Pomozite migrantima.....

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
LakePlacid
Posts: 141
Joined: 09/03/2018 13:03

#126 Re: Pomozite migrantima.....

Post by LakePlacid »

Ne znam sta rade nadlezni organi u Sarajevu i zasto ne istraze ovu Denisu Steffen, koja se predstavlja barem tim imenom i prezimenom, izblajhanu lažnu švabicu sa lošim bosanskim, ko je, sta je i odakle je? cinjenica da je ona jedna od glavnih osoba koja okuplja i hrani ove pičiće od muskaraca, non stop je na tv-u, trebala bi krivično da odgovara za pomaganje imigrantima a kao drugo treba istraziti dali stoji neko iza nje tipa udruzenja iz inostranstva i sl.

:run:

Image
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65918
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#127 Re: Pomozite migrantima.....

Post by _BataZiv_0809 »

detroit-mercy wrote: Pustis se bandi i kriminalcima u ruke pa gdje stigo :skoljka:
Mada greatest shit je onaj lola odozgo sto kaze obijaju dijasporcima kuce :mrgreen: .
Obijaju kurac, obijaju domaci koji znaju gdje je ko i kad dolazi i kad odlazi :mrgreen:. Eto on spao sneba tu dva dana i zna ko je u dijaspori.
Tako su i Svabe 41 znali ko su Jevereji po Parizu, Sarajevu ili Zagrebu :mrgreen:
Pa vidi se pobogu kad je kuca prazna i kad nema nikog. Ne treba biti atomski fizicar za prepoznati to.
_someone
Posts: 280
Joined: 18/08/2013 09:32

#128 Re: Pomozite migrantima.....

Post by _someone »

detroit-mercy wrote:
_someone wrote:Kakva 2 dana jarane, sta pricas ti?Izbjeglice u Kladusi su vec par mjeseci tu, i ti mislis da za par mjeseci oni nisu mogli saznati to.Uostalom ne znam koji se kurac uopce raspravljam kad znam kakva je situacija jer zivim tu i znam dobro sta mi prica clan porodice koji je policajac, ti koji nemas pojma o tome me pokusavas uvjeriti u suprotno, jedan od onih koji misli da je pokupio svu pamet svijeta ocigledno :thumbup:
Kako zivi rodjo policajac od 700-800kmova plate, jelde nikad ne bi reko da se moze zivjeti tako sa 800km-ova :mrgreen:.
Samo jedno, iznesi fino statistku koliko se je povecao kriminal u BiH, broj silovanja, provala, razbojnistava u odredjenom periodu, pa da vidimo jel istina to sto rodjo prica. Rodjo bi trebao da barata tim podacima, drot je jebiga.
I bogati, hocel uzet rodjo cvaju ponekad :mrgreen:
Ko spominje statistiku i ko je rekao da se broj kriminalnih djela povecao otkad su oni dosli?Ne zanima me nikakva statistika a ti ocigledno mislis da su svi medju njima jadne izbjeglice koje ni mrava ne bi zgazile a kamo li sta drugo.Naravno ima normalnih ljudi medju njima, ljudi koji zaista jesu iz zemalja u kojima je rat i koji se ponasaju normalno ali te budale koji glume nekakve kriminalce i mangupe po gradu koji im je pomogao treba sankcionisati sto prije dok nisu poceli praviti vece probleme.
Last edited by _someone on 20/04/2018 19:39, edited 1 time in total.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#129 Re: Pomozite migrantima.....

Post by jao_situacije »

detroit-mercy wrote:
_someone wrote:Kakva 2 dana jarane, sta pricas ti?Izbjeglice u Kladusi su vec par mjeseci tu, i ti mislis da za par mjeseci oni nisu mogli saznati to.Uostalom ne znam koji se kurac uopce raspravljam kad znam kakva je situacija jer zivim tu i znam dobro sta mi prica clan porodice koji je policajac, ti koji nemas pojma o tome me pokusavas uvjeriti u suprotno, jedan od onih koji misli da je pokupio svu pamet svijeta ocigledno :thumbup:
Kako zivi rodjo policajac od 700-800kmova plate, jelde nikad ne bi reko da se moze zivjeti tako sa 800km-ova :mrgreen:.
Samo jedno, iznesi fino statistku koliko se je povecao kriminal u BiH, broj silovanja, provala, razbojnistava u odredjenom periodu, pa da vidimo jel istina to sto rodjo prica. Rodjo bi trebao da barata tim podacima, drot je jebiga.
I bogati, hocel uzet rodjo cvaju ponekad :mrgreen:
takva statistika ne postoji za veliku kladušu
pa nije minhen
detroit-mercy
Posts: 16051
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#130 Re: Pomozite migrantima.....

