Pomozite da se monstrumi kazne

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
1906
Posts: 840
Joined: 19/06/2010 15:12

#1401 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by 1906 »

adakobra wrote:
1906 wrote:
adakobra wrote:Čitate li vi gospođo sebe? Volite ljude, djecu posebno. To su nasa djeca. A psi, macke, ovce i druge životinje ne moraju biti dragi svima. Ima ljudi koji se boje životinja, posebno ako su imali traume.
U Banjaluci imate šetačke zone gdje je zabranjen pristup psima. Ja bih slično zabranio i u Sarajevu. Posebno oko škola, vrtića na Vilsonovom šetalištu i sl.. Lutalice treba dovesti u ova udruženja tipa vaumjau neka oni brinu o njima kad imaju višak ljubavi. Oni su isforsirali ove sulude zakone.
Moderatori, mora li se po 10 puta ponavljati isti sadržaj,slike ranjenih životinja. To je neprimjereno u komunikaciji i maltretiranje forumaša. :-)

mora - sve dok ti i tebi slicni ih ne registruju
uostalom - ne zalazi ovdje
tema je psi kao zrtve
Molim malo pristojnosti u komunikaciji inače to upućuje na mentalnu zaostalost. Moje je pravo da biram gdje ću zalaziti. Ja zaista više cijenim ljude koji vole i odgajaju djecu. ;-)

pristojno je - i prilagodila sam ti
tako da tacno primis dozu :)

kako rekoh - tema nisu djeca - nego psi zrtve

ps. ne moras moljakat, samo predlozi :)
User avatar
cutee_nina
Posts: 178
Joined: 09/11/2010 23:42

#1402 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by cutee_nina »

adakobra wrote:Ja zaista više cijenim ljude koji vole i odgajaju djecu. ;-)
Šta je loše u tome da neko voli životinje, u ovom slučaju pse? Zbog cega njih ne treba cijeniti?
Ja volim djecu i imam djecu, ali takođe volim i imam pse.
Zašto neki misle ako voliš pse, da ne voliš djecu? :-)
1906
Posts: 840
Joined: 19/06/2010 15:12

#1403 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by 1906 »

cutee_nina wrote:
adakobra wrote:Ja zaista više cijenim ljude koji vole i odgajaju djecu. ;-)
Šta je loše u tome da neko voli životinje, u ovom slučaju pse? Zbog cega njih ne treba cijeniti?
Ja volim djecu i imam djecu, ali takođe volim i imam pse.
Zašto neki misle ako voliš pse, da ne voliš djecu? :-)


zato sto djeci uskracujes vrijeme i energiju troseci je na pse :lol:
zapitaj se koliko si dobra majka :lol: :lol:
User avatar
cutee_nina
Posts: 178
Joined: 09/11/2010 23:42

#1404 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by cutee_nina »

:run:
Last edited by cutee_nina on 11/03/2011 00:14, edited 1 time in total.
User avatar
Warhead
Posts: 594
Joined: 26/09/2008 23:07

#1405 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by Warhead »

Baby wrote:Ali moramo da priznamo da ima pasa koji napadaju jer su agresivni,i da ih treba ukloniti,ne znam samo zašto se to piše po novinama i portalima,jer je to javni atak i povod da se svi psi uspavaju.Ja sam prije godinu dvije govorila neće pas bez povoda,i nisu napadali bez povoda,ali isto tako ću sada priznati da ih ima previše na ulicama i da ima dosta onih koji će ujesti nekoga samo zato što je prošao ulicom,vodio svog cuku,itd.Nisam za to da šintori pokupe sve pse,i ja imam 2 psa,volim pse,u Av-Mau sam udruženju,ali ako će se nešto morati uraditi,onda neka uspavaju agresivne pse..
A kako ćeš identifikovati agresivne? Kako odvojiti "žito od kukolja"? Da nećeš raditi možda dubinski intervju sa njima? :lol:
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#1406 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by minjonja »

