Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
djana h
Posts: 39243
Joined: 06/08/2009 18:23

#24401 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by djana h »

annoy wrote:
DzordzHodzic wrote:Ljude koji za sebe kazu da su posebni i rijetki, nenormalni i sifre.
Zapravo su mrtvi prosjek, u 98% slucaja.
Dodajem one koji za sebe vole reci da "nemaju dlake na jeziku" ili nesto u tom stilu, takvi su obicno nekulturni supci
Opcenito ljude koji vole sebe uzdizati izbjegavam
:thumbup:
Kao iskreni i direktni, a ustvari samo nekulturni i bezobzirni.
djana h
Posts: 39243
Joined: 06/08/2009 18:23

#24402 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by djana h »

kakavdanakneiskustvu wrote:i vjerskim sluzbenicima ,gdje ces sveceniku,hodži nesto zamjeriti,posvadajati se,odmah si ćafir,nevjernik,bezboznik,ovakav,onakav
Moj svekar je jednom prilikom rekao jednom hodži da na sve liči samo na hodžu ne liči :lol:
On mu se samo nasmijao.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#24403 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Xavier1 »

MarlboroGold wrote:
Hendrix wrote:Ne kontam ljude koji nikad ne predju onu srednjoskolsku fazu kurcenja alkoholom...ono popio 10 piva nista mi nije majke mi. Pa ako ignorises tu nebulozu uvrijedi se jer konta da mu ne vjerujes pa se kune, zove jarane da potvrde...halo ba...zalibo me :D

40 godina u guzici i ono stavi slike praznih flasa pive i ono kao jesam lud :?
I mene to nervira. Imam jednog u društvu kojem su to još uvijek furke, a on skoro napunio 35 god... slika prazne flaše iz kafane i šalje nama ostalima u 3 ujutru sa komentarom tipa "ocam moglo bi još kao da ništa nisam popio". Koga briga :-)
Pravo pitanje je zasto imas takvog u drustvu? :zoka:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#24404 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ovo_mi_je_nick »

kiki-miki wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:i vjerskim sluzbenicima ,gdje ces sveceniku,hodži nesto zamjeriti,posvadajati se,odmah si ćafir,nevjernik,bezboznik,ovakav,onakav
Selami i elhami ne izlaze iz usta a iz očiju frca zloba.

Eh to ne kontam, toliko duhovno prosvjetljeni a toliko drskosti, nervoze i mržnje u duši.

Ali sam skontao zašto muslimane što ne silaze sa kožice i što zikre, mrze u svijetu, pa jer su dvolični.
:?: :idea:

Ti garant nisi musliman :oops:
Nisam jer ne klanjam svaki dan 5 namaza (samo džumu radi toga da izađem s posla, onda jesam), nisam jer ne postim mjesec ramazan (zapravo kao 99 % "muslimana", prvi dan, za 27 noc i zadnji dan, ili čekam da ramazan bude u januaru pa da onda postim), nisam jer ne dajem zekat svake godine a za hadž ćemo da vidimo.
User avatar
shape of despair
Posts: 3105
Joined: 09/04/2008 18:41

#24405 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by shape of despair »

Ne kontam zaluđenost fudbalom.
Ne kontam zaluđenost politikom.
Ne kontam zaluđenost velikim sisama (prirodne il silikoni svejedno)
Ne kontam zaluđenost velikim guzovima.
Ne kontam temu najljepša voditeljica vijesti. Voditeljice su sasvim OK, al to neko baljenje mi nikako nije jasno.
Ne kontam ljude koji ne kontaju kako nemogu smršati a u po noći se bude da jedu.
Ne kontam ni one kojima 1cm snijega smeta da odu trčat.
Ne kontam svoju ženu sto je vazda nervozna. Kaze malo sexa, haj dobro reko popravit ćemo to. Popravim, ono opet nervozno. Kaze umorna od posla. Dođe kući, sama kaže da je odmorna i opet zvoca. Onda mi tek prizna da je to od neke svoje nane pokupila.
User avatar
Entropio
Posts: 7807
Joined: 21/11/2010 21:49

#24406 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Entropio »

shape of despair wrote: Ne kontam svoju ženu sto je vazda nervozna. Kaze malo sexa, haj dobro reko popravit ćemo to. Popravim, ono opet nervozno. Kaze umorna od posla. Dođe kući, sama kaže da je odmorna i opet zvoca. Onda mi tek prizna da je to od neke svoje nane pokupila.
:lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21559
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#24407 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by MarlboroGold »

Xavier1 wrote:
MarlboroGold wrote:
Hendrix wrote:Ne kontam ljude koji nikad ne predju onu srednjoskolsku fazu kurcenja alkoholom...ono popio 10 piva nista mi nije majke mi. Pa ako ignorises tu nebulozu uvrijedi se jer konta da mu ne vjerujes pa se kune, zove jarane da potvrde...halo ba...zalibo me :D

