Potrebe

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#101 Re: Potrebe

Post by triconja »

Nastasia wrote:Ma joj ovih šuplji, ne bi, eto tamo - vamo, a nema šta nisu u stanju uradit da se ogrebu za malo pičke.

Ma hajte molim vas. :babinsin:
Ima svakvih ljudi, cak i onih koji ne bi uzeli picke (da im ponudis) ni kad bi im trebalo za zivot (a nisu gejpederi) a ima i onih koji ce i plakat da bi dobili sta hoce. ;-)
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21489
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#102 Re: Potrebe

Post by MarlboroGold »

Nastasia wrote:Ma joj ovih šuplji, ne bi, eto tamo - vamo, a nema šta nisu u stanju uradit da se ogrebu za malo pičke.

Ma hajte molim vas. :babinsin:
Izgleda da dođe do nekog zasićenja nakon određenog vremena :D
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#103 Re: Potrebe

Post by Zejnep »

Norm wrote:
Nastasia wrote:Ma joj ovih šuplji, ne bi, eto tamo - vamo, a nema šta nisu u stanju uradit da se ogrebu za malo pičke.

Ma hajte molim vas. :babinsin:
...ja NE... :cry: ...prob'o jednom, vidio da neznam i odust'o...
:lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#104 Re: Potrebe

Post by Ramzess Veliki »

triconja wrote:
Nastasia wrote:
triconja wrote:Cekaj ba malo otkad je posto kurvaluk pozeljan? Naravno mislim i na muski i na zenski.

Jebo te drzava, prije ko se puno kurvo umiro od bolescura a evo sad cim su vakcinu izmislili odmah to se jebe ne vadi. :-) :-) :-)
Pa kad bi ti malo otvorenije starije generacije počele pričati, vidio bi da je puno više kurvaluka bilo nekada, samo što se krilo i šutilo i bilo je sramota da se o tim stvarima ikako priča, a Bogme su ih svi uveliko radili.

Sad se više priča nego što se radi.
Ma mislim od prije starijih generacija, nedje prije 500 godina i tako to :lol:
Prije su se vise kresali nego mi sada. Puno brate komplikujemo oko seksa.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#105 Re: Potrebe

Post by Euridika »

MOSALJOZE wrote:Ispade da samo muškraci imaju potrebu za sexualnim odnosom,a žene jok..Zašto muškarci moraju biti ti koji oblijeću,poklanjaju pažnju i slično....
Zašto su rijetke situacije kada se zamijene uloge :?

Pitam za jarana :oops:
Moske, žene su komplikovane, imaju milion potreba. Dok mi rasporedimo svoje vrijeme na sve raznovrsne potrebe i želje, jednostavno ne ostane prostora ni za jednu od njih previše. A vi brate imate malo potreba i zato možete vazda misliti na seks. :oops: :lol: :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#106 Re: Potrebe

Post by MOSALJOZE »

Euridika wrote:
MOSALJOZE wrote:Ispade da samo muškraci imaju potrebu za sexualnim odnosom,a žene jok..Zašto muškarci moraju biti ti koji oblijeću,poklanjaju pažnju i slično....
Zašto su rijetke situacije kada se zamijene uloge :?

Pitam za jarana :oops:
Moske, žene su komplikovane, imaju milion potreba. Dok mi rasporedimo svoje vrijeme na sve raznovrsne potrebe i želje, jednostavno ne ostane toliko prostora ni za jednu od njih previše. A vi brate imate malo potreba i zato možete vazda misliti na seks. :oops: :lol: :lol:
Spavanje,posao,sex i jelo


I samo vrti u krug :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#107 Re: Potrebe

Post by Tomahawk11 »

Sad sam zbunjen, na nekoj temi pročitah da smo mi muškarci kompleksna bića, a evo sad Euridika tvrdi suprotno :?
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#108 Re: Potrebe

Post by Euridika »

Tomahawk11 wrote:Sad sam zbunjen, na nekoj temi pročitah da smo mi muškarci kompleksna bića, a evo sad Euridika tvrdi suprotno :?
Gdje si pročitao, ja se toga ne sjećam? :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#109 Re: Potrebe

Post by Tomahawk11 »

Euridika wrote:
Tomahawk11 wrote:Sad sam zbunjen, na nekoj temi pročitah da smo mi muškarci kompleksna bića, a evo sad Euridika tvrdi suprotno :?
Gdje si pročitao, ja se toga ne sjećam? :lol:
Hm, ne mogu sad naći, moguće da je obrisano :-?
Ali sam pročitao 100%.
Ako i kad nađem, biće tu :P