Warhead wrote:
Baby wrote:Ali moramo da priznamo da ima pasa koji napadaju jer su agresivni,i da ih treba ukloniti,ne znam samo zašto se to piše po novinama i portalima,jer je to javni atak i povod da se svi psi uspavaju.Ja sam prije godinu dvije govorila neće pas bez povoda,i nisu napadali bez povoda,ali isto tako ću sada priznati da ih ima previše na ulicama i da ima dosta onih koji će ujesti nekoga samo zato što je prošao ulicom,vodio svog cuku,itd.Nisam za to da šintori pokupe sve pse,i ja imam 2 psa,volim pse,u Av-Mau sam udruženju,ali ako će se nešto morati uraditi,onda neka uspavaju agresivne pse..
A kako ćeš identifikovati agresivne? Kako odvojiti "žito od kukolja"? Da nećeš raditi možda dubinski intervju sa njima? :lol:
postoje ljudi koji zavrsavaju fakultete za te poslove.
1906
Posts: 840
Joined: 19/06/2010 15:12

#1407 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by 1906 »

minjonja wrote:
Warhead wrote:
Baby wrote:Ali moramo da priznamo da ima pasa koji napadaju jer su agresivni,i da ih treba ukloniti,ne znam samo zašto se to piše po novinama i portalima,jer je to javni atak i povod da se svi psi uspavaju.Ja sam prije godinu dvije govorila neće pas bez povoda,i nisu napadali bez povoda,ali isto tako ću sada priznati da ih ima previše na ulicama i da ima dosta onih koji će ujesti nekoga samo zato što je prošao ulicom,vodio svog cuku,itd.Nisam za to da šintori pokupe sve pse,i ja imam 2 psa,volim pse,u Av-Mau sam udruženju,ali ako će se nešto morati uraditi,onda neka uspavaju agresivne pse..
A kako ćeš identifikovati agresivne? Kako odvojiti "žito od kukolja"? Da nećeš raditi možda dubinski intervju sa njima? :lol:
postoje ljudi koji zavrsavaju fakultete za te poslove.

ali moze li drzava podnijeti takve strucnjake na svojoj grbaci?
trebaju li nam uopste
sve to kosta :roll: i sve preko nasih ledja :lol:

u sustini trebaju nam samo doktori, ekonomisti, pravnici i arhitekte (3-4 max, za jos par naselja na livadi) :lol:
malo prosvjete, da se odrzi neki kontinuitet
i puno djece okolo :)
malo vise cvijeca, (borova fali)

a novac cemo ustedjeti i pravilno rasporedjivati :lol:
bicemo uspjesni :)

pse i macke cemo gledati na tv

zivotinje su bas ometajuci faktor :lol: :lol:

PS. a ovo za tv - mozemo ih smjestit na poseban kanal, (recimo 11- ili bilo koji dvocifreni- pa nek klikce ko voli :lol: nekako mi jednocifreni idu za serije, vjerske programe i politiku) - placa ko zeli gledat, zasto bi neko za tudje prohtjeve od svojih usta odvajo'
a ostali bi mogli platiti da se fasada udari na AP, roza i sa cvjeticima oko ulaza - da djeci bude fino :)
adakobra
Posts: 13
Joined: 17/05/2008 21:33

#1408 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by adakobra »

@1906:
pristojno je - i prilagodila sam ti
tako da tacno primis dozu

kako rekoh - tema nisu djeca - nego psi zrtve

ps. ne moras moljakat, samo predlozi
1906

Ne znaš ti moju dozu 8) Već si je prekoračila.
Predložio sam da se zabrani šetanje pasa po vrtićima, dječijim igralištima, oko obdaništa, škola, šetalištima. Da se zabrani držanje opasnih rasa. Da spriječimo traumatiziranje djece od starane pasa i kerovođa.
Moljakam te nemoj me više gađati floskama. Opusti temu :P
1906
Posts: 840
Joined: 19/06/2010 15:12

#1409 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by 1906 »

adakobra wrote:@1906:
pristojno je - i prilagodila sam ti
tako da tacno primis dozu

kako rekoh - tema nisu djeca - nego psi zrtve

ps. ne moras moljakat, samo predlozi
1906

Ne znaš ti moju dozu 8) Već si je prekoračila.
Predložio sam da se zabrani šetanje pasa po vrtićima, dječijim igralištima, oko obdaništa, škola, šetalištima. Da se zabrani držanje opasnih rasa. Da spriječimo traumatiziranje djece od starane pasa i kerovođa.
Moljakam te nemoj me više gađati floskama. Opusti temu :P

ne vidim da si ista tako spomenuo - sem da je zakon sulud
(samo jer jos nije ispostovan :) - u njega ulazi dio sa izgradnjom azila :)

to nije nimalo konstruktivna izjava :)

