Povorka ponosa u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#2976 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

Pandakonda wrote:Seksualna orijentacija je biološki određena. Moguće su oscilacije tokom godina zbog psiholoških i drugih faktora ali se to opet sve vrati na biologiju. Zbog toga mnogi ljudi "eksperimentišu" ali opet završe onako kako su poceli
Ne mnogi nego samo poneki uvrnuti neizivljeni mamin sin I tatina nabildana princeza Xena ratnica zamjena za nerodjenog sina.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#2977 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

GandalfSivi wrote: Prvo u USA nije, Obama je ukinuo to. Drugo, u dosta armija svijeta jeste, sto je samo po sebi pogresno, ali ovdje cak i ne pricamo o armijama. Trece, ne mogu se osnovna ljudska prava stavljati na referendum ili volju vecine.
U armijama se vojska kupa kamarice gologuza u grupnim kupatilima. I bas treba da mi neko drka iza ledja na mene. Pederi i strejt muskarci me mogu da se mijesaju, to je seksualno uznemiravanje ovih normalno orijentisanih. Meni je odvratno ljigav osjecaj kad mi se nabacuje gay, nema mislim odvratnijeg osjecaja na svijetu od toga I ja se moram braniti od takvog ataka na moje ljudsko dostojanstvo.

Nek naprave gay jedinicu ako hoce ali pored mene u kupatilu nece bit.
Mogu mislit te jedinice u ratu, valjda ce se torbicama boriti i bacat cvijece bradatim cetnicima.

Drugo, moje osnovno ljudsko pravo je i pravo za nesmetan zivot bez uznemiravanja, a to se odnosi i na kojekakve parade.
Dakle budi gay, ne smeta mi dok je to tvoje licno zadovoljstvo koje kao i ja svoje upraznjavam u cetiri zida mojeg intimnog prostora.
Budi gay i u vojsci, ali ne iza mojih ledja nego u gay kupatilu, kao sto je i zensko kupatilo odvojeno na isti nacin.
Zenite se i udajite izmedju sebe, sto da vama bude bolje nego nama. Da vidite koliko ste bili rahat od brakorazvodnih parnica i troskova advokata.
Parada ... kakva parada, ne dolazi u obzir. Ni ja ne paradiram jer volim normalan seks sa svojom zenom.
Ponosa ??? Kakvog to ponosa? Sto se jebu u guzicu? To je kao nesto jako bitno?
Ja tu ne vidim razlog za ponos.
Da osvojite nesto u sportu ili sta izumite pa dobijete medjunarodnu neku nagradu pa da svi mi budemo popnosni na vas, onda ok, ali da sami sebi napisete Parada Ponosa to je obrnuta psihologija, biva mi treba da smo ponosni na vas radi necega ako vam dozvolimo paradu pod tim imenom ... :roll:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#2978 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ommadawn »

Connaisseur Karlin wrote:
MarlboroGold wrote: Šta je tu loše? Nisu opterećene i žive svoje živote po volji bez obzira što je jedna palestinka a druga jevrejka. Je li trebaju vući jedna drugu za kosu?
Suživot je moguć kakve god da postoje razlike ako su u pitanju razumne osobe.
prave senzaciju od sebe, eto to je smijesno :lol:
To je tebi smijesno?
Mijenjaj dilera.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#2979 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ommadawn »

Ramzess Veliki wrote:
GandalfSivi wrote: Prvo u USA nije, Obama je ukinuo to. Drugo, u dosta armija svijeta jeste, sto je samo po sebi pogresno, ali ovdje cak i ne pricamo o armijama. Trece, ne mogu se osnovna ljudska prava stavljati na referendum ili volju vecine.
U armijama se vojska kupa kamarice gologuza u grupnim kupatilima. I bas treba da mi neko drka iza ledja na mene. Pederi i strejt muskarci me mogu da se mijesaju, to je seksualno uznemiravanje ovih normalno orijentisanih. Meni je odvratno ljigav osjecaj kad mi se nabacuje gay, nema mislim odvratnijeg osjecaja na svijetu od toga I ja se moram braniti od takvog ataka na moje ljudsko dostojanstvo.

Nek naprave gay jedinicu ako hoce ali pored mene u kupatilu nece bit.
Mogu mislit te jedinice u ratu, valjda ce se torbicama boriti i bacat cvijece bradatim cetnicima.

