Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Haris.ba
Posts: 24385
Joined: 08/09/2005 20:08

#276 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by Haris.ba »

Milenkov buraz wrote: 11/06/2021 14:27 Sta je interesantno jeste da sve krece od vojske. Pa ako postoji NLO, razvila ga je necija vojska. Internet je takodjer razvila vojska i to sovjetska, i bilo je zamisljeno da se koristi iskljucivo u vojne svrhe.
Mozes malo detaljnije? Ja sam mislio da su Amerikanci rwzvili pretecu danasnjeg interneta (arpanet).
User avatar
fijesta7
Posts: 711
Joined: 15/03/2018 20:21

#277 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by fijesta7 »

cranberries wrote: 11/06/2021 12:06 U trenutku kada sam vidio bio sam fokusiran samo na to, na tu svjetlost. Osjetio sam neku toplinu i ta boja me privlacila i drzala fokusiranim, niti ne znam kako sam vozio (imaju dvije tri krivine) niti bilo sta. Nije me bilo strah u tom trenutku kada sam gledao ali kada je odletjelo tada sam osjetio neki strah i nisam znao sta se desilo ali znam da sam to vidio i da se desilo. Ne znam ni da li je bilo drugih auta na cesti, iza mene niko nije bio (znam da sam gledao kada je to odletjelo jer me bilo strah) ali da li sam se susretao s nekim autima zaista ne znam.

Znam da su lebdjeli iznad mene i da su me pratili, zasto - ne znam ali mi je drago da sam to vidio i dozivio te bi volio da se to ponovo desi zbog te predivne svjetlosti.
https://www.youtube.com/watch?v=HYtuw0c3dJ4
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#279 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by Milenkov buraz »

Haris.ba wrote: 11/06/2021 15:59
Milenkov buraz wrote: 11/06/2021 14:27 Sta je interesantno jeste da sve krece od vojske. Pa ako postoji NLO, razvila ga je necija vojska. Internet je takodjer razvila vojska i to sovjetska, i bilo je zamisljeno da se koristi iskljucivo u vojne svrhe.
Mozes malo detaljnije? Ja sam mislio da su Amerikanci rwzvili pretecu danasnjeg interneta (arpanet).
Pogrešan citat, nisam ja ovo izjavio, nemam tražene informacije.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24385
Joined: 08/09/2005 20:08

#280 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by Haris.ba »

Milenkov buraz wrote: 11/06/2021 16:12
Haris.ba wrote: 11/06/2021 15:59
Milenkov buraz wrote: 11/06/2021 14:27 Sta je interesantno jeste da sve krece od vojske. Pa ako postoji NLO, razvila ga je necija vojska. Internet je takodjer razvila vojska i to sovjetska, i bilo je zamisljeno da se koristi iskljucivo u vojne svrhe.
Mozes malo detaljnije? Ja sam mislio da su Amerikanci rwzvili pretecu danasnjeg interneta (arpanet).
Pogrešan citat, nisam ja ovo izjavio, nemam tražene informacije.
Izvini,
Piaty wrote: 11/06/2021 14:16
Sta je interesantno jeste da sve krece od vojske. Pa ako postoji NLO, razvila ga je necija vojska. Internet je takodjer razvila vojska i to sovjetska, i bilo je zamisljeno da se koristi iskljucivo u vojne svrhe.
Piaty
Posts: 5587
Joined: 01/12/2020 00:58

#281 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by Piaty »

Haris.ba wrote: 11/06/2021 19:02
Milenkov buraz wrote: 11/06/2021 16:12
Haris.ba wrote: 11/06/2021 15:59

Mozes malo detaljnije? Ja sam mislio da su Amerikanci rwzvili pretecu danasnjeg interneta (arpanet).
Pogrešan citat, nisam ja ovo izjavio, nemam tražene informacije.
Izvini,
Piaty wrote: 11/06/2021 14:16
Sta je interesantno jeste da sve krece od vojske. Pa ako postoji NLO, razvila ga je necija vojska. Internet je takodjer razvila vojska i to sovjetska, i bilo je zamisljeno da se koristi iskljucivo u vojne svrhe.
Ne, ne.

