Povreda tokom sexa

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Sanchezsa90
Posts: 62
Joined: 26/06/2012 16:18

#1 Povreda tokom sexa

Post by Sanchezsa90 »

Eh ovako je to bilo :) Novogodisnja penetracija se pretvorila u nocnu moru. :-D Znaci imao sam odnos sa djevojkom za novu , nije da se hvalim vjerujte nije vrijedno pohvale . :) Eh tokom samog cina djevojka je bila nenormalno suha na sve moguce nacine sam pokusao da je navlazim cak sam i kolom :D posipao koja mi je bila pri ruci ali moze jedan period cim izvadim spolovilo da ne kazem ku*ac ne mozes ga vratiti , isto da joj neko fen ugura automatski se sasusi. Pocelo me to nervirati i ja k'o sivonja navalim i na taj nacin zavrsimo penetraciju znaci svaki put kada ispadne ja to nekako uguram na jedvite jade , a moram napomenuti da je ispao bezbroj puta pijan ja pijana ona . Sad idemo o posljedicama . :sad:
Sve je to ok bilo i sutra samo me malo prepone bolile ali nista strasno . To jutro kad sam se vratio kuci sam se na foru istusirao i pravac da odspavam pa i nisam mogao odmah primjetiti bilo sta. Sutradan dok sam se kupao primjetim blagi otok sa lijeve strane penisa jel' , nije nesto mnogo , a ni neprimjetno . Eh i gledam ja ono wtf da me nije nesto ujelo i tako dok sam dirao napipam nesto kod samog korjena penisa nesto kao one zile ( ne znam kako se to strucno zove ) i sad ova na lijevoj strani mi gura u kožicu . Ne djeluje mi da je to neki lom mislim osjetio bih nema krvarenja ili da je modro ,nista sto bi mi ukazivalo na to ali osjeti se kao da nije na svom mjestu. I sad prilikom erekcije me to malo boli ali najnormalnije sam ga otresao k'o da sutra ne postoji sve znaci radilo .Ali evo sad ga testirao digne se ali nije tvrd kao prije , jeste poprilicno ali do toga je bio ko kamen , 22 su mi godine sto se i ocekuje. Prvo sam pomislio da sam da malo preforsirao nesto se isteglo doci ce samo sve na svoje mjesto standardna glupost i zavaravanje . Ali evo proslo je 3-4 dana to stoji kako stoji bas se lako moze napipati i osjecam se nelagodno strah me da dozivim erekciju. Da li je neko imao slican problem ili mozda neko zna sta je u pitanju . Fkt nije zajebancija pogotovo sad kada sam malo guglao ali se samo istraumirao sta sve ima ali za svoj slucaj nisam nasao objasnjenje. Ako je nesto strasno nadjite molim vas najblazi nacin da to kazete jer ne znam kako cu podnijeti. Hvala unaprijed.
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#2 Re: Povreda tokom sexa

Post by T-Rexx »

Ne guglaj previse.
Osjecas li bol neprestano ili samo kada imas erekciju?
Je li otok bezbojan i ima li kakav ubod?

"i sad ova na lijevoj strani mi gura u kožicu" sta ti ovo znaci?
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#3 Re: Povreda tokom sexa

Post by cindrlimindrli »

Nije nista strasno, samo si slomio kitu...e svaka ti cast, ne moze ni to svako. :lol:
Sanchezsa90
Posts: 62
Joined: 26/06/2012 16:18

#4 Re: Povreda tokom sexa

Post by Sanchezsa90 »

T-Rexx wrote:Ne guglaj previse.
Osjecas li bol neprestano ili samo kada imas erekciju?
Je li otok bezbojan i ima li kakav ubod?

"i sad ova na lijevoj strani mi gura u kožicu" sta ti ovo znaci?
Ta druze žila neka ne znam kako da objasnim kao da se naslonila na kožicu na gornjoj strani kad gledamo iz pticije perspektive. Skroz je neprimjetna u opustenom stanju dok u erekciji bude izrazajnija sto znaci sta god da je to jos funkcionise , sad da li kako treba ili lose to ne znam . Otok je nestao u podpunosti nema nikakva rana ili ubod sad je to ok. Jos da napomenem da je ta žila narocito izrazena kad je penis u opustenm stanju i kad pada na dole.
Sanchezsa90
Posts: 62
Joined: 26/06/2012 16:18

#5 Re: Povreda tokom sexa

Post by Sanchezsa90 »

cindrlimindrli wrote:Nije nista strasno, samo si slomio kitu...e svaka ti cast, ne moze ni to svako. :lol:
Bar sam dao maksimum ili sto je jos utjesnije slomio sam je radeci logicnu stvar s njim , tek bih se zaklao da sam slomio na neki drugi nacin :)
nenadjebivi_2
Posts: 156
Joined: 03/01/2013 16:56

