Ponovo na okupu :)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#26

Post by hananah »

Evo me jarani moji dragi, malo iz studija navrnuo :) Nadam se da ste mi sta toplo za veceru spremili, i koju pivu hladnu ostavili.
Sto se tice Nove godine, dogovori ostaju, izborio sam se da Nova godina bude neradna :) Tako, samo da ne idemo gdje daleko ako me budu hitno zvali u studio. :(
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#27

Post by madona »

Ima li, dobri nas Hamdo, kakvih dobrih treba u tom tvom studiju? Posto si ti sada estradna licnost, mozes li mene i Sinana upoznati sa nekim slavnim trebama?
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#28

Post by madona »

valjda si nasao pitu u rerni i pivu u frizideru, Sinan i ja te nismo vise mogli cekati.
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#29

Post by hananah »

Jesam dobri moj Musto, dobra ti pita ko dusa, vidim da je ostalo nesto ono zensko u tebi pa jos uvijek dobar burek pravis. Legose mi i one pive sto je Sinan kupio. Fala dobri moji haveri.
Nego ja bih veceras malo do Gornjeg vakufa, pozelio se :roll:
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#30

Post by hananah »

Gdje ste dobri moji i posteni haveri, ukocih se u ovom Sinanovom autu cekajuci da idemo u Vakuf, a i smrzoh se, Sinan mi dao samo kljuceve od ovog zmaja sa otvorenim krovom :x :x :x :x :x
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#31

Post by sinan »

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Image :D:D:D( ovo je zvuk skripanja guma i naglog kocenja :lol: ljute mashine od 600KS+1KS (tj. vozac tj. sinan :lol:) :D:D:D

Upadajte pobratimi mili, Vakuf i Gornji i Dornji :D cekaju na nas!!! :D:D:D
Sve cu da vam pricam usput, a bogami hocu i da cujem sve o Hamdinom izletu na estradu :shock: tj. u medijske vode :D:D:D!!!!!

:lol:
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#32

Post by hananah »

Ne mogu uskakati moj dobri Sinane, sav sam ti promrzao, nego de pomozi mi da udjem u tu tvoju makinu :)
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#33

Post by sinan »

:lol::lol: djesi Hamdo dobri moj i posteni!!! :D:D
Gled'o sam te svako vece na tvojoj televiziji :D:DImage
Vidim dobro plivas u svom studiju :D!! e, alal vjera majstorcino!!! :D:D
Doduse, sad si Musti i meni napravio mali problem :x-sve trebe pitaju za tebe :x:x i kad ih mi zaprakljamo :D-one nista :x, nego samo bulje u ekran i nesto im curi iz usta :D:D:D.....
Skontali Musto i ja prakljace ne pale vise-pa samo upremo prstom u tv i kazemo:"To je nas havercina!! :D"...odma' druga capri :D:D

:lol:
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#34

Post by hananah »

E moji dobri haveri ja nesto kontao da za novu godinu napravim shou u svom studiju pa da pozovem vas dvojicu kao specijalne goste, bit ce tu jos puno gostiju, plesacica, skakacica, penjacica :-) :-) :-) :-) :-) a nas trojica kao u haremu :-) :-) :-) :-)
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#35

Post by sinan »

:( et', moram priznat' da sam is'o u lov bez vas dvojice :x:x:x
Nije to vise isto :shock:....ne moze se vise bez vas :D....navik'o se, pa to ti je :D

Sve tjortji Pantitju :lol:....Cak sam mor'o upotrijebiti i svoju tehniku sa dvije prakljace (koja je izuzetno opasna cak i za onog koji je upotrebljava :x...:D....(to vas jos nisam ucio :D)....i nije mi cak ni to upalilo :shock:....

:lol:
Last edited by sinan on 26/12/2004 02:00, edited 1 time in total.
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#36

Post by sinan »

:D:D:D

Eh, Nova Godina!!? Pa, to sam vam htio pricati!!! :D:D
Zato me i nije bilo ovih dana....:D
Organizov'o sam nam docek NG u Budimpesti!!! :D:D:D (znam da vas nisam pit'o, al' htjedoh vas iznenaditi :lol:)
Budimpestu pamtim po dobrom :D:D:D, pa reko' da podijelim s haverima to moje pozitivno iskustvo!! :D
Ima tamo jedan dobar bar :D:D:D
Toceni Image :D:D:D:D
Muzika uzivo (samo R'n'R :D:D), hrana samo takva (al' iskljucivo domaca kuhinja :lol:), vangle kikirikija na stolu za slobodno konzumiranje uz guinness naravno :D:D:D.....
A trebeeee :shock::shock:!!! :D:D:D:D uffffffffff :D:D:D
I jos jedna stvar, mozda najvaznije glede granica i carine :lol: :D Tamo nam ne trebaju prakljace :lol::lol:-nije to Donji Vakuf :shock: :D:D:D-to su Madjarice :D:D:D

