pomozimo Viktoru - help Viktor

Forum za humanitarne akcije.
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#301

Post by Pearl »

:x :x :x :x :x :x :x :x

ja sma poludila kad sam cula... fujjjjjj....
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#302

Post by mIRCerka »

ne znam, ali je Vikijeva familija reagovala pravovremeno!!!!
Samo zvat policiju, a ja ne znam hocu li se suzdrzat, ako naletim na takav slucaj, da ga ne tucem dok drotovi ne dodju!!!
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#303

Post by hool »

mIRCerka wrote:Kao i obicno, uvijek se jave neki koji zloupotrijebe nesto humano...ja mogu reci samo jednu kletvu DABOGDA TI ZA APOTEKE TREBALO I NE IMAO DOVOLJNO!!!! :x :x :x :x :x
Strasno!!!
Napisao Ena dana Uto, 2006-08-15 18:47
Aida, i ja sam sad procitala tu vijest za laznog humanitarca. Strasno!!! Evo kopirala sam je:
Više od 25.000 osoba, privrednih i političkih subjekata, svojim novčanim prilozima uključilo se u humanu akciju prikupljanja novca potrebnog za operaciju dječaka Viktora Tomaševića. Svi ti prilozi uplaćuju se na račune otvorene kod banaka i na telefonske brojeve, objavljene u medijima, a nikako direktnim prikupljanjem novca na ulici.
Nažalost, ovu široko humanu akciju, pojedinici pokušavaju da iskoriste za vlastitu dobit. Tako je danas jedna osoba, lažno se predstavljajući da je ovlašćena da prikuplja priloge, na Skenderiji presretala građane i tražila novac za oboljelog dječaka.

Uznemirena i ogorčena porodica malog Viktora o tome je informirala policiju.
joj kako sam ljuta....

ljudi, ako naletite na ovakve situacije, odmah rpijavite policiji jer NIKO NIJE OVLASTEN PO ULICI DA SKUPLJA PARE!!!!!
Prvo mu ruke i noge slomiti :x pa onda zvati policiju
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#304

Post by mIRCerka »

hool wrote:
mIRCerka wrote:Kao i obicno, uvijek se jave neki koji zloupotrijebe nesto humano...ja mogu reci samo jednu kletvu DABOGDA TI ZA APOTEKE TREBALO I NE IMAO DOVOLJNO!!!! :x :x :x :x :x
Strasno!!!
Napisao Ena dana Uto, 2006-08-15 18:47
Aida, i ja sam sad procitala tu vijest za laznog humanitarca. Strasno!!! Evo kopirala sam je:
Više od 25.000 osoba, privrednih i političkih subjekata, svojim novčanim prilozima uključilo se u humanu akciju prikupljanja novca potrebnog za operaciju dječaka Viktora Tomaševića. Svi ti prilozi uplaćuju se na račune otvorene kod banaka i na telefonske brojeve, objavljene u medijima, a nikako direktnim prikupljanjem novca na ulici.
Nažalost, ovu široko humanu akciju, pojedinici pokušavaju da iskoriste za vlastitu dobit. Tako je danas jedna osoba, lažno se predstavljajući da je ovlašćena da prikuplja priloge, na Skenderiji presretala građane i tražila novac za oboljelog dječaka.

Uznemirena i ogorčena porodica malog Viktora o tome je informirala policiju.
joj kako sam ljuta....

ljudi, ako naletite na ovakve situacije, odmah rpijavite policiji jer NIKO NIJE OVLASTEN PO ULICI DA SKUPLJA PARE!!!!!
Prvo mu ruke i noge slomiti :x pa onda zvati policiju
ma jok...jos i ti prijavu da dobijes...to zvat policiju a njega zapricavati dok policija ne dodje...
jer jedini put kad se nesto po ulici skupljalo je kad smo imali stand kod Trznice na kojem je skoro svo vrijeme bila ili Vikijeve tetka ili Vikijeva nana... :x
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#305

Post by Pearl »

a i to s svim papirima... potpisanim od strane Udruzenja Srce za djecu koja boluju od raka.. a ne skupljanje "nako"....
i bas se pazilo na to, da se svi papiri imaju...

kad ide i kutija za donacije, nose se svi papiri, ako bilo ko pita, da se moze dokazati da je legitimno...

