Ponovo na okupu :)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#51

Post by sinan »

steglo moj Musto :lol:, preforsir'o sam se pokusavajuci uhvatiti korak sa vama novopecenim trebolovcima :D, pa sad moram usporiti ritam :D:D....

Ma daj Musto moj dobri :D, nemoj potcjenjivat' 50kg-to je ustvari 50kg zive vatre :D:D:D....
Mada, mi kao profesionalci, ne smijemo diskriminisati ni one ood 50x2 ili 50x3 kilograma :lol::lol::lol:

Hamdo, brate, nema tu mjesta za Mustu i mene i jos dvije hrvacice?! :shock: :D....ti znas kad ih Mustica i ja potkacimo - ni Skenderija im nece biti dovoljno velika da se sakriju :x:x!!! :lol::lol:
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#52

Post by hananah »

Slusaj ti Sinane, do Nove godine je kratko, zato od sutra na kondicione pripreme :D
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#53

Post by madona »

Potijesno jest', kako kazes dobri moj Sinane, a i nekako poprljavo, nego da nam sta kulturnije nades Hamdo da radimo u tvom NG programu?
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#54

Post by sinan »

dobro besjedis Musto najrodjeniji u mene haveru :D:D:D, nek' nam Hamdo nadje malo bolju ulogu il' mi odosmo u Budapest!! :x:x..... Tamo nas ceka jako prljavih poslova :D:D, ali bar nece biti u blatu :x!!

:lol:
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#55

Post by madona »

Kakav si sa pjevanjem Sinane?
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#56

Post by sinan »

:shock: k'o slavuj!!!! :lol::lol::lol: ahahahahhahaha

ne znam sta da ti kazem, dobri moj :D...al' cuo sam da Hamdo dovodi Micu Trofrtaljku :lol:, DJ. Krmka :lol: , Shutzie, Mitzie, i Pitzie :lol::lol: kao glavne pjevacke zvijezde za svoj NG Show, tako da mi nemamo sanse da se pobodemo sa njima sa nasim repertoarom :lol:

mozda ipak u blato, a?! :lol::lol:
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#57

Post by sinan »

:x jos jedna kritika na Hamdu :x :D:D:D

Napravio sam mu logo za njegovu televiziju TV Hana i jos mi nije isplatio 100.000 ojra kol'ko smo se dogovorili!!! :x Moj Musto, sta popularnost cini od coeka :D:D:D....
A od neceg se moraju ona auta punit' gorivom :x, kako cemo do Vakufa ici? :shock: :lol::lol:

HAMDO DAJ PARE!!!! :x:x:x:x :lol:

:lol:
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#58

Post by madona »

Hajd' sto ti ojre duguje, nego ti ni ono crveno auto ne vraca! :x Vidis da je pobjegao, ne javlja se, opet se sakrio u studiju! Moramo se spremiti da ga trazimo! :x
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#59

Post by sinan »

:) ma, jedno auto mogu halaliti svom drugu, to nije problem :lol:
al' to sto nas je zapostavio :x-to je vec druga prica :x :lol:

al' sta ces coek se zasitio treba :D, sad ih ima kao pljeve :lol:-sad mu je tamo interesantnije gossiparit' i biti na ratnoj nozi sa ljubomornim gledaocima! :lol::lol:

Al' vratece se Lassie :D! Vidjeces moj dobri i posteni haveru!!! :lol:
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#60

Post by madona »

Evo sam se sad vratio iz studija, nema mu gledalaca, tanko, tanko, zaboravi ti i na ojre, moj Sinane, al' pusti, jedan je Hamdo jaran!
Vratice se on nama, nego, ili odosmo mi u Budapest medu ljute Madarice! :x
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#61

Post by hananah »

Dobri moji i posteni haveri tu sam, ima li se sta jesti, piti, ali samo na brzaka, umoran sam vam. A za n.g. vi ne idete nigdje, Madjarice dolaze u studio :)
A ti Sinane sta si zapeo za pare, eno ti novcanik uzmi ojra koliko hoces, i kupi nam piva za sve to :) :D
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#62

Post by sinan »

ma, tanko i ja ga evo gledam :(

samo trosi svoju energiju i siroki i prebogati duh i sarm na sitna i nevesela prepucavanja sa ljubomornim gledaocima :(
Nas je Hamdo jedan i puno je iznad toga :D
al' tako je to uz popularnost dodju i vatreni obozavaoci :D

Moracemo jednu vece malo zasjest' i pojasniti mu neke stvari :D:D-uz pive i mezu naravno i nalovicemo nekih treba cisto da se podsjeti starih vremena :lol:

bice nama u Budimpestu ici izgleda :( :x.....
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#63

Post by madona »

Hamdo, Hamdo vazda si nam gladan, nista te oni u onom studiju ne hrane! Eno i hitna pomoc stigla, ima povrijedenih! Moram li ja opet pite sukati?! E da znas da ces i ti meni jednu zeljanicu sutra za rucak ispeci! I Sinane, ti jogurta kupi, dosta vise piva, evo nam se Hamdo sav osusio.
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#64

Post by hananah »

