Potrebni zlobni savjeti

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
dr.Gonzo
Posts: 1543
Joined: 11/03/2009 17:08

#1 Potrebni zlobni savjeti

Post by dr.Gonzo »

Trebaju mi savjeti forumasa, po pitanju licne osvete anonimnom dusmanu sam posla. :evil:
Situacija je sljedeca. U zgradi gdje radim, na spratu je jos oko 30 ljudi, od kojih bar pola ne poznajem osim iz vidjenja (dosta je hladna atmosfera). Imamo i kuhinju, sa puno pregrada u kojoj svako moze drazti nesto svoje. Ja sam u svojoj pregradi prije nekih 2 mjeseca ostavio 3 kesice sa po od 50g caja. I onda sam paralelno pio taj caj, ali jednu kesicu nisam dirao. Nako sto je i ona prosle sedmice dosla na red, primjetioo sam da je skoro prazna. Onda sam se zapitao kakav to debil neko mora biti, pa da ti nesto 20 puta maznjava. Haj jednom da se proba, haj i 5 puta, al ovo mi fakat nije bilo jasno. Il je uzimalo jedno 10 ljudi, il se neko sam redovno posluzivao. Ne znam koja je varijanta gluplja. I onda danas, odem da napravim caj i vidim da u toj, zadnjoj kesi nema ama bas nista. Mislim se, jebo caj, nije u tome stvar, al sve ima neku mjeru :evil:

Kontam sad sta da uradim. Prva mi je ideja da uzmem neki caj za "otvaranje", i fino ga tamo odnese. Pa nek malo konta sto svakodnevno uziva u wc-u. Al' siguran sam da ce neki, od cijenjenih forumasa imati i kreativnije ideje :D
User avatar
motachjointa
Posts: 843
Joined: 27/06/2007 00:49

#2 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by motachjointa »

aaaaaaaaaaa... bas maloljetna tema, pitam se je li rijec o vrticu ili kuhinji u osnovnoj skoli... slobodno nam reci :D
User avatar
dr.Gonzo
Posts: 1543
Joined: 11/03/2009 17:08

#3 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by dr.Gonzo »

Nemoj sta zamjerit, al pece me ovo. :lol:
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#4 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by mondo bizarro »

ha ha ha
ma stavi im neki čaj za spavanje pa nek ih shef naljepi za nerad
andrija2007
Posts: 1717
Joined: 16/10/2008 13:13

#5 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by andrija2007 »

Pa napiši ljubaznu poruku, da ako mogu da ponekad napune kesicu sa čajem, i da se nećeš naljutiti ako stave i malo
šećera u kocki za čaj.
Abacija
Posts: 4493
Joined: 11/01/2008 05:06
Location: Haustor

#6 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by Abacija »

Nabavi novu kesicu istog caja i na nju napisi da se amaterski bavis proucavanjem drustva i da ti tu vrsis socioloski eksperiment gdje zelis da vidis sta pohlepa i "gladne oci" rade od ljudi. Vidjeces efekat! :mrgreen: Krivce ces poslije prepoznati po postidjenom ponasanju kad budu u blizini tebe. ;-) :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#7 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by Truba »

umoči u wc šolju

onda fino stavi da se osuši

onda fino ostavi da kradu

kasnije stavi poruku prošli čaj je plovio pored braon jahte
neko iz mase
Posts: 2018
Joined: 29/12/2004 21:18

#8 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by neko iz mase »

mozes pomjesati sa malo trave i poslije gledati ko se najvise veseli :)
Mrs.Zurbrigen
Posts: 696
Joined: 25/09/2008 11:27

#9 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by Mrs.Zurbrigen »

neko iz mase wrote:mozes pomjesati sa malo trave i poslije gledati ko se najvise veseli :)
e na to sam i ja mislila. :D
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#10 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by drekalica28 »

:roll:
Skloni sve svoje čajeve u ladicu svog radnog stola.
Tako ti niko ništa neće dirati a ti se više nećeš brinuti ko ti je šta uzimao.
drina_light
Posts: 15
Joined: 31/08/2009 00:57

