potrebna pomoc

Forum za humanitarne akcije.
Post Reply
inkognito-f
Posts: 12
Joined: 12/10/2012 12:08

#1 potrebna pomoc

Post by inkognito-f »

citam ovdje kako ljudizive u teskom uslovima i apitam se do kada vise ovako???

uglavnom ovo sto ja imam za reci nije toliko sedko ao znacilli ovim ljudima bi puno znacilo.oni su mladi bracni par s jednim djetetom ali tesko zive.problemi se gomilaju ali ppostoji rijesenje.muz je nedavno udarilo auto i ne moze da radi.treba na lijecenje.noga u defektu.ima pravo odstete ali dok ne zavrsi lijecenje ne moze da je uzme.problem je sto je on drzavljanin srbije i tamo treba da ide da bi se lijecio ali mora i da izvadi nove dokumenta da bi mogao ostati u bosni sa zenom i djetetom.njemu je potrebna samo karta do kragujevca koja kosta negdje oko 70 maraka i mozda za usputne troskove nekih 50.on te pare nema.htio je da posudi ali od koga.napominjem da mu je nedavno umrlo jedno dijete.on i zena su dobili blizance ali nakon tri mjeseca jedna je umrla a druga je dugo bila u bolnici.oni su stvarno zapeli i molim vas da pomognemo

za mirsada
062681147
inkognito-f
Posts: 12
Joined: 12/10/2012 12:08

#2 Re: potrebna pomoc

Post by inkognito-f »

Nisam rekla da oni zive pod kirijom i da kasne s placanjem,a iskljucena im je struja i plin molim vas za pomoc jer samo ih ttaj put koci da bi imali bolju buducnost
inkognito-f
Posts: 12
Joined: 12/10/2012 12:08

#3 Re: potrebna pomoc

Post by inkognito-f »

Ljudi upravo sam se cula s Mirsadom.Kaze da danima nije jeo.hocemo li mu pomici?
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#4 Re: potrebna pomoc

Post by CaneBos »

Pa napisite gdje ti ljudi zive, u kojem gradu, na kojoj adresi. Ne mislim da ce bas iko dati novac tek tako,ali sigurno ce neko biti ko je blizu ili dovoljno blizu njih da se moze organizovati neka dostava hrane za te ljude dok se ne vidi situacija malo bolje.


lijep pozz
User avatar
VeriBizi
Posts: 2565
Joined: 01/08/2011 11:00
Location: Sarajevo

#5 Re: potrebna pomoc

Post by VeriBizi »

Upravo tako.
inkognito-f
Posts: 12
Joined: 12/10/2012 12:08

#6 Re: potrebna pomoc

Post by inkognito-f »

Eeejjj.oni zive na vratniku ulica im je hendek 9 pa ako mozete pomozite.hvala
User avatar
moa
Posts: 3631
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#7 Re: potrebna pomoc

Post by moa »

Sto li ti meni zvucis nekako neozbiljno i k'o s brda s dola :roll:
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#8 Re: potrebna pomoc

Post by CaneBos »

Ili je jako mlada osoba pa se ne izrazava najbolje ili baca ublehe po forumu :roll: ..u prvom slucaju opet ponavljam, ne moze na ovaj nacin morate biti konkretniji i ozbiljniji, u drugom slucaju nadjite sebi drugu vrstu zanimacije!
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#9 Re: potrebna pomoc

Post by zvrk »

inkognito molim te da ako mozes malo opsirnije objasnis situaciju ljudi, odakle znas za njih kao i sta si ti i jesi li ista uradio za njih? (jesi li ih posjetio, jesu li ti komsije ili sta)
User avatar
jazzer
Posts: 7217
Joined: 20/12/2004 14:44

#10 Re: potrebna pomoc

Post by jazzer »

Ovaj prvi post kao da je preveo google translate :) . Ovi mi je sve suhveli, blago receno.
inkognito-f
Posts: 12
Joined: 12/10/2012 12:08

#11 Re: potrebna pomoc

Post by inkognito-f »

da odgovorim.nosam neozbiljna nego prvi put pisem ovakbe postove.oni mi nosu komsije elma mi je prijateljica takp da znam cijelu njenu pricu.ne znam kako bi drugacije pompgla.od dana kqd sam prvi put ppstqvila ovaj post pa evo do danas njohov problem je isti.elma je doduse otisla kpd mame itate s djetetom jer s isklkucenim plinom i strujom nike imama drugog izbora.morala je zbog bebe.a mirsad jos uvikek moli nekpg da mu posudi 120. maraka dq zqvrsi lijecenje pa dq moze predat da trazi ostetu od udesa drugacike ne moze.sad jes gore jer ima odredjeno vrijeme kad mora dao ode jer mu je putni nalog za odlazak gotov a nema novac da ga plati i da plati kartu.ja sam ostavila br da mpzete nazvat njega ako ko bude htio da pomogne on ce bolje objasniti.ja bih da mpgu da sam u mogucnpsti ne bih nikadxtrazila ovdje znam da imq i gorih slucajeva ali njima je bolji zivot na dohvat ruke a nista nemogu da urade.sve im je nq cekanju zbog tog mediconskog izvjestaja koji treba za tu ostetu pa da poplqcaju struju plin i da im ostane dok ne stanu na noge.
inkognito-f
Posts: 12
Joined: 12/10/2012 12:08

#12 Re: potrebna pomoc

Post by inkognito-f »

i izvinite zvog ovog pisanja ali pisem brzo pa gutam i dpdajem slova.nadam se da cete shvatiti.hvala
inkognito-f
Posts: 12
Joined: 12/10/2012 12:08

#13 Re: potrebna pomoc

Post by inkognito-f »

ljudi ja vas u ime elme i mirsada od sveg srca molim za pomoc.ne trazim nista drugo sano ga saslusajte.ocajan je a kako sam shvatila elmu sutra do 14.30h treba da plati nalog inace mu vise ne vazi.on je u kuci sam bez struje bez grijanja.hvala vam.
inkognito-f
Posts: 12
Joined: 12/10/2012 12:08

#14 Re: potrebna pomoc

Post by inkognito-f »

hvala svima koji su pomogli ovoj porodici.njohov problem je rijesen.mirsad je otisao kuci i dobit ce ljecnicku pomoc.ostalo ce se sve srediti.hvala vam jer ne znam ko je pomogao nisu mi rekli.jos jednom svima hvala
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#15 Re: potrebna pomoc

Post by Toffee karamela »

inkognito-f wrote:hvala svima koji su pomogli ovoj porodici.njohov problem je rijesen.mirsad je otisao kuci i dobit ce ljecnicku pomoc.ostalo ce se sve srediti.hvala vam jer ne znam ko je pomogao nisu mi rekli.jos jednom svima hvala
Ajd hvala bogu da nije bila neka ubleha
inkognito-f
Posts: 12
Joined: 12/10/2012 12:08

#16 Re: potrebna pomoc

Post by inkognito-f »

nije bila ubleha. :-)
Post Reply