Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2609
Joined: 18/03/2015 01:36

#19351 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Mea_parvitas »

Seljacka politika jbg
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#19352 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Jack Be Nimble »

Rumuni isto ne sisaju u prvih 12, takodjer naprave dernek kada se dijete sisa prvi put.

Takodjer sam cuo da u nekim zemljama/religijama se musko (mislim da je samo musko) dijete mora na nulu osisati nakon 15. mjeseca.

Kinezi na nulu sisaju nakon prvog mjeseca, da bi otklonili kosu sto je beba dobila u stomaku.

Svako ima neke svoje zajebancije.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#19353 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Ma jok. To samo u bosnja ima. I to kod ovih SDA glasaca slleglih u Sarajvo
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#19354 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by duminjo »

lijepa u dusi wrote:E da, slike nisu dovoljne, pa se uradi i pokoji video, bumerang i sta sve ne. Haman bitnije pokazat dje si bio sta si radio nego fkt biti tamo.
Joj šiško draga... I ti se zbog gluposti srkletiš :mrgreen:

Hajmo mi bilijara, ako si naučila, pa da se slikamo i kad udaramo bijelu i kad mazemo stap i kad razmišljamo. Jedan onaj u daljinu :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19356 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by muha_sa »

mislio sam da sve kontam al šipak :(

ne kontam pisanje imena djece na zadnjoj haubi jal šajbi automobila :-) u autu Huso, u autu Borna, u autu Mia........................................ :lol:
Melo15
Posts: 896
Joined: 13/08/2011 21:36

#19357 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Melo15 »

macchiato wrote:nije ni jasno odakle seže ovaj običaj da se djeca ne smiju šišati dok ne navrše godinu i zašto se naš narod tako pobožno pridržava toga?


velim rođaku da bi maloj (nema još godinu) mogli odrezati kosicu jer je toliko narasla da se dijete sve znoji i osipa po licu i vratu, a familija me pogleda kao da mi je izrasla treća glava na vratu, ono jesam li ja normalna, čuj dijete šišati prije navršene godine bla bla bla... :D :skoljka:
A druga, to nista? :shock:
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#19358 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Roccohljup »

ne kontam sad ovaj trend uskih (haman ko helanke) farmerica i hlača za muškarce :-) :-) :-) Nit znam kako se u ono uvuku ni kako ih ne zulja, al brate do bola glupo izgleda a da ne kažem da po nekim istraživanjima utiče i na sperm count....

Image
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19359 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by muha_sa »

Roccohljup wrote:ne kontam sad ovaj trend uskih (haman ko helanke) farmerica i hlača za muškarce :-) :-) :-) Nit znam kako se u ono uvuku ni kako ih ne zulja, al brate do bola glupo izgleda a da ne kažem da po nekim istraživanjima utiče i na sperm count....

Image
pederluk
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#19360 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Roccohljup »

Ma to bi bilo najlakše i najlogičnije objašnjenje al nije (izuzev ako nisu jos iz ormara izašli)........Pitao sam jednog poznanika koji se tako odjeva (u sretnoj vezi sa curom) kaže takva moda a on hoce da je u trendu :D :D :D isto ko prije 10-15 godina kad su bile u modi one raznorazne talijanske frizurice i ala bekamp, pramenovi raznih boja i šiške, kratke hlačice i roze košulje :D :D

Beli će biti da sam omatorio.....
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19361 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by muha_sa »

meni su više šega ove poderane farmerke

kud ne skontah da ce i to cudo bit moderno noHat--sad bi lovu klepio od poderanih farmerica koje sam pobaco :(
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#19362 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

muha_sa wrote:mislio sam da sve kontam al šipak :(

ne kontam pisanje imena djece na zadnjoj haubi jal šajbi automobila :-) u autu Huso, u autu Borna, u autu Mia........................................ :lol:
Image
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19363 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by muha_sa »

insomnia78 wrote:
muha_sa wrote:mislio sam da sve kontam al šipak :(

ne kontam pisanje imena djece na zadnjoj haubi jal šajbi automobila :-) u autu Huso, u autu Borna, u autu Mia........................................ :lol:
Image
:lol: :lol:
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#19364 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Roccohljup »

a tek da si ovo sacuvao bio bi glavni trend-setter :D :D :D


Image
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19365 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by muha_sa »

Roccohljup wrote:a tek da si ovo sacuvao bio bi glavni trend-setter :D :D :D


Image
ne vidim sliku :(
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#19366 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Roccohljup »

muha_sa wrote:
Roccohljup wrote:a tek da si ovo sacuvao bio bi glavni trend-setter :D :D :D


