Potrebe

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#201 Re: Potrebe

Post by anchor85 »

Muski su komplikovani koliko i zene. U stvari, svi smo komplikovani jer smo kompleksna bica. Jedina razlika je da li od muhe pravimo slona ili vidimo da je muha stvarno muha i tako i pristupamo.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#202 Re: Potrebe

Post by zoomba »

anchor85 wrote:Muski su komplikovani koliko i zene. U stvari, svi smo komplikovani jer smo kompleksna bica. Jedina razlika je da li od muhe pravimo slona ili vidimo da je muha stvarno muha i tako i pristupamo.

Pravi muskarci nisu komplikovani :oops:

Ps
Oho ti se kad muha vidi ovaj post :bije:
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#203 Re: Potrebe

Post by anchor85 »

zoomba wrote:
anchor85 wrote:Muski su komplikovani koliko i zene. U stvari, svi smo komplikovani jer smo kompleksna bica. Jedina razlika je da li od muhe pravimo slona ili vidimo da je muha stvarno muha i tako i pristupamo.

Pravi muskarci nisu komplikovani :oops:

Ps
Oho ti se kad muha vidi ovaj post :bije:
I am not afraid :D
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#204 Re: Potrebe

Post by edo_79 »

anchor85 wrote:Muski su komplikovani koliko i zene. U stvari, svi smo komplikovani jer smo kompleksna bica. Jedina razlika je da li od muhe pravimo slona ili vidimo da je muha stvarno muha i tako i pristupamo.
Konačno jedno razumno žeMsko ... evo :ruza: od kompleksnog bića
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#205 Re: Potrebe

Post by triconja »

cendlerbing wrote:Ne zna niko da bi ti pružio ruku, kad bi ti rekla da si joj ružan ili glup i dosadan i da joj se ne sviđaš. Ne vidim razlog da se to tako ružno i sirovo kaže a s druge strane, nikad ne znaš kako će druga strana reagovati, hoćeš li mu povrijediti ponos, ego, ubiti volju za životom itd. Razumijem da ne želiš da se peglaš no kad ti neka kaže da bi voljela "da budete prijatelji", treba da ti je dovoljno.

Edo, neiskvareni su uvijek i u svemu najgore prolazili. Ako se ne adaptiraš ili te ne posluži neka enormna sreća da naletiš na sebi ravnu - to se, nažalost, neće promijeniti.
Nemoj to dovoditi u vezu sa nečijim spolom. I muškarci i žene se ljudi.

Eh...
Nisam se ispametovala ovoliko otkako sam došla na forum. Od mene dosta. :D
Ko ne zna slagat i zajebat nek se obisi na prvu rezdeliju :lol: :thumbup:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#206 Re: Potrebe

Post by triconja »

Cuj nisu muskarci komplikovani ko zene, meni se tri nabacivale i ja ih odjebo, nabacivo sam se mnogim one me odjabale, jebiga posteno. :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#207 Re: Potrebe

Post by cendlerbing »

triconja wrote: Ko ne zna slagat i zajebat nek se obisi na prvu rezdeliju :lol: :thumbup:
Ili bar da ima atribut cukećih očiju :lol:

A, bez zafrkancije govoreći...
Trico, smatram da sve što radimo - radimo sebi. Sve se sazna, prije ili kasnije. Svi što su me zeznuli, naučili su me nečemu. Niko me nije još toliko zeznuo, da me natjera da ga imitiram.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#208 Re: Potrebe

Post by cendlerbing »

triconja wrote:Cuj nisu muskarci komplikovani ko zene, meni se tri nabacivale i ja ih odjebo, nabacivo sam se mnogim one me odjabale, jebiga posteno. :lol:
A kralju mali, što me nasmija :lol: :lol: :lol:

Samo gledaš da je jedan jedan :thumbup: :lol:

Pa, nisu muškarci komplikovani ko žene, uglavnom.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#209 Re: Potrebe

Post by triconja »

cendlerbing wrote:
triconja wrote:Cuj nisu muskarci komplikovani ko zene, meni se tri nabacivale i ja ih odjebo, nabacivo sam se mnogim one me odjabale, jebiga posteno. :lol:
A kralju mali, što me nasmija :lol: :lol: :lol:

Samo gledaš da je jedan jedan :thumbup: :lol:

Pa, nisu muškarci komplikovani ko žene, uglavnom.
Nisu uglavnom, slazem se. U rodbini imam pacenika koji bi sve uradili za picku, to izmijeni rijecnik i nacin ponasanja preko noci da se adaptira na novonastalu situaciju ko kameleon.

