Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
MarlboroGold
Posts: 21481
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#26876 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by MarlboroGold »

annoy wrote:Kakvih se sve obrva moze vidjeti, to je strasno :D
Image
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#26877 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by annoy »

Neka, nisam ni planirala nocas spavat...
malocvijece
Posts: 1146
Joined: 24/07/2012 11:39

#26878 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by malocvijece »

annoy wrote:Neka, nisam ni planirala nocas spavat...
Meni je prva misao da joj facu dobro izribam sapunom. Da škripi od čistoće :lol:

Prebaci se na te misli ako počneš misliti na nju večeras :lol:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#26879 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Xavier1 »

annoy wrote:Blago tebi, mi sa slabijim obrvama ih moramo crtat :sad:
Nista gore nema od nacrtanih. Bolje ih pocupaj skroz.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#26880 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Xavier1 »

Nisrin wrote:Slab je i izbor odjece- obuce, makeupa...u Bosni mislim, mozda su zato uniformisane...+ jak je utjecaj instagrama, stavljaju svakodnevno make-up koji je scenski...mene iznenadi kad vidim djevojcice od 15-17godina- djevojke eto, da se sminkaju kao da idu na bal ili crveni tepih...
Drugo, danas su djeca NAPREDNA, da li je to utjecaj hormona u hrani, piletine i antibiotika ne znam, ali sa 13-15godina ima grudi 5ice, razvijene kukove, guzice itd :D
Ma koliko se razvila do 17 takva ce ostati. Barem gledajuci ove iz moje generacija. Isto su gradjene sa 17 i sa 25. Jedino sto su u licu vecinom grohnule. Malo rano ali eto. Vjerovatno ta sminka cini svoje.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#26881 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by pustopoljina »

Xavier1 wrote:
Nisrin wrote:Slab je i izbor odjece- obuce, makeupa...u Bosni mislim, mozda su zato uniformisane...+ jak je utjecaj instagrama, stavljaju svakodnevno make-up koji je scenski...mene iznenadi kad vidim djevojcice od 15-17godina- djevojke eto, da se sminkaju kao da idu na bal ili crveni tepih...
Drugo, danas su djeca NAPREDNA, da li je to utjecaj hormona u hrani, piletine i antibiotika ne znam, ali sa 13-15godina ima grudi 5ice, razvijene kukove, guzice itd :D
Ma koliko se razvila do 17 takva ce ostati. Barem gledajuci ove iz moje generacija. Isto su gradjene sa 17 i sa 25. Jedino sto su u licu vecinom grohnule. Malo rano ali eto. Vjerovatno ta sminka cini svoje.
Decko, s koje si ti planete?
Cura od 25 grohnula...
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#26882 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Xavier1 »

pustopoljina wrote:
Xavier1 wrote:
Nisrin wrote:Slab je i izbor odjece- obuce, makeupa...u Bosni mislim, mozda su zato uniformisane...+ jak je utjecaj instagrama, stavljaju svakodnevno make-up koji je scenski...mene iznenadi kad vidim djevojcice od 15-17godina- djevojke eto, da se sminkaju kao da idu na bal ili crveni tepih...
Drugo, danas su djeca NAPREDNA, da li je to utjecaj hormona u hrani, piletine i antibiotika ne znam, ali sa 13-15godina ima grudi 5ice, razvijene kukove, guzice itd :D
Ma koliko se razvila do 17 takva ce ostati. Barem gledajuci ove iz moje generacija. Isto su gradjene sa 17 i sa 25. Jedino sto su u licu vecinom grohnule. Malo rano ali eto. Vjerovatno ta sminka cini svoje.
Decko, s koje si ti planete?
Cura od 25 grohnula...
Ozbiljno ti kazem. Imam im slike na fb i mogu uporediti. Hemikalije iz sminke su vjerovatno razlog.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#26883 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by pustopoljina »

Xavier1 wrote:
pustopoljina wrote:
Xavier1 wrote:
Ma koliko se razvila do 17 takva ce ostati. Barem gledajuci ove iz moje generacija. Isto su gradjene sa 17 i sa 25. Jedino sto su u licu vecinom grohnule. Malo rano ali eto. Vjerovatno ta sminka cini svoje.
Decko, s koje si ti planete?
Cura od 25 grohnula...
Ozbiljno ti kazem. Imam im slike na fb i mogu uporediti. Hemikalije iz sminke su vjerovatno razlog.
De isprintaj ovo sebi. I sacuvaj 15 god. Poslije se samaraj po slobodnoj procjeni.
User avatar
medvjed23
Posts: 26599
Joined: 16/07/2010 13:49