Edit: evo ga
Connaisseur Karlin wrote:joj muskraci dragi moji, kako ste vi kompleksna bica :D
Seeing a beautiful woman as a maker of sexual success or as a destroyer of a man’s self-worth lacks maturity and heart. It makes women out to be one-dimensional sexual creatures — only capable of benevolence or cruelty.
:cry:
Karlin, nadam se da nije problem što sam citirao post.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#110 Re: Potrebe

Post by zoomba »

triconja wrote:
Nastasia wrote:Ma joj ovih šuplji, ne bi, eto tamo - vamo, a nema šta nisu u stanju uradit da se ogrebu za malo pičke.

Ma hajte molim vas. :babinsin:
Ima svakvih ljudi, cak i onih koji ne bi uzeli picke (da im ponudis) ni kad bi im trebalo za zivot (a nisu gejpederi) a ima i onih koji ce i plakat da bi dobili sta hoce. ;-)
Mah kad pocne saltati i peglati, najbolje produziti dalje.. pa nek se sama :izet:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#111 Re: Potrebe

Post by zoomba »

Euridika wrote:
MOSALJOZE wrote:Ispade da samo muškraci imaju potrebu za sexualnim odnosom,a žene jok..Zašto muškarci moraju biti ti koji oblijeću,poklanjaju pažnju i slično....
Zašto su rijetke situacije kada se zamijene uloge :?

Pitam za jarana :oops:
Moske, žene su komplikovane, imaju milion potreba. Dok mi rasporedimo svoje vrijeme na sve raznovrsne potrebe i želje, jednostavno ne ostane prostora ni za jednu od njih previše. A vi brate imate malo potreba i zato možete vazda misliti na seks. :oops: :lol: :lol:
Il ga lose rasporedjujete :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#112 Re: Potrebe

Post by triconja »

zoomba wrote:
triconja wrote:
Nastasia wrote:Ma joj ovih šuplji, ne bi, eto tamo - vamo, a nema šta nisu u stanju uradit da se ogrebu za malo pičke.

Ma hajte molim vas. :babinsin:
Ima svakvih ljudi, cak i onih koji ne bi uzeli picke (da im ponudis) ni kad bi im trebalo za zivot (a nisu gejpederi) a ima i onih koji ce i plakat da bi dobili sta hoce. ;-)
Mah kad pocne saltati i peglati, najbolje produziti dalje.. pa nek se sama :izet:
U 99% slucajeva je bolje otrest od tastaturu nego trpit torturu :lol: :thumbup:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#113 Re: Potrebe

Post by zoomba »

Triconja ljudi obicno daju sebi zapravo neko da mogu upravljati sa tobom kako hoce i pricati neke stvari, pa kad im pokazes stav i da se ne slazes sa tim stvarima i ne ides im niz dlaku onda se nadju uvredjenima, uglavnom imaju svoj cilj i zele da ga pratis i ne kontaju da to nije pod moranje.. al jednosmjerni ljudi..
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#114 Re: Potrebe

Post by triconja »

zoomba wrote:Triconja ljudi obicno daju sebi zapravo neko da mogu upravljati sa tobom kako hoce i pricati neke stvari, pa kad im pokazes stav i da se ne slazes sa tim stvarima i ne ides im niz dlaku onda se nadju uvredjenima, uglavnom imaju svoj cilj i zele da ga pratis i ne kontaju da to nije pod moranje.. al jednosmjerni ljudi..
Zato da procijenis covjeka kako treba treba godina i godina dok ne pokaze pravo lice nekad, i uglavnom se zajebes (ako nekom das priliku) i dobro te ne nacuturi :D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#115 Re: Potrebe

Post by zoomba »

triconja wrote:
zoomba wrote:Triconja ljudi obicno daju sebi zapravo neko da mogu upravljati sa tobom kako hoce i pricati neke stvari, pa kad im pokazes stav i da se ne slazes sa tim stvarima i ne ides im niz dlaku onda se nadju uvredjenima, uglavnom imaju svoj cilj i zele da ga pratis i ne kontaju da to nije pod moranje.. al jednosmjerni ljudi..
Zato da procijenis covjeka kako treba treba godina i godina dok ne pokaze pravo lice nekad, i uglavnom se zajebes (ako nekom das priliku) i dobro te ne nacuturi :D
Treba se znati i nositi sa nekim stvarima..
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#116 Re: Potrebe