Da sam htio mogo sam se zenit do sad, da nisam komplikovan ali eto :D . :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#210 Re: Potrebe

Post by cendlerbing »

triconja wrote: Nisu uglavnom, slazem se. U rodbini imam pacenika koji bi sve uradili za picku, to izmijeni rijecnik i nacin ponasanja preko noci da se adaptira na novonastalu situaciju ko kameleon.

Da sam htio mogo sam se zenit do sad, da nisam komplikovan ali eto :D . :lol:
Aha...gdje je Edo da ovo pročita? :D

A ne znam, ti sebi traži onda izuzetak od ženskog roda, odnosno, jednostavnu mladu. Previše je dvoje komplikovanih u jednoj vezi. :roll:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#211 Re: Potrebe

Post by triconja »

cendlerbing wrote:
triconja wrote: Nisu uglavnom, slazem se. U rodbini imam pacenika koji bi sve uradili za picku, to izmijeni rijecnik i nacin ponasanja preko noci da se adaptira na novonastalu situaciju ko kameleon.

Da sam htio mogo sam se zenit do sad, da nisam komplikovan ali eto :D . :lol:
Aha...gdje je Edo da ovo pročita? :D

A ne znam, ti sebi traži onda izuzetak od ženskog roda, odnosno, jednostavnu mladu. Previše je dvoje komplikovanih u jednoj vezi. :roll:
Ubise me kompleksi moja ti :izet: :lol: :lol: :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#212 Re: Potrebe

Post by cendlerbing »

Misli svako
Da je Trici lako
Ne daj Bože
Nikome ovako
:D
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#213 Re: Potrebe

Post by edo_79 »

cendlerbing wrote:
triconja wrote: Nisu uglavnom, slazem se. U rodbini imam pacenika koji bi sve uradili za picku, to izmijeni rijecnik i nacin ponasanja preko noci da se adaptira na novonastalu situaciju ko kameleon.

Da sam htio mogo sam se zenit do sad, da nisam komplikovan ali eto :D . :lol:
Aha...gdje je Edo da ovo pročita? :D

A ne znam, ti sebi traži onda izuzetak od ženskog roda, odnosno, jednostavnu mladu. Previše je dvoje komplikovanih u jednoj vezi. :roll:
Eo čitam i :pisnuo: :mrgreen:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#214 Re: Potrebe

Post by triconja »

cendlerbing wrote:Misli svako
Da je Trici lako
Ne daj Bože
Nikome ovako
:D
Pa realno gledajuci ljudi su govna, pocev od mene. Kad se nesto nudi nije to to a kad ja nesto hocu a ne dobijem bude ruzno. Ali opet se devera :lol: . Da se pazi na osjecanja drugih gdje bi nam bio kraj :lol: .

Ti sigurno prihvatas vezu sa svakim ko se javi, jelte? :-) :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#215 Re: Potrebe

Post by cendlerbing »

triconja wrote:
cendlerbing wrote:Misli svako
Da je Trici lako
Ne daj Bože
Nikome ovako
:D
Pa realno gledajuci ljudi su govna, pocev od mene. Kad se nesto nudi nije to to a kad ja nesto hocu a ne dobijem bude ruzno. Ali opet se devera :lol: . Da se pazi na osjecanja drugih gdje bi nam bio kraj :lol: .

Ti sigurno prihvatas vezu sa svakim ko se javi, jelte? :-) :lol:
Image

Knjiga koja opisuje moj tip muškarca. :D

Don't opet that door.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#216 Re: Potrebe

Post by triconja »

cendlerbing wrote:
triconja wrote:
cendlerbing wrote:Misli svako
Da je Trici lako
Ne daj Bože
Nikome ovako
:D
Pa realno gledajuci ljudi su govna, pocev od mene. Kad se nesto nudi nije to to a kad ja nesto hocu a ne dobijem bude ruzno. Ali opet se devera :lol: . Da se pazi na osjecanja drugih gdje bi nam bio kraj :lol: .

Ti sigurno prihvatas vezu sa svakim ko se javi, jelte? :-) :lol:
Image

Knjiga koja opisuje moj tip muškarca. :D

Don't opet that door.
Razumijem ;-) :thumbup:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#217 Re: Potrebe

Post by edo_79 »

cendlerbing wrote:
triconja wrote:
cendlerbing wrote:Misli svako
Da je Trici lako
Ne daj Bože
Nikome ovako
:D
Pa realno gledajuci ljudi su govna, pocev od mene. Kad se nesto nudi nije to to a kad ja nesto hocu a ne dobijem bude ruzno. Ali opet se devera :lol: . Da se pazi na osjecanja drugih gdje bi nam bio kraj :lol: .

