocida? Zašto se nismo naoružali? Zasto smo predali naše živote i živote naših najdražih na milost i nemilost lukavim “komšijama” koji su nam preko 40 godina glumili bratstvo i jedinstvo, dok su tiho iza leđa radili na projektu velike Srbije, osvajali armiju, miliciju, opštinu, preduzeće, medije….?

I kada već nismo zaštitili svoje porodice na pravi način, zar nismo dužni našim ubijenim obezbijediti da barem njihove ubice budu pravedno kažnjene? Ta težnja za pravdom koja uključuje i žrtvovanje za pravdu je u osnovi čojstva. Ne možeš se smatrati čovjekom ako se ne boriš za pravdu, a to znači, ako ne činiš sve što možeš da dodješ do pravde. Nažlaost, prečesto čujemo opravdanja u stilu: “Ništa mi neće vratiti sina/kćerku u život.”, “Mora se živjeti.”, “Vrijeme liječi rane”, “Država treba da ganja zločince”, “Kako Amerika može gledati nepravdu?” itd. Sve izgovor do izgovora. Bezbrojne su mudrolije jadnika koji opravdavaju svoj komoditet, samo da se ne pomuće, da se ne nasekiraju, neka je njima život sto lakši.

Zato mogu iskazati samo svoje najveće poštovanje za gospodina Zdenku Baju iz Bijeljine, čija kćerka Ivona je poginula nesretnim slučajem, u saobraćajnoj nesreći, ali po svoj prilici, zbog nemara drugih ljudi. I bez obzira što se radi samo o nesretnom slučaju, gosp. Zdenko Bajo se uhvatio u koštac sa veoma močnim ljudima, i ne odstupa nego traži pravdu, jer šta je čovjek ako nije dostojanstven, ako se povija pred silnicima? U Bajinom slučaju silnici su lokalni kriminalac Gavrilo Bobar i njegove veze koje sežu do vrha RS-a.

Na slijedecem linku pogledajte slike koje veoma ubjedljivo dokazuju da je neko montirao, tj. prepravljao forenzičke dokaze. Pogledajte npr. sliku dječije torbe i biće vam jasno da je neko, da bi uklonio dokaze, brisao torbu hemikalijom koja je (srećom po pravdu) ostavila trag jer je promjenila boje na torbi.

http://kriminaluvlasti.blogger.ba/arhiva/2012/09/05/3377936

Normlano, uvijek postoji i mogućnost da griješimo, da sva ta forenzika ima neko drugo logično objašnjenje, da niko nije kriv. Ali u tom slučaju, zašto se vlasti boje da pokrenu nezavisnu istagu kako traži gospodin Bajo? (Piše: Dr. Muhamed Borogovac)

tuzlalive.ba

I JOS JEDNA OBJAVA:
Ne mozes se smatrati covjekom ako se ne boris za pravdu!

Naravno, covek se MORA boriti!
Zalosno je sto u BiH ta borba traje godinama.
Nekada se zavrsi i krajem zivota borca s BH pravosudjem.
Kako se u Tuzli zataskava :


DANIJELA

MOJ SIN DENIS

EDIT 13.11.2015. - nestali link teksta tuzlalive u PDF-u strana 240
Last edited by nevenkagaragic on 21/04/2018 20:34, edited 2 times in total.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#237 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by PipiDugaDevetka »

I ja bitku bijem protiv ''rogatih'' (izgleda da su ista imena u pitanju u kriminalnim vrhovima) koja su navedena od strane Bajo Zdenka i Nevenke Garagić. Ja se samo verbalno i pismeno putem interneta mogu solidarisati sa njima što i činim na ovoj temi i ovom Forumu. Znam da treba mnogo više solidarnosti, recimo kao u Tunisu kada se jedan pravednik samospalio, a onda je osvanulo proljeće! Proljeća sam željan u BiH!

:( :( :( :( :( :( :( :( - Osam tužnih smajlija za osmogodišnju Ivonu Bajo

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( - Dvadeset i šest tužnih smajlija za dvadeset i šest godina Denisa Garagića.
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#238 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by nevenkagaragic »

PipiDugaDevetka wrote:I ja bitku bijem protiv ''rogatih'' (izgleda da su ista imena u pitanju u kriminalnim vrhovima) koja su navedena od strane Bajo Zdenka i Nevenke Garagić. Ja se samo verbalno i pismeno putem interneta mogu solidarisati sa njima što i činim na ovoj temi i ovom Forumu. Znam da treba mnogo više solidarnosti, recimo kao u Tunisu kada se jedan pravednik samospalio, a onda je osvanulo proljeće! Proljeća sam željan u BiH!

