Povorka ponosa u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#3026 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote:
Atego wrote:
moonca wrote: Pa ako lupam, zaobidji me ... recenicu sam malo komlikovano napisala. ali, se da zakljuciti sta sam mislila.
:lol:
Lupate i petljate i ti i pajdo ti i onda zaobidji ako ti se ne svidja .wtf
Sta to lupamo- situacije su svakodnevne u kucama gdje ima djece.
Razumni roditelji ce biti suzdrzani -sto se tice nihove djece- bez obzira na odgoj - to ne mogu kontrolisati koliko god se trudili.
Vala @Atego je u pravu, ti i Hakiz kad nesto napisete i CIA se zabrine u pokusaju desifriranja. :pisnuo:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#3027 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by exliberal-ex »

Ramzess Veliki wrote: Pa nego sta. Zasto su zenske jedinice odvojene od muskih jedinica, mislim na kupatila, svlacione ... iz prakticnog razloga, a to je umanjivanje seksualnih tenzija. U vojsci se seksualne potrebe usmjeravaju na agresivnost i efikasnost. Zato svaka grupa treba da je u karantinu.
Cuj ti njega, on bi da sluzi pod istim tusem, vjerovatno u mornarici, bijela uniformica ... e pa ne moze. Ima da slizite u komandosima, trnje blato kako je i drugima. Bez seksa dok ne odsluzite svoje. Da budete spremni na naredbu izvrsit napad bez pogovora, slijepo i bez razmisljanja ubit nekog formacijskom torbicom ... :napoleon:

I ne u zajednickoj tus kabini da uznemiravas one koji nisu tvoje seksualne orijentacije, kad smo vec o ljudskim pravima za koja se navodno borite.
To bi bilo isto kao kad bih ja mogao da se tusiram zajedno sa navijacicama ... I da nesto ne probam, de ba nismo djeca. 8-)

Normalno da me nece niko dotaknuti, to je seksualno uznemiravanje. :roll:
E jest me jedan transgender barko u pubbu jebooca .. toliko me je bacio u neugodnu situaciju, da je musko odmah bih ga odalamio pa noc u zatvoru nema veze, obraz je u pitanju, ali lik ko nas Bozo, zena u muskom tijelu, haljinica sminkica, gdje ces ruku na zenu :shock:
A poce me pipat u punoj sali, moje kolege sa posla tu pored mene, musko sijelo mlatimo rakiju i slusamo narodnjake (azijski pop), lik se dosunja sa nekim zenama I poce mi pipat trbusnjake. :shock:

I sta kazes, da se nasmijesim i kazem hvala jer tako pravi muskarci rade? :lol:
Tako se ponasa onaj najveci muski sljam prema zenama, I cesto od pravih muskaraca dobiju batine za pamcenje za takvo pipanje dame protiv njene volje. A ja ne vidjeh da je I jedna zena skocila da me brani, ili gej kao sto je on sam.
Ramo koliko je velikih vojskovodja bilo pederi ?
Neki dan pricam sa jednim tipom I on spomenu kako mu je djed bio u komandosima u WWII.
Kaze on je bio u grupi koja je napravila sabotazu u Norveskoj kad su unistili postrojenje za prozivodnju teske vode. Pored njega samo su se jos dvojca uspjela vratit iz njegove jedinice. Dobio mnoga odlikovanja I priznanja da bi poslije rata skontali da je homoseksualac...I sve mu oduzmu. Nema veze sta je radio I koliko se dokazao kao sto su I Turingu koji je zasluzan za prvi komjuter I razvijanje njemackog koda koji je omogucio saveznicima da lakse pobjede njemacku…
Kad su mu oduzeli ta priznanja i ordene iselio se iz Engleske i dosao u Kanadu.
Ja sam na tom trulom zapadu i znam dosta homoseksualaca ( i lezbejki) i svi su mi rekli mi homosekualci mozemo da prepoznamo ko je homoseksualac a ko ne...npr mi nebi nikad pomislili da se pocnemo tebi nabacivat jer ti p**** viri iz ociju.....

