Porodica Omerovic

Forum za humanitarne akcije.
Post Reply
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#201 Re: Porodica Omerovic

Post by CaneBos »

"Dirnut humanošću brojnih ljudi velikog srca Ismet je pozvao našu redakciju da im se svima zahvali.

"Hvala portalu Klix.ba i svim dobrim ljudima koji su nam priskočili u pomoć. Emina je dobila sve što joj je potrebno za sljedeću školsku godinu, od udžbenika, pribora, odjeće, obuće...Dobili smo i ogrijev, dosta hrane i novca tako da ćemo čitavu zimu biti obezbijeđeni. Nisam se nadao ovolikoj pomoći. Još jednom hvala svima", govori nam Ismet.

Moli sve ljude koji su namjeravali pomoći njemu i njegovoj kćerci, da sada pomognu nekoj drugoj porodici u nevolji. "Mi smo obezbijeđeni i ne moramo strahovati kako ćemo prezimiti", zaključuje Omerović."

Ovo boldirano me jos vise tjera da im pomognem.
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#202 Re: Porodica Omerovic

Post by zvrk »

hvala Bogu! :)
User avatar
melbaa
Posts: 4349
Joined: 09/10/2008 15:33
Location: tu negdje okolo

#203 Re: Porodica Omerovic

Post by melbaa »

CaneBos wrote:"Dirnut humanošću brojnih ljudi velikog srca Ismet je pozvao našu redakciju da im se svima zahvali.

"Hvala portalu Klix.ba i svim dobrim ljudima koji su nam priskočili u pomoć. Emina je dobila sve što joj je potrebno za sljedeću školsku godinu, od udžbenika, pribora, odjeće, obuće...Dobili smo i ogrijev, dosta hrane i novca tako da ćemo čitavu zimu biti obezbijeđeni. Nisam se nadao ovolikoj pomoći. Još jednom hvala svima", govori nam Ismet.

Moli sve ljude koji su namjeravali pomoći njemu i njegovoj kćerci, da sada pomognu nekoj drugoj porodici u nevolji. "Mi smo obezbijeđeni i ne moramo strahovati kako ćemo prezimiti", zaključuje Omerović."

Ovo boldirano me jos vise tjera da im pomognem.
.... moci ce da prezimi.... a sta onda, kako dalje....
Tetkica
Posts: 6
Joined: 24/08/2011 15:00

#204 Re: Porodica Omerovic

Post by Tetkica »

Onda cemo se ponovo aktivirati :)
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#205 Re: Porodica Omerovic

Post by zvrk »

zato se mozete prijaviti da im svaki mjesec dajemo ponesto - nama je malo, a njima mnogo :)
srna sa
Posts: 5
Joined: 07/03/2009 21:02

#206 Re: Porodica Omerovic

Post by srna sa »

vidi se sta je posten covjek, svaka cast, nadam se da cemo ostati na onoj mjesecnoj pomoci i makar cemo im malo uljepsati zivot mjesecnom posjetom i kojim dinarom.
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#207 Re: Porodica Omerovic

Post by Hemera »

