ponovni konkurs za policiju

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
Sergio Oliva

ponovni konkurs za policiju

Post by Sergio Oliva » 29/08/2011 21:33

pozz raja sad bi nekad trebao izaci konkurs za policiju da se moze prijaviti pa eto ako ko sazna kakve nove informacije o tome kad je sta kako treba nek pise ovdje svaki novi info je dobro dosao

dzudzo

Re: ponovni konkurs za policiju

Post by dzudzo » 30/08/2011 21:29

jel mislis na konkurs za cin policajca ili cin mladjeg inspektora ili nastavak onog konkursa koji je bio raspisan prije dvije godine :-)

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

Post by PipiDugaDevetka » 31/08/2011 07:10

dzudzo wrote:jel mislis na konkurs za cin policajca ili cin mladjeg inspektora ili nastavak onog konkursa koji je bio raspisan prije dvije godine :-)

Pišite ovdje na ovoj temi o oba slučaja.
Poznajem novog ministra Kurteša, a nekim slučajem poznajem i njegovog rođaka koji se preziva isto, a koji je preko sadašnjeg ministra pokušao da nešto urgira u vezi sa zaposlenjem svoga sina,...Kurteš je u to vrijeme radio u KMUP-u.

Sadašnji ministar Kurteš je tada istjerao iz kancelarije tog svog rođaka.

Sto posto sam siguran da će skoro sve biti regularno sa oba konkursa.
Mislim, jasno mi je da neće ministar direktno nadgldati rad konkursnih komisija, ali izdaće upute i uraditi sve potrebno da ne bude protekcije, nepotizma,...

Sretno!

Sergio Oliva

Post by Sergio Oliva » 02/09/2011 16:55

dzudzo wrote:jel mislis na konkurs za cin policajca ili cin mladjeg inspektora ili nastavak onog konkursa koji je bio raspisan prije dvije godine :-)

mislim na novi konkurs koji bi trebao da bude sad nekad ovaj ili sljedeci mjesec :) a mislim na cin policajca najobicnijeg

Sergio Oliva

Post by Sergio Oliva » 02/09/2011 16:59

PipiDugaDevetka wrote:

Pišite ovdje na ovoj temi o oba slučaja.
Poznajem novog ministra Kurteša, a nekim slučajem poznajem i njegovog rođaka koji se preziva isto, a koji je preko sadašnjeg ministra pokušao da nešto urgira u vezi sa zaposlenjem svoga sina,...Kurteš je u to vrijeme radio u KMUP-u.

Sadašnji ministar Kurteš je tada istjerao iz kancelarije tog svog rođaka.

Sto posto sam siguran da će skoro sve biti regularno sa oba konkursa.
Mislim, jasno mi je da neće ministar direktno nadgldati rad konkursnih komisija, ali izdaće upute i uraditi sve potrebno da ne bude protekcije, nepotizma,...

Sretno!

a nadam se da ce sve biti ok jbg stvarno stele ce biti 100% sam siguran i nek bude za idiote koji su nesposobni al nek ostane praznog mjesta za momke koji zele da nesto postignu posteno i koji nemaju stelu a imaju sve ostalo potrebno za policjaca jer ova je drrzava smece nikad nece krenuti na bolje al eto treba pokusavati u svakom slucaju svima sretno ko god da se prijavi da nam je da imamo malo vise pametnijih i postenijih policajaca i sa mnaim stomacima nego sad

astala_vistala

Post by astala_vistala » 02/09/2011 17:38

Zna li se Kolika je to puna plata obicnog policajca u Sarajevskom Kantonu a kolika inspektora ?

Duhovni Vođa

Post by Duhovni Vođa » 02/09/2011 17:47

astala_vistala wrote:Zna li se Kolika je to puna plata obicnog policajca u Sarajevskom Kantonu a kolika inspektora ?

ne znam kolka im je plata, samo znam da kad mene zaustave bude 20 KM viša :D

astala_vistala

Post by astala_vistala » 02/09/2011 17:52

Duhovni Vođa wrote:
astala_vistala wrote:Zna li se Kolika je to puna plata obicnog policajca u Sarajevskom Kantonu a kolika inspektora ?

ne znam kolka im je plata, samo znam da kad mene zaustave bude 20 KM viša :D

Jel ti se desilo u proteklom mjesecu da ti kaze,necu postim... :D

BJB

Post by BJB » 02/09/2011 21:49

Sergio Oliva wrote:

mislim na novi konkurs koji bi trebao da bude sad nekad ovaj ili sljedeci mjesec :) a mislim na cin policajca najobicnijeg

:mrgreen:

BJB

Post by BJB » 22/09/2011 00:56

Do kojeg je datuma otvoren ovaj konkurs?
Na stranici ne pise..

Post Reply