#7 Re: Povreda tokom sexa

Post by nenadjebivi_2 »

Ma i ti navalio k'o sivonja...Kolko ima ta godina..jel iskusnija.neka...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Sanchezsa90
Posts: 62
Joined: 26/06/2012 16:18

#8 Re: Povreda tokom sexa

Post by Sanchezsa90 »

nenadjebivi_2 wrote:Ma i ti navalio k'o sivonja...Kolko ima ta godina..jel iskusnija.neka...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
A sta ces majmun pa majmun .Starija je par godina od mene mozda 2 ili 3 .
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#9 Re: Povreda tokom sexa

Post by T-Rexx »

Sanchezsa90 wrote: Skroz je neprimjetna u opustenom stanju dok u erekciji bude izrazajnija

ta žila narocito izrazena kad je penis u opustenm stanju i kad pada na dole.
:-? :?:
Sanchezsa90
Posts: 62
Joined: 26/06/2012 16:18

#10 Re: Povreda tokom sexa

Post by Sanchezsa90 »

T-Rexx wrote:
Sanchezsa90 wrote: Skroz je neprimjetna u opustenom stanju dok u erekciji bude izrazajnija

ta žila narocito izrazena kad je penis u opustenm stanju i kad pada na dole.
:-? :?:
Naglasio sam batice kad je savijen prema dole jbg ti .
nenadjebivi_2
Posts: 156
Joined: 03/01/2013 16:56

#11 Re: Povreda tokom sexa

Post by nenadjebivi_2 »

Sanchezsa90 wrote:
nenadjebivi_2 wrote:Ma i ti navalio k'o sivonja...Kolko ima ta godina..jel iskusnija.neka...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
A sta ces majmun pa majmun .Starija je par godina od mene mozda 2 ili 3 .
E ne znam ti sta da kazem.Nije valjda zarazena pa da ti to nesto...Kod mene je jaran sa nekom spavao...I isti je problem imao....Nije valjda da ste na istu naletili.Bez zajebancije...mogu ti saznati ime ove ..pa da ti javim u inbox....

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#12 Re: Povreda tokom sexa

Post by T-Rexx »

Ne znam sta da ti kazem. Ako neces da odes doktoru onda to ti sam moras sanirati. Znas kako kazu -klin se klinom izbija. Ako ona nije tu da ti pomogne oda ti jednorucno to par puta odradi da dodje sve na svoje. :wink:
User avatar
drag_gost
Posts: 5509
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#13 Re: Povreda tokom sexa

Post by drag_gost »



1:06 :D

Salim se, to je normalno nekad, a opet mozes otici kod Jatovog nebodera na ispitivanje. Uzmi uputnicu, jednom prijatelju je slicno tako bilo kako opisujes, pa je samo prestalo...
User avatar
Slo Burner
Posts: 5298
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#14 Re: Povreda tokom sexa

Post by Slo Burner »

Imao slicnu stvar prije par godina, uzrokovanu nekoordinisanim pokretima iste, mislio sam na prvu da sam ga slomio, cak mi se ucinilo da sam cuo pucketanje :D
Elem pojavila se ta neka zila, i u erkciji pravo boljelo, trajalo sve to mozda i mjesec, ali je nestalo samo od sebe..
To sto erekcija nije kao prije vrlo vjerovatno moze biti tvoj podsvjesni strah
User avatar
Morales
Posts: 519
Joined: 26/12/2011 10:51

#15 Re: Povreda tokom sexa

Post by Morales »

To ne moze nista drugo biti nego spolna zaraza i bolest.
User avatar
Gradski
Posts: 274
Joined: 05/12/2012 18:41
Location: NI NA NEBU NI NA ZEMLJI

#16 Re: Povreda tokom sexa

Post by Gradski »

Najgore kad su suhe čkapi, a naše su većinom suhe, i gdje ćeš kolom dole gurat jadan i nebio, ma ništa ima ta žlijezda pored i to je to samo će proći malo si se preforsirao mada antibiotik od 1000 mg to riješava za 5 dana.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#17 Re: Povreda tokom sexa

Post by fixer »

Gradski wrote:Najgore kad su suhe čkapi, a naše su većinom suhe, i gdje ćeš kolom dole gurat jadan i nebio, ma ništa ima ta žlijezda pored i to je to samo će proći malo si se preforsirao mada antibiotik od 1000 mg to riješava za 5 dana.
Reklo bi se da ovo nije do cura, nego do vas. :)
User avatar
Slo Burner
Posts: 5298
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#18 Re: Povreda tokom sexa

Post by Slo Burner »