i predlozio si da djeca sto manje vidjaju u svojoj blizini pse (valjda ove sa vlasnicima - jer bi jedino oni mogli ispostovat to nesto) - tj da prvi "slucajni" susret s njima odrade kad budu punoljetni :lol: ili kad pauziraju godinu u skoli - to je bas "normalno" :lol:

a doza je taman - nemoj izmisljat :lol:
vidi kako se primila :)
adakobra wrote:Čitate li vi gospođo sebe? Volite ljude, djecu posebno. To su nasa djeca. A psi, macke, ovce i druge životinje ne moraju biti dragi svima. Ima ljudi koji se boje životinja, posebno ako su imali traume.
U Banjaluci imate šetačke zone gdje je zabranjen pristup psima. Ja bih slično zabranio i u Sarajevu. Posebno oko škola, vrtića na Vilsonovom šetalištu i sl.. Lutalice treba dovesti u ova udruženja tipa vaumjau neka oni brinu o njima kad imaju višak ljubavi. Oni su isforsirali ove sulude zakone.Moderatori, mora li se po 10 puta ponavljati isti sadržaj,slike ranjenih životinja. To je neprimjereno u komunikaciji i maltretiranje forumaša. :-)
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#1410 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by bez_ideje »

Meni je traumaticno ovo lajanje.....a ne dolazi copora pobjesnjelih pasa!
Predlazem da se zabrani
1906
Posts: 840
Joined: 19/06/2010 15:12

#1411 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by 1906 »

uh da
koliko je Banjaluka siroka :D i zelena
i koliko je setalista ccccc
ne ide to poredjenje nikako :)
adakobra
Posts: 13
Joined: 17/05/2008 21:33

#1412 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by adakobra »

1906 wrote:uh da
koliko je Banjaluka siroka :D i zelena
i koliko je setalista ccccc
ne ide to poredjenje nikako :)
Prošetaj do tamo, oduševićeš se ljepotom Banjaluke. Uvjerićeš sei za znakove zabrane za pse. Neda mi se roviti po kompu, imam negdje te fotografije. :lol:
User avatar
Baby
Posts: 694
Joined: 04/06/2008 13:14

#1413 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by Baby »

minjonja wrote:
Warhead wrote:
Baby wrote:Ali moramo da priznamo da ima pasa koji napadaju jer su agresivni,i da ih treba ukloniti,ne znam samo zašto se to piše po novinama i portalima,jer je to javni atak i povod da se svi psi uspavaju.Ja sam prije godinu dvije govorila neće pas bez povoda,i nisu napadali bez povoda,ali isto tako ću sada priznati da ih ima previše na ulicama i da ima dosta onih koji će ujesti nekoga samo zato što je prošao ulicom,vodio svog cuku,itd.Nisam za to da šintori pokupe sve pse,i ja imam 2 psa,volim pse,u Av-Mau sam udruženju,ali ako će se nešto morati uraditi,onda neka uspavaju agresivne pse..
A kako ćeš identifikovati agresivne? Kako odvojiti "žito od kukolja"? Da nećeš raditi možda dubinski intervju sa njima? :lol:
postoje ljudi koji zavrsavaju fakultete za te poslove.
Tako što će biti prijavljeno,a ne samo da se*u po novinama,a sutra isti pas ugrizao još dvoje ljudi..Ne znam zašto ljudi prijavljuju i kažu npr. crni pas na području Baščaršije ,dođu šintori i pokupe 10 crnih pasa.E to je naš problem,suosjećam se i sa ljudima nije lako kad te životinja ugrize,pogotovo kada ti nanese veće povrede,ali ne trebaju da kupe pitome pse.Sada vidim šintori rade na području Vogošće,krenuli sa jednim "agresivnim" psom kojeg nisu uopće sklonili,već pokupili sve ostale da bi imali razlog dolaziti svaki dan,fuj...
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#1414 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by Pasiflora »

