Povorka ponosa u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
_Scarlett_
Posts: 804
Joined: 26/05/2018 15:51

#1 Povorka ponosa u Sarajevu

Post by _Scarlett_ »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-saraj ... /190401045

Sta mislite? Podrzavate li?

Ja sam licno neutralna. Nek ljudi setaju.
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#2 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by shin »

Field test za sarajevsku multikulturu.
Rizvan
Posts: 1271
Joined: 27/11/2013 09:25

#3 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Rizvan »

Naravno da podržavam pravo na slobodu izražavanja.

A što se tiče održavanja, živi bili pa vidjeli, svašta je moguće do ljeta. A ovo je i test za vladajuću koaliciju, koliko su ozbiljni u poštivanju vladavine prava.
Last edited by Rizvan on 01/04/2019 12:44, edited 1 time in total.
Seyfo
Posts: 4318
Joined: 23/08/2011 14:12

#4 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Seyfo »

Eto materijala zahiragiću i ostalim parazitima koji će biti zdušno protiv, bla bla bla ali će na kraju se složiti s tim i protiv svojih principa jer,jbg treba se žrtvovati za svoj narod, svu državu i prije svega svoju vjeru. Znači najglasnije protiv do pred dan parade, taj dan su Za radi boljeg sutra. Ako treba radi države, nacije i vjere će ga i primiti.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#5 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by strong69 »

Bio neko za ili protiv oni ce setati. Kad setaju u Beogradu, Splitu i Podgorici setace i u Sarajevu. Bice uskoro sklapani i istospolni brakovi i oni ce usvajati djecu. Sve je to obaveza koju moramo ispuniti na putu ka pretpristupanju i pristupanju u EU.

Licno sam protiv bilo koje vrste paradiranja osim parade maturanata.
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#6 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pici »

Image


ima jovde dobrijeH lezba za zigu :izet: ... inace bolje njiHa gledat neg bradonje kratkijeH patalonica su sajkacama i sa U na cHelu... samo naprijed, a bolime qujac :mrgreen:
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#7 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Henry Chinaski »

Američki ambasador doselio sa svojim partnerom. Sve ostale zemlje u okruženju su već održale paradu.
Treba li još šta dodati ovome?

Parada će se održati. Onaj ko bude želio praviti probleme, prisješće mu parada dok je živ, a postići neće ništa. Treba pustiti da prođe, izignorisati i zaboraviti. Eventualni problemi će dati na važnosti cijelom događaju i problematični će učiniti uslugu ovima što vole ćunu.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#8 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by strong69 »

Vidi slike, niko ne gleda ravno u kameru ovim ovog jednog lika :D Svi okrenuli glave na stranu :skoljka:
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pici »



ba bitnucHe to OK sve... najjace :lol: :lol: :lol: :lol:
Seyfo
Posts: 4318
Joined: 23/08/2011 14:12

#10 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Seyfo »

Možda koji vehabijica napravi incident po potrebi, da neko uzme koji politički poen i slično.
Inače će proći ok, uz angažovanje svakog policajca u državi.
Lično me zaboli q, nek šetaju. Meni smeta kad neko šeta i usput baca smeće oko sebe, nešto ukrade ili zapali, ubije nekog, povrijedi ili nameće svoje stavove i/ili način života silom.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18381
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#11 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by SmokingMan »

Ljudi imaju pravo na slobodan izbor,slagao se ja sa tim ili ne.
pedeset
Posts: 574
Joined: 26/10/2014 14:11

#12 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pedeset »

Nećete pederi! Džaba vam svo spinovanje svijeta! STOP PEDERIMA!!! VOLIM TE BOSNO! :bih:
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#13 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Henry Chinaski »

pedeset wrote:Nećete pederi! Džaba vam svo spinovanje svijeta! STOP PEDERIMA!!! VOLIM TE BOSNO! :bih:
Nećeš ti to skontati ali ne voli se Bosna mržnjom prema pederima. Patritizam je nešto potpuno drugačije ali ne znamo mi šta je to...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58370
Joined: 03/08/2010 19:04

#14 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by kakavdanakneiskustvu »

pici wrote:Image


ima jovde dobrijeH lezba za zigu :izet: ... inace bolje njiHa gledat neg bradonje kratkijeH patalonica su sajkacama i sa U na cHelu... samo naprijed, a bolime qujac :mrgreen:
:thumbup:
User avatar
harač
Posts: 5274
Joined: 13/02/2006 13:30

#15 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by harač »

Citam komentar: "Pred rafalom, svi padaju na sedzdu" :lol: :lol: bit ce veselo :D :izet: :izet:
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#16 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Mišo_Kovač »

Nek se vesele ljudi i nek ištu prava koja su im uskraćena. Sve ok :)
User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#17 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by klaki »

harač wrote:Citam komentar: "Pred rafalom, svi padaju na sedzdu" :lol: :lol: bit ce veselo :D :izet: :izet:
vrištim

morat cu kupit kokice i kakvih sokića
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#18 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Henry Chinaski »

Brinite se ljudi što će popupismeni cuclač šiše odlučivati o sudbinama ljudi i što je Zahiragić uvodničar na Krugu 99. To je ono što nam dramatično zatamnjuje budućnost. Ovi će prošetati, biće ljuti ako ih izignorišemo i otići će kućama.
Brinite se što nam je rat pred vratima, a svi čekaju da otkinu komadić države. Treba da vas brine i to što novinarka kupi diplomu, a onda je sud proganja što je to otkrila. Nisam još čuo da je neko optužen/osuđen zbog prodaje iste. Brinite se što nam pjevaljke pune dvorane, djeca kladionice, a nane potrošiše božiju kišu na glasanje za zvezde granda. Pederi nam trebaju biti na redu za zabrinutost tek za nekih 40 - 50 godina, ako dobro posložimo prioritete.

