!POTREBAN BH PRAVNIK: Apel povratnika u Kukavice kod Čajniča

Forum za humanitarne akcije.
User avatar
nokia6170
Posts: 4361
Joined: 13/04/2005 00:08

#26

Post by nokia6170 »

e super, hvala za info...ali molim te pogledaj dobro to za Hayat, jer ja koliko mogu da vidim, ti iz Danske uplacuju redovno mjesecno i to izgleda vec duze vrijeme...nadam se da Hayat da sav novac Dedi i njegovoj porodici koji ovi posalju iz inostranstva. Mozda je glupo, ali pitaj ih za svaku tu uplatu koja im je izvrsena i koliko su im dosad puta dali...ja iskreno malo kome vjerujem u ovoj drzavi, pogotovo kad je novac u pitanju.

A to za Vasa prava..pa mislim da cemo im sloziti jedan fini dopis onako kulturno d aih pitamo sta su uradili po pitanju Dede...Tipicna bosanska politika, najbolje se samo usutiti izgleda.

Ako nece vise ta organizacija Vasa prava da ih zastupa, onda neka nam dostave cijeli spis i svu dokumentaciju u vezi sa Dedinim slucajem. Pa da vidimo sta se moze, i ako se uopste ista vise moze pravno uciniti.

Humanitarne akcije podrzavam, kontaktirajte me privatnom porukom u vezi s tim.
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#27

Post by Ivy »

nokia6170 wrote:e super, hvala za info...ali molim te pogledaj dobro to za Hayat, jer ja koliko mogu da vidim, ti iz Danske uplacuju redovno mjesecno i to izgleda vec duze vrijeme...nadam se da Hayat da sav novac Dedi i njegovoj porodici koji ovi posalju iz inostranstva. Mozda je glupo, ali pitaj ih za svaku tu uplatu koja im je izvrsena i koliko su im dosad puta dali...ja iskreno malo kome vjerujem u ovoj drzavi, pogotovo kad je novac u pitanju.

A to za Vasa prava..pa mislim da cemo im sloziti jedan fini dopis onako kulturno d aih pitamo sta su uradili po pitanju Dede...Tipicna bosanska politika, najbolje se samo usutiti izgleda.

Ako nece vise ta organizacija Vasa prava da ih zastupa, onda neka nam dostave cijeli spis i svu dokumentaciju u vezi sa Dedinim slucajem. Pa da vidimo sta se moze, i ako se uopste ista vise moze pravno uciniti.

Humanitarne akcije podrzavam, kontaktirajte me privatnom porukom u vezi s tim.
TO KRALJU! Jos jednom, moj dubok naklon i skidam kapu! Jes' da osim para ne mogu puno pomoci trenutno iz Rima al' bice, polaHko :)
Pozz
cnermina
Posts: 380
Joined: 29/11/2006 09:32

#28

Post by cnermina »

bas si ti neka fina nokia ;)
da, definitivno se slazem to za Vasa prava. Jos kad sam videjla da je ono iz 2005. godine... ma uzas. AKo nece mi to mozemo preuzeti pa da vidimo sta se moze uraditi... To za Hayat cu dobro ispitati. Jer znam neke slucajeve (nevezano za Hayat) zloupotrebe humanitarnih akcija. Nani Fatimi su dolazili neki i slikali i sve to onda postavili na neke web stranice i to je sve kruzilo tamo po arapskim zemljama i neke se silne pare od toga skupilo. Ona je od toga dobila punih 100 EURA?!?!?! JAdna zena vise nikome ne vjeruje... Eto onda cu ja to sve ispitati pa vam javnem svima...

A dogovorimo se onda za humanitarnu akciju :)
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#29

Post by Ivy »

cnermina wrote:bas si ti neka fina nokia ;)
da, definitivno se slazem to za Vasa prava. Jos kad sam videjla da je ono iz 2005. godine... ma uzas. AKo nece mi to mozemo preuzeti pa da vidimo sta se moze uraditi... To za Hayat cu dobro ispitati. Jer znam neke slucajeve (nevezano za Hayat) zloupotrebe humanitarnih akcija. Nani Fatimi su dolazili neki i slikali i sve to onda postavili na neke web stranice i to je sve kruzilo tamo po arapskim zemljama i neke se silne pare od toga skupilo. Ona je od toga dobila punih 100 EURA?!?!?! JAdna zena vise nikome ne vjeruje... Eto onda cu ja to sve ispitati pa vam javnem svima...

A dogovorimo se onda za humanitarnu akciju :)
Nermina (imenjakinjo) pogledaj pod topic KORPA DOBROTE kako smo se organizirali prosli put...Pitali smo markete da nam pomognu i samo se Hose Komerc odazvao i AKCIJA je bila pravo uspjesna...znaci moras se dogovorit sa marketom, dopis, molba...kako god! Ovisi koji razmjer akcije zelis, sve se to moze uraditi i sa manjim granapom i supermarketom ako je cilj skupiti za jednu-dvije osobe!
Fakat ti se divim!

Ivy :-D
cnermina
Posts: 380
Joined: 29/11/2006 09:32

#30

Post by cnermina »

Ivy wrote:
cnermina wrote:bas si ti neka fina nokia ;)
da, definitivno se slazem to za Vasa prava. Jos kad sam videjla da je ono iz 2005. godine... ma uzas. AKo nece mi to mozemo preuzeti pa da vidimo sta se moze uraditi... To za Hayat cu dobro ispitati. Jer znam neke slucajeve (nevezano za Hayat) zloupotrebe humanitarnih akcija. Nani Fatimi su dolazili neki i slikali i sve to onda postavili na neke web stranice i to je sve kruzilo tamo po arapskim zemljama i neke se silne pare od toga skupilo. Ona je od toga dobila punih 100 EURA?!?!?! JAdna zena vise nikome ne vjeruje... Eto onda cu ja to sve ispitati pa vam javnem svima...

