Potreban advokat u Banjaluci?

Vijesti i zbivanja u Banjoj Luci, Mrkonjić Gradu, Prijedoru, Bos. Gradišci, Prnjavoru, Tesliću, Derventi, Bos. Brodu...

Moderator: banjaluka078

Post Reply
Tomke
Posts: 5
Joined: 27/09/2011 12:29

#1 Potreban advokat u Banjaluci?

Post by Tomke »

Pozdrav svima,

Potreban mi je dobar advokat po mogucnosti da je iz Banjaluke, postavio sam ovo pitanje na vise foruma jos uvijek nisam dobio adekvatan odgovor, zanima me ako je neko iz Banjaluke, ili poznaje nekoga od advokata ali da je poprilicno dobar, cijena mi i nije toliko bitna. Naravno moze da bude i iz Sarajeva ili iz nekog drugog grada iz BiH, ali preferiram Banjaluku jer tamo zivim pa bi mi bilo lakse.

Hvala unaprijed.
tripz0r
Posts: 9
Joined: 27/09/2011 21:07
Location: Banja Luka
Contact:

#2 Re: Potreban advokat u Banjaluci?

Post by tripz0r »

Pokusaj da koristis Google, ja sam izdvojio 10 sekundi da ti nadjem te advokate, imas na google sve.

Evo ti 2 linka gdje ces sigurno naci nesto za sebe, jedan je dirketno sa okruznog tuzilastva iz Banjaluke, tj. njihovog sajta ovdje i jedan sajt sto sma nasao isto ima veliki broj advokata cak iz cijele BiH , a evo ti direktno ka advokati Banja Luka mislim da ce ti to biti dovoljno, ako ne kucaj advokati ime grada pa ces da pronadjes ima dosta advokata svoju web stranicu.

pozdrav i srecno :)
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7374
Joined: 16/01/2007 23:38

#3 Re: Potreban advokat u Banjaluci?

Post by banjaluka078 »

Ja sam u ime firme imala kontakt i posla sa gđom. Kulenović, bez zamjerke: http://www.advokati.ba/828-marijana-kulenovic
Tomke
Posts: 5
Joined: 27/09/2011 12:29

#4 Re: Potreban advokat u Banjaluci?

Post by Tomke »

Hvala Vam, potrazicu tu, ali opet ako jos iko ima nekakve informacije neka posalje.
Cekuta
Posts: 70
Joined: 18/06/2010 07:07
Location: U blizini

#5 Re: Potreban advokat u Banjaluci?

Post by Cekuta »

Ja poznajem jednog advokata i stvarno je dobar. . .Ako budes zainteresovan javi se na PP on je u par slucajeva branio Izeta Beganovica ako si cuo za njega a i mene je vadio iz govana! :D
User avatar
drndalo
Posts: 22735
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#6 Re: Potreban advokat u Banjaluci?

Post by drndalo »

MILJKAN PUCAR
Address: Bana Lazarevica 7, 78000 Banja Luka
Office: (+387-51) 308-585 or 323-610
E-mail: [email protected]

Practicing since 1988 in Banja Luka. Willing to represent: auto/accidents, collections, insurance, theft/fraud/embezzlement.

Ne znam tacno kojim sve slucajevima se bavi, on ili njegova kancelarija, ali ako ne rade oni, preporucice nekoga od kolega koji su specijalizovaniji ako oni ne rade... U zadnje vrijeme znam da je imao nekoliko pojakih slucajeva sa "vidjenijim" imenima, cak i iz politike, privatizacije i slicno...
User avatar
matic.ivan
Posts: 272
Joined: 19/02/2012 14:24

#7 Re: Potreban advokat u Banjaluci?

Post by matic.ivan »

Meni je najbolji advokat onaj koji je meni licno najvise pomogao, ja bih ti od srca preporucio svog advokata koji mi je bukvalno "spasio zivot", a to je Advokatska kancelarija Prnjavorac - imas vise detalja na web stranici : http://www.advokat-prnjavorac.com

Da ne ispadne da sam subjektivan, Advokatsku kancelariju Prnjavorac preporucuje Ambasada Amerike u Bosni i Hercegovini, Ambasada Velike Britanije u Bosni i Hercegovini, Ambasada Njemacke u Bosni i Hercegovini, Ambasada Španije u BiH i sve druge Ambasade registrovane u BiH.

Ovdje su ti oblasti profesionalnog angazmana advokatske kancelarije

Za njih najugledniji nezavisni imenici najboljih advokata poput Legal500 i Chamber and Partners kazu:

Legal 500 - The Clients Guide to the best Law Firms

Advokatska kancelarija Prnjavorac has a fantastic reputation in litigation, and civil law.
"He's very good, ballsy and very strong in financial services," says a source. "He is very crisp, highly intelligent,
very focused and puts himself out. He delivers even against impossible deadlines and I'm really impressed with his organisation skills and
the thoughtfulness of his approach,".


Chamber and Partners - guide to the World's Best Lawyers

"The lawyers I have worked with at Law Firm Prnjavorac are strong, commercial lawyers that are capable of providing advice on all deal matters and come up with creative solutions when required."
Clients hail him as ‘one of the best trial lawyers in Bosnia and Herzegovina’.

stalno budu u novinama u BiH sa nekim teskim predmetima i komentarisu u novinama stvari u vezi sa pravom
Post Reply