Šta reći osim: Jebem nas glupe!
User avatar
BHCluster
Posts: 23261
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#19 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by BHCluster »

Podrzavam!
User avatar
W0rM
Posts: 2314
Joined: 26/11/2011 13:49
Location: Jedna Jedina
Grijem se na: sunčevu energiju
Vozim: se po mahali

#20 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by W0rM »

pedeset wrote:Nećete pederi! Džaba vam svo spinovanje svijeta! STOP PEDERIMA!!! VOLIM TE BOSNO! :bih:
Slazem s kolegom, promovise se nemoral i nenormalno kao nesto dobro. STOP PEDERIMA I NJIHOVIM POMAGACIMA !!!
dorkcic
Posts: 751
Joined: 19/12/2008 20:26

#21 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by dorkcic »

pedeset wrote:Nećete pederi! Džaba vam svo spinovanje svijeta! STOP PEDERIMA!!! VOLIM TE BOSNO! :bih:
A šta će se to desiti tebi ili tvojima ako pederi izađu na ulice? Biće nam još gore? Urušiće se brak i porodica kao institucija? Prestaće se ljudi vjenčavati i rađati djecu? Misliće da to nije kul jer mogu biti pederi? Diraće te neko po guzi? Napraviće pedofili svoju paradu? Koji je ono još default razlog?

Mi smo sebi umislili da smo nekakva moralna vertikala za Zapad, a gradimo na klizištima, palimo gume i cipele da se ugrijemo, nemamo vode i dostojnog javnog prevoza, kupujemo diplome, potplaćujemo doktore, ginemo po cestama, bacamo smeće gdje nam se ćefne, mrzimo i želimo smrt jedni drugima i onim drugačijima. Pa dokle više?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58370
Joined: 03/08/2010 19:04

#22 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by kakavdanakneiskustvu »

Henry Chinaski wrote:Brinite se ljudi što će popupismeni cuclač šiše odlučivati o sudbinama ljudi i što je Zahiragić uvodničar na Krugu 99. To je ono što nam dramatično zatamnjuje budućnost. Ovi će prošetati, biće ljuti ako ih izignorišemo i otići će kućama.
Brinite se što nam je rat pred vratima, a svi čekaju da otkinu komadić države. Treba da vas brine i to što novinarka kupi diplomu, a onda je sud proganja što je to otkrila. Nisam još čuo da je neko optužen/osuđen zbog prodaje iste. Brinite se što nam pjevaljke pune dvorane, djeca kladionice, a nane potrošiše božiju kišu na glasanje za zvezde granda. Pederi nam trebaju biti na redu za zabrinutost tek za nekih 40 - 50 godina, ako dobro posložimo prioritete.

Šta reći osim: Jebem nas glupe!


:thumbup:
User avatar
Nisrin
Posts: 5488
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#23 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Nisrin »

Ja sam PROTIV!!!

Uvijek cu biti protiv, jer ne vidim bilo kakav smisao tih parada...ne paradiramo ni mi hetero, a jednako smo svi ugrozeni po vise tacaka..meni LGBT populacija ni najmanje ne smeta, imaju pravo raditi u svoja 4 zida sta god zele, barem sto se tice ispoljavanja ljubavi :D Nisam ni za to da hetero ispoljavaju svoju ljubav JAVNO, niti cu ikad biti i za to...Prihvatila bih bilo koga kao LGBT u svojoj okolini, dokle god to mene ne ugrozava, ali traziti prava "povorkama" je samo izazivanje javnosti..naravno da ce ih raja gadjati cim stignu, prijetiti, mlatiti itd..
Itekako su svjesni toga i opet paradiraju ...

Znaci, ja sam samo protiv parade, nisam protiv njihovih brakova, usvajanja djece...Bolje da istospolni par usvoji dijete, nego da se dijete vuce po domovima ili u disfunkcionalnim porodicama...
Last edited by Nisrin on 01/04/2019 13:32, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#24 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Tomahawk11 »

Henry Chinaski wrote:Brinite se ljudi što će popupismeni cuclač šiše odlučivati o sudbinama ljudi i što je Zahiragić uvodničar na Krugu 99. To je ono što nam dramatično zatamnjuje budućnost. Ovi će prošetati, biće ljuti ako ih izignorišemo i otići će kućama.
Brinite se što nam je rat pred vratima, a svi čekaju da otkinu komadić države. Treba da vas brine i to što novinarka kupi diplomu, a onda je sud proganja što je to otkrila. Nisam još čuo da je neko optužen/osuđen zbog prodaje iste. Brinite se što nam pjevaljke pune dvorane, djeca kladionice, a nane potrošiše božiju kišu na glasanje za zvezde granda. Pederi nam trebaju biti na redu za zabrinutost tek za nekih 40 - 50 godina, ako dobro posložimo prioritete.

Šta reći osim: Jebem nas glupe!
Čekaj, a što će biti ljuti, to je sad obaveza da se iskupi grad na toj šetnji?

Uglavnom si u pravu, imamo mi punu kapu toga što bi trebali riješiti, pa da o ovome.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58370
Joined: 03/08/2010 19:04

#25 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by kakavdanakneiskustvu »

a što bi ih neko mlatio,gadjao,prijatio?
Locked