Ramo brate ...da te mozda nisu prepoznali kao potecnijal :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#3028 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

exliberal-ex wrote: Ramo koliko je velikih vojskovodja bilo pederi ?
Neki dan pricam sa jednim tipom I on spomenu kako mu je djed bio u komandosima u WWII.
Kaze on je bio u grupi koja je napravila sabotazu u Norveskoj kad su unistili postrojenje za prozivodnju teske vode. Pored njega samo su se jos dvojca uspjela vratit iz njegove jedinice. Dobio mnoga odlikovanja I priznanja da bi poslije rata skontali da je homoseksualac...I sve mu oduzmu. Nema veze sta je radio I koliko se dokazao kao sto su I Turingu koji je zasluzan za prvi komjuter I razvijanje njemackog koda koji je omogucio saveznicima da lakse pobjede njemacku…
Kad su mu oduzeli ta priznanja i ordene iselio se iz Engleske i dosao u Kanadu.
Ja sam na tom trulom zapadu i znam dosta homoseksualaca ( i lezbejki) i svi su mi rekli mi homosekualci mozemo da prepoznamo ko je homoseksualac a ko ne...npr mi nebi nikad pomislili da se pocnemo tebi nabacivat jer ti p**** viri iz ociju.....

Ramo brate ...da te mozda nisu prepoznali kao potecnijal :lol: :lol: :lol: :lol:
Alexandar Veliki i sva njegova vojska. Rimski legionari su isto bili prinudjeni da se zegaju izmedju sebe, ali to je po principu nuzda zakon mijenja. Pravili su djecu sa zenama i imali brakove sa zenama a zegali se u dupe rekreativno i nisu pravili parade zbog toga. :D

Nema ba to veze, jednostavno odgovaram na te vapaje za nekim pravima kad ta prava prelaze crtu lijepog ponasanja prema vecini.
Cuj hoce pravo da se kupaju zajedno sa ostalim muskarcima. Dobice kad i ja budem imao pravo da se kupam sa odbojkasicama, a prije ce mi draga odsjec ud neg ce se to desiti.

I jeboga ako im se svidja neko ko najvise lici na glavnog aktera iz "Natural born killers" onda moraju posjetiti psihijatra dok im se sta lose ne desi ... :shock:
Image
Kercher
Posts: 7
Joined: 28/04/2014 09:50

#3029 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Kercher »

mali Ninja wrote:
Kercher wrote:
Vidi, ovaj bi gay jedinicu, gay armiju .... svaka cast. Samo nece ici. Niti sam ja kao gay drugaciji nego ti, niti u danasnjem svijetu te fasisticke floskule prolaze. Budi musko a ne kreten i ako osjetis da ti neko daje kompliment, nasmijesi se i reci hvala jer tako to pravi muskarci rade. Niko te nece ni dotaknuti, ni silovati ni sliniti nad tobom kako 90% hetero muskaraca sline za zenama na ulici.
Bas me zanima da ti dijete bude gay, da li bi ga poistovjecivao sa torbicama i pravio za njega gay kupatila.... samo cekaj, zaboravio si kupatila za Bosnjake, Srbe, Hrvate, ostale, osunecene, neosunecene.......
Ljudino, jesi li ti gay?
jesam!
User avatar
mali Ninja
Posts: 2130
Joined: 22/09/2007 21:10

#3030 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mali Ninja »

Kercher wrote:
mali Ninja wrote:
Kercher wrote:
Vidi, ovaj bi gay jedinicu, gay armiju .... svaka cast. Samo nece ici. Niti sam ja kao gay drugaciji nego ti, niti u danasnjem svijetu te fasisticke floskule prolaze. Budi musko a ne kreten i ako osjetis da ti neko daje kompliment, nasmijesi se i reci hvala jer tako to pravi muskarci rade. Niko te nece ni dotaknuti, ni silovati ni sliniti nad tobom kako 90% hetero muskaraca sline za zenama na ulici.
Bas me zanima da ti dijete bude gay, da li bi ga poistovjecivao sa torbicama i pravio za njega gay kupatila.... samo cekaj, zaboravio si kupatila za Bosnjake, Srbe, Hrvate, ostale, osunecene, neosunecene.......
Ljudino, jesi li ti gay?
jesam!
Mozes li nam svima sada reci koja prava imas nijet izboriti paradom?
Kercher
Posts: 7
Joined: 28/04/2014 09:50

