Ponasanje starijih sugradjana

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Sunculish
Posts: 415
Joined: 22/01/2013 13:27

#51 Re: Ponasanje starijih sugradjana

Post by Sunculish »

Kako da ne lincujem zenu koja dođe do mog auta sa kamenom da mi pred moje dvoje male djece prijeti da će me ubiti ako joj se ne pomjerim?? Ne znam...između cetnika koji je ubijao djecu po sa I te babe nema razlike. To je monstrum, nije žena sve da mi je majka moja. Tesko.mi je da povjerujem da je takav monstrum I gad ikad spoznao osjecaj žene, djeteta, zastite, sigurnosti, potrebe, straha I trauma koje je moje dijete dozivjelo poslije njenih bljuvotina! Mladje dijete možda I nije bilo svjesno sta se dogadja, ali stariji dijete I tu vrisku necu zaboraviti niti toj spodobi ikad halaliti.
Ja se nadam da ti sokrate, niti tvoja sestra, kcerka ili unuka neće dozivjeti to nikad, jer da dozivi, razumio bi ovo "lincovanje", kako kazes.
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#52 Re: Ponasanje starijih sugradjana

Post by Osmi Socrates »

Pa jedno je pričati o ženi koja ti je lično prijetila, a drugo je sve to iskoristiti da pričaš o bezobrazluku starijih sugrađana.

Mogla si tražiti savjet i "uho za slušanje" oko tog incidenta na nekoliko načina. Međutim, ti si to iskoristila da čitavu grupaciju ljudi osudiš i staviš na diskusiju.

Eto, zamisli da je ona sad na nekom bizarnom forumu iskoristila vaš incident da postavi temu "majke dvoje male djece su monstrumi".
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15468
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#53 Re: Ponasanje starijih sugradjana

Post by problemnatravunu »

Tako je, ne bih da generaliziram, samo ću reći " primitivna balkanska plemena " !
User avatar
skrtica
Posts: 164
Joined: 03/06/2021 23:32

#54 Re: Ponasanje starijih sugradjana

Post by skrtica »

Ne linčujem nikoga i nisam sklona takvim ispadima :oops:
Sunculish
Posts: 415
Joined: 22/01/2013 13:27

#55 Re: Ponasanje starijih sugradjana

Post by Sunculish »

Jesam monstrum, priznajem! Monstrum sam što nisam izašla I otela joj taj kamen da njoj glavu razbijem!
Zjas li sta mi je u tom soku dok sam smirivala djecu I slušali njene psovke prošlo kroz glavu?? Pa I da izadjem iz auta I otmem joj taj kamen vjerovatno bih je ubila, ako ne kamenom, udarilo bi je srce od soka vjerovatno... I sta tada? Otišla bih u zatvor na nekoliko godina, nekoliko godina mog izgubljenog zivota I izgubljenog zivota moje porodice. Zar da pri susretu sa bilo kim ko me može roditi mislim tako? Ne! Najblizi.moji stariji su izuzetno cestiti, skromni I vrijedni I ni.namanje ne generalizujem ni druge koje ne poznajem. Želim da vjerujem da nismo svi otišli u ku.. zbog buducih narastaja, mi stariji smo vukovi, znamo se izboriti sa svacim, presutjeti, prelanuti I.prigutati svako sra... nije.mi zbog nas ni najmanje...
Pitaš što nisam trazila savjet? Ne treba mi savjet, jasno mi je sve, već na preskakanje danas napola pojedene pastete uredno ostavljene na prvu stepenicu, sjetim se I toga I konstantujem I pitam druge je li samo ja to primjecujem ili I drugi imaju slicna iskustva? A, realno, nisam ostale situacije ni spominjala, izuzev ove dvije "najsvjezije", a nije da ih nije bilo...
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8551
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#56 Re: Ponasanje starijih sugradjana

Post by Pitar sa Kariba »

sherbett wrote: 16/10/2021 21:40 Ja bih se slozila s postavljacicom teme
Ljudi su naprosto poludjeli!
Svi su zivcani i nervozni

Tako sam se jednom prilikom isparkiravala u garazi, i zamislite, dok sam se ja isparkiravala jedan *gospodin" je morao stati i pricekati
I kad sam izasla krene on autom do mene i spusti prozor kao pita me da jel sam sama, ja kazem jesam.. Ne kuzim ja uopce sta on hoce reci
A on meni krenuo kao da jel sam ja to sama na svijetu pa se isparkiravam dok on ceka umjesto da sam prvo njega pustila da prodje
I kad sam skuzila da bi on kenjkao, a isto mi tata moze viti, ja mu odgovaram na fino, a on sve nervozniji, a kao fin a ispsovao bi me na najjace.. Na kraju ja to zavrsim sa "pa eto, ostali ste zivi, nista vam nije bilo sto ste malo pricekali" i prije nego sam stisnula gas uspjela sam cuti masne psovke :lol: ajme jadnika jadnog
Mozda je covjek legalista i postuje zakone te ga nerviraju ovi sto misle samo na sebe na cesti?
Mozda si mu oduzela pravo prvenstva?
Jbg sve zavisi sa koje si strane pistaljke... :oops:
snijeg_led
Posts: 6679
Joined: 08/12/2019 21:35

#57 Re: Ponasanje starijih sugradjana

Post by snijeg_led »

Hodanje ili voznja sarajevskim ulicama je opasna po zivot sto od mladih sto od starih, nervoza na sve strane.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#58 Re: Ponasanje starijih sugradjana

Post by moonca »

Bila sam ocevidac..kada je vozac napao drugog vozaca.... i tako da nije izasao iz auta,vec ga svojim autom udarao.... trajalo je to nekoliko minuta.. na parkingu....

.. ja, ne izazivam dzavla.. :lol: . dajem prednost svima..
User avatar
muha_sa
Posts: 128500
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#59 Re: Ponasanje starijih sugradjana

Post by muha_sa »

azurna_obala wrote: 16/10/2021 21:54
muha_sa wrote: 16/10/2021 21:37

jesu li ispravni i kompletni hidranti :?
Hahaha dje si @muha_sa kako si :kiss:
:kiss: :kiss:
Post Reply