:( :( :( :( :( :( :( :( - Osam tužnih smajlija za osmogodišnju Ivonu Bajo

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( - Dvadeset i šest tužnih smajlija za dvadeset i šest godina Denisa Garagića.
Sumnjam Pipi da bi samospaljivanje PRAVEDNIKA ista promenilo u ovoj drzavi.
Kriminal je najzesci upravo u VRHU, "sica" se nakotila ok njih, a narod sve vidi i zna...
Ne bi oni ni prstom mrdnuli da se pola drzave samospali.
Uostalom, svedoci smo upravo sprzene zemlje, a oni i dalje unapredjuju SVOJ vozni park, a drzava? Neka izgori, to nam porucuju.
Sta je NJIMA drzava? Samo krava muzara...
Sta su NJIMA gradjani? Nuzno zlo uz "kravu"...
Tako ce nam biti sve dok ih cutke podnosimo... do nas je.
Evo ih ("San", 05.09.2012.):
http://www.zaslike.com/files/zqmfgtps7mffk0odi.jpg
http://www.zaslike.com/files/99h6945bl8xmraokuvpr.jpg


Image Image
Last edited by nevenkagaragic on 21/04/2018 20:35, edited 2 times in total.
BiTa
Posts: 55
Joined: 13/09/2012 15:34

#239 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by BiTa »

@nevenka
Varljivo je misljenje nekih clanova ovog foruma da sam sa svojim postom(KOJI JE BIO DODUSE ISHITREN) pokazao iskljucivost i time zelio staviti do zananja da me nicija bol ne zanima.Pa ko moze da Vas razumije bolje do mene i meni slicnih.

Duboko suosjecam sa Vama.
pozz
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#240 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by nevenkagaragic »

BiTa wrote:@nevenka
Varljivo je misljenje nekih clanova ovog foruma da sam sa svojim postom(KOJI JE BIO DODUSE ISHITREN) pokazao iskljucivost i time zelio staviti do zananja da me nicija bol ne zanima.Pa ko moze da Vas razumije bolje do mene i meni slicnih.

Duboko suosjecam sa Vama.
pozz
Oprostite, ali ne znam o cemu se radi? Objasnite mi... moze i na pp.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#241 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by PipiDugaDevetka »

nevenkagaragic wrote:
PipiDugaDevetka wrote:I ja bitku bijem protiv ''rogatih'' (izgleda da su ista imena u pitanju u kriminalnim vrhovima) koja su navedena od strane Bajo Zdenka i Nevenke Garagić. Ja se samo verbalno i pismeno putem interneta mogu solidarisati sa njima što i činim na ovoj temi i ovom Forumu. Znam da treba mnogo više solidarnosti, recimo kao u Tunisu kada se jedan pravednik samospalio, a onda je osvanulo proljeće! Proljeća sam željan u BiH!

:( :( :( :( :( :( :( :( - Osam tužnih smajlija za osmogodišnju Ivonu Bajo

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( - Dvadeset i šest tužnih smajlija za dvadeset i šest godina Denisa Garagića.
Sumnjam Pipi da bi samospaljivanje PRAVEDNIKA ista promenilo u ovoj drzavi.
Kriminal je najzesci upravo u VRHU, "sica" se nakotila ok njih, a narod sve vidi i zna...
Ne bi oni ni prstom mrdnuli da se pola drzave samospali.
Uostalom, svedoci smo upravo sprzene zemlje, a oni i dalje unapredjuju SVOJ vozni park, a drzava? Neka izgori, to nam porucuju.
Sta je NJIMA drzava? Samo krava muzara...
Sta su NJIMA gradjani? Nuzno zlo uz "kravu"...
Tako ce nam biti sve dok ih cutke podnosimo... do nas je.
Evo ih ("San", 05.09.2012.):
http://www.zaslike.com/files/zqmfgtps7mffk0odi.jpg
http://www.zaslike.com/files/99h6945bl8xmraokuvpr.jpg
Samospalio se onaj jedan bivši borac...umro nakon poljevanja benzinom i paljenjem negdje iz SBK, pa njegovi saborci i narod ništa,...Neće se tako desiti bh. proljeće...

