Prag "bola" ?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#526 Re: Prag "bola" ?

Post by Ramzess Veliki »

The One and Only wrote:Zašto onda i ulaziti u brak, najbolje jebati se ko životinje, je li tako? Dešavalo se, ne dešavalo, nema opravdanja za prevaru.
Pa ima i skladnih brakova u kojem se puno sretnih ljudi jebu k'o životinje, ono kamarice ... oni se valjda svi malo više vole i imaju više povjerenja u druge, a i dobra su raja, sve dijele. :D
User avatar
The One and Only
Posts: 239
Joined: 02/12/2012 13:23
Location: Zenica

#527 Re: Prag "bola" ?

Post by The One and Only »

Ramzess Veliki wrote:
The One and Only wrote:Zašto onda i ulaziti u brak, najbolje jebati se ko životinje, je li tako? Dešavalo se, ne dešavalo, nema opravdanja za prevaru.
Pa ima i skladnih brakova u kojem se puno sretnih ljudi jebu k'o životinje, ono kamarice ... oni se valjda svi malo više vole i imaju više povjerenja u druge, a i dobra su raja, sve dijele. :D
Životinje većinom nisu monogamne, mužijaci rasplođuju sve redom a ženke uglavnom primaju sve redom. :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72879
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#528 Re: Prag "bola" ?

Post by Velkoski »

The One and Only wrote:Zašto onda i ulaziti u brak, najbolje jebati se ko životinje, je li tako? Dešavalo se, ne dešavalo, nema opravdanja za prevaru.
Ni meni fakat nije jasno koji kurac promiskuitetni ljudi ulaze u brakove.

Al' to je obično tip 'bolikurac' ljudi, obraza ni na vidiku. :mrgreen:
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#529 Re: Prag "bola" ?

Post by Matzan »

Svako ko je dugotrajno zanemaren u braku, bilo da se radi o M ili Ž, ima pravo da potraži dopunu sa strane.

Nemoralno je da npr. zdrav bračni par u dobi od 40-ak godina ima sex. odnose 2x mjesečno.
A dešava se. I mlađim parovima.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#530 Re: Prag "bola" ?

Post by Ommadawn »

Kako ko, ne osuđujem nikoga ali ja znam da ne bih mogao povrijediti nekog s kime dijelim i dobro i zlo. Naravno i u braku imaš uspona i padova, trzavica i šta sve već ne ali valja biti borac. Pa ako ne ide, pred sud i završiš stvar i svojim putem.
Ne bih oprostio prevaru ali ne bih ni očekivao da meni neko oprosti. Da li su neke moje djevojke saznale da sam ih prevario, ja ne znam. A da su saznale i oprostile mi, vjerovatno bih prevario opet. Sad stariji i iskusniji, smatram da je to pogrešno bilo s moje strane ali gotovo sada - done is done.
pop_corn
Posts: 146
Joined: 29/05/2011 02:24

#531 Re: Prag "bola" ?

Post by pop_corn »

Matzan wrote: Muška pizda koja je povjerovala u Hollywoodske limunade.
Mogu shvatiti ako se čovjek zaljubio, ne želi ili ne može sjediti na dvije stolice,
ali priznati više-manje slučajan izlet je van svake pameti.,
Ako ga je već grizla savjest, trebao je Hašimagi opucati 3-4 čvoke i umiriti je.

Koliko god pokušavam staviti plus na priznanje sve više kontam koji đavo mi išta prizna!! :evil:
Ono što ne znaš i što, možda, nikada ne bih saznala i ne boli.... e jbg....
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#532 Re: Prag "bola" ?

Post by perfekcionista1 »

Prica mi malo prije jedan momcic koji trenira kod mene da mu otac ne dolazi po 3 godine kuci, radi tamo u Njemackoj, dodje bude mjesec dva i onda opet ode nazad. To traje od zavrsetka rata pa sve do danas.

Znam tu njegovu zenu, jos uvijek je relativno mlada i zgodna zena... Jel on stvarno ocekuje da ga zena ne vara? Pa on je glup, i treba da ga vara. Ona ima svoje seksualne potrebe, jedan dan nije lahko izdrzati a kamo li 3 godine.
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#533 Re: Prag "bola" ?

Post by lijepa u dusi »

perfekcionista1 wrote:Prica mi malo prije jedan momcic koji trenira kod mene da mu otac ne dolazi po 3 godine kuci, radi tamo u Njemackoj, dodje bude mjesec dva i onda opet ode nazad. To traje od zavrsetka rata pa sve do danas.

Znam tu njegovu zenu, jos uvijek je relativno mlada i zgodna zena... Jel on stvarno ocekuje da ga zena ne vara? Pa on je glup, i treba da ga vara. Ona ima svoje seksualne potrebe, jedan dan nije lahko izdrzati a kamo li 3 godine.
Šta bi ti uradio na njegovom mjestu?
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#534 Re: Prag "bola" ?