Prvo Rusi samo sto su Amerikanci prvi skontali koliko je to mocna stvar.

Pisem po sjecanju jer sam ucio nekad o tome. Znam da KP SSSR nije prepoznala nista posebno u tome.

Covjek se zvao Gluskov, a cijeli projekat OGAS. Tako da mozes potraziti pod tim kljucnim rijecima o cemu se radi.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#282 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by Milenkov buraz »

@Piaty

Nisam ovo znao, interesantno :thumbup:
DonieBrasco
Posts: 15205
Joined: 31/08/2016 16:09

#283 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by DonieBrasco »

Ja znam da su SAD tokom hladnog rata razvijale ovo sto mi danas zovemo internet u svrh komunikacije mnogobrojnih baza koje su imale po svijetu. Tada im je to bila tehnologija komuniciranja, a onda su vidjeli da ima mnogo veci potencijal pa se dalje razvijalo. Sad da li su to sovjeti prije njih imali pa im ovi urakli ideje ne znam.
cranberries
Posts: 594
Joined: 02/04/2010 15:19
Location: Earth

#284 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by cranberries »

fijesta7 wrote: 11/06/2021 16:00
cranberries wrote: 11/06/2021 12:06 U trenutku kada sam vidio bio sam fokusiran samo na to, na tu svjetlost. Osjetio sam neku toplinu i ta boja me privlacila i drzala fokusiranim, niti ne znam kako sam vozio (imaju dvije tri krivine) niti bilo sta. Nije me bilo strah u tom trenutku kada sam gledao ali kada je odletjelo tada sam osjetio neki strah i nisam znao sta se desilo ali znam da sam to vidio i da se desilo. Ne znam ni da li je bilo drugih auta na cesti, iza mene niko nije bio (znam da sam gledao kada je to odletjelo jer me bilo strah) ali da li sam se susretao s nekim autima zaista ne znam.

Znam da su lebdjeli iznad mene i da su me pratili, zasto - ne znam ali mi je drago da sam to vidio i dozivio te bi volio da se to ponovo desi zbog te predivne svjetlosti.
https://www.youtube.com/watch?v=HYtuw0c3dJ4
Ima slicnosti ali ni na koji nije bilo nasilno cak sam se osjecao mirno i spokojno - te toplo.

Ali ona plava svjetlost je stvarno nevjerovatno nesto, jednostavno prelijepa.
TRANCE
Posts: 1360
Joined: 09/05/2011 20:40

#285 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by TRANCE »

NLO-ovi na snimcima Pentagona su vjerovatno hypersonične letjelice Kineza, Rusa, Indijaca i ostalih svjetskih sila. Većina tih letjelica je vojna tajna i slabo se šta zna o njima. Evo npr. malo podataka o jednoj indijskoj:
https://en.wikipedia.org/wiki/HGV-202F
Takve letjelice dostižu brzinu 5-10 puta veću od konvencionalnih aviona i nemaju pilota već se upravljanje odvija remote preko satelita. Odatle odgovor na pitanje kako bi ljudsko tijelo izdržalo te brzine i promjene brzina.
To znaju i ti američki piloti, jer da su potencijalni vanzemaljci u pitanju, na snimcima bi bili uplašeni komentari pilota, a ne bi vikali "woooho, look at that speed dude" :lol:
Što se to pustilo u javnost? Pa zato što je inflacija dostigla u SAD-u iznos od 5% i još će rasti prema procjenama zbog silnog štampanja novca za ublažavanje ekonomskih posljedica koronavirusa, pa su potrebne zanimljive teme da se pokuša pažnja javnosti skrenuti sa stvarnih problema.
Vanzemaljci vjerovatno postoje u dalekom svemiru, jer nije naša planeta jedina pogodna za razvoj organskog života, ali su toliko udaljeni da se nikada nećemo sresti, jer osim nekih teorija, ne postoji dokaz u praksi da je putovanje brže od brzine svjetlosti zaista moguće prema zakonima fizike koji vladaju u našem svemiru. Postoji samo 21 teleskopima otkriven planet s temperaturnim i atmosferskim karakteristikama za potencijalni razvoj života koji je ispod 30 svjetlosnih godina udaljenosti, odnosno 60 godina ako računamo i povratak kući :mrgreen: Na tim planetama možda ima bakterija ili jednostavnih organizama tipa člankovita vanzemaljska glista, ali civilizacija koje bi imale tehnologiju putovanja brzinom svjetlosti, to je malo vjerovatno. Da postoje, vjerovatno bi nam se javili ili dali do znanja da postoje, jer ovako tehnološki inferiorni nismo im nikakva prijetnja.
I odakle ideja da su potencijalni vanzemaljci prijateljski nastrojeni? Svi organizmi u biologiji su neprijateljski nastrojeni prema drugim vrstama, tako da je bolje da nas nikad ne posjete, jer bi nam hebali znanje što narod voli reći.
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#286 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by ProgramskiJezik »

