Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

no_sikiriki
Posts: 17246
Joined: 11/12/2012 13:21

#34626 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by no_sikiriki »

Ne kontam jedenje pite, pizze, ćevapa i sl. hrane u 10 ujutro u kancelarijama. :mrgreen:
User avatar
Ateista
Posts: 46568
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#34627 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Ateista »

no_sikiriki wrote: 19/02/2023 18:52 Ne kontam jedenje pite, pizze, ćevapa i sl. hrane u 10 ujutro u kancelarijama. :mrgreen:
Ja sve sto volim jesti, mogu to jesti i za dorucak. :D
no_sikiriki
Posts: 17246
Joined: 11/12/2012 13:21

#34628 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by no_sikiriki »

Ateista wrote: 19/02/2023 19:19
no_sikiriki wrote: 19/02/2023 18:52 Ne kontam jedenje pite, pizze, ćevapa i sl. hrane u 10 ujutro u kancelarijama. :mrgreen:
Ja sve sto volim jesti, mogu to jesti i za dorucak. :D
Nije stvar u tome možeš li...nego trebaš li. :mrgreen:
User avatar
Ateista
Posts: 46568
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#34629 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Ateista »

no_sikiriki wrote: 19/02/2023 19:22
Ateista wrote: 19/02/2023 19:19

Ja sve sto volim jesti, mogu to jesti i za dorucak. :D
Nije stvar u tome možeš li...nego trebaš li. :mrgreen:
Sto da ne? :D
Ne jedem u kancelariji vec idem u restoran, ali u principu jedem konkretne stvari koje se jedu i za rucak. :D
no_sikiriki
Posts: 17246
Joined: 11/12/2012 13:21

#34630 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by no_sikiriki »

Ateista wrote: 19/02/2023 19:36 Sto da ne? :D
Ne jedem u kancelariji vec idem u restoran, ali u principu jedem konkretne stvari koje se jedu i za rucak. :D
Ja da krenem tako u 10 jesti, bila bih opet gladna u 2-3, pa onda opet u 6-7 i tako...i nakon kojeg mjeseca to više ne bih bila ja, ni moja Schauma, nego neki trokrilni ormar. :mrgreen:
User avatar
Ateista
Posts: 46568
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#34631 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Ateista »

no_sikiriki wrote: 19/02/2023 19:54
Ateista wrote: 19/02/2023 19:36 Sto da ne? :D
Ne jedem u kancelariji vec idem u restoran, ali u principu jedem konkretne stvari koje se jedu i za rucak. :D
Ja da krenem tako u 10 jesti, bila bih opet gladna u 2-3, pa onda opet u 6-7 i tako...i nakon kojeg mjeseca to više ne bih bila ja, ni moja Schauma, nego neki trokrilni ormar. :mrgreen:
:lol:

To razumijem, zene uglavnom jedu cesce ali manje porcije.
Ja jedem dva puta dnevno ali za jedan obrok mogu pojesti. Jedem na pauzi i to mi je dorucak, taman dok dodjem kuci drzi me do tad, tad rucam i to je to. :D
Jest da imam malo stomaka, ali kada bih i vecerao onda bih bio ko trokrilni. :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#34632 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Ne kontam sto se brisu teme sa foruma koje dotaknu malo skakiljaviju temu.
Na cjelom portalu pa i na forumu nema slova o najvećoj organizovanoj akciji kontaminacije plodnog tla u ohaju, al se o tome kobiva ne smije pisati ni na portalu ni ovdje.
Jel koga vrjedja prica o tome?
Cemu brisanje teme o tome?
Zar blackrock i vanguard imaju pipke i kod nas?
Msm razumijem ja socijalno oblikovanje svjesti populusa preko plasiranja i sortiranja podobnih informacija al zar nije većini u cilju imati cistu i funkcionalnu planetu.
Zar nije u trendu brinuti se za habitat u kojem zivimo.
A tako bitna i velika katastrofa poput kontaminacije jednog od najplodnijih djelova amerike da tako prodje nezapazeno i jos brisete teme o tome.
Ne kontam da me jbes.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17220
Joined: 31/03/2019 14:56