Post by Connaisseur Karlin »

Tomahawk11 wrote:
Euridika wrote:
Tomahawk11 wrote:Sad sam zbunjen, na nekoj temi pročitah da smo mi muškarci kompleksna bića, a evo sad Euridika tvrdi suprotno :?
Gdje si pročitao, ja se toga ne sjećam? :lol:
Hm, ne mogu sad naći, moguće da je obrisano :-?
Ali sam pročitao 100%.
Ako i kad nađem, biće tu :P

Edit: evo ga
Connaisseur Karlin wrote:joj muskraci dragi moji, kako ste vi kompleksna bica :D
Seeing a beautiful woman as a maker of sexual success or as a destroyer of a man’s self-worth lacks maturity and heart. It makes women out to be one-dimensional sexual creatures — only capable of benevolence or cruelty.
:cry:
Karlin, nadam se da nije problem što sam citirao post.


nema problema, naravno da ste kompleksna bica :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#117 Re: Potrebe

Post by Tomahawk11 »

Connaisseur Karlin wrote:
nema problema, naravno da ste kompleksna bica :thumbup:
Znači, Euridika nije u pravu?
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#118 Re: Potrebe

Post by Connaisseur Karlin »

Tomahawk11 wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
nema problema, naravno da ste kompleksna bica :thumbup:
Znači, Euridika nije u pravu?
drugacije definiramo kompleksonst, different approach :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#119 Re: Potrebe

Post by Tomahawk11 »

Connaisseur Karlin wrote:
Tomahawk11 wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
nema problema, naravno da ste kompleksna bica :thumbup:
Znači, Euridika nije u pravu?
drugacije definiramo kompleksonst, different approach :)
Ja sam njen komentar protumačio kao suprotan od tvoga, tj. da smo mi po njoj jednostavnija bića.
Zato sam i pitao šta je onda, jesmo li kompleksna (što ti tvrdiš) ili smo jednostavna (što Euridika, ako dobro shvatam, tvrdi).

Nećemo sad diplomatije i solomonskih riješenja, molio bih Euridiku da se javi u program i pojasni nam šta je mislila.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#120 Re: Potrebe

Post by Euridika »

Tomahawk11 wrote:
Connaisseur Karlin wrote:drugacije definiramo kompleksonst, different approach :)
Ja sam njen komentar protumačio kao suprotan od tvoga, tj. da smo mi po njoj jednostavnija bića.
Zato sam i pitao šta je onda, jesmo li kompleksna (što ti tvrdiš) ili smo jednostavna (što Euridika, ako dobro shvatam, tvrdi).

Nećemo sad diplomatije i solomonskih riješenja, molio bih Euridiku da se javi u program i pojasni nam šta je mislila.
Brkaš pojmove, dragi Tomo. Svaki čovjek, muškarac ili žena, je kompleksno biće satkano od pojavnog oblika i duha/duše/spiritualnog oblika. U spiritualnom obliku čovjeka su sadržane sve njegove težnje, nadanja, strahovi, želje, ljubavi, nedoumice, potrebe, nemiri itd. Jedinstveni splet svih tih karakteristika čini kompleksnost jednog ljudskog bića, pa stoga nema nikakve dvojbe da su i muškarci kompleksna bića.
Ali, zbog svoje biološke i društvene predisponiranosti, muškarci i žene na različite načine manifestiraju tu kompleksnost. Muškarci će od vrlo jednostavnih stvari u životu, kao što je fudbal, napraviti čitavu nauku. Ili isto tako iskomplicirat će do bola političku-ekonomsku situaciju, vojne strategije i slične poslovno-životne tematike. S druge strane, žene će u velikoj mjeri biti potpuno indiferentne na ove pojave ili će ih barem smatrati jednostavnima, bez puno komplikacija, dok će recimo mnogo veći nivo kompleksnosti uvesti u svakodnevni život i međuljudske odnose, uključujući i M-Ž odnose. Muškarci će opet društvenu i emotivnu životnu sferu pojednostaviti koliko je to moguće, pa će i svoje potrebe svesti na svega par njih (to ne znači da oni nemaju i više potreba, već da više njih objedine u jednu).