TRANCE wrote: 14/06/2021 14:37 NLO-ovi na snimcima Pentagona su vjerovatno hypersonične letjelice Kineza, Rusa, Indijaca i ostalih svjetskih sila. Većina tih letjelica je vojna tajna i slabo se šta zna o njima. Evo npr. malo podataka o jednoj indijskoj:
https://en.wikipedia.org/wiki/HGV-202F
Takve letjelice dostižu brzinu 5-10 puta veću od konvencionalnih aviona i nemaju pilota već se upravljanje odvija remote preko satelita. Odatle odgovor na pitanje kako bi ljudsko tijelo izdržalo te brzine i promjene brzina.
To znaju i ti američki piloti, jer da su potencijalni vanzemaljci u pitanju, na snimcima bi bili uplašeni komentari pilota, a ne bi vikali "woooho, look at that speed dude" :lol:
Što se to pustilo u javnost? Pa zato što je inflacija dostigla u SAD-u iznos od 5% i još će rasti prema procjenama zbog silnog štampanja novca za ublažavanje ekonomskih posljedica koronavirusa, pa su potrebne zanimljive teme da se pokuša pažnja javnosti skrenuti sa stvarnih problema.
Vanzemaljci vjerovatno postoje u dalekom svemiru, jer nije naša planeta jedina pogodna za razvoj organskog života, ali su toliko udaljeni da se nikada nećemo sresti, jer osim nekih teorija, ne postoji dokaz u praksi da je putovanje brže od brzine svjetlosti zaista moguće prema zakonima fizike koji vladaju u našem svemiru. Postoji samo 21 teleskopima otkriven planet s temperaturnim i atmosferskim karakteristikama za potencijalni razvoj života koji je ispod 30 svjetlosnih godina udaljenosti, odnosno 60 godina ako računamo i povratak kući :mrgreen: Na tim planetama možda ima bakterija ili jednostavnih organizama tipa člankovita vanzemaljska glista, ali civilizacija koje bi imale tehnologiju putovanja brzinom svjetlosti, to je malo vjerovatno. Da postoje, vjerovatno bi nam se javili ili dali do znanja da postoje, jer ovako tehnološki inferiorni nismo im nikakva prijetnja.
I odakle ideja da su potencijalni vanzemaljci prijateljski nastrojeni? Svi organizmi u biologiji su neprijateljski nastrojeni prema drugim vrstama, tako da je bolje da nas nikad ne posjete, jer bi nam hebali znanje što narod voli reći.
Mi samo znamo za zivot kao na zemlji od ugljika + polazaj planete, sto ne iskljucuje da moze biti zivot na extremno hladnim ili toplim planetma i bez atmosfere kao sto je u nas. Nasli su i kod nas zivot na extremnim mjestima gdje nikad ne bi rekao da nesto zivo ima.. tako da je moguce da je neki zibot evoluirao iz vulkana bukvalno :D
TRANCE
Posts: 1360
Joined: 09/05/2011 20:40

