Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
basicm
Posts: 10482
Joined: 16/01/2012 21:38

#18876 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by basicm »

Kako nije od majmuna, to vam je kelime i sehadet.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58760
Joined: 03/08/2010 19:04

#18877 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by kakavdanakneiskustvu »

Sodom1 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Sodom1 wrote:Lakse je vjerovati da ti je pradjed majmun :D
lijepa pamet :lol:
jos lakse da su nekad zmije pricale,da je neko dosao na svijet tako sto mu je mama rekla da mu je tata neki nevidljivi stvor kojeg niko nikad nije vidio i da je ona zatrudnila iako se nije poseksala sa njegovim tatom
A mislis zmiuga loma :D

znas ti kad su u pitanju životinje,dobro ti to ide,bliskost je to neopisiva
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#18878 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by O'zone »

Kreneš čitati komentare i onda skontaš da se podvukla greška i teoriji evolucije i Bogu.

Proglasišmo se jedinim inteligentnim bićima na planeti (ono ko malo nam pariraju majmuni a eto i delfini znaju ko nešto mada ni gavranovi nisu paglu go golubovi) i evo živote proživljavamo u zabludi.

Izumili točak jbote....

Kaže znamo komunicirati između sebe :lol: :lol: ja prednosti u vražiju mater.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#18879 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

O'zone wrote:Kreneš čitati komentare i onda skontaš da se podvukla greška i teoriji evolucije i Bogu.

Proglasišmo se jedinim inteligentnim bićima na planeti (ono ko malo nam pariraju majmuni a eto i delfini znaju ko nešto mada ni gavranovi nisu paglu go golubovi) i evo živote proživljavamo u zabludi.

Izumili točak jbote....

Kaže znamo komunicirati između sebe :lol: :lol: ja prednosti u vražiju mater.
Znamo vatru nalozit i rostilj bacit, haj bogati nadji koja jos to zivotinja zna evo ti sta hoš :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#18880 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by O'zone »

triconja wrote:
O'zone wrote:Kreneš čitati komentare i onda skontaš da se podvukla greška i teoriji evolucije i Bogu.

Proglasišmo se jedinim inteligentnim bićima na planeti (ono ko malo nam pariraju majmuni a eto i delfini znaju ko nešto mada ni gavranovi nisu paglu go golubovi) i evo živote proživljavamo u zabludi.

Izumili točak jbote....

Kaže znamo komunicirati između sebe :lol: :lol: ja prednosti u vražiju mater.
Znamo vatru nalozit i rostilj bacit, haj bogati nadji koja jos to zivotinja zna evo ti sta hoš :D
Povlačim se pred snagom izloženih argumenata.....

Da si rekao da znamo napraviti poparu rekao bih ti da znam i vrana namočit hljeb u lokvi vode ili otvoriti argetu jal orah. Da majmuni znaju izvlačiti mrave na štapiću da bi ih jeli ili da se lisica popiša na ježa da se razmota iz klupka kako bi ga zgrabila za neštićeni dio stomaka....al rošitlj.....
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#18881 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Ne kontam raju sa twitera.
Nekad sam konto da su forumasi do zla boga nafurana lezihljebaroska bagra, al vazda ima gore od goreg.
Citah danas kako goca trzan pjeni na twiteru na dua lipu poslje sinocnjeg debakla srpcica na sp.
Vice goca treba zabranit dua lipu na radiu u srbiji jerbo je cestitala dan nezavisnosti kosova nedje :)
Nekad je bila vrh milfara, danas vec oronula vimulja, sise se objesile, satralo je pola srpskih satro biznismena i kafandzija.
I ono nesto o dua lipi kenjkat :D
Pinkusa bi da se zabrani dua lipa ej lol!!!
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#18882 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

Njanjavi wrote:Ne kontam raju sa twitera.
Nekad sam konto da su forumasi do zla boga nafurana lezihljebaroska bagra, al vazda ima gore od goreg.
Citah danas kako goca trzan pjeni na twiteru na dua lipu poslje sinocnjeg debakla srpcica na sp.
Vice goca treba zabranit dua lipu na radiu u srbiji jerbo je cestitala dan nezavisnosti kosova nedje :)
Nekad je bila vrh milfara, danas vec oronula vimulja, sise se objesile, satralo je pola srpskih satro biznismena i kafandzija.
I ono nesto o dua lipi kenjkat :D
Pinkusa bi da se zabrani dua lipa ej lol!!!
Kad vas propadnes vavik imas kartu nacionalizma, kod njiha je izgled na sestoosamdesetpetom mjestu :lol:
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#18883 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Ma ne mogu ni te priče vise oko nacionalizma.
Jesam, nacionalista sam, mrzim katolike, pravoslavce, mrzim i muslimane, postujem samo ortodoksne jevreje sto jes jes.
Mrzim hrvate, srbe, mrzim i 88,5% bosanaca, postujem sandzaklije i siptare jedino.
Sto je toliko neprihvatljivo rec direktno da nekog ne volis u pm.
Kad to balkanac postade osjetljiva picketina koja se stidi rec sta osjeca prema lojavom komsiji, pih :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#18884 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by cendlerbing »