Da se nije kakvih droga vuklo :P
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#19 Re: Povreda tokom sexa

Post by fixer »

Sanchezsa90 wrote:Eh ovako je to bilo :) Novogodisnja penetracija se pretvorila u nocnu moru. :-D Znaci imao sam odnos sa djevojkom za novu , nije da se hvalim vjerujte nije vrijedno pohvale . :) Eh tokom samog cina djevojka je bila nenormalno suha na sve moguce nacine sam pokusao da je navlazim cak sam i kolom :D posipao koja mi je bila pri ruci ali moze jedan period cim izvadim spolovilo da ne kazem ku*ac ne mozes ga vratiti , isto da joj neko fen ugura automatski se sasusi. Pocelo me to nervirati i ja k'o sivonja navalim i na taj nacin zavrsimo penetraciju znaci svaki put kada ispadne ja to nekako uguram na jedvite jade , a moram napomenuti da je ispao bezbroj puta pijan ja pijana ona . Sad idemo o posljedicama . :sad:
Sve je to ok bilo i sutra samo me malo prepone bolile ali nista strasno . To jutro kad sam se vratio kuci sam se na foru istusirao i pravac da odspavam pa i nisam mogao odmah primjetiti bilo sta. Sutradan dok sam se kupao primjetim blagi otok sa lijeve strane penisa jel' , nije nesto mnogo , a ni neprimjetno . Eh i gledam ja ono wtf da me nije nesto ujelo i tako dok sam dirao napipam nesto kod samog korjena penisa nesto kao one zile ( ne znam kako se to strucno zove ) i sad ova na lijevoj strani mi gura u kožicu . Ne djeluje mi da je to neki lom mislim osjetio bih nema krvarenja ili da je modro ,nista sto bi mi ukazivalo na to ali osjeti se kao da nije na svom mjestu. I sad prilikom erekcije me to malo boli ali najnormalnije sam ga otresao k'o da sutra ne postoji sve znaci radilo .Ali evo sad ga testirao digne se ali nije tvrd kao prije , jeste poprilicno ali do toga je bio ko kamen , 22 su mi godine sto se i ocekuje. Prvo sam pomislio da sam da malo preforsirao nesto se isteglo doci ce samo sve na svoje mjesto standardna glupost i zavaravanje . Ali evo proslo je 3-4 dana to stoji kako stoji bas se lako moze napipati i osjecam se nelagodno strah me da dozivim erekciju. Da li je neko imao slican problem ili mozda neko zna sta je u pitanju . Fkt nije zajebancija pogotovo sad kada sam malo guglao ali se samo istraumirao sta sve ima ali za svoj slucaj nisam nasao objasnjenje. Ako je nesto strasno nadjite molim vas najblazi nacin da to kazete jer ne znam kako cu podnijeti. Hvala unaprijed.
Cuj colom je zaljevo. :D Stvarno sam sve cuo, ali ovo nikad. Sta da se tebi nije mogao dici? Bi li si zicu ugurao? :D
User avatar
bude
Posts: 931
Joined: 10/11/2008 13:26

#20 Re: Povreda tokom sexa

Post by bude »

da nije ovo

User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#21 Re: Povreda tokom sexa

Post by zambaklija »

ništa posebno samo si slomio ćunu :D preporučio bi ti da odeš u hećima da to sanira(operacija)ako neželiš više niđe turati onder nemoj :D :D
User avatar
Gradski
Posts: 274
Joined: 05/12/2012 18:41
Location: NI NA NEBU NI NA ZEMLJI

#22 Re: Povreda tokom sexa

Post by Gradski »

fixer wrote:
Gradski wrote:Najgore kad su suhe čkapi, a naše su većinom suhe, i gdje ćeš kolom dole gurat jadan i nebio, ma ništa ima ta žlijezda pored i to je to samo će proći malo si se preforsirao mada antibiotik od 1000 mg to riješava za 5 dana.
Reklo bi se da ovo nije do cura, nego do vas. :)
Jeste do nas je što je suha bez obzira koliko se trudio da je napališ, ili je do njih neki poremećaj.
lider
Posts: 1133
Joined: 12/02/2011 13:14

#23 Re: Povreda tokom sexa

Post by lider »

Ne diraj ništa, otpašće samo...
User avatar
crusader
Posts: 266
Joined: 30/03/2010 19:37
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#24 Re: Povreda tokom sexa

Post by crusader »

sta nas ba jebes, daj nam sliku
User avatar
Jedinstvo_Manchester
Posts: 587
Joined: 06/01/2011 19:14

#25 Re: Povreda tokom sexa

Post by Jedinstvo_Manchester »

Otiđi brate urologu nije sramota, veća je sramota da ostanes bogalj za čitav život.
Post Reply