dugi wrote:Upravo sam se vratio od Omerovića i ako je još neko zainteresovan da opišem put jer nije lahko naći.
Sa Stupa se vozi prema Robotu u Rajlovcu, prođe se Robot i ide se preko novog mosta i onda desno. Onda se vozi tim putem oko 1,5 km, prođe se ispod novih nadvožnjaka i kad se prođe jedna mala crkva sa lijeve strane skreće se lijevo (na oko 200-300 metara poslije crkve).
Onda se vozi pravo i ponovo ispod nadvožnjaka i poslije nadvožnjka nakon 300 metara desno na makadamski put kod restorana Mirna dolina ili tako nekako se zove.
Onda ima oko 1 kilometar makadama i velike uzbrdice i krivina, cesta je jako uska i puna je krupnog kamenja, mora se voziti prvom 10 km/h.
Uglavnom se prati put i na dva mjesta ima odvajanje lijevo i desno i oba pute se skreće lijevo i na samom vrhu brda na zadnjoj krivini ima mali teren za fudbal sa desne strane a njihova kuća je lijevo.
Dok sam bio kod njih telefon nije prestajao da zvoni, zvao je čak i neki ministar. Izgleda da je tekst probudio interesovanje kod ljudi pa se čak i nadležni javljaju. Prilikom povratka sreo sam jednog momka sa Ford Focusom koji je također tražio put do Omerovića i ima jedan veliki :thumbup:
Ne moraš ići preko Robota.
Imaš varijantu da izbjegneš taj put i da ideš samo pravo,kao kad hoćeš Vogošći(znači ne skrećeš lijevo preko pruge u Rajlovcu) i skreneš kod Merkura(on je sa lijeve strane,vidjećeš i dalekovode i elektro postrojenja Reljevo,samo prođeš dalje i vidjećeš Merkur sivo-žutu zgradu) a sa desne imaš kao prodavnicu nekakvih zavjesa(inače je tu autobuska stanica),siđeš uglavnom sa glvanog puta ideš preko pruge i pravo na mostić izađeš i desno skreneš vidjećeš crkvu Reljevsku.
Puno je lakše da ne kružiš...
Valjda ste skontali...
Ima i minibus linija 71,sa Stupa,poprilično je redovan ali ko nosa stvari namučit će se jer ne ide uzbrdo,samo glavnom cestom,a staje kod kafane Dolina Mira u oba smjera. :)
User avatar
melbaa
Posts: 4349
Joined: 09/10/2008 15:33
Location: tu negdje okolo

#208 Re: Porodica Omerovic

Post by melbaa »

Tetkica wrote:Onda cemo se ponovo aktivirati :)
:)
ActionWoman
Posts: 639
Joined: 03/06/2011 17:04

#209 Re: Porodica Omerovic

Post by ActionWoman »

JOINT_1921 wrote:Volio bih kad bi se pokrenula akcija i za ovu porodicu...

http://www.klix.ba/vijesti/bih/umjesto- ... /120817077
u pravu si, da niko vise ne strada zbog neimastine.
LadyXY
Posts: 53
Joined: 02/07/2007 11:35
Location: Sarajevo

#210 Re: Porodica Omerovic

Post by LadyXY »

samoTEgledam wrote:
LadyXY wrote:Ovaj covjek je zivio sa kcerkom na Pofalicima, mi smo mu isli prije nekoliko godina...Pretpostavljam da je sad preselio ovamo u Rjeccu...

Meni nije jasno kako ce onda uvesti vodu ako je prikljucak nelegalan i nije mi jasno zasto imaju TV ako nemaju struje... :S

Treba pomoci, nego mi bas ovaj TV na slici zapara oci :S ne izlazi mi iz glave....i dvd ....
:x :x :x :x
Jah i meni je iskren da budem.
Kako bih volio da im omogućimo da ovdje stoji neka plasma zadnje generacije. Tad bih se osjećao baš sretno!

Ali daleko više, od TV-a i uredne komode/ormara, mi je zaparalo oči a posebno dušu ovo:
"I dok nam njen otac iznosi svoju tešku životnu sudbinu, Eminin pogled je uperen ka podu. Na naša pitanja odgovara sramežljivo i kratko, ili samo šuti, jer šta može reći jedna 14-godišnja djevojčica kojoj je zbog socijalne neosjetljivosti društva u kojem živi uskraćeno pravo na život dostojan čovjeka."
Pa hajde, kupi im plazmu, samo ne znam sto ce im, ako nemaju struje ;)

Pa nije drustvo neosjetljivo, vidis li ti kolicinu ljudi koja je pomogla? ako to nije osjetljivost, ne znam sta je...a sto se djevojcice, tice, nagledam se ja tih pogleda u pod redovno, kad god odem u neku akciju...i srce se od toga cijepa na sto komadica...:(
njoj je i najteze, naravno...i najvaznije i jeste ovoj djevojcici pomoci i olaksati joj mladalacke dane...

A tvoja zloca u komentaru je potpuno bespotrebna, jer znam tacno zasto sam izrazila svoje sumnje u vezi sa ovim covjekom ;)
Ali ostajte vi meni dobro i sretno s plasmom :)
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#211 Re: Porodica Omerovic

Post by bull21 »

Pa struju imaju valjda nelegalni priključak. Tako sam ja nekoga gore shvatio, ne da mi se sada roviti po postovima. A tvoje sumnje su... da ne lajem sad.
User avatar
kadinica
Posts: 871
Joined: 04/05/2012 12:46

#212 Re: Porodica Omerovic

Post by kadinica »

Drago mi je da je odaziv ovakav kakav jeste, najvećim dijelom što je tekst objavljen u toku Ramazana i pred Bajram, pa su ljudi vitre odnijeli upravo ovom čovjeku i njegovoj djevojčici.