Njanjavi wrote:Ne kontam raju sa twitera.
Nekad sam konto da su forumasi do zla boga nafurana lezihljebaroska bagra, al vazda ima gore od goreg.
Citah danas kako goca trzan pjeni na twiteru na dua lipu poslje sinocnjeg debakla srpcica na sp.
Vice goca treba zabranit dua lipu na radiu u srbiji jerbo je cestitala dan nezavisnosti kosova nedje :)
Nekad je bila vrh milfara, danas vec oronula vimulja, sise se objesile, satralo je pola srpskih satro biznismena i kafandzija.
I ono nesto o dua lipi kenjkat :D
Pinkusa bi da se zabrani dua lipa ej lol!!!
Pa, i ti nakenjka o Goci svašta, ko ona o Dua Lipi. :mrgreen:

Ja ne kontam što je Dua Lipa toliko popularna. Antipatična mi je pojavom koliko i njene pjesme.
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#18885 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Russki »

O'zone wrote:Kreneš čitati komentare i onda skontaš da se podvukla greška i teoriji evolucije i Bogu.

Proglasišmo se jedinim inteligentnim bićima na planeti (ono ko malo nam pariraju majmuni a eto i delfini znaju ko nešto mada ni gavranovi nisu paglu go golubovi) i evo živote proživljavamo u zabludi.

Izumili točak jbote....

Kaže znamo komunicirati između sebe :lol: :lol: ja prednosti u vražiju mater.
Delfin - inteligentni oblik života, sposoban da uvježba ljude da stoje pored bazena i da ga hrane ribom. Zauzvrat ih nagradi skokom iz vode.
zippoo87
Posts: 15642
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#18886 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by zippoo87 »

Russki wrote:
O'zone wrote:Kreneš čitati komentare i onda skontaš da se podvukla greška i teoriji evolucije i Bogu.

Proglasišmo se jedinim inteligentnim bićima na planeti (ono ko malo nam pariraju majmuni a eto i delfini znaju ko nešto mada ni gavranovi nisu paglu go golubovi) i evo živote proživljavamo u zabludi.

Izumili točak jbote....

Kaže znamo komunicirati između sebe :lol: :lol: ja prednosti u vražiju mater.
Delfin - inteligentni oblik života, sposoban da uvježba ljude da stoje pored bazena i da ga hrane ribom. Zauzvrat ih nagradi skokom iz vode.
hahah fakat
kako bi perspektiva izgleda drugacije,da samo zamijenimo uloge i da se zapitamo,sta misle zivotinje o gomili ljudi na jednom mjestu koji bleje u nesto :D
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#18887 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by realna do boli »

Ljude su najbolje izdresirale macke, do nas je, jer mislimo obratno..ono mi nesto iznad, jer smo "ljudi".
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#18888 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Russki »

realna do boli wrote:Ljude su najbolje izdresirale macke, do nas je, jer mislimo obratno..ono mi nesto iznad, jer smo "ljudi".
Image
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#18889 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Russki »

zippoo87 wrote:
Russki wrote:
O'zone wrote:Kreneš čitati komentare i onda skontaš da se podvukla greška i teoriji evolucije i Bogu.

Proglasišmo se jedinim inteligentnim bićima na planeti (ono ko malo nam pariraju majmuni a eto i delfini znaju ko nešto mada ni gavranovi nisu paglu go golubovi) i evo živote proživljavamo u zabludi.

Izumili točak jbote....

Kaže znamo komunicirati između sebe :lol: :lol: ja prednosti u vražiju mater.
Delfin - inteligentni oblik života, sposoban da uvježba ljude da stoje pored bazena i da ga hrane ribom. Zauzvrat ih nagradi skokom iz vode.
hahah fakat
kako bi perspektiva izgleda drugacije,da samo zamijenimo uloge i da se zapitamo,sta misle zivotinje o gomili ljudi na jednom mjestu koji bleje u nesto :D
Često se ja to zapitam. :D :lol: :lol:
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#18890 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by djevojka bez imena »

Ne kontam ove javne persone koje nesto javno izjave, napisu, pa se onda vade demantima. Pa Jest da nas Bosance bije glas da smo priglup i al ipak....
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66215
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18891 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
invincible1921 wrote:
Mozda sam subjektivan previse, ali fkt ne kontam zasto bi iko ikad obuo ove ...jel ono mokasinke se zovu ...nesto najodvatnije sto sam vidio u zivotu
pa jos na bosu nogu
Gledajte momci ima nas koji moramo biti elegantni i kad je plus 50 napolju. Da se ne bismo isparavali u crnim koznim salonkama, izmisljene su duboko rezane cipele ilitiga mokasinke u manje elegantnoj i loafer u elegantnijoj varijanti. Ima tu jos i boat shoes, ali da ne sirimo.

