Ponovo na okupu :)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#76

Post by madona »

Dobro si to moj dobri Sinane primijetio da je tvoj jaran Musto pao u depresiju. Ovako dodem u ovu kafanu da koju sa ljudima progovorim, vidim svi su natakareni, popijem na brzinu svoju pivcu, pa bjezi kuci dok nisu i mene natakarili.
Nego, nademo se sutra u Pesti, da se malo razveselimo i promijenimo okolinu i sredinu, a Hamde neka u studiju ako mu se svida. Ti ponesi onih kondoma i prakljaca iz Mostara, sta znas, mozda zatrebaju.
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#77

Post by hananah »

Sinane, Musto, pa svu noc od vas dvojice nisam oka sklopio, jer hrcete da se svi mostovi u Pesti tresu :( Evo i ove Madjarice sto ste ih doveli presle kod mene u krevet ne mogu od vaseg hrkanja zaspati :D Dokle ce vase trebe meni u krevet prelaziti, pa imam i ja dusu, hocu i ja da malo :zzzz:
Nego, de ustajte, razvozite ih kuci zbilja zelim malo oko ubiti :roll:
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#78

Post by sinan »

:shock: Hamdo, brate, otkud ti u Pesti?? :shock: Kad stize?? :D
I kakve trebe ti spominjes?? :shock: Nista se ne sjecam....:( :lol:
Musto i ja smo prestali brojat' poslije 15 :D:D:D

Da si dos'o na vrijeme ne bi te takve zapale :D:D:D, a i da si poceo sa nama hrk'o bi i ti k'o klada :D:D:D....
al' eto sam si kriv-'oces ti na estradu :P :D:D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#79

Post by hananah »

Nista se ti ne sjecas moj Sinane, dobri i posteni. Pa dosao Hamdo sa kamionom, natovario sve takmicarke iz blata, krenuli u studio, pa kazu one cule za tebe i Mustu pa kazu skreci i ja skrenuo. Stigli smo malo pokasno a dobro je bilo. Samo moram te naruziti, svakoj si ostavio modrice po straznjici koliko si ih stipkao :( Kako ce sad nastupati :x
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#80

Post by sinan »

:shock: ma, daj, Hamdo, kakvim si kamionom mog'o dovesti one godzile??? :shock: :lol::lol::lol:
Sad se sjecam!! :D
Kad smo ih vidjeli dobri moj Musto i ja-mi ufatili bugiju po cijeloj Pesti od onih zvijeri sto si nam doveo :P:P :lol:...
Ono na straznjicama im je, moj casni i posteni Hamdo :D, od potjere po parku za Mustom i za mnom!!! :x:x :lol:
Tako da si sam kriv :x i neces na mene svaliti krivicu ako ti gledaoci ne budu zadovoljni dupetima onih king-kongova :P :lol::lol::lol: :D
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#81

Post by madona »

Ne zna Hamdo da smo mi do Poljske dosli bjezeci od onih gologuza. :lol:
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#82

Post by sinan »

madona wrote:Ne zna Hamdo da smo mi do Poljske dosli bjezeci od onih gologuza. :lol:
:lol::lol::lol: do Poljske, do Poljske!!! :D:D:D

:lol::lol::lol:
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#83

Post by MRAVOJED »

jah zavrzlame :D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#84

Post by hananah »

Jest vala, do Poljske ali to nisu bile one vec njihove Doga, takodjer golih guza, steta tako lijepim psima gace oblaciti, a vi se isprepadali misevi :D
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#85

Post by madona »

Vidis ti moj Sinane, mi pili a Hamdo se napio. Ne zna vise ni ko je koga ganjao, ni koga je vozio. Opet mu treba jogurta i meda da dode sebi, studio ga je puno iscrpio.
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#86

Post by madona »

Hamdoooooo!!!!!!!!!!!
Sinaneeeeeeee!!!!!!!!
Jeste li se to pozenili pa vas nema???
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#87

Post by hananah »

Ma kakva zenidba bolan Musto, ne znam za Sinana, ali ja sam se malo povukao, umoran sam od treba, skupljam energiju za nova osvajanja i pisem knjigu "Od Hane do Hamde ili kako proci ispod duge" :D
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#88

Post by madona »

I tako mi, dobri moj Hamdo, ispod duge prodosmo, ali kovceg sa blagom ne nadosmo.
A Sinan nam se ozeni.
:(
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#89

Post by hananah »

Musto moj dobri i posteni, evo sam se vratio sa Havaja, Sinana nigdje ne vidjeh, a tebi poslah razglednicu i avio kartu ali ni ti ne dodje :(
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#90

Post by hananah »

Dje ste haveri, smrc, smrc :sad: :roll: :sad: :roll: :sad: :roll: :sad: :roll: :sad: :sad: :sad:
rijad_5
Posts: 6
Joined: 21/01/2005 20:16

#91

Post by rijad_5 »

hananah wrote:Dje ste haveri, smrc, smrc :sad: :roll: :sad: :roll: :sad: :roll: :sad: :roll: :sad: :sad: :sad:
Tu smo nema razloga za za uzbudjavanje. 8)
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#92

Post by hananah »

Haveri gdje ste
:sad: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#93

Post by madona »

eeee dobri moj Hamdo, evo ja sad dobih onu tvoju razglednicu sa Havaja, pise Aloha Musto haveru moj, e bas si me obradovao. Od Sinana nema nista, vec odavno. Puno mi nedostaje. I tako ja krenuh u tvoju avliju veceras da vidim jesi li se vratio, vidim ti svjetlo, ali nisam ulazio, ne znam jel' nezgodno, ima li kakva treba unutra..., al ima dana, nek si se ti meni vratio, pusto nekako bez tebe bilo....ostaviste me samog, frisko operisanog, nije bilo lako. Eto mene opet u tvoju avliju sutra, pa ako nema niko ti razmakni zavjesu.
Post Reply