Bez obzira što je on trenuto obezbijeđen, ne treba zaboraviti ovu porodicu, nego njihovo pitanje trajno riješiti, da opet ne bi došli u situaciju da nemaju šta jesti. Posebno me strah zime i šta će Emina kada Ismeta više ne bude.

Zato, i dalje mislim da je jedino stalni prihod rješenje, jer pare koje sada imaju će potrošiti. Ovu drugu porodicu sam spomenula da se i njima pomogne, nažalost ovakvih je na hiljade i čovjek ne može svima pomoći, teško je odlučiti kome je preče.

Razumijem skeptike, ljudi su dovoljno puta prevareni, pa su oprezni prema svima. Ali kada čovjek boluje od raka, udovac je, ima djevojčicu koja odrasta u takvim uslovima, meni ne treba više....

Drugo su ljudi koji su zdravi, sposobni zaraditi, ali žive u neimaštini. I takvima bi pomogla, ali da se zaposle i da sami brinu za svoju porodicu. A kad se sastave neimaština i bolest, onda su ovakve akcije jedino rješenje.

Što se tiče TV-a, oni ga sigurno nisu kupili, vjerovatno im je neko poklonio, kao uostalom i sve ostalo što imaju. Ismet je priključio struju "divlje" kad je vidio da legalno priključak ne može dobiti.
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#213 Re: Porodica Omerovic

Post by CaneBos »

kadinica wrote:Drago mi je da je odaziv ovakav kakav jeste, najvećim dijelom što je tekst objavljen u toku Ramazana i pred Bajram, pa su ljudi vitre odnijeli upravo ovom čovjeku i njegovoj djevojčici.

Bez obzira što je on trenuto obezbijeđen, ne treba zaboraviti ovu porodicu, nego njihovo pitanje trajno riješiti, da opet ne bi došli u situaciju da nemaju šta jesti. Posebno me strah zime i šta će Emina kada Ismeta više ne bude.

Zato, i dalje mislim da je jedino stalni prihod rješenje, jer pare koje sada imaju će potrošiti. Ovu drugu porodicu sam spomenula da se i njima pomogne, nažalost ovakvih je na hiljade i čovjek ne može svima pomoći, teško je odlučiti kome je preče.

Razumijem skeptike, ljudi su dovoljno puta prevareni, pa su oprezni prema svima. Ali kada čovjek boluje od raka, udovac je, ima djevojčicu koja odrasta u takvim uslovima, meni ne treba više....Drugo su ljudi koji su zdravi, sposobni zaraditi, ali žive u neimaštini. I takvima bi pomogla, ali da se zaposle i da sami brinu za svoju porodicu. A kad se sastave neimaština i bolest, onda su ovakve akcije jedino rješenje.

Što se tiče TV-a, oni ga sigurno nisu kupili, vjerovatno im je neko poklonio, kao uostalom i sve ostalo što imaju. Ismet je priključio struju "divlje" kad je vidio da legalno priključak ne može dobiti.
Potpisujem ovaj bold..
I ja sam skeptik i mnogo puta nasamerena sto se kaze, ali iskreno ne zalim, jer moje namjere su bile ciste, a sto se tice ovog i slicnih slucajeva, imamo svi razum pa zbrojimo dva i dva i realno procijenimo neke stvari..tako da bacati sumnje na ovaj slucaj ako nista zbog te curice ne ide :/
User avatar
melbaa
Posts: 4349
Joined: 09/10/2008 15:33
Location: tu negdje okolo

#214 Re: Porodica Omerovic

Post by melbaa »

kadinica wrote:Drago mi je da je odaziv ovakav kakav jeste, najvećim dijelom što je tekst objavljen u toku Ramazana i pred Bajram, pa su ljudi vitre odnijeli upravo ovom čovjeku i njegovoj djevojčici.