adakobra wrote:
sitno wrote:Nije ovo prvi put da se slicne stvari dogadjaju, ali me zapanjio bezobrazluk tog djeteta. Ko to odgaja i odgaja li uopce? Odvratno!!!!!!
Čitate li vi gospođo sebe? Volite ljude, djecu posebno. To su nasa djeca. A psi, macke, ovce i druge životinje ne moraju biti dragi svima. Ima ljudi koji se boje životinja, posebno ako su imali traume.
U Banjaluci imate šetačke zone gdje je zabranjen pristup psima. Ja bih slično zabranio i u Sarajevu. Posebno oko škola, vrtića na Vilsonovom šetalištu i sl.. Lutalice treba dovesti u ova udruženja tipa vaumjau neka oni brinu o njima kad imaju višak ljubavi. Oni su isforsirali ove sulude zakone.
Moderatori, mora li se po 10 puta ponavljati isti sadržaj,slike ranjenih životinja. To je neprimjereno u komunikaciji i maltretiranje forumaša. :-)
Molim te nemoj me patronizirati. Kao prvo imam dovoljno godine da za tim zaista nema potrebe. Kao drugo, stojim iza svake svoje napisane rijeci i ne pada mi na pamet nikome se pravdati. Kao trece: majka sam 2 odrasla sina. Najprije - 2 vrlo ODGOJENA sina! Moji sinovi NIKADA nece napasti bilo koga, pogotovo ne psa koji spava i nije ih ni pogledao. Moji sinovi nemaju NIKAKVIH trauma - ni od zivotinja ni od ljudi. Moji sinovi ne psuju starijima i ne vrijedjaju ih. Sve to je uradio onaj mali neodgojeni idot o kojem sam pisala u postu gore, a tebe je uvrijedio!
A ti ako smatras da taj djecak nije idiot i da ima odgovorne roditelje - zapitaj se malo kakav je tvoj mozak.
A slike ne volis gledati? Muka ti je od osakacenih zivotinja? E, vidis: to rade takvi idioti. Sutra ce doci i TO uraditi tvome djetetu, jer ti naravo podrzavas agresivno ponasanje!
rednna
Posts: 90
Joined: 23/02/2011 09:35
Location: Sarajevo

#1415 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by rednna »

sitno wrote:
adakobra wrote:
sitno wrote:Nije ovo prvi put da se slicne stvari dogadjaju, ali me zapanjio bezobrazluk tog djeteta. Ko to odgaja i odgaja li uopce? Odvratno!!!!!!
Čitate li vi gospođo sebe? Volite ljude, djecu posebno. To su nasa djeca. A psi, macke, ovce i druge životinje ne moraju biti dragi svima. Ima ljudi koji se boje životinja, posebno ako su imali traume.
U Banjaluci imate šetačke zone gdje je zabranjen pristup psima. Ja bih slično zabranio i u Sarajevu. Posebno oko škola, vrtića na Vilsonovom šetalištu i sl.. Lutalice treba dovesti u ova udruženja tipa vaumjau neka oni brinu o njima kad imaju višak ljubavi. Oni su isforsirali ove sulude zakone.
Moderatori, mora li se po 10 puta ponavljati isti sadržaj,slike ranjenih životinja. To je neprimjereno u komunikaciji i maltretiranje forumaša. :-)
Molim te nemoj me patronizirati. Kao prvo imam dovoljno godine da za tim zaista nema potrebe. Kao drugo, stojim iza svake svoje napisane rijeci i ne pada mi na pamet nikome se pravdati. Kao trece: majka sam 2 odrasla sina. Najprije - 2 vrlo ODGOJENA sina! Moji sinovi NIKADA nece napasti bilo koga, pogotovo ne psa koji spava i nije ih ni pogledao. Moji sinovi nemaju NIKAKVIH trauma - ni od zivotinja ni od ljudi. Moji sinovi ne psuju starijima i ne vrijedjaju ih. Sve to je uradio onaj mali neodgojeni idot o kojem sam pisala u postu gore, a tebe je uvrijedio!
A ti ako smatras da taj djecak nije idiot i da ima odgovorne roditelje - zapitaj se malo kakav je tvoj mozak.
A slike ne volis gledati? Muka ti je od osakacenih zivotinja? E, vidis: to rade takvi idioti. Sutra ce doci i TO uraditi tvome djetetu, jer ti naravo podrzavas agresivno ponasanje!
potpisujem jer sam i sama majka!!!
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#1416 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by bez_ideje »

adakobra wrote:
bez_ideje wrote:Meni je traumaticno ovo lajanje.....a ne dolazi copora pobjesnjelih pasa!
Predlazem da se zabrani
A da metneš protezu?
S brnjicom na odgovarajucoj njuski za tim nece biti potrebe
User avatar
smurf
Posts: 70214
Joined: 01/08/2008 10:53
Location: vjerna ŽEKIPA

#1417 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by smurf »

