Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
nepass1
Posts: 9705
Joined: 06/07/2017 07:35

#13876 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by nepass1 »

cendlerbing wrote:
Edin H. wrote:
mali_balon wrote:Ustanem sat ranije da popijem kafu
I onda citav dan pospan. :cry:
:lol:
umrijecu a nece mi kafa biti prioritet nad dodatnim satom sna.
popicu je u trku radije
ja krenem ranije na posao, vise da izbjegnem guzvu nego zbog cejfa i kafe. tako da sam prvi na poslu, pijem sam kafu. taman kad ostali dokaze ja zavrsio, tako da ne moram slusati gluposti na sabahu.
eto spojio korisno sa ugodnim :wink:
User avatar
ferratilis
Posts: 7280
Joined: 25/11/2013 16:48

#13877 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ferratilis »

Fakat ne kontam kako ljudi mogu slavit rodjendan. Slavis sto si godinu blize smrti :o Neki dan sam napunio 27, kako se blizim tridesetoj sve me panika uhvati oko rodjendana :(
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#13878 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

ferratilis wrote:Fakat ne kontam kako ljudi mogu slavit rodjendan. Slavis sto si godinu blize smrti :o Neki dan sam napunio 27, kako se blizim tridesetoj sve me panika uhvati oko rodjendana :(
Smrt je vrhunac zivota :izet:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#13879 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Bloo »

ferratilis wrote:Fakat ne kontam kako ljudi mogu slavit rodjendan. Slavis sto si godinu blize smrti :o Neki dan sam napunio 27, kako se blizim tridesetoj sve me panika uhvati oko rodjendana :(
zbog kolaca i poklona d'oh
bice ti jos teze kad predes 30
trust me
pripremi kopije rodnog lista da prislanjas na bolna mjesta
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#13880 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Velkoski »

ja nikad neću preći 30, amen :mrgreen:
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#13881 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Heller »

Velkoski wrote:ja nikad neću preći 30, amen :mrgreen:
Klub 27?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#13882 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Ramzess Veliki »

ferratilis wrote:Fakat ne kontam kako ljudi mogu slavit rodjendan. Slavis sto si godinu blize smrti :o Neki dan sam napunio 27, kako se blizim tridesetoj sve me panika uhvati oko rodjendana :(
:shock:
To je kraj, poslije 30te nema zivota, pocnes se raspadati, ides ulicom, cuke iza tebe kupe komade ... jezivo ... :shock:
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#13883 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by wewa »

slavis sto si za godinu bogatijeg iskustva
i sto si ziv
i jos ako si zdrav
ihaaaaaaaaj
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#13884 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by male_okice »

rijeci, uzrecica kako vec :couple goals
:facepalm:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#13885 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by muha_sa »

Ramzess Veliki wrote:
ferratilis wrote:Fakat ne kontam kako ljudi mogu slavit rodjendan. Slavis sto si godinu blize smrti :o Neki dan sam napunio 27, kako se blizim tridesetoj sve me panika uhvati oko rodjendana :(
:shock:
To je kraj, poslije 30te nema zivota, pocnes se raspadati, ides ulicom, cuke iza tebe kupe komade ... jezivo ... :shock:
:thumbup:

u cetrdesetoj vec starac :(
User avatar
ferratilis
Posts: 7280
Joined: 25/11/2013 16:48

#13886 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ferratilis »

30. je vrhunac, poslije toga sve krene nizbrdo. Nije moje misljenje, vec mi je par prijatelja koji imaju preko 30 tako reklo. E sad, sto to neko ne moze priznati, to je druga stvar :D
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#13887 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by muha_sa »

ferratilis wrote:30. je vrhunac, poslije toga sve krene nizbrdo. Nije moje misljenje, vec mi je par prijatelja koji imaju preko 30 tako reklo. E sad, sto to neko ne moze priznati, to je druga stvar :D
:lol: :lol:

jebi ga ferratilis :D neko ostari sa 20 :-) neko sa 30 :-) neko ni sa 80 nije star--jednog našeg poznatog forumaša otac ima 80--covjek zmaj :thumbup:

od osobe do osobe :D
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#13888 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by wewa »

tuga je ako su ti dvadesete vrhunac
bas tuzno

meni su tridesete visestruko ljepse <3
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#13889 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by male_okice »

ferratilis wrote:30. je vrhunac, poslije toga sve krene nizbrdo. Nije moje misljenje, vec mi je par prijatelja koji imaju preko 30 tako reklo. E sad, sto to neko ne moze priznati, to je druga stvar :D
mozda je vama muskima tako, ono tipa a joj 30te ozenio se ima dijete i stvarne obaveze pa mora odrasti :D :-D
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#13890 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by muha_sa »

male_okice wrote:
ferratilis wrote:30. je vrhunac, poslije toga sve krene nizbrdo. Nije moje misljenje, vec mi je par prijatelja koji imaju preko 30 tako reklo. E sad, sto to neko ne moze priznati, to je druga stvar :D
mozda je vama muskima tako, ono tipa a joj 30te ozenio se ima dijete i stvarne obaveze pa mora odrasti :D :-D
mamine maze koji bi najradije do kraja života bili uz maminu suknjicu :lol:
User avatar
ferratilis
Posts: 7280
Joined: 25/11/2013 16:48

#13891 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ferratilis »

Evo i feminizam se ukljucio :run:

Ne brinu mene tridesete zbog zdravlja ili manjka slobodnog vremena i slicno, ali sam uvijek mislio da kad predjes tridesetu, sve sto kazes ljudi uzimaju previse ozbiljno, ne prastaju ti se propusti tako lako. Drukcije se ljudi ponasaju prema tebi kako vise staris. Neki dan mi prilazi malac, kaze "ciko, je li prosao autobus". Kao da me osamario :D
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#13892 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by wewa »

ferratilis wrote:Evo i feminizam se ukljucio :run:

Ne brinu mene tridesete zbog zdravlja ili manjka slobodnog vremena i slicno, ali sam uvijek mislio da kad predjes tridesetu, sve sto kazes ljudi uzimaju previse ozbiljno, ne prastaju ti se propusti tako lako. Drukcije se ljudi ponasaju prema tebi kako vise staris. Neki dan mi prilazi malac, kaze "ciko, je li prosao autobus". Kao da me osamario :D
bu! :evil:
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#13893 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by male_okice »

pa nije to feminizam to jeste tako...gdje ce sa 30 sve ici nizbrdo? pa tek tad pocinje ljepota zivota...jer zavrsio si obrazovanje,isprobao se malo i u nekim poslovima nasao sad nesto i za stalno ili barem gdje se vidis kroz neki period...imas svoju kucu/stan (ne moras nuzno biti vlasnik ali zivis po nekom svom ukusu), samostalnost, neko svoje stalno drustvo...znas vec sta volis sta ne volis u zivotu pocevsi od druzenja pa nadalje...i gdje to moze biti lose?!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#13894 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Tomahawk11 »

ferratilis wrote:Evo i feminizam se ukljucio :run:

Ne brinu mene tridesete zbog zdravlja ili manjka slobodnog vremena i slicno, ali sam uvijek mislio da kad predjes tridesetu, sve sto kazes ljudi uzimaju previse ozbiljno, ne prastaju ti se propusti tako lako. Drukcije se ljudi ponasaju prema tebi kako vise staris. Neki dan mi prilazi malac, kaze "ciko, je li prosao autobus". Kao da me osamario :D
Meni još uvijek govore ono....lahko je tebi, ti si mlad :roll:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#13895 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca »

muha_sa wrote:
Ramzess Veliki wrote:
ferratilis wrote:Fakat ne kontam kako ljudi mogu slavit rodjendan. Slavis sto si godinu blize smrti :o Neki dan sam napunio 27, kako se blizim tridesetoj sve me panika uhvati oko rodjendana :(
:shock:
To je kraj, poslije 30te nema zivota, pocnes se raspadati, ides ulicom, cuke iza tebe kupe komade ... jezivo ... :shock:
:thumbup:

u cetrdesetoj vec starac :(
:shock:
Pocinje pravi zivot. :zen:
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#13896 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by roki »

Ne kontam što mi se uvijek gasi ulična rasvjeta kad prolazim ispod nje. Al svaki, ama baš svaki put kad izađem se desi bar na jednoj sijalici :-)
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#13897 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Dope_Man »

roki wrote:Ne kontam što mi se uvijek gasi ulična rasvjeta kad prolazim ispod nje. Al svaki, ama baš svaki put kad izađem se desi bar na jednoj sijalici :-)
Hahaha kao da imaju senzore nekad. Bukvalno mi se nedavno desilo u toku jedne setnje od 10tak min da se 3 svjetla ugase taman kako prolazim pored njih. Pomislio sam da imam neke super moci kojih jos nisam svjestan :carobnjak:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#13898 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca »

Dope_Man wrote:
roki wrote:Ne kontam što mi se uvijek gasi ulična rasvjeta kad prolazim ispod nje. Al svaki, ama baš svaki put kad izađem se desi bar na jednoj sijalici :-)
Hahaha kao da imaju senzore nekad. Bukvalno mi se nedavno desilo u toku jedne setnje od 10tak min da se 3 svjetla ugase taman kako prolazim pored njih. Pomislio sam da imam neke super moci kojih jos nisam svjestan :carobnjak:
:lol:
To se desavalo i mom muzu .Zato sam se i udala.Mislila sam da je neki superman. :roll:

:lol: :lol:

Desava se i meni, ali rijetko.
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13899 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Logovan »

Dope_Man wrote:
roki wrote:Ne kontam što mi se uvijek gasi ulična rasvjeta kad prolazim ispod nje. Al svaki, ama baš svaki put kad izađem se desi bar na jednoj sijalici :-)
Hahaha kao da imaju senzore nekad. Bukvalno mi se nedavno desilo u toku jedne setnje od 10tak min da se 3 svjetla ugase taman kako prolazim pored njih. Pomislio sam da imam neke super moci kojih jos nisam svjestan :carobnjak:
Mogli bi završiti u emisiji kod ovog.
Image
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#13900 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Bodkin »

muha_sa wrote:
male_okice wrote:
ferratilis wrote:30. je vrhunac, poslije toga sve krene nizbrdo. Nije moje misljenje, vec mi je par prijatelja koji imaju preko 30 tako reklo. E sad, sto to neko ne moze priznati, to je druga stvar :D
mozda je vama muskima tako, ono tipa a joj 30te ozenio se ima dijete i stvarne obaveze pa mora odrasti :D :-D
mamine maze koji bi najradije do kraja života bili uz maminu suknjicu :lol:
Jeboga floskule :D u 27-35 najvise zaradjuje, najbolje godine fizicki i najmanje obaveza pa moze raditi sta hoce i sad ga neko treba ubijediti da svu tu slobodu treba da zamijeni sa mijenjanjem pelena da bi “odrastao”. U pm :D
Post Reply