Povoljne radnje za kupovinu odjevnih stvari

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
Arminusher
Posts: 40
Joined: 21/01/2017 17:05

#1 Povoljne radnje za kupovinu odjevnih stvari

Post by Arminusher »

Idem sutra u Essen pa bih volio kupiti neke patike i parfem,ali nisam upucen u radnje gdje bi to bilo povoljno,pa ako moze neko preporuciti nesto bio bih zahvalan
User avatar
sefket_ramadani
Posts: 463
Joined: 07/03/2018 18:22

#2 Re: Povoljne radnje za kupovinu odjevnih stvari

Post by sefket_ramadani »

Arminusher wrote: 03/05/2023 21:19 Idem sutra u Essen pa bih volio kupiti neke patike i parfem,ali nisam upucen u radnje gdje bi to bilo povoljno,pa ako moze neko preporuciti nesto bio bih zahvalan
licno parfeme kupujem u Douglas, nekad bude finih akcija, a imas jos drogerije Muller i Rossmann,

a patike na internetu, jer su jeftinije. Ako naletis na Snipes trgovinu, probaj tu nesto naci, to je kao neki outlet.

imas jos JD i Footlocker.
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#3 Re: Povoljne radnje za kupovinu odjevnih stvari

Post by sehohari »

Arminusher wrote: 03/05/2023 21:19 Idem sutra u Essen pa bih volio kupiti neke patike i parfem,ali nisam upucen u radnje gdje bi to bilo povoljno,pa ako moze neko preporuciti nesto bio bih zahvalan
Ne mogu ti tačno reći koje su trgovine jeftinije, sve zavisi od toga šta želiš. Ja većinom kupujem markiranu robu, pa će se na to i odnositi ovaj moj odgovor.

Uglavnom, preporučujem da odeš na Limbecker Platz. To je centralni trgovački centar. Obišao bih malo trgovine, zavisno od vremena su sigurno u nekoj od njih sniženja. Odi i u "Sinn", i tamo zna biti finih cijena.

Za parfeme ne bih ništa znao reći, jedino bi mi Douglas ovako pao na pamet.
Post Reply