:x :x :x :x :x :x :x :x
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#306

Post by mIRCerka »

Pearl wrote:a i to s svim papirima... potpisanim od strane Udruzenja Srce za djecu koja boluju od raka.. a ne skupljanje "nako"....
i bas se pazilo na to, da se svi papiri imaju...

kad ide i kutija za donacije, nose se svi papiri, ako bilo ko pita, da se moze dokazati da je legitimno...

:x :x :x :x :x :x :x :x

ma samo zvat policiju ba!!! i to specijalce!!! one sto imaju DOZVOLU da pendrece!!!
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#307

Post by hool »

mIRCerka wrote:
hool wrote:
mIRCerka wrote:Kao i obicno, uvijek se jave neki koji zloupotrijebe nesto humano...ja mogu reci samo jednu kletvu DABOGDA TI ZA APOTEKE TREBALO I NE IMAO DOVOLJNO!!!! :x :x :x :x :x
joj kako sam ljuta....

ljudi, ako naletite na ovakve situacije, odmah rpijavite policiji jer NIKO NIJE OVLASTEN PO ULICI DA SKUPLJA PARE!!!!!
Prvo mu ruke i noge slomiti :x pa onda zvati policiju
ma jok...jos i ti prijavu da dobijes...to zvat policiju a njega zapricavati dok policija ne dodje...
jer jedini put kad se nesto po ulici skupljalo je kad smo imali stand kod Trznice na kojem je skoro svo vrijeme bila ili Vikijeve tetka ili Vikijeva nana... :x
Drage volje bi prihvatio tu prijavu, samo da ga uhvatim, vise ja vjerujem sebi nego policiji, poslije mene sigurno ne bi vise to radio :x
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#308

Post by Vingo »

E ovo je prestrasno....... :shock:
Pa jesu li svjesni papci da direktno djetetu izbijaju pare...????
uhhhhhh
Nadam se samo da ima dovoljno pametnih ljudi koji nece nasjesti ovim prevarantima niti dovesti u pitanje krdibilitet svih onih koji se toliko trude pomoci onom divnom djecacicu.

http://www.saveviktor.com
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#309

Post by mIRCerka »

I tako ja jutros krenem da update postiram gdje god sam postavljala vijest, kad nadobudna saka navijaca malenih ZASJEDA i razglaba o tome da mIRCi treba banirati sa HZ foruma jer je Zeljovac... pu, pa zar navijaci osim boja ne vide ono sto je LJUDSKO?
:-)
labrusca
Posts: 117
Joined: 10/06/2006 19:40

#310

Post by labrusca »

:x :x ne mogu vjerovati...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#311

Post by mIRCerka »

labrusca wrote::x :x ne mogu vjerovati...
vjeruj vjeruj... ma dobro, razumijem ja, mlad je to svijet, doci ce oni tobe...
ili cu im Andeliju poslati :D:D:D:D

nego, napreudjemo, jos malo i stigli smo do 1000
Image
labrusca
Posts: 117
Joined: 10/06/2006 19:40

#312

Post by labrusca »

:lol: podrzavam! Nego, moze li se javiti nekom od dnevnih listova da objave neki clanak povodom anusa koji raze pare na ulici? Cisto da gradjani budu informisani jer ni ja ne bih znala da nisam na forumu, ili je to vec negdje bilo, totalno sam van svih zbivanja?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#313

Post by mIRCerka »

labrusca wrote::lol: podrzavam! Nego, moze li se javiti nekom od dnevnih listova da objave neki clanak povodom anusa koji raze pare na ulici? Cisto da gradjani budu informisani jer ni ja ne bih znala da nisam na forumu, ili je to vec negdje bilo, totalno sam van svih zbivanja?
bjese na dnevnicima, a garant je danas objavio daily blab...cek da vidim...

nejma tamo...
Image
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#314

Post by Pearl »

Image
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#315

Post by mIRCerka »