#287 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by TRANCE »

ProgramskiJezik wrote: 14/06/2021 14:43
TRANCE wrote: 14/06/2021 14:37 NLO-ovi na snimcima Pentagona su vjerovatno hypersonične letjelice Kineza, Rusa, Indijaca i ostalih svjetskih sila. Većina tih letjelica je vojna tajna i slabo se šta zna o njima. Evo npr. malo podataka o jednoj indijskoj:
https://en.wikipedia.org/wiki/HGV-202F
Takve letjelice dostižu brzinu 5-10 puta veću od konvencionalnih aviona i nemaju pilota već se upravljanje odvija remote preko satelita. Odatle odgovor na pitanje kako bi ljudsko tijelo izdržalo te brzine i promjene brzina.
To znaju i ti američki piloti, jer da su potencijalni vanzemaljci u pitanju, na snimcima bi bili uplašeni komentari pilota, a ne bi vikali "woooho, look at that speed dude" :lol:
Što se to pustilo u javnost? Pa zato što je inflacija dostigla u SAD-u iznos od 5% i još će rasti prema procjenama zbog silnog štampanja novca za ublažavanje ekonomskih posljedica koronavirusa, pa su potrebne zanimljive teme da se pokuša pažnja javnosti skrenuti sa stvarnih problema.
Vanzemaljci vjerovatno postoje u dalekom svemiru, jer nije naša planeta jedina pogodna za razvoj organskog života, ali su toliko udaljeni da se nikada nećemo sresti, jer osim nekih teorija, ne postoji dokaz u praksi da je putovanje brže od brzine svjetlosti zaista moguće prema zakonima fizike koji vladaju u našem svemiru. Postoji samo 21 teleskopima otkriven planet s temperaturnim i atmosferskim karakteristikama za potencijalni razvoj života koji je ispod 30 svjetlosnih godina udaljenosti, odnosno 60 godina ako računamo i povratak kući :mrgreen: Na tim planetama možda ima bakterija ili jednostavnih organizama tipa člankovita vanzemaljska glista, ali civilizacija koje bi imale tehnologiju putovanja brzinom svjetlosti, to je malo vjerovatno. Da postoje, vjerovatno bi nam se javili ili dali do znanja da postoje, jer ovako tehnološki inferiorni nismo im nikakva prijetnja.
I odakle ideja da su potencijalni vanzemaljci prijateljski nastrojeni? Svi organizmi u biologiji su neprijateljski nastrojeni prema drugim vrstama, tako da je bolje da nas nikad ne posjete, jer bi nam hebali znanje što narod voli reći.
Mi samo znamo za zivot kao na zemlji od ugljika + polazaj planete, sto ne iskljucuje da moze biti zivot na extremno hladnim ili toplim planetma i bez atmosfere kao sto je u nas. Nasli su i kod nas zivot na extremnim mjestima gdje nikad ne bi rekao da nesto zivo ima.. tako da je moguce da je neki zibot evoluirao iz vulkana bukvalno :D
Isti principi biologije vjerovatno vrijede i u ostatku svemira. U ekstremnim uslovima se možda može formirati bakterija, ali inteligentni život, malo vjerovatno. Također ako uzmeš i planete sa ekstremnim uslovima, nema ih više od stotinjak na maksimalnoj udaljenosti od 30-ak svjetlosnih godina, što je mal pool za nastanak inteligentnog života. Da ih ima milijarde na toj udaljenosti, onda bi možda bilo šta.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24385
Joined: 08/09/2005 20:08

#288 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by Haris.ba »

DonieBrasco wrote: 11/06/2021 22:14 Ja znam da su SAD tokom hladnog rata razvijale ovo sto mi danas zovemo internet u svrh komunikacije mnogobrojnih baza koje su imale po svijetu. Tada im je to bila tehnologija komuniciranja, a onda su vidjeli da ima mnogo veci potencijal pa se dalje razvijalo. Sad da li su to sovjeti prije njih imali pa im ovi urakli ideje ne znam.
Iscitao sam pomalo o tome. Sovjeti su razvijali, ali izgleda odustali od implementacije jer je ugrozavalo strukturu donosenja odluka.