#34633 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by vjeshalica »

Ja procitah blackcock :lol:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#34634 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sanjarko »

Njanjavi wrote: 20/02/2023 14:13 Ne kontam sto se brisu teme sa foruma koje dotaknu malo skakiljaviju temu.
Na cjelom portalu pa i na forumu nema slova o najvećoj organizovanoj akciji kontaminacije plodnog tla u ohaju, al se o tome kobiva ne smije pisati ni na portalu ni ovdje.
Jel koga vrjedja prica o tome?
Cemu brisanje teme o tome?
Zar blackrock i vanguard imaju pipke i kod nas?
Msm razumijem ja socijalno oblikovanje svjesti populusa preko plasiranja i sortiranja podobnih informacija al zar nije većini u cilju imati cistu i funkcionalnu planetu.
Zar nije u trendu brinuti se za habitat u kojem zivimo.
A tako bitna i velika katastrofa poput kontaminacije jednog od najplodnijih djelova amerike da tako prodje nezapazeno i jos brisete teme o tome.
Ne kontam da me jbes.
Gdje si je stavio, u kojem dijelu podforuma. Ja o kantinama sam stavio na politika pa mi je brisali, pa sam opet stavio ali negdje drugo i nisu brisali. O kantinama parlamentarnih skupstina FBiH i BiH. Jedu jeftinije nego i ko u drzavi, a imaju samo takve plate.
User avatar
Ateista
Posts: 46568
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#34635 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Ateista »

Njanjavi wrote: 20/02/2023 14:13 Ne kontam sto se brisu teme sa foruma koje dotaknu malo skakiljaviju temu.
Na cjelom portalu pa i na forumu nema slova o najvećoj organizovanoj akciji kontaminacije plodnog tla u ohaju, al se o tome kobiva ne smije pisati ni na portalu ni ovdje.
Jel koga vrjedja prica o tome?
Cemu brisanje teme o tome?
Zar blackrock i vanguard imaju pipke i kod nas?
Msm razumijem ja socijalno oblikovanje svjesti populusa preko plasiranja i sortiranja podobnih informacija al zar nije većini u cilju imati cistu i funkcionalnu planetu.
Zar nije u trendu brinuti se za habitat u kojem zivimo.
A tako bitna i velika katastrofa poput kontaminacije jednog od najplodnijih djelova amerike da tako prodje nezapazeno i jos brisete teme o tome.
Ne kontam da me jbes.
Jedino sto je bitno portalima su pare.
Teme koje brisu i zakljucavaju vjerovatno nekom ne odgovaraju, pa onda sigurno dolaze razni pritisci, ucjene i podmicivanje portala da se to skloni. Zavisno od toga koliko je jak uticaj ili podsticaj, zavisi hoce li neka tema zazivjeti ili nece.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#34636 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Spit_fire »

