potreban software za pretrazivanje fotki u internetu

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
Skipi_SA

potreban software za pretrazivanje fotki u internetu

Post by Skipi_SA » 26/06/2007 19:33

Vozdra raji, ja sam novi u ovom forumu. Ima li iko software (Tool(cic) Web Photo Search (1.2) - potreban je i Crack.
Ja sam bio nasao jedan crack (i imao
setup.exe demo), ali crack NE radi.
OPIS SOFTWARE-A:
There are hundreds of thousands of websites all over the Internet that include interesting or useful images. You will find downloading many pictures using standard browser procedure is very time-consuming. Web Photo Search will help you search and download pictures from the Internet. You simply type in your keyword or keyword phrase into the search box and hit enter, Web Photo Search will automatically search and download images from numerous websites on the Internet!

Najljepsa hvala unaprijed i svima lijepi pozdravi,
Skipi
:?

malizeleni

Post by malizeleni » 26/06/2007 19:38

slike na google?

Skipi_SA

Web Photo Search

Post by Skipi_SA » 26/06/2007 20:14

Web Photo Search pretrazuje sve sto ima na internetu kad mu zadas "temu",
na primjer "Damir Imamovic": on pretrazi citav internet u vezi sa fotografijama
Damira Imamovica, SVE IH SKUPI u jedan folder i isporuci ti ih! Tko za 15-ak
minuta odradi za tebe posao od nekoliko sati!

OnoA

Post by OnoA » 26/06/2007 20:20

http://depositfiles.com/files/930382
ali to sto radis je krivicno djelo:)

Skipi_SA

hajmo, majstori!

Post by Skipi_SA » 27/06/2007 13:58

Fala, jarane, skinuo sam sa poslane strane, instalirao...Ispostavilo se da je
prilozeni Crack isti onaj koji sam i sam ranije bio pronasao - znaci, NE funkcionise!
Zapravo, hocu sad da prosirim temu, i da ukljucim sve majstore - znalce, hackercice i hackere...ovako:
Kad sam sada instalirao Web Photo Search i kada sam ga pokusao otvoriti, ukazala se obavijest da je rok za demo istekao i da mogu kupiti, ili registrovati.
Opcija registracije trazi ime i serial. Onda sam zatvorio i u samom programu aktivirao Crack - sve je funkcionisalo (sam tok postavljanja Cracka) normalno, ali nakon aktiviranja Cracka nisam vise "ni dokle" mogao otvoriti program!
A, ja: Trazio sam i serial preko craagle-a (ako treba nekome-poslacu: odlicanTool, i eliminise opasnost od virusa, kad se trazi Crack ili serial), ali nisam nasao!!!
Znaci, imamo sad dvije mogucnosti/dvije opcije problema: ili Crack ne valja po
sebi, ili ne funkcionise zbog toga sto moj racunar prepoznaje da je vec koristen
DEMO program (prije odprilike godinu dana).
Ono sto je do kraja cudno je to, kako ne mogu da pronadjem gdje je to
"upisano" na mom racunaru, a ja sam bio uradio sljedece:
Aktivirao sam u "Folder Option" da mi pokaze sve skrivene foldere i fajlove,
pa sam preko funkcije "trazi" izlistao sve u vezi softvera (a predhodno sam ga bio deinstalirao) i unistio i sve skrivene podatke u vezi sa njim. Potom sam ga ponovo bio instalirao, ali je opet biloprepoznato da je software bio
koristen na racunaru, i opet ista poruka!!!
Zbilja, kad mi je "padao" Photoshop CS2 ili neki drugi mamutski software,
nikakvih problema nisam imao da ga na vec opisani nacin ponovo uspjesno instaliram!!!
S druge strane, ako samo Crack ne valja/ne funkcionise, i to je jako cudno:
Majstori za Wistu napravise Crack za mjesec dana, za najnoviji Photoshop
ili bilo koji drugi mamutski software - a za ovaj malecki software, Web Photo Search ne?!? Ne bih rekao da nema za njega interesa jer je jako prakitcan, i meni je u poslu pomogao enormno mnogo - radio sam sa njim mjesec, prije godinu dana, dok mu nije rok istekao.
Mislim da je problem jako interesantan, neovisno o tome treba li nekome taj program, ili ne.
Zeljno ocekujem odgovor, prijedloge, diskusiju i pozdrav svima
Skipi_SA

OnoA

Post by OnoA » 27/06/2007 14:20

Gledaj ja nisam postavio taj program na net, mislim nisam ga ni probao. To je samo jedan od linkova koje imam. Ako je vec toliki problem oko tog programa, pokušaću večeras da nadjem nešto što sigurno radi.

Skipi_SA

Post by Skipi_SA » 27/06/2007 14:35

Lafa unaprijed jarane - jeste, vidis da je problem! Probaj pronaci rjesenje, cim budes/ako budes imao vremena!

Lijepi pozdravi!

Post Reply