A mreza postoji za vojsku, ali za civilnu upotrebu nisu nikada ko Ameri krenuli.

Ameri su ipak glavni oko interneta.

Sovjeti su imali racunare, mrezu, procesore, ali sve je to uglavnom bilo vezano za vojsku. Isto i danas Rusi.

https://www.bbc.com/future/article/2016 ... -the-start
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#289 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by ProgramskiJezik »

TRANCE wrote: 14/06/2021 14:48
ProgramskiJezik wrote: 14/06/2021 14:43
TRANCE wrote: 14/06/2021 14:37 NLO-ovi na snimcima Pentagona su vjerovatno hypersonične letjelice Kineza, Rusa, Indijaca i ostalih svjetskih sila. Većina tih letjelica je vojna tajna i slabo se šta zna o njima. Evo npr. malo podataka o jednoj indijskoj:
https://en.wikipedia.org/wiki/HGV-202F
Takve letjelice dostižu brzinu 5-10 puta veću od konvencionalnih aviona i nemaju pilota već se upravljanje odvija remote preko satelita. Odatle odgovor na pitanje kako bi ljudsko tijelo izdržalo te brzine i promjene brzina.
To znaju i ti američki piloti, jer da su potencijalni vanzemaljci u pitanju, na snimcima bi bili uplašeni komentari pilota, a ne bi vikali "woooho, look at that speed dude" :lol:
Što se to pustilo u javnost? Pa zato što je inflacija dostigla u SAD-u iznos od 5% i još će rasti prema procjenama zbog silnog štampanja novca za ublažavanje ekonomskih posljedica koronavirusa, pa su potrebne zanimljive teme da se pokuša pažnja javnosti skrenuti sa stvarnih problema.
Vanzemaljci vjerovatno postoje u dalekom svemiru, jer nije naša planeta jedina pogodna za razvoj organskog života, ali su toliko udaljeni da se nikada nećemo sresti, jer osim nekih teorija, ne postoji dokaz u praksi da je putovanje brže od brzine svjetlosti zaista moguće prema zakonima fizike koji vladaju u našem svemiru. Postoji samo 21 teleskopima otkriven planet s temperaturnim i atmosferskim karakteristikama za potencijalni razvoj života koji je ispod 30 svjetlosnih godina udaljenosti, odnosno 60 godina ako računamo i povratak kući :mrgreen: Na tim planetama možda ima bakterija ili jednostavnih organizama tipa člankovita vanzemaljska glista, ali civilizacija koje bi imale tehnologiju putovanja brzinom svjetlosti, to je malo vjerovatno. Da postoje, vjerovatno bi nam se javili ili dali do znanja da postoje, jer ovako tehnološki inferiorni nismo im nikakva prijetnja.
I odakle ideja da su potencijalni vanzemaljci prijateljski nastrojeni? Svi organizmi u biologiji su neprijateljski nastrojeni prema drugim vrstama, tako da je bolje da nas nikad ne posjete, jer bi nam hebali znanje što narod voli reći.
Mi samo znamo za zivot kao na zemlji od ugljika + polazaj planete, sto ne iskljucuje da moze biti zivot na extremno hladnim ili toplim planetma i bez atmosfere kao sto je u nas. Nasli su i kod nas zivot na extremnim mjestima gdje nikad ne bi rekao da nesto zivo ima.. tako da je moguce da je neki zibot evoluirao iz vulkana bukvalno :D
Isti principi biologije vjerovatno vrijede i u ostatku svemira. U ekstremnim uslovima se možda može formirati bakterija, ali inteligentni život, malo vjerovatno. Također ako uzmeš i planete sa ekstremnim uslovima, nema ih više od stotinjak na maksimalnoj udaljenosti od 30-ak svjetlosnih godina, što je mal pool za nastanak inteligentnog života. Da ih ima milijarde na toj udaljenosti, onda bi možda bilo šta.
Nije vjerovatno jer nismo vidjeli, jedini inteligentni zivot koji znamo smo mi.. tako da ne treba nista iskljucivati..
User avatar
Averus
Posts: 20338
Joined: 13/02/2008 17:07

