Postoji li web stranica preko koje se mogu naručiti pokloni?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...
Post Reply
Hahaha

Postoji li web stranica preko koje se mogu naručiti pokloni?

Post by Hahaha » 06/03/2007 18:38

Bliži se 8. mart, pa trebam da posaljem nesto mami koja je u drugom gradu... kako?

(nemojte mi samo reci VF posto on nema dostavu za moj grad)

Hvala!!!

melb26sa

Re: Postoji li web stranica preko koje se mogu naručiti pokl

Post by melb26sa » 06/03/2007 18:44

Imas http://www.gift.ba dostavljaju i u druge gradove. Nadam se da ce neko ko je koristio ovaj ili slican web site da ti se javi.

Isporuka & uslovi upotrebe

Poklone je moguće naručiti samo za dostavu na području Bosne i Hercegovine (u daljem tekstu BiH).

BiH je podijeljena na dva područja dostave:
- Sarajevo i okolica (dostava besplatna za narudžbe preko 35 KM – 17,50 eura)
- ostala mjesta u BiH (dostava uz nadoknadu od 5 eura)

Područje dostave Sarajevo i okolica obuhvata grad Sarajevo i prigradska naselja (Ilidža, Vogošća, Semizovac i Hadžići ). Za područje dostave Sarajeva i okolice dostava se vrši samo radnim danima (ponedjeljak - petak) isključivo po shemi prikazanoj u slijedećoj tabeli:

Vrijeme slanja narudžbe Najranije moguće vrijeme dostave
od 00,00-12,00 sati isti dan od 17,00 sati
12,00-24,00 sati idući dan poslije 17,00 sati

Područje dostave u “ostala mjesta BiH” podrazumjeva sva ostala mjesta u BiH koja ne pripadaju području "Sarajevo i okolica". Dostavu u ova mjesta vrsi svjetski poznata dostavna služba “Fedex”.
Vrijeme dostave iskazano je u sljedećoj tabeli:

Vrijeme slanja narudžbe Najranije moguće vrijeme dostave
Ponedjeljak - Petak do 12,00 sati Idući radni dan (za jedan dan)
Ponedjeljak - petak iza 12,00 sati Drugi radni dan (za dva dana)

Za vrijeme neradnih dana (subota i nedjelja) i praznika vršimo isporuku samo na području grada Sarajeva i okolice, ali samo pod uvjetom da naručeni poklon postoji na lageru. Da biste provjerili da li odredeni artikal postoji na lageru, kontaktirajte nas putem maila ili na kontakt telefon 061/381-498

Kupac može (a i ne mora) napisati poruku primaocu. Isto tako moze otkriti identitet, kao i poslati poklon kao anoniman posiljaoc. Osoblje gift.ba nema pravo otkriti identitet pošiljaoca ako je tako navedeno u zahtjevu. Takoder gift.ba zadržava pravo isključenja poruka prijetećeg, nemoralnog i neprikladnog sadržaja.

Hahaha wrote:Bliži se 8. mart, pa trebam da posaljem nesto mami koja je u drugom gradu... kako?

(nemojte mi samo reci VF posto on nema dostavu za moj grad)

Hvala!!!

Post Reply