#3031 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Kercher »

Ramzess Veliki wrote: Alexandar Veliki i sva njegova vojska. Rimski legionari su isto bili prinudjeni da se zegaju izmedju sebe, ali to je po principu nuzda zakon mijenja. Pravili su djecu sa zenama i imali brakove sa zenama a zegali se u dupe rekreativno i nisu pravili parade zbog toga. :D

Nema ba to veze, jednostavno odgovaram na te vapaje za nekim pravima kad ta prava prelaze crtu lijepog ponasanja prema vecini.
Cuj hoce pravo da se kupaju zajedno sa ostalim muskarcima. Dobice kad i ja budem imao pravo da se kupam sa odbojkasicama, a prije ce mi draga odsjec ud neg ce se to desiti.

I jeboga ako im se svidja neko ko najvise lici na glavnog aktera iz "Natural born killers" onda moraju posjetiti psihijatra dok im se sta lose ne desi ... :shock:
Uz najbolju volju meni uopste nije jasno od cega se ti branis i ko tebe ugrozava. Usudjujem se reci i cista zamjena teza. Pusti armiju, pogledaj gymove i fitness centre. U svakom fitness centru ima puno vise gayeva nego sto su procentualno zastupljeni u cijeloj populaciji. Fitness je za gayeve kao crkva ili dzamija :) I kome sta fali, treniraju skupa, svi se tusiraju skupa i nikom nista ne fali.
I parada nije zbog tebe. Parada je da na jednom mjestu i taj dio populacije pokaze da postoji u drustvu, i da treba da imaju ista prava kao i hetero svijet. A ponos je upravo kako i sama rijec kaze. Ja sam ponosan na to sto jesam i kakav sam covjek. Vrijeme "skrivanja" , istrebljivanja i sl je odavno proslo. Ziv ti bio i ponajprije se nadaj da neces nikada zavrsiti u vojsci sa ili bez gayeva.
espn
Posts: 1478
Joined: 27/06/2018 19:01

#3032 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by espn »

A koja to prava nemaju homoseksualci?
User avatar
mali Ninja
Posts: 2130
Joined: 22/09/2007 21:10

#3033 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mali Ninja »

espn wrote:A koja to prava nemaju homoseksualci?
Ne smiju mlatit ćunom po ćaršiji...
User avatar
mayab
Posts: 27183
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#3034 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mayab »



"Mlada" na vrijeme skontala (ili joj je šef to naredio) da bi Vjeko ko iz pi?ke totalno ponizio nju i njene fašističke ideje, i nanio ogromnu štetu stranci :izet: :izet: :izet:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#3035 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by uglavnomja »

je li ovo onaj kuhar sa obn? bas je bio simpa :thumbup: prirodan, opusten, bez rezanja i montiranja emisije, pogrijesi, popravlja, prica ono kao sa rajom ...
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3036 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by MarlboroGold »

"ali on nije normalan i treba se liječiti"
User avatar
Irsar
Posts: 1604
Joined: 10/03/2017 16:49

#3037 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Irsar »

Ova tema još ide?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3038 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mO k3 »

Čuj neda mi muž i tacka ...... :lol: koja kuck...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3039 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by moonca »

Ramzess Veliki wrote:
I jeboga ako im se svidja neko ko najvise lici na glavnog aktera iz "Natural born killers" onda moraju posjetiti psihijatra dok im se sta lose ne desi ... :shock:
Image
..eee Moja Ti ... :oops:

..znash onu.....

