Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
shape of despair
Posts: 3105
Joined: 09/04/2008 18:41

#26 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by shape of despair »

Jesu li riješili više problem duplih komentara? Pročitaš 20 komentara kad opet počnu isti
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#27 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by scarface32 »

zar komentarisete clanke n portalima. :-) :-) :-) :lol: :lol: :lol:
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#28 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by Yenna »

Prijavljivanje komentara na sajtu i postova ovdje na forumu, nekako ne pije vode.
U čemu je kvaka?
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#29 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by славянин »

nova_ja wrote:Prijavljivanje komentara na sajtu i postova ovdje na forumu, nekako ne pije vode.
U čemu je kvaka?
Izgleda da su moderatori dobili upute da manje intervenisu (primjetno je jedno 3-4 mjeseca da se desio nagli pad u intervencijama moderatora) zasto - mozda da forum postane malo "zakuhaniji" vise klikova vise pregleda vise $$$ od reklamica :wink:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#30 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by vjesticanametli »

Govnjivo im oboje :lol: forum u helac otiso davno smajlistopovracabljacku :run:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#31 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by insomnia78 »

славянин wrote:
nova_ja wrote:Prijavljivanje komentara na sajtu i postova ovdje na forumu, nekako ne pije vode.
U čemu je kvaka?
Izgleda da su moderatori dobili upute da manje intervenisu (primjetno je jedno 3-4 mjeseca da se desio nagli pad u intervencijama moderatora) zasto - mozda da forum postane malo "zakuhaniji" vise klikova vise pregleda vise $$$ od reklamica :wink:
Ma nema moderacije. Chmoljo naleti nekad. Osim njega mislim da jedino jos Bobi moze banovati i onaj tamo na sportu.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#32 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by славянин »

insomnia78 wrote:
славянин wrote:
nova_ja wrote:Prijavljivanje komentara na sajtu i postova ovdje na forumu, nekako ne pije vode.
U čemu je kvaka?
Izgleda da su moderatori dobili upute da manje intervenisu (primjetno je jedno 3-4 mjeseca da se desio nagli pad u intervencijama moderatora) zasto - mozda da forum postane malo "zakuhaniji" vise klikova vise pregleda vise $$$ od reklamica :wink:
Ma nema moderacije. Chmoljo naleti nekad. Osim njega mislim da jedino jos Bobi moze banovati i onaj tamo na sportu.
Komentarisu redovno, i chmoljo komentarise tamo na politici - ali nema kao prije ono dan crvenih klikova kada odleprsa po 10 forumasa :D
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4444
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#33 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by VladaFBiH »

славянин wrote:
nova_ja wrote:Prijavljivanje komentara na sajtu i postova ovdje na forumu, nekako ne pije vode.
U čemu je kvaka?
Izgleda da su moderatori dobili upute da manje intervenisu (primjetno je jedno 3-4 mjeseca da se desio nagli pad u intervencijama moderatora) zasto - mozda da forum postane malo "zakuhaniji" vise klikova vise pregleda vise $$$ od reklamica :wink:
zašto onda obrisaše 18+ podforum :)
Naslovnica
Posts: 27902
Joined: 20/03/2013 15:38

#34 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by Naslovnica »

Onog bolesnika sa portala koji se registruje pod "Bulevar" svakodnevno puštaju da širi govor mržnje i prosipa svoje bljuvotine.
Nerijetko to traje danima dok ga konačo ne banuju, pa se on opet registruje pod "Bulevar".
Ne može me niko ubijediti da se to ne događa namjerno, čisto iz razloga loženja raje kako bi se povećao broj klikova.
Klix je, poslije RTRS-a, medij koji najviše podržava širenje mržnje u BiH.
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#35 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by BHCluster »

VladaFBiH wrote: zašto onda obrisaše 18+ podforum :)
Zato sto su likovi i pored upozorenja stavljali fotke lokaliH prda.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#36 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by JThomas »

ali se širenje mržnje toleriše i poslije milion nickova i milijardu upozorenja. jebiga, drkanje kite i trljanje koke ne pomažu nijednom režimskom narativu, pa je lako njih sasjeći.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32146
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#38 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by Bobi »