Nada za oboljelog šestogodišnjaka iz Sarajeva

Viktor Tomašević vadi vizu za Njemačku

Putem humanitarnog telefona i žiroračuna prikupljeno 94.767,80 eura

Šestogodišnji Viktor Tomašević, koji je smješten na Hematoonkološkom odjeljenju Pedijatrijske klinike u Sarajevu, uskoro bi trebao otputovati na liječenje u Njemačku, kazala nam je Viktorova mama Mimi Đurović.
- Koliko danas, predat ćemo dokumente za vizu i nadamo se da ćemo uskoro otputovati. Viktor se trenutno dobro osjeća i trebao bi početi primati šesti ciklus terapije - kazala je Đurović.
Prema riječima Novke Agić, direktorice Zavoda zdravstvenog osiguranja i reosiguranja FBiH, u dogovoru s Klinikom u Minsteru u Njemačkoj uplaćeno je 100.000 eura, a data je i garancija za eventualne ostale troškove.
- S obzirom na stanje dječaka, intervenirali smo da nam pošalju zahtjev što prije. I nama je bilo u interesu da se dječak što prije izmjesti, a u dogovoru s Klinikom uplatili smo novac i dobili od njih potvrdu - naglasila je Agić.
Kako smo saznali od Mimi Đurović, do sada je putem humanitarnog telefona i žiroračuna prikupljeno 94.767,80 eura.
Podsjećamo, malom Viktoru dijagnosticiran je tumor nadbubrežne žlijezde koji je zahvatio koštanu srž, a za liječenje u Njemačkoj potrebno je oko 250.000 eura.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#316

Post by mIRCerka »

Image

dodjite nahttp://www.saveviktor.com i registrujte se!!!

samom registracijom povecava se iznos novca na racunu zbog posjeta sajtu i registrovanih korisnika.
Hvala
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#317

Post by Pearl »

mIRCerka wrote:Image

dodjite nahttp://www.saveviktor.com i registrujte se!!!

samom registracijom povecava se iznos novca na racunu zbog posjeta sajtu i registrovanih korisnika.
Hvala
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#318

Post by Pearl »

induendo wrote:
Pearl wrote:
mIRCerka wrote:Image

dodjite nahttp://www.saveviktor.com i registrujte se!!!

samom registracijom povecava se iznos novca na racunu zbog posjeta sajtu i registrovanih korisnika.
Hvala
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#319

Post by mIRCerka »

Pearl wrote:
induendo wrote:
Pearl wrote:

843
labrusca
Posts: 117
Joined: 10/06/2006 19:40

#320

Post by labrusca »

:thumbup: :thumbup: javljaj nam Mirci kada ce Viktor na aerodrom da se skupimo u sto vecem broju i ispratimo ga :kiss:
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#321

Post by Pearl »

mIRCerka wrote:
Pearl wrote:
induendo wrote:

843
mirci, javljaj cifre, meni link ne valja :(
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#322

Post by Pearl »

Image

vidim i ja sad nesto.... mozda je broj do sad jos i veci :D:D:D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#323

Post by mIRCerka »

Pearl wrote:Image

vidim i ja sad nesto.... mozda je broj do sad jos i veci :D:D:D
$260.000 81% of $317,000 tu su uracunate i pare koje je donirala Vlada... clanova jos uvijek 845...
labrusca
Posts: 117
Joined: 10/06/2006 19:40

#324

Post by labrusca »

:-D :-D UP!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#325

Post by mIRCerka »

mIRCerka wrote:
Pearl wrote:Image

vidim i ja sad nesto.... mozda je broj do sad jos i veci :D:D:D
$260.000 81% of $317,000 tu su uracunate i pare koje je donirala Vlada... clanova jos uvijek 845...
piplovi, fali nam jos 155 novih clanova da predjemo PRAG od 1000 a tad nam se otvaraju vrata za one sajtove koji imaju milionske posjete, i onda ce ovaj ostatak novca biti prikupljen kao dlanom o dlan...
znaci, ako ste zaboravili javiti nekome, sad vam je prilika :D
http://WWW.SAVEVIKTOR.COM
Post Reply