Drugo, moje osnovno ljudsko pravo je i pravo za nesmetan zivot bez uznemiravanja, a to se odnosi i na kojekakve parade.
Dakle budi gay, ne smeta mi dok je to tvoje licno zadovoljstvo koje kao i ja svoje upraznjavam u cetiri zida mojeg intimnog prostora.
Budi gay i u vojsci, ali ne iza mojih ledja nego u gay kupatilu, kao sto je i zensko kupatilo odvojeno na isti nacin.
Zenite se i udajite izmedju sebe, sto da vama bude bolje nego nama. Da vidite koliko ste bili rahat od brakorazvodnih parnica i troskova advokata.
Parada ... kakva parada, ne dolazi u obzir. Ni ja ne paradiram jer volim normalan seks sa svojom zenom.
Ponosa ??? Kakvog to ponosa? Sto se jebu u guzicu? To je kao nesto jako bitno?
Ja tu ne vidim razlog za ponos.
Da osvojite nesto u sportu ili sta izumite pa dobijete medjunarodnu neku nagradu pa da svi mi budemo popnosni na vas, onda ok, ali da sami sebi napisete Parada Ponosa to je obrnuta psihologija, biva mi treba da smo ponosni na vas radi necega ako vam dozvolimo paradu pod tim imenom ... :roll:
:jbt:
sumirprimus
Posts: 81671
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2980 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

ne znas ti ramu naseg :D
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#2981 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by uglavnomja »

citavu kompleksnost lgbt populacije bosanci su elaborirali kao "analni otvor" :thumbup:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2982 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Sto, gl’aj kad udare
Image
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#2983 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by HAVANA »

Seksi
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2984 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by moonca »

:lol:
..to je Mary Kay kosmetika - koja se prodavala po kucnim dernecima i koja domacica najvise proda -kupi ili ti voza

Image

..eh
User avatar
mali Ninja
Posts: 2130
Joined: 22/09/2007 21:10

#2985 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mali Ninja »

uglavnomja wrote:citavu kompleksnost lgbt populacije bosanci su elaborirali kao "analni otvor" :thumbup:
Umjesto da im dadnu odma puna prava, oni se oko šupka uhvatili...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2986 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by moonca »

Ko god je otac ili mati od ucesnika na temi --treba da se suzdrzi komentara- jer, veliki je procenat da bas vasa kcerka ili ti sin -vec uveliko eksperimentishu... sa tim -- po vama 'ogavnim' uzivancijama...


Image
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#2987 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Atego »

moonca wrote:Ko god je otac ili mati od ucesnika na temi --treba da se suzdrzi komentara- jer, veliki je procenat da bas vasa kcerka ili ti sin -vec uveliko eksperimentishu... sa tim -- po vama 'ogavnim' uzivancijama...


Image
Kakav veliki procenat ? O cem ti ?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#2989 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

uglavnomja wrote:citavu kompleksnost lgbt populacije bosanci su elaborirali kao "analni otvor" :thumbup:
Zar nije tako u polovici tih slucajeva? :pisnuo:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2990 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by moonca »

Atego wrote:
moonca wrote:Ko god je otac ili mati od ucesnika na temi --treba da se suzdrzi komentara- jer, veliki je procenat da bas vasa kcerka ili ti sin -vec uveliko eksperimentishu... sa tim -- po vama 'ogavnim' uzivancijama...


Image
Kakav veliki procenat ? O cem ti ?
Sta ti nije jasno?
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#2991 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by MarlboroGold »

insomnia78 wrote:Sto, gl’aj kad udare
Image
:lol: :lol: :lol:
Hakiz
Posts: 40544
Joined: 30/07/2015 20:01

#2992 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Hakiz »

User avatar
mali Ninja
Posts: 2130
Joined: 22/09/2007 21:10

#2993 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mali Ninja »

Jos nije niko uporedio maturante iz tuzle sa ovim lgbt anomalijama? Bas cudno...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2994 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Ono je prava parada ponosna. Mladost i ljepota
Hakiz
Posts: 40544
Joined: 30/07/2015 20:01

#2995 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Hakiz »

I isto kao i oni i LGBTIQXYZ... bi trebali moći ponosno prodefilovati.

Ako LGBT ne mogu, ne bi smjeli moći ni ovi maturanti.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2996 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Jah. Djeca dozivila prekretnicu u zivotu i treba ih porediti sa anamonima
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58770
Joined: 03/08/2010 19:04

#2997 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by kakavdanakneiskustvu »

jbg,nema tog autoriteta koji ce reci ovi mogu,oni ne mogu paradirati,tako da treba postivati pravo i ovih i onih da šetaju
Hakiz
Posts: 40544
Joined: 30/07/2015 20:01

#2998 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Hakiz »

kakavdanakneiskustvu wrote:jbg,nema tog autoriteta koji ce reci ovi mogu,oni ne mogu paradirati,tako da treba postivati pravo i ovih i onih da šetaju
Trebalo bi biti tako.

Ali, tema puna ovih što misle da su autoriteti.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58770
Joined: 03/08/2010 19:04

#2999 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by kakavdanakneiskustvu »

ja ne poredim,samo kazem ako mogu djeca koja su zavrsila srednju školu paradirati,sto ne mogu i lezbejke?
Hakiz
Posts: 40544
Joined: 30/07/2015 20:01

#3000 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Hakiz »

insomnia78 wrote:Jel to zbilja poredite defile maturanata i paradu?
Zašto da ne?
Locked