Eto pojasnila. :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#121 Re: Potrebe

Post by Tomahawk11 »

Znao sam ja, diplomatski odgovor :oops:
Euridika wrote: Moske, žene su komplikovane, imaju milion potreba. Dok mi rasporedimo svoje vrijeme na sve raznovrsne potrebe i želje, jednostavno ne ostane prostora ni za jednu od njih previše. A vi brate imate malo potreba i zato možete vazda misliti na seks. :oops: :lol: :lol:
Connaisseur Karlin wrote:joj muskraci dragi moji, kako ste vi kompleksna bica :D
Seeing a beautiful woman as a maker of sexual success or as a destroyer of a man’s self-worth lacks maturity and heart. It makes women out to be one-dimensional sexual creatures — only capable of benevolence or cruelty.
:cry:
Dakle, u prvom postu smo mi manje kompleksna bića od žena, u drugom, očito, kompleksnija.
To je ono što je Tomo pitao, a dobio filozofsko objašnjenje kompleksnosti jednog i drugog bića.

Naravno da mi i jedni i drugi jedne stvari komplikujemo, druge pojednostavljujemo.

Generalno gledano, dakle ako ne izdvajamo fudbal ili žensku torbicu, meni se učinilo da si ti napisala da su muškarci jednostavniji, sa manje nekih zavrzlama u životu, pa s tim u vezi mogu vazda misliti na seks.

E sad, s obzirom na tvoj zadnji post, biće da nije tako.
Mada ja nisam bio za diplomatiju, ali eto, jasno je meni, solidarnost i to.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#122 Re: Potrebe

Post by Euridika »

Tomahawk11 wrote:Generalno gledano, dakle ako ne izdvajamo fudbal ili žensku torbicu, meni se učinilo da si ti napisala da su muškarci jednostavniji, sa manje nekih zavrzlama u životu, pa s tim u vezi mogu vazda misliti na seks.

E sad, s obzirom na tvoj zadnji post, biće da nije tako.
Mada ja nisam bio za diplomatiju, ali eto, jasno je meni, solidarnost i to.
Ne, već da vi pojednostavljujete stvari koje se odnose na M-Ž odnose (u duhu ove teme, koja se odnosi na potrebe za seksom). A Karlin je općenito pričala. Kad budemo na temu fudbala ili politike, tu ću izjaviti da previše komplikujete (kako vi nama ženama uvijek prebacujete kad su u pitanju ove svakodnevne, životne stvari i M-Ž odnosi). :oops:

Ne mogu uvijek pisati traktate, nekad neke stvari sublimiram u dvije rečenice, a ti čitaj između redova. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#123 Re: Potrebe

Post by Tomahawk11 »

Euridika wrote:
Tomahawk11 wrote:Generalno gledano, dakle ako ne izdvajamo fudbal ili žensku torbicu, meni se učinilo da si ti napisala da su muškarci jednostavniji, sa manje nekih zavrzlama u životu, pa s tim u vezi mogu vazda misliti na seks.

E sad, s obzirom na tvoj zadnji post, biće da nije tako.
Mada ja nisam bio za diplomatiju, ali eto, jasno je meni, solidarnost i to.
Ne, već da vi pojednostavljujete stvari koje se odnose na M-Ž odnose (u duhu ove teme, koja se odnosi na potrebe za seksom). A Karlin je općenito pričala. Kad budemo na temu fudbala ili politike, tu ću izjaviti da previše komplikujete (kako vi nama ženama uvijek prebacujete kad su u pitanju ove svakodnevne, životne stvari i M-Ž odnosi). :oops:

Ne mogu uvijek pisati traktate, nekad neke stvari sublimiram u dvije rečenice, a ti čitaj između redova. :D
Ok, jasno, pojednostavljujemo stvari koji se odnose na m-ž ilitiga lj&s.
A Karlin je pričala baš o odnosu muškaraca prema ženama u kontekstu seksa, bar je tako tema koncipirana.
Na fudbalu komplikujemo, slažem se.
Za politiku nisam relevantan.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#124 Re: Potrebe

Post by Euridika »

Tomahawk11 wrote:Ok, jasno, pojednostavljujemo stvari koji se odnose na m-ž ilitiga lj&s.
A Karlin je pričala baš o odnosu muškaraca prema ženama u kontekstu seksa, bar je tako tema koncipirana.
Na fudbalu komplikujemo, slažem se.
Za politiku nisam relevantan.
E to što je Karlin mislila ne mogu baš komentarisati, ne znaš šta tu vi komplikujete. Znam samo da se žalite (il' vam malo il' vam nešto nije po volji). :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#125 Re: Potrebe

Post by Tomahawk11 »

Valjda se bar smijemo požaliti :-?
To da nam je malo ili da nije nešto po volji :D

Ili šuti i reci fala na onom što dobiješ :roll:
Post Reply