Sta mislite, a?? :lol:
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#37

Post by hananah »

E dobri moji i posteni haveri Sinane i Musto, a sta cu sa studijom i gostima sto ih pozvah :( Da ih povedemo :P
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#38

Post by sinan »

:(
Moj Musto dobri i posteni :D, sto nam se Hamdo uobrazio otkako je post'o medijska zvijezda :(:(:(
:lol:
tuzno je to sta moc od coeka napravit' more :shock: :D

Nikako da svrati u nas mali stan :D, a sve pored vrata prolazi na putu u studio :P:P

:lol:
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#39

Post by sinan »

:shock: vidi, ipak svrn'o :lol:

'ebes Budu i Pestu i festu, ako si vec sve organizov'o u svom studiju :D:D

Madjarice su Madjarice, al' harem je harem :D:D:D
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#40

Post by madona »

Ne pricate mi kako vam bi u Vakufima. :-)
Ja jos nisam skroz prizdravio, gripa me jos drzi, ali do NG cu biti k'o nov! :)
Reci nam Hamdo, posto ti to sve organizujes za NG u studiju, kakva ce biti tema veceri, kako cemo se obuci? Hocemo li prosuti pijeska po studiju, pa folirati kao da je more, kao slavimo NG na beach? Onda cu da obucem sorac i Havajsku majicu, sto dobih onda od one Havajke za uspomenu kad smo skoro tamo bili. Onda nam dodu trebe u kupacim kostimima, ha sta velite za ovu ideju? 8-)
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#41

Post by hananah »

E temu veceri drzim u tajnosti, obucite se lezerno i lagano, vruce je u studiju, a bit ce i raznih takmicenja, kao na primjer hrvacice u blatu :D
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#42

Post by madona »

dobra, dobra ideja,...ohohooo, a Sinan i ja cemo biti u ziriju da izaberemo blatnu pobjednicu!
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#43

Post by hananah »

Samo da znate vas dvojica, i vi cete se morati malo zablatiti, jer cete ih morati namjestati i razdvajati kad se budu hrvale :)
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#44

Post by sinan »

:( joj, nemoj mene Hamdo pobratime sa hrvacicama :shock: :( --- ja sam mali :(----spljeskaceme :( :lol:
onda me u trebe mozete nositi u zemichki :D:D:D

veliki pozdrav za brata Mustu!!!! :D:D:D dugo se ne vidjesmo? :shocK: :D
velis gripa, a? :(
Ne daj se, buuuuuuuuurazzzzz!!!! :):):)
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#45

Post by hananah »

Ma Sinane moj dobri i posteni, to su ba hrvacice u lakoj kategoriji do 58 kg. sta si se prepao :roll:
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#46

Post by madona »

Ooooo, Sinancerosu, uranio! Taman si stigao da razmotrimo ovu blatnu situaciju. Nemoj ti nama - te mal sam, te mali mi je, znamo Hamdo i ja najbolje kakav si, taman si kako treba, i ima da ugavljas u blato sa mnom i da ih svu noc razmjestamo ako treba!
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#47

Post by sinan »

joj, Hamdoo-brate rodjeni moj, daj odvadi im jos po 7-8kg, pa da su to treburine od oko 50kg :lol:, pa da smijem uci u ring :D:D, pa kad ih Musto i ja k'o sahovske figure pocnemo razbacivat'!!! Ih, vidjeces show-a novogodisnjeg :lol::lol::lol:

Al' Hamdo daj da bude blato toplo i ljekovito!!! :lol: Tamo kod Zenice je dobro u onim kadama :D:D....Nesto me steglo u djale :lol::lol::lol:
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#48

Post by madona »

Steglo te u ledjima....nije ni cudo, dos'o ti Vakuf glave, te gornji, te donji, kazem ja - odmori Sinane :lol: Nemoj, brate, da spustas na 50kg, to je premrsavo za ovakve frajere kao Hamdo i ja!
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#49

Post by hananah »

Evo slike sa jednog takmicenja koje sam organizovao na otvorenom :)

Image
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#50

Post by madona »

E ovako ces i ti Sinane, uci se.
Post Reply