A dogovorimo se onda za humanitarnu akciju :)
Nermina (imenjakinjo) pogledaj pod topic KORPA DOBROTE kako smo se organizirali prosli put...Pitali smo markete da nam pomognu i samo se Hose Komerc odazvao i AKCIJA je bila pravo uspjesna...znaci moras se dogovorit sa marketom, dopis, molba...kako god! Ovisi koji razmjer akcije zelis, sve se to moze uraditi i sa manjim granapom i supermarketom ako je cilj skupiti za jednu-dvije osobe!
Fakat ti se divim!

Ivy :-D
hej imenjakinjo moja ;)
hvala puno za info... ma mislili smo malo vecih razmjera. najmanje za 10-ak porodica... pa vidjecemo sta ce biti s tim...

pozz iz suncanog sarajeva za pretpostavljam suncani rim 8-)
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#31

Post by Ivy »

cnermina wrote:
Ivy wrote:
cnermina wrote:bas si ti neka fina nokia ;)
da, definitivno se slazem to za Vasa prava. Jos kad sam videjla da je ono iz 2005. godine... ma uzas. AKo nece mi to mozemo preuzeti pa da vidimo sta se moze uraditi... To za Hayat cu dobro ispitati. Jer znam neke slucajeve (nevezano za Hayat) zloupotrebe humanitarnih akcija. Nani Fatimi su dolazili neki i slikali i sve to onda postavili na neke web stranice i to je sve kruzilo tamo po arapskim zemljama i neke se silne pare od toga skupilo. Ona je od toga dobila punih 100 EURA?!?!?! JAdna zena vise nikome ne vjeruje... Eto onda cu ja to sve ispitati pa vam javnem svima...

A dogovorimo se onda za humanitarnu akciju :)
Nermina (imenjakinjo) pogledaj pod topic KORPA DOBROTE kako smo se organizirali prosli put...Pitali smo markete da nam pomognu i samo se Hose Komerc odazvao i AKCIJA je bila pravo uspjesna...znaci moras se dogovorit sa marketom, dopis, molba...kako god! Ovisi koji razmjer akcije zelis, sve se to moze uraditi i sa manjim granapom i supermarketom ako je cilj skupiti za jednu-dvije osobe!
Fakat ti se divim!

Ivy :-D
hej imenjakinjo moja ;)
hvala puno za info... ma mislili smo malo vecih razmjera. najmanje za 10-ak porodica... pa vidjecemo sta ce biti s tim...

pozz iz suncanog sarajeva za pretpostavljam suncani rim 8-)
Mah, mah tebi i Nokiji i Mirci iz super suncanog Rima! :kiss:
spijun_KA
Posts: 748
Joined: 08/04/2007 18:06
Location: Sarajevo

#32

Post by spijun_KA »

cnermina wrote:bas si ti neka fina nokia ;)
da, definitivno se slazem to za Vasa prava. Jos kad sam videjla da je ono iz 2005. godine... ma uzas. AKo nece mi to mozemo preuzeti pa da vidimo sta se moze uraditi... To za Hayat cu dobro ispitati. Jer znam neke slucajeve (nevezano za Hayat) zloupotrebe humanitarnih akcija. Nani Fatimi su dolazili neki i slikali i sve to onda postavili na neke web stranice i to je sve kruzilo tamo po arapskim zemljama i neke se silne pare od toga skupilo. Ona je od toga dobila punih 100 EURA?!?!?! JAdna zena vise nikome ne vjeruje... Eto onda cu ja to sve ispitati pa vam javnem svima...

A dogovorimo se onda za humanitarnu akciju :)
Last edited by spijun_KA on 27/10/2007 01:30, edited 1 time in total.
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#33

Post by Pooll »

Ja sam malo zapostavio forum a tako i humanitarni rad ovdje... :(
Evo u zadnje vrijeme sam se aktivirao, tako da mozete racunati na mene...

Takoder u profilu mi je MSN, mail.. PM...
Pozdrav!
cnermina
Posts: 380
Joined: 29/11/2006 09:32

#34 Re: !POTREBAN BH PRAVNIK: Apel povratnika u Kukavice kod Čajniča

Post by cnermina »

je li ima neko informacije o Rami?? Ili nacin na koji bih mogla doci do nekih informacija?

Javila mi se osoba koja bi poslala nesto novca iz Amerike za dedu, ali ne zna kako....

Pa da pokusamo nesto skontati??
jasminasab
Posts: 704
Joined: 10/05/2006 16:51
Location: Sarajevo

#35 Re: !POTREBAN BH PRAVNIK: Apel povratnika u Kukavice kod Čajniča

Post by jasminasab »

Naletih na ovo: http://www.dnevniavaz.ba/forum/viewtopic.php?t=1256

"Direktorica kompanije „Bekto Precisa“ iz Goražda Enisa Bekto uputila je i novu pošiljku hrane ka kolibici Rame Helaća. U pravo vrijeme, jer zalihe hrane od istog donatora već su bile na izmaku."

Gdja Enisa Bekto sigurno zna kako se moze doci do Rame. Web stranica firme Bekto Precisa je www.precisa.ba, u kontaktima ima mail [email protected], iako je mozda najbolje nazvati na telefon da bi se doslo do nje: +387 38 241 410.

Nadam se da sam pomogla. @cnermina, javi nam ako bude novosti...
Post Reply