Potreban stan - Travnik

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
blesava
Posts: 573
Joined: 01/04/2012 17:50

#1 Potreban stan - Travnik

Post by blesava »

Dragi moji forumasi molila bih da mi pomognete. Treba mi hitno stan u Travniku (iznajmljivanje) i to ako je moguce u dolcu na lastvi, ili negdje uokolo. Trazim garsonjeru ili jednostoban stancic.
Zna li iko kako se krecu cijena stanova u tom podrucju?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2 Re: Potreban stan - Travnik

Post by KatarinaKosaca »

blesava wrote:Dragi moji forumasi molila bih da mi pomognete. Treba mi hitno stan u Travniku (iznajmljivanje) i to ako je moguce u dolcu na lastvi, ili negdje uokolo. Trazim garsonjeru ili jednostoban stancic.
Zna li iko kako se krecu cijena stanova u tom podrucju?
Od 100 do 200KM. Preko 200, nikako namješten... Nazovi radio TNT i pitaj da li se netko oglasio. To ti je kraći put nego da gledaš po banderama, što je glavno sredstvo oglašavanja :D
User avatar
kadinica
Posts: 871
Joined: 04/05/2012 12:46

#3 Re: Potreban stan - Travnik

Post by kadinica »

Pobježe ti od mahale?
Ltariq
Posts: 8
Joined: 04/06/2013 09:56

#4 Re: Potreban stan - Travnik

Post by Ltariq »

blesava wrote:Dragi moji forumasi molila bih da mi pomognete. Treba mi hitno stan u Travniku (iznajmljivanje) i to ako je moguce u dolcu na lastvi, ili negdje uokolo. Trazim garsonjeru ili jednostoban stancic.
Zna li iko kako se krecu cijena stanova u tom podrucju?

U tom dijelu ne daj više od 150 KM mjesečno... jebiga, treba ti 45 minuta do grada :D
User avatar
vejza00
Posts: 1438
Joined: 08/08/2011 11:14

#5 Re: Potreban stan - Travnik

Post by vejza00 »

.
Post Reply