40 godina u guzici i ono stavi slike praznih flasa pive i ono kao jesam lud :?
I mene to nervira. Imam jednog u društvu kojem su to još uvijek furke, a on skoro napunio 35 god... slika prazne flaše iz kafane i šalje nama ostalima u 3 ujutru sa komentarom tipa "ocam moglo bi još kao da ništa nisam popio". Koga briga :-)
Pravo pitanje je zasto imas takvog u drustvu? :zoka:
Zato što je jaran bez obzira na navedeno.
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#24408 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Nisrin »

Mene nerviraju i ove "novokomponovane" mame koje oprase na ruke sa djecom po FBu i IGu...OK ko od tog zaradjuje, ali neki hashtagovi, milion slika, piskio, kakio, prohodao...who cares u toj mjeri?!
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#24409 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Bluemore »

Nisrin wrote:Mene nerviraju i ove "novokomponovane" mame koje oprase na ruke sa djecom po FBu i IGu...OK ko od tog zaradjuje, ali neki hashtagovi, milion slika, piskio, kakio, prohodao...who cares u toj mjeri?!
One, a to njihov fb, ig Pa ti prati :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#24410 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Nisrin »

Bluemore wrote:
Nisrin wrote:Mene nerviraju i ove "novokomponovane" mame koje oprase na ruke sa djecom po FBu i IGu...OK ko od tog zaradjuje, ali neki hashtagovi, milion slika, piskio, kakio, prohodao...who cares u toj mjeri?!
One, a to njihov fb, ig Pa ti prati :D

Ne pratim, unfollowujem, ali ih je previse pa ih izbacuje NEWS FEED, a IG nemam ali upratim smorove opet :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#24411 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca »

Jel' pratite svoje prijatelje ili ?.... ja nemam tih stranica na FB.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#24412 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

MarlboroGold wrote:
Hendrix wrote:Ne kontam ljude koji nikad ne predju onu srednjoskolsku fazu kurcenja alkoholom...ono popio 10 piva nista mi nije majke mi. Pa ako ignorises tu nebulozu uvrijedi se jer konta da mu ne vjerujes pa se kune, zove jarane da potvrde...halo ba...zalibo me :D

40 godina u guzici i ono stavi slike praznih flasa pive i ono kao jesam lud :?
I mene to nervira. Imam jednog u društvu kojem su to još uvijek furke, a on skoro napunio 35 god... slika prazne flaše iz kafane i šalje nama ostalima u 3 ujutru sa komentarom tipa "ocam moglo bi još kao da ništa nisam popio". Koga briga :-)
Jaro bliza mu je smrt od ciroze jetre nego kragna haljinceta koju nosi :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1615
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#24413 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Ultraviolent »

Hendrix wrote:Ne kontam ljude koji nikad ne predju onu srednjoskolsku fazu kurcenja alkoholom...ono popio 10 piva nista mi nije majke mi. Pa ako ignorises tu nebulozu uvrijedi se jer konta da mu ne vjerujes pa se kune, zove jarane da potvrde...halo ba...zalibo me :D

40 godina u guzici i ono stavi slike praznih flasa pive i ono kao jesam lud :?
Davno tako kad sam bio klinac jedne prilike izašo u neki sleljacki kafic/bar i sjede dva lika za stolom (koji je namjenjen za 6 ljudi) i narucili bukvalno pun sto tocenih piva, brat bratu bilo je jedno pedesetak toča, hahha. Koji kurac ba.
Uglavnom poslije je doslo jos par ljudi za njihov sto, ali eto kao fazon naruciti odma sve pive da se vidi. Da ne kazem da je vise od pola tih piva izlapilo dok se to sve popilo hahah.
I naravno konobar nije nijednu praznu nosio sa stola :D
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#24414 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by славянин »

Brao’ bruda ma djece stobom alahami piva ko voda.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40693
Joined: 29/06/2011 23:39

#24415 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by dječak sa šibicama »

Ja sam jednom popio 24 pive, onaj paket cijeli, po pola litra, znao sam sta radim.
Drugi put 10-ak, ne sjecam se nicega, ni te desete pive ni jesam li stao na deset.