SIPA ima da uradi proljeće kada riješi slučaj IVONE BAJO i otkrije se gdje je četvrti nedostajući sanduk pun droge isporučen za BOBARA.

Pa kada se otkrije zvanično nalagodavac ubistva heroja Milana Vukelića. Nezvanično svi mi znamo ko je nalog dao da se isti ubije.

Možda se radi samo o ''šupljoj predizbornoj'', ali realno, mi već imamo zakone po kojima bi svi spomenuti na ovoj temi mogli malo ''na odmor'' u rešetkama.

Prije rata sam upoznao Gorana Zubca, pa mislim da se radi o časnom čovjeku koji bi uz još neke mogao poraditi na bh. proljeću...Ima sve preduslove da tako bude, pa mu ja zasada, dajem žestoku podršku.
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#242 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by nevenkagaragic »

Vreme ce pokazati Pipi...
Ja bas nisam optimista s obzirom da "riba od glave smrdi", a vidim uhapsene samo "repice" ili manje "lutkice".
Velike "lutke" su zasticene ili blagovremeno upozorene. Videcemo...
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#243 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by nevenkagaragic »

“Bez obzira da li je to negde zapisano, znam da cu uspeti. Ako to nije predodredjeno, predodredicu, ili ako nije sudjeno, JA cu to uraditi. Ako stignem do granice, precrtacu je, ako naidjem na kraj, stvoricu od njega pocetak.” (Slavisa Pavlovic)

Image

Konacno i moje ime - redni broj 157!
Nakon 3 godine i nepuna 2 meseca od podnosenja Aapelacuje Ustavnom sudu BiH...
Ne zanima me kakva ce biti odluka, kako god odlucili, samo dajte vise ODGOVORITE!
Ipak, volela bih da bude NEGATIVAN odgovor...
Pre cu stici do Evropskog suda u Strazburu, domaci "pravednici" su se vec pokazali...


DENIS – APELACIJA KONACNO NA REDU…

Image
Last edited by nevenkagaragic on 23/01/2022 20:41, edited 3 times in total.
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#244 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by nevenkagaragic »

JOS NISTA!
KOLIKO vremena Ustavnom sudu BiH treba za kucanje (imaju oni sve gotove formulare - verujem, poput VSTV-a) i dostavu odluke?


Neverovatna pricu sam procitala, pricu koja me rasplakala...
Juce sam nazvala broj mobilnog (iz procitanog teksta) o mladom i talentovanom 14-ogodisnjem Denisu Barta iz Sarajeva i razgovarala s njegovim ocem Nebojsom.

Narucila sam 2 DVD-a, sebi i Igoru.
Danas, vec sam zakljucavala stan i posla na groblje mom Denisu , kad dodje postar... posiljka je vec stigla!
Video traje nepun sat vremena (oko 50 minuta) i zaista sam ga s uzivanjem pregledala.
Svaka cast ovom izuzetnom mladicu.
Na omotu DVD-a stoji jedno veliko HVALA svima koji zele da pomognu Denisu i njegovom muzickom projektu :

Image

Juce sam i post na svom blogu posvetila Denisu Barta. On je nepobitan DOKAZ da nikada NE TREBA ODUSTATI!
NIKO ne moze predvideti ko ce preziveti ili koliko dugo ziveti.
Pogotovo NIKO NEMA PRAVO reci kako bi "NAJVEROVATNIJE" umro, a kada to kaze humanista - lekar, onda je to katastrofa!
Denis Barta je neverovatan DOKAZ...

Neverovatna prica o mladom Denisu Barta iz Sarajeva
"Nije strasno kada si probao nesto učiniti i nisi uspeo. Strasno je to kad nesto nisi ni pokusao, a mogao si…"
Last edited by nevenkagaragic on 23/01/2022 20:42, edited 3 times in total.
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#245 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by nevenkagaragic »



DENIS - 88 MESECI…Tamo si Ti…

Da covek ne poveruje... od 10.10.2012.godine kada je odrzana 133.sednica Ustavnog suda BiH (kasnije jos mnoge) do danas jos NEMA ODLUKE - odgovora na moju apelaciju o kojoj su odlucivali 10.10.?
Zaista nam je "azurno" i "UZORNO" pravosudje...
Uostalom, kao i SVE u drzavi...