#26884 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by medvjed23 »

granica grohnuća se, dakle, spustila sa tridesete na dvajespetu.. teška vremena za žemskinje.. haman se nemaju kad ni udati.. par godina fore od punoljetstva do grohnuća i to je to..
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#26885 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Xavier1 »

pustopoljina wrote: De isprintaj ovo sebi. I sacuvaj 15 god. Poslije se samaraj po slobodnoj procjeni.
Pa za 15 god ce tek da grohnu. Jasno mi je to.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#26886 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by славянин »

pustopoljina wrote: De isprintaj ovo sebi. I sacuvaj 15 god. Poslije se samaraj po slobodnoj procjeni.
Pa dobro kako se stari tako se standardi spustaju kod dosta ljudi jel...


sad sam gotov :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#26887 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by pustopoljina »

славянин wrote:
pustopoljina wrote: De isprintaj ovo sebi. I sacuvaj 15 god. Poslije se samaraj po slobodnoj procjeni.
Pa dobro kako se stari tako se standardi spustaju kod dosta ljudi jel...


sad sam gotov :D
Ujedao bi se za gujcu da te neka sa 25 pogleda :oops: :skoljka:
Jel' tako tesko biti p.i.(onir)?
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#26888 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by pustopoljina »

medvjed23 wrote:granica grohnuća se, dakle, spustila sa tridesete na dvajespetu.. teška vremena za žemskinje.. haman se nemaju kad ni udati.. par godina fore od punoljetstva do grohnuća i to je to..
Bgm
Ako to u pelenama nije bezecovano, lose....lose..
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#26889 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by pustopoljina »

Xavier1 wrote:
pustopoljina wrote: De isprintaj ovo sebi. I sacuvaj 15 god. Poslije se samaraj po slobodnoj procjeni.
Pa za 15 god ce tek da grohnu. Jasno mi je to.
Ima onaj film...her...kaj za tebe napravljen
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#26890 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by славянин »

pustopoljina wrote: Ujedao bi se za gujcu da te neka sa 25 pogleda :oops: :skoljka:
Jel' tako tesko biti p.i.(onir)?
Mojda se jednu depilaciju noGa izvrsim pa me pogledaju valjda :sad:

Ujedao bi se ja za gujcu da me ti pogledas :per: , mozel tako :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#26891 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by pustopoljina »

славянин wrote:
pustopoljina wrote: Ujedao bi se za gujcu da te neka sa 25 pogleda :oops: :skoljka:
Jel' tako tesko biti p.i.(onir)?
but
Mojda se jednu depilaciju noGa izvrsim pa me pogledaju valjda :sad:

Ujedao bi se ja za gujcu da me ti pogledas :per: , mozel tako :D
Wot?
Nisam ja ba ciljna skupina. Jednom nogom u grobu. Osim ako ne racunas na kakvo zivotno osiguranje :lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#26892 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by славянин »

pustopoljina wrote: Wot?
Nisam ja ba ciljna skupina. Jednom nogom u grobu. Osim ako ne racunas na kakvo zivotno osiguranje :lol:
Ih oko ukusa se ne raspravlja , beauty is in the eye of the beholder :D , a ni premija zivotnog osiguranja nije losa pa ja :lol:

Jednu zanimljivu anegdotu, imam jednog prijatelja u francuza (nije ovaj forumski :lol: ) i ono svi su znali da on napada sve sto hoda i ima si*e :D .Tako sjedimo jednom u kafani nas par kada dodje neka cca 50+ (vjerovatno 60) starija dama :D i ono on skoci upozna ona se zove tako ovako (mislim niko nije ni pomislio ono.. pa to je i za njega previse - imao je tada 22 god mislim) i nakon sto se izpozdravljasmo ona njega onako pred svima zamljaca... mi ostali frapirani ... nista..... :lol: :lol:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#26893 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by pustopoljina »

славянин wrote:
pustopoljina wrote: Wot?
Nisam ja ba ciljna skupina. Jednom nogom u grobu. Osim ako ne racunas na kakvo zivotno osiguranje :lol:
Ih oko ukusa se ne raspravlja , beauty is in the eye of the beholder :D , a ni premija zivotnog osiguranja nije losa pa ja :lol:

Jednu zanimljivu anegdotu, imam jednog prijatelja u francuza (nije ovaj forumski :lol: ) i ono svi su znali da on napada sve sto hoda i ima si*e :D .Tako sjedimo jednom u kafani nas par kada dodje neka cca 50+ (vjerovatno 60) starija dama :D i ono on skoci upozna ona se zove tako ovako (mislim niko nije ni pomislio ono.. pa to je i za njega previse - imao je tada 22 god mislim) i nakon sto se izpozdravljasmo ona njega onako pred svima zamljaca... mi ostali frapirani ... nista..... :lol: :lol:
Fala, taman prica za laku noc :P
Lakse ce mi bol u ledjima pasti :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 46889
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#26894 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Edin H. »

pustopoljina wrote:
славянин wrote:
pustopoljina wrote: Wot?
Nisam ja ba ciljna skupina. Jednom nogom u grobu. Osim ako ne racunas na kakvo zivotno osiguranje :lol:
Ih oko ukusa se ne raspravlja , beauty is in the eye of the beholder :D , a ni premija zivotnog osiguranja nije losa pa ja :lol:

Jednu zanimljivu anegdotu, imam jednog prijatelja u francuza (nije ovaj forumski :lol: ) i ono svi su znali da on napada sve sto hoda i ima si*e :D .Tako sjedimo jednom u kafani nas par kada dodje neka cca 50+ (vjerovatno 60) starija dama :D i ono on skoci upozna :lol: ona se zove tako ovako (mislim niko nije ni pomislio ono.. pa to je i za njega previse - imao je tada 22 god mislim) i nakon sto se izpozdravljasmo ona njega onako pred svima zamljaca... mi ostali frapirani ... nista..... :lol: :lol:
Fala, taman prica za laku noc :P
Lakse ce mi bol u ledjima pasti :lol:
Dodate ti ovaj minimum dvadeset godina :lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#26895 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by славянин »

Ne uvaljuj me :oops: pa to je samo + za nju jer nema 60 (procitah negdje 40ak jel :D ) :skoljka:
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#26896 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Boemica »

medvjed23 wrote:granica grohnuća se, dakle, spustila sa tridesete na dvajespetu.. teška vremena za žemskinje.. haman se nemaju kad ni udati.. par godina fore od punoljetstva do grohnuća i to je to..
Nema moj medo, sad sam samo za kopat :D
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#26897 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by annoy »

Xavier1 wrote:
annoy wrote:Blago tebi, mi sa slabijim obrvama ih moramo crtat :sad:
Nista gore nema od nacrtanih. Bolje ih pocupaj skroz.
Ne budi bukva, nije to doslovno crtanje nego vise popunjavanje
To se ni ne primjeti da je dorađeno :D ako imas vjestinu 8)
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#26898 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by annoy »

Kad gledam svoje stare slike, sa 17 godina izgledam kao dijete, a nije da nisam bila fizicki razvijena, jesam i to prilicno, ali u faci sam skroz djetinjasta - okrugli obrascici, baby fat, jos sam se i nosila skroz djetinjasto, nisam se znala ni nasminkat, napravit frizuru...tek poslije 20e pocinjem propisno licit na zensko. U srednjim 20ima sam se pocela osjecat najzenstvenije, tad sam nekako i dobila najvise paznje suprotnog spola, i sad sam jos tu negdje, grohnula (jos) nisam, to planiram sad za godinu-dvije kad se udam :plete:

Tesko mi je povjerovat da zena moze grohnut sa 25 kad je na vrhuncu svoje zenstvenosti i plodnosti. Jedino ako od 11-e pusi tri kutije na dan, ili se zbog nekih zdravstvenih problema izoblicila. A sminka danas uopce nije tako stetna za kozu, dapace, dosta sminke sadrzi i sastojke koji njeguju, tako da sasusit se do 25e od sminke bas nije izgledno.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#26899 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by alibaba_i_30_godina »

Žene bi po pravilu trebale biti najbolje u 30-tim i posle, kada su I mentalno i fizički u top formi. Naravno, ovo opet ne možemo primijeniti na prosječnu balkanku koja, barem većina njih, čim se uda to se zapusti, al' bas zapusti da granici s tim da ne vodi računa kako treba o sebi. Isto vrijedi i za nas muškarce. Da me ne shvatite pogrešno.
Puno vise je u mojoj okolini primjera koji izgledaju onako prosječno nakon svadbe u poređenju s onim kako su bili prije.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#26900 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by annoy »

Pa sad bas, da smo fizicki u boljoj formi u 30tim nego u 20tim to bas se ne bih slozila :D

Iako na kraju puno toga ovisi o genetici i jos vise o nacinu zivota i brizi za sebe... al sve i da si u top formi sa 35 opet ne mozes nadmasit sebe u top formi sa 25, kad imas onu mladenacku svjezinu i utegnutost :D
Post Reply