Post by perfekcionista1 »

lijepa u dusi wrote: Šta bi ti uradio na njegovom mjestu?
Moj stav je poznat. Ja sam uvijek na strani zena :)
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#535 Re: Prag "bola" ?

Post by lijepa u dusi »

perfekcionista1 wrote:
lijepa u dusi wrote: Šta bi ti uradio na njegovom mjestu?
Moj stav je poznat. Ja sam uvijek na strani zena :)
Konkretno u ovom slučaju? :)
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#536 Re: Prag "bola" ?

Post by berenice »

Matzan wrote:U nekom idealnom svijetu sve se dešava po nekim pravilima valjda viđenim u limunadama i sapunicama.
Prevare u principu nema, a i ako se desi onda treba uredno najaviti partneru - raskinuti s njim/njom ili ako se kojim
slučajem to nije pravovremeno uradilo onda priznati čim se takva neželjena radnja desi.

U stvarnom svijetu je čitav dijapazon dešavanja, od onih koji/e nikad ne saznaju, onih koji/e nikad ne priznaju,
onih koji/e to učine jedanput (moglo bi se reći i slučajno - trenutak slabosti), mnogo puta, bolesno mnogo puta,
onih koji/e vide ali se prave da ne primjećuju, do toga da 1/3 testiranih očeva podiže nečiju tuđu djecu...

Što bi stari ljudi rekli za prevaru: "Ni većeg hatra, ni manje štete." ;-)
Realno. :thumbup:
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#537 Re: Prag "bola" ?

Post by perfekcionista1 »

lijepa u dusi wrote:
Konkretno u ovom slučaju? :)
Prvo nebi ostavio zenu tako dugo samu,a kad bi bio dovoljno lud da to uradim onda bi bio svjestan da ce biti s drugim i nebi se imao pravo ljutiti na nju. :)
pop_corn
Posts: 146
Joined: 29/05/2011 02:24

#538 Re: Prag "bola" ?

Post by pop_corn »

perfekcionista1 wrote:
lijepa u dusi wrote:
Konkretno u ovom slučaju? :)
Prvo nebi ostavio zenu tako dugo samu,a kad bi bio dovoljno lud da to uradim onda bi bio svjestan da ce biti s drugim i nebi se imao pravo ljutiti na nju. :)
"Namiruje" se i on tamo sigurno i vjerujem da su oboje svjesni toga.
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#539 Re: Prag "bola" ?

Post by walter kurtz »

Svaki put se zaletim na ovaj topic misleci da je u pitanju neki s&m
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#540 Re: Prag "bola" ?

Post by perfekcionista1 »

pop_corn wrote: "Namiruje" se i on tamo sigurno i vjerujem da su oboje svjesni toga.
Vjerovatno. Presutni obostrani dopust.
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#541 Re: Prag "bola" ?

Post by lijepa u dusi »

Ja to ne bih mogla tako.
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#542 Re: Prag "bola" ?

Post by nightvision »

perfekcionista1 wrote:Prica mi malo prije jedan momcic koji trenira kod mene da mu otac ne dolazi po 3 godine kuci, radi tamo u Njemackoj, dodje bude mjesec dva i onda opet ode nazad. To traje od zavrsetka rata pa sve do danas.

Znam tu njegovu zenu, jos uvijek je relativno mlada i zgodna zena... Jel on stvarno ocekuje da ga zena ne vara? Pa on je glup, i treba da ga vara. Ona ima svoje seksualne potrebe, jedan dan nije lahko izdrzati a kamo li 3 godine.
Hajde to, on je tamo, ona ovde, jos se moze i razumjeti nekako :?: ali ima ljudi koji nisu razdvojeni pa tako zive. :-)
kerima1
Posts: 3530
Joined: 13/06/2012 19:04

#543 Re: Prag "bola" ?

Post by kerima1 »

Ramzess Veliki wrote:Previše drečite oko prevare, ima i gorih stvari u braku.
:lol: Legendo :thumbup:
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#544 Re: Prag "bola" ?

Post by nightvision »

sherbett wrote:a tko garantira da i on nema neku gore?on kao nema potrebe?
apsolutno niko, o tome nisam ni govorio vec kako ima ljudi koji ne zive odvojeno a prase se i taru sa strane sta signu. sve po dogovoru. :-)
User avatar
HadiRa
Posts: 1512
Joined: 24/02/2014 19:59
Contact:

#545 Re: Prag "bola" ?

Post by HadiRa »

uuuu, jeste mi bili vrijedni, dragi moji..

moram sad ovo sve rastabiriti, natenane.. ima li koga da je promijenio stranu. od neki dan :-D
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#546 Re: Prag "bola" ?

Post by prog321 »

Kad se pročuje da ti se žena zigu sa drugima, dobra stvar je da te nepoznati likovi časte pićem u kafani i žele da ti postanu kućni prijatelji :-D :-D
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#547 Re: Prag "bola" ?