Post by detroit-mercy »

jao_situacije wrote:
detroit-mercy wrote:
_someone wrote:Kakva 2 dana jarane, sta pricas ti?Izbjeglice u Kladusi su vec par mjeseci tu, i ti mislis da za par mjeseci oni nisu mogli saznati to.Uostalom ne znam koji se kurac uopce raspravljam kad znam kakva je situacija jer zivim tu i znam dobro sta mi prica clan porodice koji je policajac, ti koji nemas pojma o tome me pokusavas uvjeriti u suprotno, jedan od onih koji misli da je pokupio svu pamet svijeta ocigledno :thumbup:
Kako zivi rodjo policajac od 700-800kmova plate, jelde nikad ne bi reko da se moze zivjeti tako sa 800km-ova :mrgreen:.
Samo jedno, iznesi fino statistku koliko se je povecao kriminal u BiH, broj silovanja, provala, razbojnistava u odredjenom periodu, pa da vidimo jel istina to sto rodjo prica. Rodjo bi trebao da barata tim podacima, drot je jebiga.
I bogati, hocel uzet rodjo cvaju ponekad :mrgreen:
takva statistika ne postoji za veliku kladušu
pa nije minhen
bas sto nije minhen, lakse je uraditi statistiku. I da statistike se vode i u MUP-u u Kalesiji i u MUP-u u Kladusi.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#131 Re: Pomozite migrantima.....

Post by dezurni_ucenik »

E kad se sjetim vremena kad je zviz proglasavan forumskim fasistom.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#132 Re: Pomozite migrantima.....

Post by dezurni_ucenik »

LakePlacid wrote:Ne znam sta rade nadlezni organi u Sarajevu i zasto ne istraze ovu Denisu Steffen, koja se predstavlja barem tim imenom i prezimenom, izblajhanu lažnu švabicu sa lošim bosanskim, ko je, sta je i odakle je? cinjenica da je ona jedna od glavnih osoba koja okuplja i hrani ove pičiće od muskaraca, non stop je na tv-u, trebala bi krivično da odgovara za pomaganje imigrantima a kao drugo treba istraziti dali stoji neko iza nje tipa udruzenja iz inostranstva i sl.

:run:

Image

Treba ih pustiti da crknu od gladi jel ?
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#133 Re: Pomozite migrantima.....

Post by jao_situacije »

detroit-mercy wrote: bas sto nije minhen, lakse je uraditi statistiku. I da statistike se vode i u MUP-u u Kalesiji i u MUP-u u Kladusi.
ne, ne vode se
ne postoji općinska statistika jer je mup kantonalni i entitetski
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#134 Re: Pomozite migrantima.....

Post by un1ted »

Gdje vidite gladne? Ja vidim da im fali cigara i kredita za FB. Čini mi se da ostalo imaju.

Za onog diletanta koji pita ko to nema jest u BiH neka malo makne od Sarajeva pa će vidjeti stotine primjera. Ima i u Sarajevu, nana kupuje pavlaku I hljeb kaže mora joj biti cijelu sedmicu. Pojedinci nemaju dodira sa realnošću
LakePlacid
Posts: 141
Joined: 09/03/2018 13:03

#135 Re: Pomozite migrantima.....

Post by LakePlacid »

dezurni_ucenik wrote:
LakePlacid wrote:Ne znam sta rade nadlezni organi u Sarajevu i zasto ne istraze ovu Denisu Steffen, koja se predstavlja barem tim imenom i prezimenom, izblajhanu lažnu švabicu sa lošim bosanskim, ko je, sta je i odakle je? cinjenica da je ona jedna od glavnih osoba koja okuplja i hrani ove pičiće od muskaraca, non stop je na tv-u, trebala bi krivično da odgovara za pomaganje imigrantima a kao drugo treba istraziti dali stoji neko iza nje tipa udruzenja iz inostranstva i sl.