Ateista wrote: 20/02/2023 14:38
Njanjavi wrote: 20/02/2023 14:13 Ne kontam sto se brisu teme sa foruma koje dotaknu malo skakiljaviju temu.
Na cjelom portalu pa i na forumu nema slova o najvećoj organizovanoj akciji kontaminacije plodnog tla u ohaju, al se o tome kobiva ne smije pisati ni na portalu ni ovdje.
Jel koga vrjedja prica o tome?
Cemu brisanje teme o tome?
Zar blackrock i vanguard imaju pipke i kod nas?
Msm razumijem ja socijalno oblikovanje svjesti populusa preko plasiranja i sortiranja podobnih informacija al zar nije većini u cilju imati cistu i funkcionalnu planetu.
Zar nije u trendu brinuti se za habitat u kojem zivimo.
A tako bitna i velika katastrofa poput kontaminacije jednog od najplodnijih djelova amerike da tako prodje nezapazeno i jos brisete teme o tome.
Ne kontam da me jbes.
Jedino sto je bitno portalima su pare.
Teme koje brisu i zakljucavaju vjerovatno nekom ne odgovaraju, pa onda sigurno dolaze razni pritisci, ucjene i podmicivanje portala da se to skloni. Zavisno od toga koliko je jak uticaj ili podsticaj, zavisi hoce li neka tema zazivjeti ili nece.
Zato je udarna vijest kako nepoznata osoba koja je poznata jer je sestra takodjer nepoznate Dzjele Ramovic ..pravi kucu
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#34637 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Ma ok to je vec davno provaljeno da na portalu sklanjaju i oblikuju na silu javni stav prema nekim temama.
Primjetio sam recimo da nakon par komentara koji ne idu niz dlaku njihovoj uredjivackoj politici taj clanak brze bolje sklone sa naslovne strane.
Ali mi jos uvjek ne ide u glavu zasto na forumu takve stvari brisu.
Stavih na razne diskusije temu u subotu o toj katastrofi u ohaju i kako ni slova o tome na kliksu nema.
Cudno mi jednostavno da nesto tako bitno ostane neprimjeceno a tako nas cesto bombarduju trivijalnostima iz te drzave.
Pa uzevsi u obzir afirmativno pisanje o suplementima i hrani na bazi kukaca koju su nedavno gurali na portalu, neke stvari postaju dosta jasnije.
Samo eto vazda me zaibreti ta raširenost tih interesnih skupina i lobija i na nasem prostoru.
Socijalni inzenjering klasicni.
caros
Posts: 1361
Joined: 16/03/2012 19:05

#34638 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by caros »

Na forumu ima na temi o Americi, niko ništa brisao nije. Na portalu nema jer prosječnog Bošnju boli kurac šta se desilo u nekakvom East Palestineu u Ohiou, šta tu nije jasno?
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#34639 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

caros wrote: 20/02/2023 15:09 Na forumu ima na temi o Americi, niko ništa brisao nije. Na portalu nema jer prosječnog Bošnju boli kurac šta se desilo u nekakvom East Palestineu u Ohiou, šta tu nije jasno?
Kao sto rekoh, a vjerovatno bi i sam skontao da si citao pazljivije, nije mi jasno da se sirenje svjesti o tako velikoj ekoloskoj katastrofi ne potencira vise.
Ako cemo tom logikom ici i vaditi se na to sta interesuje prosjecnog bosnju onda bi ovaj portal samo pisao o sisama, ratu i kurvama.
I na kraju mi nije jasno to da tebi nista nije jasno :D
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#34640 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sanjarko »

Njanjavi wrote: 20/02/2023 15:05 Ma ok to je vec davno provaljeno da na portalu sklanjaju i oblikuju na silu javni stav prema nekim temama.
Primjetio sam recimo da nakon par komentara koji ne idu niz dlaku njihovoj uredjivackoj politici taj clanak brze bolje sklone sa naslovne strane.
Ali mi jos uvjek ne ide u glavu zasto na forumu takve stvari brisu.
Stavih na razne diskusije temu u subotu o toj katastrofi u ohaju i kako ni slova o tome na kliksu nema.
Cudno mi jednostavno da nesto tako bitno ostane neprimjeceno a tako nas cesto bombarduju trivijalnostima iz te drzave.
Pa uzevsi u obzir afirmativno pisanje o suplementima i hrani na bazi kukaca koju su nedavno gurali na portalu, neke stvari postaju dosta jasnije.
Samo eto vazda me zaibreti ta raširenost tih interesnih skupina i lobija i na nasem prostoru.
Socijalni inzenjering klasicni.
Stavi opet, ali na ekologija.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#34641 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Ma jok.
Ako smeta na raznim temama jebat ga onda, necu nigdje.
Tolika masa nebitnih tema na raznim ne smeta al eto tako bitna tema smeta nekome.
Halalite na ne kontanju :D
caros
Posts: 1361
Joined: 16/03/2012 19:05

#34642 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by caros »

East Palestine nije goruća tema ni u Americi, čak i pored milijardu postova po socijalnim mrežama. Prosječnog čovjeka to jednostavno n e interesuje, kao ni klimatske promjene niti bilo šta slično.