Image


........... :wink: necesh ti dugo- ne znamo ti glas -sve ostalo je ... ijao... :oops:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#3040 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

Kercher wrote:Ziv ti bio i ponajprije se nadaj da neces nikada zavrsiti u vojsci sa ili bez gayeva.
Prekasno jarane odrapio sam u dva rata ... ne u jednom. :roll:

PS ... Ne lozite se bezveye na moju zafrkanciju ... 8-)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#3041 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

mali Ninja wrote:
espn wrote:A koja to prava nemaju homoseksualci?
Ne smiju mlatit ćunom po ćaršiji...
E sad si ih provalio, vidis da su se rascerali. :roll:

I jos se sunjaju po fitnes centrima da bulje u tudje guzice heeej ... :shock:
Zamisli da se mi tako sunjamo po zenskim svlacionama ...
Last edited by Ramzess Veliki on 20/04/2019 12:48, edited 1 time in total.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3042 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by moonca »




U... sta U ....aaa ...u Varosluku kod Turbeta...Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3043 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mO k3 »

Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3044 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mO k3 »

Image
User avatar
SmokingMan
Posts: 18707
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#3045 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by SmokingMan »

Treba ipak biti principijelan pa izaći na crtu neistomišljenicima,javno.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#3046 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by dječak sa šibicama »

Parada je samo pocetak, nakon toga slijedi indoktrinacija, slikovnice su vec prevedene na hrvatski dakle uskoro i u BiH dostupne.


Image

Image

Image
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#3047 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

Sodoma i Gomora ... :shock:

Indoktrinacija je vec na djelu, nema novije serije koja nema nekoliko gay parova da se safatavaju bez obzira sto su sasvim sporedni u prici.

Nece na dobro izaci nikako.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#3048 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by HAVANA »

dječak sa šibicama wrote:Parada je samo pocetak, nakon toga slijedi indoktrinacija, slikovnice su vec prevedene na hrvatski dakle uskoro i u BiH dostupne.


Image

Image

Image
Vala ne smetaju mi,nek hodaju.Al ovom bi jebo mater ko ovu odstampa.Zivi ti,radi,al da mi nesta previse mases sa tim pred ocima i navodis druge da je to ok i da da treba tako,za to vec nisam.Takav si,postujem,trebas imati prava a i obaveze.Niko te ne smije tuci i sikanirati zbog toga.Sve ok.Al da je normalno i da ti nekog sad podstices na to nije.Kurac bi mi moj sad ista pisali ovde da se tata sa tatom zego i mama sa mamom.Ne bi nas ni bilo.Isto vazi i za vjeru i vjernike.Ono sad nesta vjeruje u nakog allaha,isusa,boga oca, kolko li ih je vec...I onda pocinje smaranje,slikovnice,price,njegovo je najbolje,svi trebaju tako...Ma skinite mi se s kurca svi.Ljudi su nevjerovatni smorovi sa svojim stavovima i ubjedjenjima.Zivi kako smatras da treba i kako zelis,ne diraj nikog i ne daj da te diraju.Uzivaj u kratkom zivotu koliko mozes,oprasi zenku ili par zenki,pojedi,popij...I cao.Umri. :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#3049 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

Ramzess Veliki wrote:
exliberal-ex wrote: Ramo koliko je velikih vojskovodja bilo pederi ?
Alexandar Veliki i sva njegova vojska. Rimski legionari su isto bili prinudjeni da se zegaju izmedju sebe ...
I sad se sjetih i Eugen Savojski sto je spalio Visoko i Sarajevo.

Das LGBT da naprave paradu i sutra ce ti zapalit carsiju ... :lol:
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#3050 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Atego »

Ramzess Veliki wrote:Sodoma i Gomora ... :shock:

Indoktrinacija je vec na djelu, nema novije serije koja nema nekoliko gay parova da se safatavaju bez obzira sto su sasvim sporedni u prici.

Nece na dobro izaci nikako.
Nikad im necu oprostit sto nisam mogao gledat nove Zvjezdane staze. Bagra nakaradna
Locked