Vidim ja ovdje se i dalje insani predstavljaju kao monstrumi a psi koji su nekoga napali su OK? :roll:
De pametnice moje dajte mi roditeljski savjet kako da ja svoju cetverogodisnju kcerku ubijedim da su cuke koje su me napale dobre, a sa druge strane kao izgovor da joj slazem kako je njen tajo njih dirao pa su ga zato napale :roll: Ili eto, sta da joj slazem? Inace je djevojcica koja je odgojena da se ne boji pujda i od kako je prohodala muku mucimo sa njom jer cim vidi cuku trci da se gomba sa njim i pustimo je uvijek kada smo kod raje koja imaju psa ali nije mi nikako drago da dira lutalice...
1906
Posts: 840
Joined: 19/06/2010 15:12

#1418 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by 1906 »

smurf wrote:Vidim ja ovdje se i dalje insani predstavljaju kao monstrumi a psi koji su nekoga napali su OK? :roll:
De pametnice moje dajte mi roditeljski savjet kako da ja svoju cetverogodisnju kcerku ubijedim da su cuke koje su me napale dobre, a sa druge strane kao izgovor da joj slazem kako je njen tajo njih dirao pa su ga zato napale :roll: Ili eto, sta da joj slazem? Inace je djevojcica koja je odgojena da se ne boji pujda i od kako je prohodala muku mucimo sa njom jer cim vidi cuku trci da se gomba sa njim i pustimo je uvijek kada smo kod raje koja imaju psa ali nije mi nikako drago da dira lutalice...

imas temu - beba i pas
tamo mozes :)
User avatar
smurf
Posts: 70214
Joined: 01/08/2008 10:53
Location: vjerna ŽEKIPA

#1419 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by smurf »

To ti neka komicarka, ha? Na kraju balade sam naslov teme me je povukao da se javim ovdje i kao sto se moglo vidjeti za mene je monstruozno sto je ucinjeno ovim pujdama ali isto tako mi je monstruozno sto je meni ucinio pas. I ne kontam odakle ti pravo da nekoga mrskas sa teme :roll:
1906
Posts: 840
Joined: 19/06/2010 15:12

#1420 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by 1906 »

smurf wrote:To ti neka komicarka, ha? Na kraju balade sam naslov teme me je povukao da se javim ovdje i kao sto se moglo vidjeti za mene je monstruozno sto je ucinjeno ovim pujdama ali isto tako mi je monstruozno sto je meni ucinio pas. I ne kontam odakle ti pravo da nekoga mrskas sa teme :roll:
ovo nije mrskanje - ovo je sugerisanje :)
tema nije kako nauciti dijete - nego izmasakrirani psi
ta druga tema je pravo fina - za roditelje i pitanja koja te zanimaju :)
smurf wrote:Vidim ja ovdje se i dalje insani predstavljaju kao monstrumi a psi koji su nekoga napali su OK? :roll:
De pametnice moje dajte mi roditeljski savjet kako da ja svoju cetverogodisnju kcerku ubijedim da su cuke koje su me napale dobre, a sa druge strane kao izgovor da joj slazem kako je njen tajo njih dirao pa su ga zato napale :roll: Ili eto, sta da joj slazem? Inace je djevojcica koja je odgojena da se ne boji pujda i od kako je prohodala muku mucimo sa njom jer cim vidi cuku trci da se gomba sa njim i pustimo je uvijek kada smo kod raje koja imaju psa ali nije mi nikako drago da dira lutalice...
User avatar
Baby
Posts: 694
Joined: 04/06/2008 13:14

#1421 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by Baby »

Warhead wrote:
Warhead wrote: A kako ćeš identifikovati agresivne? Kako odvojiti "žito od kukolja"? Da nećeš raditi možda dubinski intervju sa njima? :lol:
Baby wrote: Tako što će biti prijavljeno,a ne samo da se*u po novinama,a sutra isti pas ugrizao još dvoje ljudi..Ne znam zašto ljudi prijavljuju i kažu npr. crni pas na području Baščaršije ,dođu šintori i pokupe 10 crnih pasa.E to je naš problem,suosjećam se i sa ljudima nije lako kad te životinja ugrize,pogotovo kada ti nanese veće povrede,ali ne trebaju da kupe pitome pse.Sada vidim šintori rade na području Vogošće,krenuli sa jednim "agresivnim" psom kojeg nisu uopće sklonili,već pokupili sve ostale da bi imali razlog dolaziti svaki dan,fuj...
Sve biser do bisera. Je li ti pročitaš šta napišeš?