Post by prog321 »

Tooo.
Samo rokaj.
Na tvojoj sam strani. :-D
User avatar
MJAU - da
Posts: 1390
Joined: 04/09/2013 12:49

#548 Re: Prag "bola" ?

Post by MJAU - da »

The One and Only wrote:
MJAU - da wrote:
The One and Only wrote:Zar tebi treba neko ko je dojeban? Znači ono, jebao je dovoljno i sada je došao da s tobom odumre na miru. Može s tobom a mogao je i sa bilo kojom drugom koja bi naletila. Jebeš muškarca a i žensko kojem moraš odfikarit' jaja da bi bio vjeran.
Heheh. Zadovoljan muškarac nije onaj kome treba odfikati jaja, niti žena koju treba obrezati. O čemu ti pričaš. Žena priča o preljubi kao smrtnom grijehu, a ne vidi što je do toga dovelo. Navodi da je bio divan muž, otac najdivniji i najednom napravio izlet. Ne kontam. :shock:
Tema nije ta žena i njena priča, nego ovo što je Hadira napisala u uvodnom postu. Ja sam u vezi toga komentarisao. Zadovoljan muškarac je zadovoljen drugim ženama, s njima je djelio najjaču strast i požudu, doživio najintenzivnije trenutke i dodire pa je nakon toga došao tebi (uzimam te kao primjer, ne mislim da je stvarno kod tebe tako) i postao miran, hladan i rezervisan jer mu je taj fazon isfurao. Preljuba jeste grijeh, ako je bio nezadovoljan trebao je tražiti razvod. To što je inače bio divan mu ne daje pravo da je vara.

Na temu:

Ja ne kontam ove pragmatičare što prosipaju ublehe tipa ne tangira me ako me prevari ali volim ga. Ne možeš voljeti a da te ne pogodi kada te voljena osoba prevari. To u mojim očima onda nije nikakva ljubav nego interesni odnos.
Eh, dođe cica na kolica. brakovi, nezadovoljni, prevara smrtni grijeh razvod, djeca plaču i traume doživaljavaju, opet brak, oept ista govna. Dakle, homo sapienska posla, majmuni se smiju, štaš, ja to kontam, ali ostali jok. Ja ponavljam, brak je obično govno od "intitucije", ljudi se zarobe, misle da su "BOGOM" dati jedno za drugo, ohlade se, postane rutina, ko ono, pa tako se to mora, svi to tako, pa kad nastane "prevara", želja za nečim drugim, aman zaman smrtni grijeh. Smiješno užasno.
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#549 Re: Prag "bola" ?

Post by nightvision »

MJAU - da wrote:...Ja ponavljam, brak je obično govno od "intitucije", ljudi se zarobe, misle da su "BOGOM" dati jedno za drugo, ohlade se, postane rutina, ko ono, pa tako se to mora, svi to tako, pa kad nastane "prevara", želja za nečim drugim, aman zaman smrtni grijeh. Smiješno užasno.
Nije smrtni ali jeste grijeh. I sve je drugo samo nije smijesno.
A kako drugacije, osim braka, zamisljas da djeca odrastu u zdravoj i funkcionalnoj porodici? Kako im usaditi osnovne ljudske vijednosti ako ih ni roditelji nemaju? Pretpostavljam govoris to iz perspektive nekoga ko ima 20 i koju godinicu, nisi udata, niti imas ozbiljnu vezu pa sebi mozes priustiti bezobavezne izlete... Pitat cu te kakav ti je stav za nekih 15-20 godina kada budes trcala za djecom s posla i da poradis po kuci, skuhas rucak... a onda jednog dana otkrijes da ti se muz kuca sa kolegicom s posla je'no deset godina mladjom od tebe i da hoce razvod. Bas me interesuje hoce li tada biti smijesno.
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#550 Re: Prag "bola" ?

Post by Walther »

direktni wrote:Sistem vrijednosti je poremećen. Krivo shvaćen. Doš'o vakat da moralne pridike drže osobe koje su prevarile svog momka i da te iste osobe pričaju o karakteru, mudima, a pri tome momka još nazove pizdom. Može joj se jer je lijepa u duši. Ipak, nije se mogla oduprijeti iskušenju, želji, htijenju da prevari. Nije imala muda da se odupre sopstvenim nagonima, a kada se čin prevare nazove pravim imenom...eh to je problem. Čemu takav vokabular? Za takve je to uvreda. A sam čin prevare? je li to možda uvreda?

Obično, onaj ko vara, taj i laže, krade, manipulira, nanosi štetu sebi, bližnjima i okruženju. Kada bi insan, odmah mogao takve prepoznati, normalno je da nikada ne bi ni ulazio u bilo kakve veze sa "obilježenim". Meni su oni koji lažu, manipuliraju, varaju...obilježeni.


Ja se malo zezam u ovom imaginarnom svijetu. Budite takvi kakvi jeste. Boli vas kita, kita, kita...
Objasnio :thumbup:
Post Reply