:run:

Image

Treba ih pustiti da crknu od gladi jel ?
Pusti se izblajhanih floskula, neka prodaju telefone i satove sa rukica pa neka jedu, ekonomske izbjeglice treba nabiti nogom, ženu i djecu ako ih uopste ima ostaviti, ovo sve ostalo vratiti da se bore za svoju zemlju, ako se uopste bore, p*** do p***, imigranti cine krivicno djelo ulaskom na ovakav nacin u drzavu, a onaj ko ih hrani i okuplja podrzava ih i svjesno cini krivicno djelo, ova izblajhana glupača se moze dovesti i sa trgovinom ljudima, buduci da ih iz Sarajeva prebacuje za Bihac
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#136 Re: Pomozite migrantima.....

Post by dezurni_ucenik »

jes jes human traficking na ruti sarajevo velika kladusa :oops: :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#137 Re: Pomozite migrantima.....

Post by moonca »

LakePlacid wrote:
dezurni_ucenik wrote:
LakePlacid wrote:Ne znam sta rade nadlezni organi u Sarajevu i zasto ne istraze ovu Denisu Steffen, koja se predstavlja barem tim imenom i prezimenom, izblajhanu lažnu švabicu sa lošim bosanskim, ko je, sta je i odakle je? cinjenica da je ona jedna od glavnih osoba koja okuplja i hrani ove pičiće od muskaraca, non stop je na tv-u, trebala bi krivično da odgovara za pomaganje imigrantima a kao drugo treba istraziti dali stoji neko iza nje tipa udruzenja iz inostranstva i sl.

:run:

Image

Treba ih pustiti da crknu od gladi jel ?
Pusti se izblajhanih floskula, neka prodaju telefone i satove sa rukica pa neka jedu, ekonomske izbjeglice treba nabiti nogom, ženu i djecu ako ih uopste ima ostaviti, ovo sve ostalo vratiti da se bore za svoju zemlju, ako se uopste bore, p*** do p***, imigranti cine krivicno djelo ulaskom na ovakav nacin u drzavu, a onaj ko ih hrani i okuplja podrzava ih i svjesno cini krivicno djelo, ova izblajhana glupača se moze dovesti i sa trgovinom ljudima, buduci da ih iz Sarajeva prebacuje za Bihac
Nigdje policije? :shock: Ni Fadila?
LakePlacid
Posts: 141
Joined: 09/03/2018 13:03

#138 Re: Pomozite migrantima.....

Post by LakePlacid »

Tebi mozda jeste smiješno ali je tako, malo se raspitaj umjesto da lupaš na prvu, hajde sto ih hrani ko lutalice nego im jos i pomaze u namjerama prebacujuci ih iz Sarajeva u Bihac, ovo ce trajati jos jedan odredjen period i drzava ce morati prije ili kasnije reagovati i stati u kraj cijelom ovom cirkusu cirkusu

Pocetkom sedmice su lazni migranti "zalutali" u Lukavicu pa ih je policija Republike Srpske iz Lukavice brze bolje vratila u pravcu odakle su i dosli, pravac Dobrinja Federacija, to se tako radi, ljudi nece problema niti dozvoljavaju širenje ovoj marvi
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#139 Re: Pomozite migrantima.....

Post by dezurni_ucenik »

LakePlacid wrote:Tebi mozda jeste smiješno ali je tako, malo se raspitaj umjesto da lupaš na prvu, hajde sto ih hrani ko lutalice nego im jos i pomaze u namjerama prebacujuci ih iz Sarajeva u Bihac, ovo ce trajati jos jedan odredjen period i drzava ce morati prije ili kasnije reagovati i stati u kraj cijelom ovom cirkusu cirkusu

Pocetkom sedmice su lazni migranti "zalutali" u Lukavicu pa ih je policija Republike Srpske iz Lukavice brze bolje vratila u pravcu odakle su i dosli, pravac Dobrinja Federacija, to se tako radi, ljudi nece problema niti dozvoljavaju širenje ovoj marvi
pa imaju ljudi vec iskustva s tim, jos od 92. godine. Mislim na tjeranje.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#140 Re: Pomozite migrantima.....

Post by animals »

dezurni_ucenik wrote:

Treba ih pustiti da crknu od gladi jel ?
Samo da ti kazem..ja kad sam imigriro 91.
zabolio je ikog klinac jesam li gladan ili nisam..
znao sa biti i gladan..
nije bilo humanitaraca da mi pomogne..
LakePlacid
Posts: 141
Joined: 09/03/2018 13:03

#141 Re: Pomozite migrantima.....

