Poziv na zajedničku vožnju

Podforum za motocikliste...
scooterista
Posts: 64
Joined: 05/04/2013 11:41

#51 Re: Poziv na zajedničku vožnju

Post by scooterista »

Prolaznik wrote:Pozdrav svima.

Bio sam na odmoru dvije sedmice i nisam pratio temu. Kao postavljač ove teme i inicijator ovoga dozvolite mi da kažem svoje mišljenje o zbivanjima na temi dok sam bio odsutan. Vidim da je tema otišla u smjeru koji nisam želio. Umjesto da se ovdje, mi solo rideri, dogovoramo za neformalne i neobavezne vožnje došli su padobranci da nas vrbuju i pozivaju na okupljanja i moto susrete te koriste ovu temu za promociju svojih ideologija i političkih stavova. Tema je posala još jedan poligon za razna prepucavanja i ubjeđivanja koja nikada ništa pametno nisu donijela.

Ja ne pripradam nikome i niko me ne može privući sebi. Zato sam otvorio ovu temu jer želim slobodu i svoje slobodno vrijeme ne želim da poklanjam nikakvom klubu ili organizaciji. Pošto po prirodi nisam agresivan i ne želim se ubjeđivati, molim moderatore da očiste temu i pobrišu sve postove koji ne pripadaju ovome.
To je zato sto je ljudima lijeno citati. Postoji tema gdje bi se trebali najavljivati okupljanja i susreti, ali jok, on (@zeljo82) je za susret u Lukavici morao to ovdje lupiti, gdje veze sa vezom nema.
User avatar
Prolaznik
Posts: 700
Joined: 14/07/2004 19:43

#52 Re: Poziv na zajedničku vožnju

Post by Prolaznik »

...
Post Reply