Bez obzira što je on trenuto obezbijeđen, ne treba zaboraviti ovu porodicu, nego njihovo pitanje trajno riješiti, da opet ne bi došli u situaciju da nemaju šta jesti. Posebno me strah zime i šta će Emina kada Ismeta više ne bude.

Zato, i dalje mislim da je jedino stalni prihod rješenje, jer pare koje sada imaju će potrošiti. Ovu drugu porodicu sam spomenula da se i njima pomogne, nažalost ovakvih je na hiljade i čovjek ne može svima pomoći, teško je odlučiti kome je preče.

Razumijem skeptike, ljudi su dovoljno puta prevareni, pa su oprezni prema svima. Ali kada čovjek boluje od raka, udovac je, ima djevojčicu koja odrasta u takvim uslovima, meni ne treba više....

Drugo su ljudi koji su zdravi, sposobni zaraditi, ali žive u neimaštini. I takvima bi pomogla, ali da se zaposle i da sami brinu za svoju porodicu. A kad se sastave neimaština i bolest, onda su ovakve akcije jedino rješenje.

Što se tiče TV-a, oni ga sigurno nisu kupili, vjerovatno im je neko poklonio, kao uostalom i sve ostalo što imaju. Ismet je priključio struju "divlje" kad je vidio da legalno priključak ne može dobiti.
I ja se pitam, sta onda.... pa Emina ce tek za 4 godine postati punoljetna...
User avatar
medjutim
Posts: 990
Joined: 11/08/2009 16:09

#215 Re: Porodica Omerovic

Post by medjutim »

Moje drustvo i ja smo organizovali malu akciju i prikupili nesto novca koji je danas urucen Omerovicima. Imamo u planu jednom u 2 mjeseca da prikupljamo tako sredstva kako bi pomogli ljudima kojima je to potrebno. Ovaj put su to bili Omerovici,sljedeci put neko drugi iz kategorije ugrozenih.
Nadam se da cemo koliko toliko moci da pomognemo i ostalima. :bih:
User avatar
LunaLati
Posts: 1576
Joined: 17/04/2011 13:37
Location: Dublin

#216 Re: Porodica Omerovic

Post by LunaLati »

medjutim wrote:Moje drustvo i ja smo organizovali malu akciju i prikupili nesto novca koji je danas urucen Omerovicima. Imamo u planu jednom u 2 mjeseca da prikupljamo tako sredstva kako bi pomogli ljudima kojima je to potrebno. Ovaj put su to bili Omerovici,sljedeci put neko drugi iz kategorije ugrozenih.
Nadam se da cemo koliko toliko moci da pomognemo i ostalima. :bih:
:thumbup:
User avatar
kadinica
Posts: 871
Joined: 04/05/2012 12:46

#217 Re: Porodica Omerovic

Post by kadinica »

Ljudi hoće pomoći, nema dileme. To mi znači jako puno, znači da ima ljudskosti u nama, iako smo i sami u teškoj situaciji, spremni smo podijeliti sa nekim ko nema ništa.
Posebno u ovom crnom vilajetu gdje nas Bog stvori, pa od politike, crne hronike, recesije, ne stignemo pogledati oko sebe - a sigurna sam da u svakoj mahali žive neki Omerovići.

S druge strane, osjećaj da nekome pomogneš, ne može se mjeriti ni sa čim.

Svaki put kada vidim ovakav slučaj, ljuta sam na birokratiju i državu, na činjenicu da neko može umrijeti od gladi, a da ima 24 godine staža, da mu se sagradi kuća bez ijednog papira, pa onda nema nijedan priključak, da komisija za procjenu invalidnosti kaže da neko sa dva karcinoma nije 100% invalid, pa nema nikakva primanja. I to je socijalna osjetljivost. Jeste među običnim smrtnicima, koji bi izgleda trebali biti Robin Hood, pa otimati i davati sirotinji, kad ni oni više ne budu imali, jer će broj siromašnih ubrzo nadmašiti broj zaposlenih.