Ko je narodu ugodio :mrgreen: ?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#39 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by insomnia78 »

Nema to veze sa tim i znas ti to dobro.
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#40 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by detroit-mercy »

Vazda je macka bila lovica :mrgreen: znaci sad je lovkinja :mrgreen:
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#41 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by detroit-mercy »

BHCluster wrote:
VladaFBiH wrote: zašto onda obrisaše 18+ podforum :)
Zato sto su likovi i pored upozorenja stavljali fotke lokaliH prda.
A sta to ti imas protiv lokalinih prda :mrgreen: kad mogu medjunarodne mogu i lokalne :mrgreen: ko da su one prve sta bolje :mrgreen: .
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#42 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by BHCluster »

detroit-mercy wrote:
BHCluster wrote:
VladaFBiH wrote: zašto onda obrisaše 18+ podforum :)
Zato sto su likovi i pored upozorenja stavljali fotke lokaliH prda.
A sta to ti imas protiv lokalinih prda :mrgreen: kad mogu medjunarodne mogu i lokalne :mrgreen: ko da su one prve sta bolje :mrgreen: .
Mozda sto nisu javne licnosti tu je problem, a ja licno nemam nista protiv.
broj dva
Posts: 4545
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#43 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by broj dva »

seoBIH wrote:Znaš li ti definiciju ustaše? Komentirati ženine sise i govoriti da su "dobre" je fuj i sigurno nije ugodno.

Da neko tvojoj ženi javno komentariše kako ima dobre sise ova muslimanka, da li bi se osjećao uvrijeđeno i da li bi to bio komentar koji treba biti dostupan na stranici koja je javna i dostupna svima?
Nisu ustase samo u crnim uniformama.
Kada moja zena pokusa podvaliti oruzje nekim ekstremistima u susjednoj drzavi, kada prekrsi medjunarodna prava jedne drzave ilegalnim vracanjem migranata, kada pokusa optuziti istu drzavu za ekstremizam kroz globalne medije, kada podriva samostalnost jedne drzave i kada begenise ratne zlocince onda nek joj sise komentarise ko hoce.
Tako da ostajem pri svojoj - Kolinda, ustasa sa dobrim sisama.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#44 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by spreca »

ja sam dobio trajni za komentar na temi: https://www.klix.ba/vijesti/bih/nove-za ... /190904035....
spreca
4.9.2019. u 12:03
@bombi.bomba ....pa i ona je totalno izhabana pa nece da se smjeni
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4444
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#45 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by VladaFBiH »

BHCluster wrote:
detroit-mercy wrote:
BHCluster wrote: Zato sto su likovi i pored upozorenja stavljali fotke lokaliH prda.
A sta to ti imas protiv lokalinih prda :mrgreen: kad mogu medjunarodne mogu i lokalne :mrgreen: ko da su one prve sta bolje :mrgreen: .
Mozda sto nisu javne licnosti tu je problem, a ja licno nemam nista protiv.
pa obrišeš te što se vole slikati i slučajno izgubiti slike na internetu, staviš upozorenje i banuješ na 7 dana onog što stavlja a ne brišeš sve
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#46 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by BHCluster »

VladaFBiH wrote: pa obrišeš te što se vole slikati i slučajno izgubiti slike na internetu, staviš upozorenje i banuješ na 7 dana onog što stavlja a ne brišeš sve
Sve su pokusali, od banovanja, brisanja teme, pa do brisanja pdf, kad stoka nece da slusa. Ipak ovo je privatni forum, zbog budale moze odgovarati vlasnik.
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4444
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#47 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by VladaFBiH »

BHCluster wrote:
VladaFBiH wrote: pa obrišeš te što se vole slikati i slučajno izgubiti slike na internetu, staviš upozorenje i banuješ na 7 dana onog što stavlja a ne brišeš sve
Sve su pokusali, od banovanja, brisanja teme, pa do brisanja pdf, kad stoka nece da slusa. Ipak ovo je privatni forum, zbog budale moze odgovarati vlasnik.
uz dužno poštovanje kada mi kažeš da je klix sve pokušao mogu se samo grohotom nasmijati jer je dovoljno da odeš na bilo koju vijest i pogledaš komentare na nju - toliko bolesnika ni u Jagomiru nema. Ova tema ih je "zabolila" jer bi mogli direktno snositi odgovornost ako ih neko tuži za ono što se nalazi na forumu dok za tekstove imaju priču mi se borimo protiv nacionalizma, vrijeđanja i sl. koja ne pije vode jer bi izgubili ogroman broj klikova samo ako bi zabranili ili filtrirali komentare
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by BHCluster »