A ovo za Vogošću, kako znaš? Da nisi možda išla u "saklupljanje" sa šintorima pa znaš iz prve ruke?
Pa očito ti ne čitaš kako trebaš,ili samo vidiš ono što želiš.Od kad znam za sebe pomažem životinjama,"ozbiljnije" sam krenula sa SOS-om ,Av-Mau udruženjem,imam 2 psa,volonterka sam i organizacije za pomoć djeci i ljudima.Znam da kupe pse jer sam možda u toku šta se događa ,jer imam tamo i prijatelje i neki članovi udruženja Av- Mau tamo žive.Nemoj više da me prozivaš ni ti ni neko drugi u lošem smislu.
Najgore je što smo mi obične budale,koje se ne znaju postaviti prema ovakvoj situaciji!
adakobra
Posts: 13
Joined: 17/05/2008 21:33

#1422 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by adakobra »

@ 1906
Vrlo si jednosmjerna. Dozvoli da neki imaju drugačije mišljenje od tvog. Za neke su psi koji napadaju i ujedaju djecu i ljude monstrumi. Kako da prihvatim stav da svoju djecu pored čopora moram provoditi sa dubokim naklonom tim monstrumima, bez naglih trzaja, sa jasnim kezom i slične budalaštine. Jedan od promotora iz vau mjau traži da se mi stavimo u poziciju tih jadnika što nam djecu grizu. To zbilja ne mogu.
@sitno
Ne mogu se složiti da ljude, djecu pogotovo poredite sa životinjama-majmunima i sl. Nije pristojno. :D
User avatar
Warhead
Posts: 594
Joined: 26/09/2008 23:07

#1423 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by Warhead »

Baby wrote:Pa očito ti ne čitaš kako trebaš,ili samo vidiš ono što želiš.Od kad znam za sebe pomažem životinjama,"ozbiljnije" sam krenula sa SOS-om ,Av-Mau udruženjem,imam 2 psa,volonterka sam i organizacije za pomoć djeci i ljudima.Znam da kupe pse jer sam možda u toku šta se događa ,jer imam tamo i prijatelje i neki članovi udruženja Av- Mau tamo žive.Nemoj više da me prozivaš ni ti ni neko drugi u lošem smislu.
Najgore je što smo mi obične budale,koje se ne znaju postaviti prema ovakvoj situaciji!
Čitam, nego ti je provala ovo za prijavljivanje napada. Normalno je da će neko reći da ga je napao pas te i te boje. Šta drugo treba, da se uzima otisak zubala i DNK analiza pljuvačke. Budimo realni.

Drugo, ovo za Vogošću ne mogu uzeti za ozbiljno. Do sada se pokazalo da vi iz tog udruženja Grr-Frr pretjerujete i sa vama ne treba raspravljati, osim ako ne pružite jake dokaze. Ova priča koju si ispričala, da su pokupili sve osim onog agresivnog samo da bi se mogli vraćati, zvuči urnebesno smiješno i djetinjasto. Prije bih povjerovao da se NLO spustio u Švrakino nego u ovo što si ti prepričala iz druge ruke.
User avatar
Baby
Posts: 694
Joined: 04/06/2008 13:14

#1424 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by Baby »

ma da ;) psi se sa ulica kupe svakodnevno ,i to je jedina ISTINA , nije to nikakva bajka niti dječija priča već ono što se događa u Sarajevu.

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/saraje ... alica.html
User avatar
cutee_nina
Posts: 178
Joined: 09/11/2010 23:42

#1425 Re: Pomozite da se monstrumi kazne

Post by cutee_nina »

adakobra wrote: Predložio sam da se zabrani šetanje pasa po vrtićima, dječijim igralištima, oko obdaništa, škola, šetalištima. Da se zabrani držanje opasnih rasa. Da spriječimo traumatiziranje djece od starane pasa i kerovođa.
Moljakam te nemoj me više gađati floskama. Opusti temu :P
Gdje onda da šetam psa kada bi bilo svuda zabranjeno? :-)
Je li to znači da ja kada šetam sa svojim psom traumatiziram djecu? Ne odgovori ti meni kakve veze ima to šetanje nečijih pasa sa psima lutalicama? A što se tiče tih trauma, dijete ih može "dobiti" bilo gdje. Ja kada idem po svoju djecu u obdanište, povedem svog psa. :dance:
Post Reply