#291 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by Averus »

Pratim temu :)
User avatar
aveos
Posts: 1662
Joined: 28/02/2012 08:42

#292 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by aveos »

Išta, ništa još?
:D
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#293 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by tranquil »

Image
_BJ_Love_
Posts: 71
Joined: 17/06/2021 22:31

#294 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by _BJ_Love_ »

ProgramskiJezik wrote: 27/05/2021 10:40
soha96 wrote: 27/05/2021 10:39 Pa ne misli se na planetu Zemlju, valjda se misli na generalnu prirodu oko nas.
kako ja vidim "Zemlja" valikim slovom aludira na planetu? Al nebitno, nije ovo tema rasprave.


ravna zemlja objašnjena od strane freemasona
User avatar
Averus
Posts: 20338
Joined: 13/02/2008 17:07

#295 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by Averus »

Evo konačno su objavili UAP report amerikanci. Koga zanima, može cijeli pročitati ovdje:
Stranica: https://www.dni.gov/index.php/newsroom/ ... /item/2223
PDF: https://www.dni.gov/files/ODNI/document ... 210625.pdf

Identifikovali su jedan NLO od 144 analiziranih :lol:




Očekivano, "ne znamo šta je, treba više love uložiti u istraživanje"

Najvažnija stavka:
Image

Znači ne znaju šta je, ali znaju odmah da je "prijetnja vazdušnoj i nacionalnoj sigurnosti"
Ovi će zaratiti s kim god imaju i najmanju priliku izgleda...
DonieBrasco
Posts: 15205
Joined: 31/08/2016 16:09

#296 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by DonieBrasco »

Glavna bojaznost SAD je da su to napredne letjelice od Kine, Rusije, nova utrka za naoruzanjem kao sto je bilo za vrijeme hladnog rata sa SSSR.

Letjelice koje prkose poznatoj tehnologiji i fizici, krecu se ogromnog brzinom, imaju tehnologiji da nestanu ili budu nevidljive, radari ih tesko detektuju, da su od Kine ili Rusije davno bi atomske bombe padale pa Americi.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#297 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by saint_mirad »

bilo je ocekivano nesto ovog tipa, kontrolisani leak, morebit bidne morebit ne bidne. za njih je bitno da je u javnu svest u nekom znacajnijem obimu uvedena ideja o vanzemaljskim letelicama i inteligenciji, raporte o graysima i ostalima cete dobiti u buducnosti kad budete spremni.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#298 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by Milenkov buraz »

saint_mirad wrote: 26/06/2021 11:51 bilo je ocekivano nesto ovog tipa, kontrolisani leak, morebit bidne morebit ne bidne. za njih je bitno da je u javnu svest u nekom znacajnijem obimu uvedena ideja o vanzemaljskim letelicama i inteligenciji, raporte o graysima i ostalima cete dobiti u buducnosti kad budete spremni.
Misliš na Grey alien?

https://hr.wikipedia.org/wiki/Grejsi
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#300 Re: Potvrđeno postojanje NLO-a, a niko ni mukajet

Post by saint_mirad »

Milenkov buraz wrote: 26/06/2021 12:01
saint_mirad wrote: 26/06/2021 11:51 bilo je ocekivano nesto ovog tipa, kontrolisani leak, morebit bidne morebit ne bidne. za njih je bitno da je u javnu svest u nekom znacajnijem obimu uvedena ideja o vanzemaljskim letelicama i inteligenciji, raporte o graysima i ostalima cete dobiti u buducnosti kad budete spremni.
Misliš na Grey alien?

https://hr.wikipedia.org/wiki/Grejsi
da, baš oni.
Post Reply