Ja bi voljela vidjeti koji će to prevarant nazvati da se zahvali i da kaže da njemu više ne treba, da se pomoć preusmjeri nekom drugom.
User avatar
LunaLati
Posts: 1576
Joined: 17/04/2011 13:37
Location: Dublin

#218 Re: Porodica Omerovic

Post by LunaLati »

kadinica wrote:
Ja bi voljela vidjeti koji će to prevarant nazvati da se zahvali i da kaže da njemu više ne treba, da se pomoć preusmjeri nekom drugom.
Bez ikakve sumnje potez za svaku pohvalu !
User avatar
medjutim
Posts: 990
Joined: 11/08/2009 16:09

#219 Re: Porodica Omerovic

Post by medjutim »

Eh da,zaboravih napisati da je gospodin Omerovic rekao da se napise da su skupili dovoljno novca za sada (valjda za prikljucenje vode i neke osnovne potrebe) i u svoj muci naglasava da ostali prikupljeni novac se podijeli i drugima kojima je to potrebno. To su mi rekli prijatelji koji su danas isli da uruce taj nas skupljeni novac. Pozdrav svima koji su ucestvovali u akciji prikupljanja i nadam se da cemo svi skupa i dalje pomagati onima kojima je nasa pomoc potrebna!!!
:bih: :sax:
Lejdi
Posts: 16
Joined: 18/10/2007 19:21

#220 Re: Porodica Omerovic

Post by Lejdi »

Svaka cast svima koji su samo u dva dana se skupili i pomogli ovoj porodici. Nazalost nisu jedini u nasoj drzavi. Znam za jedno udruzenje koje mjesecno prikuplja u trznim centrima i nosi hranu ovakvim porodicama. Nazalost, ima ih vise nego sto mozemo zamisliti.

Mozete zamisliti njegovu tugu sto ne moze za svoje dijete da obezbijedi najosnovnije stvari :(((

Svima koji su dali svoj doprinos, novcano, u garderobi i hrani ili prosirili vijest - neka vam se trostruko vrati
User avatar
melbaa
Posts: 4349
Joined: 09/10/2008 15:33
Location: tu negdje okolo

#221 Re: Porodica Omerovic

Post by melbaa »

Lud i ponosan wrote:Ovo je heroj i borac kakav ja necu nikada biti (a seratore da ne spominjem), ne bih zelio da se neko ikada nadje u slicnoj situaciji, a "nevjernici" prestanite srati tako vam Boga...
Da je srece da mu je iza u vitrini najveca plazma na svijetu, da ima sve sto mu treba, da je zdrav i sretan, ali... Teska je to sudbina i tacno mi je muka kad vidim da neko sumnja, pita se, analizira...

Znao sam da ce tako nesto i biti moguce, pa se zbog toga evidencija i napravila, da ne bude kasnije gdje/sta/kako i sl.

Moram samo jedno da kazem...
Vi pomozite koliko mozete, zelite, osjecate, kako vam srce nalaze. NE obazirite se na to da li bi vas neko mogao prevariti, ne zahvaliti se, potrositi novac u neke druge namjene. Vi ste svoj doprinos dali tamo gdje je trebalo, tamo gdje ste mislili da je ispravno i tu je kraj. Ako taj NEKO (govorim uopsteno) koristi vasu dobrotu, to je apsolutno njegov problem i on sa tim treba da se nosi (ili ce se nositi u nekom trenutku). Taj cin pomaganja, davanja, susretljivosti, to su najljepse ljudske osobine koje ne treba zamarati losim ljudima. Bez obzira koliko puta saznali da su sredstva otisla u pogresne ruke. Ma, njihova stvar. Ne gubite nadu, vjeru, zelju, nego ih samo jacajte iz dana u dan.


Inace, sretan sam zbog ovog toka dogadjaja, drago mi je da su dobri ljudi ove zemlje jos jednom pokazali svoje vrijednosti i kvalitete, a zajedno mozemo sve.

HVALA VAM!

P.S. Kad podignem novac od donacije putem paypal-a, skeniracu izvod iz banke, te ovdje postaviti. Takodje, novac cu predati u prave ruke, budite u to sigurni.
:)
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#222 Re: Porodica Omerovic

Post by zvrk »

dobro jutro svima,
ova mi tema i danas puni baterije i prvo je sto ucinih kad ustadoh, a razloga je vise:
1. da vidim ima li kakvih promjena, je li jos neko bio, vidio , moze li se jos sta uciniti
2. da nahranim dusu dozom optimizma kada vidim koliko je normalnih ljudi ostalo
3. da se podsjetim da apsolutno nije bitno sto meni fale neke gluposti gluposti u zivotu, nego je bitno da sam zdrava, sa svojom porodicom i da nije niko gladan