#11 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by drina_light »

brate! uradi isto sto sam i ja uradio pederima u skoli kojima je mrsko trosit pare na sok pa se svaki dan grebu
kupio sam ledeni caj, popio ga prije skole, u apoteci kupio laxativ u obliku caja, napravio ga, malo posecerio i dao im da piju
srolje nikad vise nisu trazili

tako i ti

raspakuj par kesica i ubaci laxativa, pakovanje je ja mislim 2.5KM a dosta dodje i samo ostavi
kijameta
Posts: 1291
Joined: 08/08/2007 10:13

#12 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by kijameta »

neko iz mase wrote:mozes pomjesati sa malo trave i poslije gledati ko se najvise veseli :)
Kuhana trava ne djeluje,isprobano daaavnoo,daavnoo. Uzmes otrov za stakore,sitno ga izmeljes i pomijesas sa cajem. Ne boj se nece umrijeti,premala kolicina za stvorenje covjekove velicine ali stomacne tegobe ce biti masala. :D :D
Ako ti se ovo cini prezlobnim,mada uopste nije, onda ucini sljedece uzmi sjemenje ricinusa i isto sitno izmelji i pomjesaj,trckalica ce biti neizbjezna. :D :D
User avatar
dr.Gonzo
Posts: 1543
Joined: 11/03/2009 17:08

#13 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by dr.Gonzo »

Zahvaljujem se na zanimljivim savjetima, nisam ni sumnjao da ce ih biti :mrgreen: Javim sta sam uradio :lol:
User avatar
ružmarin-a
Posts: 2262
Joined: 18/04/2009 23:01

#14 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by ružmarin-a »

otkada je to popularno
eksplicitno širiti negativnim naslovom negativnost/zlobu
pa ma šta da su ti ljudi uradili
recimo, mogla je tema biti: Savjeti - Postupak otklona ljepka sa prstića nestašnih suradnika :D
ovakvi i slični vapaji za pomoć
kako nekom napakostiti/svetiti se
pokazuju kakav je ko
i bude samo najgore u ljudima, ono ružno...
ali...ko šta želi to i sanja

izvinite, ako ćete naći da je moj ostavljeni post neumjestan i neprimjeren,
ali blago rečeno, sam naslov skrnavi PDF Umjetnost življenja

unaprijed se izvinjavam ako će neko biti bocnut napisanim,
nisam kritikovala aktere već naslov teme i kakve asocijacije može iznjedriti...

LP
Last edited by ružmarin-a on 09/09/2009 10:41, edited 1 time in total.
said.sa
Posts: 81
Joined: 26/06/2009 15:25

#15 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by said.sa »

Zar ti je toliko bitno da se osvetiš? Najbolje ti je da halališ, to je moje mišljenje. Nikad ne znaš kako se i koliko stvari mogu iskomplikovati.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#16 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by HAVANA »

neko iz mase wrote:mozes pomjesati sa malo trave i poslije gledati ko se najvise veseli :)


Ovo uopšte nije zlobno. :D
Abacija
Posts: 4493
Joined: 11/01/2008 05:06
Location: Haustor

#17 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by Abacija »

said.sa wrote:Zar ti je toliko bitno da se osvetiš? Najbolje ti je da halališ, to je moje mišljenje. Nikad ne znaš kako se i koliko stvari mogu iskomplikovati.
U pravu si. Mozda je neko alergican na otrov za pacove pa bi mu i mala kolicina naskodila, mozda neko vec od ranije ima problema sa stomakom i crijevima pa bi mogao zavrsiti na dugotrajnom bolovanju, i slicno.

Ali niko do sada nije umro od nanesene dusevne boli. Cak sto vise ovo ih moze izvesti na pravi put, da se upitaju da li su oni koji kradu tvoj caj toliko pateticni da se upustaju u ovakve "avanture". Zato ti @dr.Gonzo bolje smisli nesto za nanosenje dusevne boli tim pacenicima. ;-) :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#18 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by Truba »

ti što kradu čajeve ne razmišljaju je li neko alergičan na krađu :mrgreen:
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#19 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by duboka_misao »

halali kutiju laksativa :D od srnja niko nije umro
User avatar
madnessa
Posts: 1532
Joined: 13/08/2008 13:26

#20 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by madnessa »

iako se cini grubim traziti nesto poput ovoga svi mi koji smo imali priliku da zivimo sa bezobraznim cimerima ili cimerkama cemo shvatiti. jednostavno ne mozes podnijeti da te neko smatra tolikim levatom da ti kupujes, a da se on stalno sluzi tvojim stvarima... a narocito kad ti sve potrosi dodje ti da vristis. nisam jednom isla s fakulteta ili posla kuci radujuci se necemu sto sam ostavila, te dosla kuci i zastala corak...