U pravu si, samo o tome se zapravo i piše, uz primjese sporta. Hljeba i igara nije nastalo slučajno.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#34643 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Nije goruca tema jer su blackrock i vanguard grupacja vecinski vlasnik norfolk zeljeznica kao i većina medijskih kuca.
Bajkice o balonima su lijepo iscenirana distrakcija za polumutavu masu tih dana.
User avatar
dembele
Posts: 2759
Joined: 19/06/2014 09:15

#34644 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by dembele »

Na klix portalu standardno koriste jedne te iste jezičke poštapalice za slične članke.

Ako je panorama neke planine, onda su to prizori koji oduzimaju dah.

Ako se neka pjevačica, glumica pojavi u bilo kakvom odjevnom predmetu, onda je zablistala.

Ako se neka tzv. starleta odnosno kuravela razgoliti, onda njene fotografije obraduju fanove
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#34645 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Spit_fire »

dembele wrote: 20/02/2023 15:34 Na klix portalu standardno koriste jedne te iste jezičke poštapalice za slične članke.

Ako je panorama neke planine, onda su to prizori koji oduzimaju dah.

Ako se neka pjevačica, glumica pojavi u bilo kakvom odjevnom predmetu, onda je zablistala.

Ako se neka tzv. starleta odnosno kuravela razgoliti, onda njene fotografije obraduju fanove
Ako je Konakovic onda se brisu komentari :mrgreen:
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#34646 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Bluemore »

Njanjavi wrote: 20/02/2023 15:05 Ma ok to je vec davno provaljeno da na portalu sklanjaju i oblikuju na silu javni stav prema nekim temama.
Primjetio sam recimo da nakon par komentara koji ne idu niz dlaku njihovoj uredjivackoj politici taj clanak brze bolje sklone sa naslovne strane.
Ali mi jos uvjek ne ide u glavu zasto na forumu takve stvari brisu.
Stavih na razne diskusije temu u subotu o toj katastrofi u ohaju i kako ni slova o tome na kliksu nema.
Cudno mi jednostavno da nesto tako bitno ostane neprimjeceno a tako nas cesto bombarduju trivijalnostima iz te drzave.
Pa uzevsi u obzir afirmativno pisanje o suplementima i hrani na bazi kukaca koju su nedavno gurali na portalu, neke stvari postaju dosta jasnije.
Samo eto vazda me zaibreti ta raširenost tih interesnih skupina i lobija i na nasem prostoru.
Socijalni inzenjering klasicni.
Sta reci, koju posluku porati :roll:
User avatar
teuta06
Posts: 1598
Joined: 28/03/2018 11:14

#34647 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by teuta06 »

ne kontam kada neka osoba javno i konstantno naglašava da ide na dijetu, da je na dijeti i priča o svemu u vezi svoje dijete...
odmah mi naumpadne pjesma Ede Maajke:

I voli pričat samo o sebi i dijeti
Šminki, frizuri i petsto i jednoj kremi


ja i kad budem na dijeti, ne govorim javno, smanjim ishranu i sve sto ide uz to, bas da udarim kontru ovim "dijetašima"
Ali fascinantno mi je kad skontaju da ne jedem neke stvari, odmah JESI TO NA DIJETI?
pa ne vrti se život oko dijete
merk030
Posts: 676
Joined: 30/06/2018 18:31

#34648 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by merk030 »

Jes' narod i mediji smoriše sa djecom što prodaju nešto za humanitarnu pomoć.

Pomalo se pretvara u bolest ta želja da se pohvališ kako si zvao na humanitarni broj i slično.

Daj, pomozi i šuti.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#34649 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca »

:-)
lijeche sebe.. shuti
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40798
Joined: 29/06/2011 23:39

#34650 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by dječak sa šibicama »

merk030 wrote: 21/02/2023 13:25 Jes' narod i mediji smoriše sa djecom što prodaju nešto za humanitarnu pomoć.

Pomalo se pretvara u bolest ta želja da se pohvališ kako si zvao na humanitarni broj i slično.

Daj, pomozi i šuti.
Na zalost, posljedica sveopce instagramizacije drustva, uskoro ce ljudi snimati vlastitu smrt ono ako budu u mogucnosti upaliti kameru na vrijeme.
Post Reply