Ti sigurno prihvatas vezu sa svakim ko se javi, jelte? :-) :lol:
Image

Knjiga koja opisuje moj tip muškarca. :D

Don't opet that door.
Ja nisam uopće u ovom tomu :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#218 Re: Potrebe

Post by supercali »

cendlerbing wrote:
triconja wrote:
cendlerbing wrote:Misli svako
Da je Trici lako
Ne daj Bože
Nikome ovako
:D
Pa realno gledajuci ljudi su govna, pocev od mene. Kad se nesto nudi nije to to a kad ja nesto hocu a ne dobijem bude ruzno. Ali opet se devera :lol: . Da se pazi na osjecanja drugih gdje bi nam bio kraj :lol: .

Ti sigurno prihvatas vezu sa svakim ko se javi, jelte? :-) :lol:
Image

Knjiga koja opisuje moj tip muškarca. :D

Don't opet that door.
Jos jedna strana i doci ces o dijelu s kafom :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#219 Re: Potrebe

Post by Ramzess Veliki »

cendlerbing wrote:Ramo, odavno nisam pročitala neki tvoj komentar na kojem si oubiljan. Udarile dalekoistočanke u glavu izgleda. :-) :D
Ma ne ... posao. Imam vremena onako da uskocim na temu, pregledam, dam neki brz komentar i fataj se posla. :sad:
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#220 Re: Potrebe

Post by anchor85 »

edo_79 wrote:
anchor85 wrote:Muski su komplikovani koliko i zene. U stvari, svi smo komplikovani jer smo kompleksna bica. Jedina razlika je da li od muhe pravimo slona ili vidimo da je muha stvarno muha i tako i pristupamo.
Konačno jedno razumno žeMsko ... evo :ruza: od kompleksnog bića
Hvala za ružu :D
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#221 Re: Potrebe

Post by betametazon »

Mislim da zene nisu "teze" ili sl, cak stavise moje iskustvo sa zenama je da itekako i vole i zele i seks i intimnost...ali realno, od savremenog covjeka uopste se ocekuje da ima nekakav kriterijum a ne da se zaskacu bas bez ikakvog reda. I tu nastaje problem, kad zena uvede prvi kriterijum (lupam: urednost) otpada ih od 20% (i to lupam), pa onda interesantnost, zabavnost, samopouzdanje, diskretnost...dodjes do toga da je malo kandidata prema kojim bi bas onako otvoreno pokazale intwres i poziv na s3x...i onda ispada da su zene teze ili statiznam...
Musko sam, razmisljam na taj nacin...mozda grijesim :D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#222 Re: Potrebe

Post by zoomba »

Zene zene zene , najgore sto se moze dogoditi jednom muskarcu je da samo razmislja o zenama, pustis nek zene budu zene a ti budi musko i nadjete se na pola puta negdje..
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#223 Re: Potrebe

Post by Ramzess Veliki »

betametazon wrote:Mislim da zene nisu "teze" ili sl, cak stavise moje iskustvo sa zenama je da itekako i vole i zele i seks i intimnost...ali realno, od savremenog covjeka uopste se ocekuje da ima nekakav kriterijum a ne da se zaskacu bas bez ikakvog reda. I tu nastaje problem, kad zena uvede prvi kriterijum (lupam: urednost) otpada ih od 20% (i to lupam), pa onda interesantnost, zabavnost, samopouzdanje, diskretnost...dodjes do toga da je malo kandidata prema kojim bi bas onako otvoreno pokazale intwres i poziv na s3x...i onda ispada da su zene teze ili statiznam...
Musko sam, razmisljam na taj nacin...mozda grijesim :D
Dobar post, otvara jedno novo pitanje. Licno mi nikada nije smetalo kada zena od mene zahtijeva da se u nekim stvarima promijenim, uvijek su to bile promjene na bolje, nikada na gore. Ako mi prebaci da previse pijem ili da sam neuredan, vjerovatno je to istina i sigurno cu uciniti ispravno ako ju poslusam.

Istina, nisam dozivio da je bilo koja zena sa kojom sam imao vezu ili samo prijateljstvo, I kojoj sam predlagao da promijeni neke njene lose navike, da je to I uradila. Uvijek bih cuo samo salvu objasnjenja i razloga da ne promijeni nista od toga ... :sad:
Post Reply