VladaFBiH wrote:
BHCluster wrote:
VladaFBiH wrote: pa obrišeš te što se vole slikati i slučajno izgubiti slike na internetu, staviš upozorenje i banuješ na 7 dana onog što stavlja a ne brišeš sve
Sve su pokusali, od banovanja, brisanja teme, pa do brisanja pdf, kad stoka nece da slusa. Ipak ovo je privatni forum, zbog budale moze odgovarati vlasnik.
uz dužno poštovanje kada mi kažeš da je klix sve pokušao mogu se samo grohotom nasmijati jer je dovoljno da odeš na bilo koju vijest i pogledaš komentare na nju - toliko bolesnika ni u Jagomiru nema. Ova tema ih je "zabolila" jer bi mogli direktno snositi odgovornost ako ih neko tuži za ono što se nalazi na forumu dok za tekstove imaju priču mi se borimo protiv nacionalizma, vrijeđanja i sl. koja ne pije vode jer bi izgubili ogroman broj klikova samo ako bi zabranili ili filtrirali komentare
Govorim o forumu ne portalu. Portal je cisto smece.
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4444
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#49 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by VladaFBiH »

BHCluster wrote:
VladaFBiH wrote:
BHCluster wrote: uz dužno poštovanje kada mi kažeš da je klix sve pokušao mogu se samo grohotom nasmijati jer je dovoljno da odeš na bilo koju vijest i pogledaš komentare na nju - toliko bolesnika ni u Jagomiru nema. Ova tema ih je "zabolila" jer bi mogli direktno snositi odgovornost ako ih neko tuži za ono što se nalazi na forumu dok za tekstove imaju priču mi se borimo protiv nacionalizma, vrijeđanja i sl. koja ne pije vode jer bi izgubili ogroman broj klikova samo ako bi zabranili ili filtrirali komentare
Govorim o forumu ne portalu. Portal je cisto smece.
znam ali portal = forum (koji uzgred ima sve manje i manje normalnih ljudi). Vlasnik je isti i važe ista pravila.
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#50 Re: Portal vam je šizofreno-psihopatičan

Post by emric »

Naslovnica wrote:Onog bolesnika sa portala koji se registruje pod "Bulevar" svakodnevno puštaju da širi govor mržnje
Umjesto da naprave filter korisničkih imena gdje će automatski banovati one koji koriste pogrdne riječi, pa usput tu dodaju na primjer i "bulevar" kao keyword, oni ga banuju pješke tu i tamo a on u međuvremenu otvori pet drugih računa s istim prefiksom i nastavi.

Ponoviću još jednom veliki problem sa nakucavanjem lajkova. Osim što bolesnik napiše bolestan komentar on ga i nakuca na vrh, jer su Klix kodovi šuplji, i nameće to kao mišljenje većine.

A ja kad napišem nešto normalno i neko mi postavi podpitanje, ja mu ne mogu odgovoriti iz razloga što je Klix napravio da ti se svi dodatni komentari u jednom "threadu" automatski odbacuju. Čista retardacija.

Osim toga, napravili su preglupe načine navodnog suzbijanja loših navika tako što:
- kad se registruješ ne možeš napisati više od 5 komentara u 24 sata,
- ne možeš napisati više od 5 komentara na jednoj vijesti.

WTF?

Da vam učinim uslugu i olakšam stvari, predlažem da integrišete Disqus, biće bolje i vama i nama. Praktičan je, pregledan, dozvoljava editovanje poruka i mnoštvo drugih stvari koje vi niste u stanju napraviti. Niko vam to ne zamjera, ali iskoristite onda druga rješenja koja su dostupna.
Locked