ovo sa laksativima ili sedativima mi se cini prikladnim rijesenjem... samo pripazi da su kolicine koje ce ti pomoci da otkrijes o kome se radi, a ne da covjeku ugrozis zdravlje. treba imati u vidu da stvarno neko moze biti preosjetljiv na neko od navedenih sredstava, te da reakcija ne bude vrijedna caja.
User avatar
ružmarin-a
Posts: 2262
Joined: 18/04/2009 23:01

#21 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by ružmarin-a »

@havana: jes' baš ono je veseo predlog, "nema" zlobe, kako da ne :sad:

1. rješenje br. 1: kutija čaja, koliko ima grama? 20-ak, nosiš je svaki put kad si spravljaš pijaču :-D

2. rješenje br. 2 : staviš dio police koji je predviđen za tebe (ako je izvodljivo) pod ključ, to ti svaki tolar može uraditi
pa nek se slikaju
3. rješenje br. 3. Okačiš Pravilnik o korišćenju kujne :D (kuhinje)

4. rješenje br. 4: prirediš grupnu čajanku i daš im do znanja da znaš

5. rješenje br. 5 :ideš ko Zlatokosa od office-a do office-a i pitaš: ko je dirao moj čaj :lol:

6. rješenje br. 6: može povući tužbu/žalbu i sl. ako se ispostavi da si nešto stavio u paketić a nekom se desi nešto neočekivano - pa i smrt, opet smatram da nisu bezazlene stvari dodatke stavljati u hranu, a i slični su ti
proizvodi široke potrošnje, i možda svak svačije uzima misleći da je njegovo :skoljka:

P.S. ko zna znaće ko ne zna s....(sta će)
niko mi neće uskratiti pravo da primjetim
kako je društvo (zajednica) duboko ogrezla u
sistemu poremećenih vrijednosti i poremećenog načina bivstvovanja
ako nisam upravu - recite
User avatar
dr.Gonzo
Posts: 1543
Joined: 11/03/2009 17:08

#22 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by dr.Gonzo »

izvinite, ako ćete naći da je moj ostavljeni post neumjestan i neprimjeren,
ali blago rečeno, sam naslov skrnavi PDF Umjetnost življenja

unaprijed se izvinjavam ako će neko biti bocnut napisanim,
nisam kritikovala aktere već naslov teme i kakve asocijacije može iznjedriti...
Ja mislim da ne kvari podforum, i ovakve stvari su svakodnevnica sa kojom se suocavamo. A sad, biti zloban ili ne, to zavisi od osobe. Ja sam odlucio da ovaj put ne budem fin, jer me je iznerviralo i ne vidim zasto bio bio fin. Mozda sam jednostavno los covjek, a i takvim je dozvoljeno da pisu po forumima :evil:
BTW, nije kutija, nego kesica caja u refuzi.

Kontam zalijepiti poruku na ormaric, iznutra, da je prosli caj bio u WC solji, i priupitat kakav je bio. Samo je u tu onda u pitanju laganjae, a mozda nije moralno lagati (i u skladu sa kulturom zivljenja), pa ne znam sta cu :mrgreen:
User avatar
ružmarin-a
Posts: 2262
Joined: 18/04/2009 23:01

#23 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by ružmarin-a »

kesica sa kesicama čaja :?

e jesi škrtac :lol:

a jest mi se žalila djevojka nedavno, sa sličnim iskustvima, koja je u zgradi Energoinvesta, da niste suradnici ? :D

samo je bila u pitanju krađa/neovlašteno prisvajanje čaša lično donešenih od kuće

i dalje ostajem pri mišlju da je naslov krnjav :skoljka:
bakljava
Posts: 30
Joined: 15/08/2006 04:42

#24 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by bakljava »

8) Postavi unutra poteznu ( nemoj ni slucajno da bi stavio odskocnu ).I ubuduce imas caj al nemas ormaric al nije bitno stil je vazan .. 8)

Ps: jedno radno mjesto ili vise njih upraznjeno 8-)
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#25 Re: Potrebni zlobni savjeti

Post by ♥ Julianna ♥ »

Podvali Bekunis :lol: :lol:
Post Reply