I noga je u stopalicama, nevidljivim carapama.
User avatar
Laertes
Posts: 4256
Joined: 08/01/2015 18:25

#18892 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Laertes »

_BataZiv_0809 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
invincible1921 wrote:
Mozda sam subjektivan previse, ali fkt ne kontam zasto bi iko ikad obuo ove ...jel ono mokasinke se zovu ...nesto najodvatnije sto sam vidio u zivotu
pa jos na bosu nogu
Gledajte momci ima nas koji moramo biti elegantni i kad je plus 50 napolju. Da se ne bismo isparavali u crnim koznim salonkama, izmisljene su duboko rezane cipele ilitiga mokasinke u manje elegantnoj i loafer u elegantnijoj varijanti. Ima tu jos i boat shoes, ali da ne sirimo.

I noga je u stopalicama, nevidljivim carapama.
I prilaze li ti momci kad se tako središ? :-D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66215
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18893 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

Laertes wrote: I prilaze li ti momci kad se tako središ? :-D
Kako se tvoj zove da ti ga prijavim :P
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#18894 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ćiribiribela »

Bitno je kritikovati :zoka:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58760
Joined: 03/08/2010 19:04

#18895 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by kakavdanakneiskustvu »

:bih:
Laertes wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Mozda sam subjektivan previse, ali fkt ne kontam zasto bi iko ikad obuo ove ...jel ono mokasinke se zovu ...nesto najodvatnije sto sam vidio u zivotu
pa jos na bosu nogu
Gledajte momci ima nas koji moramo biti elegantni i kad je plus 50 napolju. Da se ne bismo isparavali u crnim koznim salonkama, izmisljene su duboko rezane cipele ilitiga mokasinke u manje elegantnoj i loafer u elegantnijoj varijanti. Ima tu jos i boat shoes, ali da ne sirimo.

I noga je u stopalicama, nevidljivim carapama.
I prilaze li ti momci kad se tako središ? :-D[/quote]

:mrgreen:
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#18896 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Toffee karamela »

triconja wrote:

Nas narod je glup ko kurac i imas par tih "atrakcija" u zadnje vrijeme gdje su se mnogi zavalili a nisu nikad razmislili nista osim o tome da ce cijena biti "neki nerealan broj". Nema tu lijeka kao sto ti mislis, to treba pustit da se samo rjesava, a evo drzava je u zadnjem valu malo i profitirala, jer ako hoces poticaj moras odradit prevod zemlje sa roditelja (tj. popravit imovinsko pravne odnose), nekad moras i registrovat se ko poljoprivrednik i tako to.

Sta je pametniji neko ko je uzo kredit u svicarcima od prosjecnog poljoprivrednika ko je udario maline? :lol:
jbale ih maline, ogadili su mi to voće do stepena da mi pozli kad vidim u marketu sok ili džem od maline...

danima vijesti o malinarima kao da nas je satrao cunami ili zemljotres 9.0 po rihteru...

ma odjebite više, ko vam je utuvio u glavu da ćete se obogatiti malinama njemu i ispostavite račun...na svijetu 1000 vrsta voća na kojemu se može profitirati al jbna seljadija se uhvatila malina koje su izašle iz gastronomskog mainstreama u Evropi i SAD-u već prije 7-8 godina

dolazim do tačke ključanja kad ću se radovati što su stanovnici ove zemlje siromašni...ima razloga što su siromašni, nisu sve tu pljačka i tranzicija kumovala. Amen :novine:
Last edited by Toffee karamela on 24/06/2018 13:20, edited 1 time in total.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#18897 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by cLo »

Danak najbolje citira na forumu <3
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#18898 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Jimmy McNulty »

Baš je bogaćenje zaradit 5-6 hiljada maraka od malina oko kojih ima toliko posla. :-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66215
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18899 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

Ali te niko nije tjerao na to....Kod seljaka/poljoprivrednika i taksista vazda ista kuknjava, a svi zive i rade...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58760
Joined: 03/08/2010 19:04

#18900 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by kakavdanakneiskustvu »

cLo wrote:Danak najbolje citira na forumu <3
jbg
Post Reply