Post by LakePlacid »

:lol:

Ja o jednom ti o drugom, kada ti ne odg. preusmjeravas pricu na drugi mlin, klasicni trol, tu si da potkacis i lupas, kada ti se odg. samo preskocis ono sto ti ne odg., drz se teme :kiss:

Pametni ljudi, nedaju marvi da se širi a bosnjo ce mu jos i ženi i scer dati, ipak je brat musliman dosao iz daleka :bih:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#142 Re: Pomozite migrantima.....

Post by moonca »

Ako su vec tu, treba im dati hranu naravno, ali i pretresti djepove koliko novaca imaju?
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#143 Re: Pomozite migrantima.....

Post by dezurni_ucenik »

LakePlacid wrote::lol:

Ja o jednom ti o drugom, kada ti ne odg. preusmjeravas pricu na drugi mlin, klasicni trol, tu si da potkacis i lupas, kada ti se odg. samo preskocis ono sto ti ne odg., drz se teme :kiss:

Pametni ljudi, nedaju marvi da se širi a bosnjo ce mu jos i ženi i scer dati, ipak je brat musliman dosao iz daleka :bih:

Evo ti jos jedan :lol:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#144 Re: Pomozite migrantima.....

Post by vjesticanametli »

Nek svabica ide u svabiju i nwk im pomazen....s kojim god svabom progovorim kazu uzas pun im je kofer tzv izbjeglica....ove seronje samo poceraat odakle su dosli...nisu to nikakve izbjeglice
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#145 Re: Pomozite migrantima.....

Post by moonca »

Ako su iz Sirije, onda jesu.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#146 Re: Pomozite migrantima.....

Post by vjesticanametli »

Pa masa nije elem haj nazad
detroit-mercy
Posts: 16051
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#147 Re: Pomozite migrantima.....

Post by detroit-mercy »

jao_situacije wrote:
detroit-mercy wrote: bas sto nije minhen, lakse je uraditi statistiku. I da statistike se vode i u MUP-u u Kalesiji i u MUP-u u Kladusi.
ne, ne vode se
ne postoji općinska statistika jer je mup kantonalni i entitetski
Kad neko iz policije izadje na tv i kaze da je broj udesa, ubistava ili sta ti ja znam cega manji/veci ove godine nego prosle, znaci da neko biljezi podatke po policijskim upravama. Sto ce reci da statistika postoji a ko je prezentuje, kanton, opcina ili federacija je najmanji problem. Ispada, jebiga da se kod nas nista ne zna, ni koliki nam je kriminal, ni koja vrsta, nego nako odoka se odredjuje.
detroit-mercy
Posts: 16051
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#148 Re: Pomozite migrantima.....

Post by detroit-mercy »

vjesticanametli wrote:Nek svabica ide u svabiju i nwk im pomazen....s kojim god svabom progovorim kazu uzas pun im je kofer tzv izbjeglica....ove seronje samo poceraat odakle su dosli...nisu to nikakve izbjeglice
Svabam je pun kurac i Turaka i Jugosklaven i sl., Svabe do podne mrze sebe a od podne sve druge. Al kad im treba baustelaca onda herzlich willkomen :mrgreen:
Mani mi te pun im je kurac ovih sad a nije im bio pun kurac onih 91-92e. :mrgreen:
detroit-mercy
Posts: 16051
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#149 Re: Pomozite migrantima.....

Post by detroit-mercy »

animals wrote:
dezurni_ucenik wrote:

Treba ih pustiti da crknu od gladi jel ?
Samo da ti kazem..ja kad sam imigriro 91.
zabolio je ikog klinac jesam li gladan ili nisam..
znao sa biti i gladan..
nije bilo humanitaraca da mi pomogne..
dusa draga jes se napatila :mrgreen:
bas mi te je zao, sjeo sa putovnicom na bus i pravac Bec-Sudbanhof :skoljka:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#150 Re: Pomozite migrantima.....

Post by sheilak »

vjesticanametli wrote:Nek svabica ide u svabiju i nwk im pomazen....s kojim god svabom progovorim kazu uzas pun im je kofer tzv izbjeglica....ove seronje samo poceraat odakle su dosli...nisu to nikakve izbjeglice
A kako svabe gledaju na tebe i ostale balkance? (r)
Post Reply