Hahaha... azurni su bili u brisanju kompletnog pravosudnog foruma - ne cudi me - tu je bio dokumentovan sav uzas BH pravosLudja!
Last edited by nevenkagaragic on 23/01/2022 20:48, edited 1 time in total.
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#246 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by nevenkagaragic »

DENIS – BORBA ZA ISTINU I PRAVDU JOS TRAJE …

Umorna sam... ovih dana sam intenzivno mozgala - pripremala pripremala pitanja timu sudskih vestaka, a i zavrsnu rec, ali izdrzacu.
Prva faza privatne tuzbe zavrsena juce, cekam odluku Opstinskog suda Tuzla (za mesec dana).

Ustavni sud BiH jos ne salje odluku na moju apelaciju, 10.12. ce dva meseca od 133. sednice... "azurni" su stvarno.
Mnoge interesuje jel´ stigla, cak i punomocnika koji zastupa UKC-a po privatnoj tuzbi.
Naucila sam cekati, nigde ne zurim, ionako ne zivim, umrla sam 25.07.2005.godine zajedno sa mojim sinom Denisom...
Last edited by nevenkagaragic on 23/01/2022 20:49, edited 1 time in total.
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#247 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by nevenkagaragic »

Last edited by nevenkagaragic on 23/01/2022 20:50, edited 4 times in total.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#248 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by dusa_raskopuša »

Neka Vam dragi Bog da snage da istrajete u svemu ovome, i da aBd pobijedite u ovoj bici. :'(


R.I.P. Denise
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#249 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by nevenkagaragic »

dusa_raskopuša wrote:Neka Vam dragi Bog da snage da istrajete u svemu ovome, i da aBd pobijedite u ovoj bici. :'(


R.I.P. Denise
Hvala draga moja "dusa_raskopuša".
Hvala dragi moji forumski prijatelji na podrsci svih ovih godina (gotovo 5 punih).
Mislila sam, kako je receno na Opstinskom sudu Tuzla po zavrsetku glavne rasprave pre mesec dana, da cu presudu dobiti juce.
Ipak sam je preuzela danas, 28.12.2012.godine, iako na presudi stoji jucerasnji datum 27.12.

PRVOSTEPENI parnicni postupak je zavrsen u NASU korist!
Presuda jos nije pravosnazna.
Rok za zalbe je 30 dana...


Hvala vam svima jos jednom.
Sve ce to jos potrajati, no izdrzacu.
Moj Denis je zasluzio mnogo, mnogo vise, a ovo je najmanje sto mogu uciniti za Njega, za istinu i pravdu!

Od Ustavnog suda jos uvek nisam dobila odgovor, na njihovu SRAMOTU!
Navikla sam cekati, cekacu i boricu se i dalje...
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#250 Re: PRAVDA ZA DENISA

Post by PipiDugaDevetka »

nevenkagaragic wrote:
dusa_raskopuša wrote:Neka Vam dragi Bog da snage da istrajete u svemu ovome, i da aBd pobijedite u ovoj bici. :'(


R.I.P. Denise
Hvala draga moja "dusa_raskopuša".
Hvala dragi moji forumski prijatelji na podrsci svih ovih godina (gotovo 5 punih).
Mislila sam, kako je receno na Opstinskom sudu Tuzla po zavrsetku glavne rasprave pre mesec dana, da cu presudu dobiti juce.
Ipak sam je preuzela danas, 28.12.2012.godine, iako na presudi stoji jucerasnji datum 27.12.

PRVOSTEPENI parnicni postupak je zavrsen u NASU korist!
Presuda jos nije pravosnazna.

Rok za zalbe je 30 dana...

Hvala vam svima jos jednom.
Sve ce to jos potrajati, no izdrzacu.
Moj Denis je zasluzio mnogo, mnogo vise, a ovo je najmanje sto mogu uciniti za Njega, za istinu i pravdu!

Od Ustavnog suda jos uvek nisam dobila odgovor, na njihovu SRAMOTU!
Navikla sam cekati, cekacu i boricu se i dalje...
Pozitivna vijest, pa kada bude konačna, da li možete tražiti odštetu?
I od koga?

Znam da nije novac u pitanju, ali ipak, red bi bio da maximalno kaznite krivce. Samo zbog toga, eto da su krivci u minusu za izvjesnu sumu novca.

p.s.

To će biti druga ili treća osuđujuća presuda za bh. ljekare?

p.s.2.
Primite iskreno saučešće povodom smrti Denisove bake i vaše majke, DUŠANKE!
Locked