Mislim da bi svi trebali procitati ovu temu svaki dan ...

pozitivna je na milion načina.

stoga hvala svima dobri ljudi!
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#223 Re: Porodica Omerovic

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

zvrk wrote:dobro jutro svima,
ova mi tema i danas puni baterije i prvo je sto ucinih kad ustadoh, a razloga je vise:
1. da vidim ima li kakvih promjena, je li jos neko bio, vidio , moze li se jos sta uciniti
2. da nahranim dusu dozom optimizma kada vidim koliko je normalnih ljudi ostalo
3. da se podsjetim da apsolutno nije bitno sto meni fale neke gluposti gluposti u zivotu, nego je bitno da sam zdrava, sa svojom porodicom i da nije niko gladan

Mislim da bi svi trebali procitati ovu temu svaki dan ...

pozitivna je na milion načina.

stoga hvala svima dobri ljudi!
+1
staradis
Posts: 1872
Joined: 03/04/2012 17:40

#224 Re: Porodica Omerovic

Post by staradis »

LJudi hvala vam puno vam hvala!!!!
Ima jos dobrih ljudi.
_lela
Posts: 22
Joined: 16/08/2012 10:31

#225 Re: Porodica Omerovic

Post by _lela »

Dragi moji, nakon što sam pročitala vijesti, da Ismet želi da sredstva namjenjana njemu budu preusmjerena nekoj drugoj porodici koja je u teškom stanju, jutros sam lično zvala Ismeta da čujem šta će mi reći prije nego što sam krenula kod njega kako je bilo planirano. I da, Ismet me je zamolio da svu skupljenu pomoć preusmjerim nekome drugom, jer je on hvala Bogu obezbjeđen, i presretan, i kako on kaže "nema potrebe da ja gomilam stvari, ima ljudi koji su u težoj situaciji od mene".....ja sam se rasplakala i ispoštovala njegovu želju....Evo upravo sam stigla kući, od jutros hodam, posjetila sam tri porodice, uručila im namirnice koje sam kupila, one koje ste vi meni predavali, odjeću, i novca (detaljan izvještaj sa slikma, ću vam napisati samo dok ugrabim malo više vremena, pošto sam danas zaista u frci).
U ovom kratkom periodu kod mene se skupilo 1.070,00 KM, koje sam ravnomjerno rasporedila na ove tri porodice, za svaku od porodica sam kupila namirnica i higijenskih potrepština u vrijednosti od oko 185,00 KM, ravnomjerno raspodjelila na tri dijela namirnice koje ste mi vi predali, kao i odjeću računajući na to kome bi šta odgovaralo, i uz ovo sam svakoj od porodica predala 220,00 KM u novcu:
1. Šaćira Kratovac, o kojoj smo pisali na ovoj temi - kolektivni centar Gladno polje
2. Zimić Muniba, samohrana majka, koja je takođe jako bolesna - Riječica
3. Adis Imširević - možda se sjećate njegove priče kada je na onom velikom snijegu dolazio uz Kaknja u Sarajevo da čisti snijeg....njegova priča je IZUZETNO TEŠKA, i kada vam aBd napišem detaljan izvještaj, nadam se da će biti neke mogućnost za dalju pomoć njemu i njegovoj maloj preslatkoj dječici koja, za mjesec dana nažalost ostaju na ulici :(

Dobri moji ljudi, budite sigurni da je sva vaša pomoć stigla u prave ruke, nije prvobitno bila namjenjena ovim ljudima ali vjerujte mi da su je oni zaista zaslužili, i istinski se obradovali, u ovim danima kada su došli u situaciju da nemaju šta da jedu.....Iznoseći kese hrane iz auta kod Adisa jako me je dirnula jedna njegova rečenica "Vidi ženo sad imamo toliko hrane" :(
Ja bih vam mogla napisati ovdje roman o mom današnjem danu, ali mi ponestaje vremena, pa javim se drugom prilikom aBd sa slikama.....Želim se svima vama od srca zahvaliti što ste mi omogućili da danas, uoči Bajrama obradujem sve ove ljude, i neka vas Dragi Bog sve nagradi.
Post Reply