Dobri moj Sinane i posteni, dobro Musto kaze, ne kupuj ti za 100.000 evra piva nego potrosi ti sve to na jogurt :D
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#65

Post by madona »

Jogurta i meda, moj Sinane, da mu se malo boja u obraze vrati, sav nam je preblijedio nas Hamdan!
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#66

Post by hananah »

Dobri moj i posteni haveri, pa sta cemo s tolikim jogurton, pa nismo se suncali i izgorili. Ma vidis, ja nesto kontam, ne bi to ni bilo lose da mi malo do kakvog ostrva trknemo, ili jos bolje, da ja prodam studio, kupimo jahtu, nakrcamo trebe i po morima da malo plovimo. De vas dvojica napravite spisak sta nam sve treba, mislim potrepstine za jahtu ja moram malo prileci. I ne zaboravite Klasovo brasno, najbolje se jufka za pitu razvlaci :-) :-) :-) :-) :-)
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#67

Post by madona »

i to mehka nula. Odoh i ja prileci, pricacemo sutra sta nam je raditi.
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#68

Post by hananah »

Evo me moji dobri i posteni haveri, vidim vi vec pozaspali :(
Cije su ovo carape u hodniku :x ove na tufnice sto tuknu :x
Odoh odmah pod tus pa u krevet cim pregrizem malo Mustinog bureka i popijem jedan do dva jogurta sto ih je pun stan :D
A do ujutro de jarani sklonite te carape svega vam :D
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#69

Post by madona »

jel' one crne sa pinkastim tufnama - moje su, evo sklonicu, ne mogu galame. Nema nam Sinana vec 2 dana, brine me sta se desava sa njim.
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#70

Post by sinan »

:D:D:D
Djeste moji predobri i preljuti haveri!!! :D
ljubja vas bato :D:D:D

Evo i mene...ma mor'o skoknut' do Budimpeste da otkazem onaj nas aranzman za NG...usput svrn'o u onaj kafic :P....cisto da me ne zaborave :D

Hamdo, elem, uzeo sam ti iz novcanika onih sto iljada ojra sto si dugov'o :D:D, pa sam kupio jogurta, meda i oraha za 20000 kao sto vidis u stanu :D, a za onih
80.000 sam nam kupio kondoma (da izvini siri auditorijum kurtona :lol::lol:)! :lol:
Trebace nam , ebga...:D...skont'o sam da smo zapostavili Mostar i juzne predjele :x:x....sve smo snage bili skoncentrisali na Vakufe, Zavidovice, Sekovice itd itd....a dole smo slabo zastupljeni :D:D:D

A ti Musto :x:x, moras paziti gdje ostavljas carape!!! :x:x
Nisi vise zensko :lol::lol:
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#71

Post by madona »

Imacemo kondoma za cijelu Hercegovinu! A i sire. I ti bi Sinane mogao ono sude poslije pite oprati, ne zalis se da sam bila zensko kada pitu rasucem, ha? :roll:
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#72

Post by sinan »

Joj, ma to je kondoma samo za MOstar :lol:...znas....Ukrajinka i posljedice :roll:....moramo stavljati vise od jednog...:shock:

Ali bice ti drago, Musto moj najrodjeniji :D, da sam nas'o kondome za tebe!!! :D:D:D Tj. velicina XXXXL :lol::lol::lol:-imas zalihu za mjesec dana :D...nekih par hiljada komada :D...

A, za pitu, brate, skidam kapu! :D Ma skidam kozu s glave :D:D:D
E, bas mi je drago da nisi tu vjestinu izgubio :D
Evo, evo, odo' oprat' i komsijino sudje :D:D:D i stubiste cu da izribam :D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#73

Post by hananah »

evo me dobri moji i posteni haveri, samo vidim vec se pola tepsije baklava smazalo sto sam sinoc napravio, a ni agda je nije upila kako treba, neka, neka, stavio sam puno oraha, trebat ce nam :)
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#74

Post by madona »

Dobro si mi Sinane velicinu pogodio, samo me moras poduciti kako se stavlja vise od jednog, kako je krenulo jos cemo mu i kaput morati obuci.
Vidis ti naseg nam Hamde, kako mu se apetit otvorio, mashala! Samo ti navali na orahe, da se povratis od one katastrofe u studiju, pa da nas Sinan zajedno poduci - kako ga obuci.
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#75

Post by sinan »

Jooo, moj Hamdo, nisam pipn'o baklava, svega mi!!! :D
znas da ja ne jedem slatko:D:D-to ti je Musto up'o u depresiju (k'o pile u govno :lol:)-pa ga nesto spopalo ono vece i pomlati baklave k'o rasadu :x :lol::lol:
Svega nesto steglo bilo oko srca kad je vidio kol'ko si se ti posvetio svom studiju, a publika te uhvatila na zub :x:x :D....dobri nas Musto-srce od coeka :D
A orahe jesam skid'o s baklave-to priznam :D

Musto za dva i vise kondoma koristim tehniku sistema malih prakljaca koje formiraju polugu-nauka je to citava,moj ti Mustafa :D, ali trening, trening-savladacemo mi to zajedno,kao i sve do sada :D :D:D
Post Reply