Image
ne vidim sliku :(
Onda nisi IN :D :D :D :D :D
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#19367 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Logovan »

Roccohljup wrote:ne kontam sad ovaj trend uskih (haman ko helanke) farmerica i hlača za muškarce :-) :-) :-) Nit znam kako se u ono uvuku ni kako ih ne zulja, al brate do bola glupo izgleda a da ne kažem da po nekim istraživanjima utiče i na sperm count....

https://storefeederimages.blob.core.win ... vdet1.jpeg
Mrtvi pederluk, zlo mi bude kada vidim muškarca da je ovako nešto obukao. Vidio sam slučajeva gdje momak ima uže farmerke od svoje djevojke. :roll: A što je najgore zbog ovakvih idiota ispaštamo mi drugi. Ne mogu naći normalne farmerke kako treba, litre znoja prosipem dok nađem koliko toliko odgovarajuće.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#19368 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Roccohljup wrote:a tek da si ovo sacuvao bio bi glavni trend-setter :D :D :D


Image
Ovo kad se nosilo kod nas se cuvala glava
User avatar
basicm
Posts: 10482
Joined: 16/01/2012 21:38

#19369 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by basicm »

muha_sa wrote:mislio sam da sve kontam al šipak :(

ne kontam pisanje imena djece na zadnjoj haubi jal šajbi automobila :-) u autu Huso, u autu Borna, u autu Mia........................................ :lol:
Ne kontam ni ja ime Borna, jedino ako je prezime kiselina.
Isto tako sva bas neka stara imena djeci, traume...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#19370 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Ne kontam jebenih 17 tema o programiranju na forumu. Cojk bi reko da smo, kako došlje na klixu vole napisati silikonska dolina
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#19371 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by lijepa u dusi »

duminjo wrote:
lijepa u dusi wrote:E da, slike nisu dovoljne, pa se uradi i pokoji video, bumerang i sta sve ne. Haman bitnije pokazat dje si bio sta si radio nego fkt biti tamo.
Joj šiško draga... I ti se zbog gluposti srkletiš :mrgreen:

Hajmo mi bilijara, ako si naučila, pa da se slikamo i kad udaramo bijelu i kad mazemo stap i kad razmišljamo. Jedan onaj u daljinu :lol:
Cue, samo reci kad ti pase da ti poderem guzove :mrgreen:
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#19372 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by zrakomlat »

Melo15 wrote:
macchiato wrote:nije ni jasno odakle seže ovaj običaj da se djeca ne smiju šišati dok ne navrše godinu i zašto se naš narod tako pobožno pridržava toga?


velim rođaku da bi maloj (nema još godinu) mogli odrezati kosicu jer je toliko narasla da se dijete sve znoji i osipa po licu i vratu, a familija me pogleda kao da mi je izrasla treća glava na vratu, ono jesam li ja normalna, čuj dijete šišati prije navršene godine bla bla bla... :D :skoljka:
A druga, to nista? :shock:
:lol: :thumbup:
djana h
Posts: 39284
Joined: 06/08/2009 18:23

#19373 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by djana h »

macchiato wrote:nije ni jasno odakle seže ovaj običaj da se djeca ne smiju šišati dok ne navrše godinu i zašto se naš narod tako pobožno pridržava toga?


velim rođaku da bi maloj (nema još godinu) mogli odrezati kosicu jer je toliko narasla da se dijete sve znoji i osipa po licu i vratu, a familija me pogleda kao da mi je izrasla treća glava na vratu, ono jesam li ja normalna, čuj dijete šišati prije navršene godine bla bla bla... :D :skoljka:
Vjerovatno se i sada zadržao običaj da dijete s godinu dana "ošiša" kum ili kuma.Pa,poslije rođendana ide pravo šišanje.
Ali, djetetu nije lako s gustom kosicom na sparini,još osip :-)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#19374 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by dječak sa šibicama »

Zejnep wrote:
lijepa u dusi wrote:E da, slike nisu dovoljne, pa se uradi i pokoji video, bumerang i sta sve ne. Haman bitnije pokazat dje si bio sta si radio nego fkt biti tamo.

Šta je sad pa bumerang? :cry:
Koliko ja to razumijem, bumerang je onaj video gdje kao dvije sekunde radnja ide naprijed, pa se onda dvije sekunde vraca nazad, i tako u krug... ne razumijem se u instagram terminologiju, nisam jos ni tviter terminologiju naucio, nekakvi mensni, nekakvo mutovanje, ja znam samo za komentar, blok i citat.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#19375 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Cherry-Cherry »

Ne kontam one povodce za djecu :skoljka: kao za cuku
Post Reply