Imao sam 17 meni se cini. Mislio da sam osvojio Mont Everest, da mi se svi dive. Jesu kurac, govorili vidi ove budale, vidi mu glave.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21559
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#24416 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by MarlboroGold »

Najviše što sam popio je bilo oko 8 litara i tad sam završio na infuziji. Imao 19 god. ako se dobro sjećam.
Nakon toga samo umjereno.
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#24417 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by rumenige_brajtner »

Ultraviolent wrote:
Hendrix wrote:Ne kontam ljude koji nikad ne predju onu srednjoskolsku fazu kurcenja alkoholom...ono popio 10 piva nista mi nije majke mi. Pa ako ignorises tu nebulozu uvrijedi se jer konta da mu ne vjerujes pa se kune, zove jarane da potvrde...halo ba...zalibo me :D

40 godina u guzici i ono stavi slike praznih flasa pive i ono kao jesam lud :?
Davno tako kad sam bio klinac jedne prilike izašo u neki sleljacki kafic/bar i sjede dva lika za stolom (koji je namjenjen za 6 ljudi) i narucili bukvalno pun sto tocenih piva, brat bratu bilo je jedno pedesetak toča, hahha. Koji kurac ba.
Uglavnom poslije je doslo jos par ljudi za njihov sto, ali eto kao fazon naruciti odma sve pive da se vidi. Da ne kazem da je vise od pola tih piva izlapilo dok se to sve popilo hahah.
I naravno konobar nije nijednu praznu nosio sa stola :D
Mozda su istjerivali kamen iz bubrega, a mlaka piva se ubila za toga :D
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#24418 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ho oponopono »

...kontam, kontam da mi je pun kurac ljudi...aman jesu mi omrzli...:pusi2:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#24419 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sodom1 »

ovo_mi_je_nick wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:i vjerskim sluzbenicima ,gdje ces sveceniku,hodži nesto zamjeriti,posvadajati se,odmah si ćafir,nevjernik,bezboznik,ovakav,onakav
Selami i elhami ne izlaze iz usta a iz očiju frca zloba.

Eh to ne kontam, toliko duhovno prosvjetljeni a toliko drskosti, nervoze i mržnje u duši.

Ali sam skontao zašto muslimane što ne silaze sa kožice i što zikre, mrze u svijetu, pa jer su dvolični.
Gdje ih nadjoste takve ? ili je to samo suplja
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58676
Joined: 03/08/2010 19:04

#24420 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by kakavdanakneiskustvu »

Sodom1 wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:i vjerskim sluzbenicima ,gdje ces sveceniku,hodži nesto zamjeriti,posvadajati se,odmah si ćafir,nevjernik,bezboznik,ovakav,onakav
Selami i elhami ne izlaze iz usta a iz očiju frca zloba.

Eh to ne kontam, toliko duhovno prosvjetljeni a toliko drskosti, nervoze i mržnje u duši.

Ali sam skontao zašto muslimane što ne silaze sa kožice i što zikre, mrze u svijetu, pa jer su dvolični.
Gdje ih nadjoste takve ? ili je to samo suplja

pa ima i takvih,prilično
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65965
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#24421 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

Nisrin wrote:Mene nerviraju i ove "novokomponovane" mame koje oprase na ruke sa djecom po FBu i IGu...OK ko od tog zaradjuje, ali neki hashtagovi, milion slika, piskio, kakio, prohodao...who cares u toj mjeri?!
Brisem ih ko metlom. Pa je li fakat ne kontaju da njihova djeca nisu nikome interesantna kao njima :-)
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#24422 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by zrakomlat »

dječak sa šibicama wrote:...........................
nego, ona nekakva Minka, na instagramu... meni ono nista nije smijesno, moji crkavaju od smijeha, meni glupo ko i "nemoj u basamake, medzed je tamo"

............................
Šta je ono jbt :-)
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#24423 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Xavier1 »

Nisrin wrote:Mene nerviraju i ove "novokomponovane" mame koje oprase na ruke sa djecom po FBu i IGu...OK ko od tog zaradjuje, ali neki hashtagovi, milion slika, piskio, kakio, prohodao...who cares u toj mjeri?!
Samo si ljubomorna. Kad budes imala djecu dobre su sanse da ces biti ista.
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#24424 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by duminjo »

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 46983
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#24425 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Edin H. »

Xavier1 wrote:
MarlboroGold wrote:
Hendrix wrote:Ne kontam ljude koji nikad ne predju onu srednjoskolsku fazu kurcenja alkoholom...ono popio 10 piva nista mi nije majke mi. Pa ako ignorises tu nebulozu uvrijedi se jer konta da mu ne vjerujes pa se kune, zove jarane da potvrde...halo ba...zalibo me :D

40 godina u guzici i ono stavi slike praznih flasa pive i ono kao jesam lud :?
I mene to nervira. Imam jednog u društvu kojem su to još uvijek furke, a on skoro napunio 35 god... slika prazne flaše iz kafane i šalje nama ostalima u 3 ujutru sa komentarom tipa "ocam moglo bi još kao da ništa nisam popio". Koga briga :-)
Pravo pitanje je zasto imas takvog u drustvu? :zoka:
Strahopostovanje :skoljka:
Post Reply