Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Forum za humanitarne akcije.
mircera
Posts: 30
Joined: 19/04/2011 22:51

#2 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by mircera »

Nema se ništa dodati na Batkove riječi:"Da Bog da crko svak ko ostane ravnodušan..."
Forumaši prihvatite se akcija a ne samo prazne priče.
User avatar
Ciprol
Posts: 981
Joined: 18/04/2009 01:43

#3 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by Ciprol »

mircera wrote:







popravio sam ti linkove.
mircera
Posts: 30
Joined: 19/04/2011 22:51

#4 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by mircera »

Hvala:)
kolobok
Posts: 316
Joined: 30/12/2008 14:28

#5 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by kolobok »

Uplate za Ajšu Hajdarević se mogu izvršiti na transakcijski račun otvoren kod UniCredit banke na ime Edin Hajdarević:
3380000000000072, broj partije -- 45209809000.

Aktivni su telefoni preko kojih donirate 2KM

BH Telecom 090 291 027 i
HT Eronet 092 890 827
User avatar
terra_incognita
Posts: 1913
Joined: 08/10/2007 11:43
Location: Terra Incognita

#6 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by terra_incognita »

Kurty, je li moguće da napravimo istu akciju kao za Jasmina ?
Redd
Posts: 139
Joined: 29/06/2011 20:42

#7 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by Redd »

Ljudi zna li iko ima li išta novo vezano za ovu bebu? Ima li naznaka da će uskoro negdje na liječenje? Jesmo li skupili šta novca? Zaista bih, osim finasijski, voljela pomoći, ako još nema naznaka nikakvih specijalističkih pregleda, voljela bih stupiti u kontakt s Edinom Hajdarevićem (ocem) da organiziramo pregled u privatnoj poliklinici u Sarajevu, da se obave bar početni specijalistički pregledi, ima li iko ikakvih informacija?
Molim Vas ljudi javite ako neko ima broj telefona od Edina ili tako nešto. Iskreno mislim da je ovo najugroženija beba i porodica u BiH trenutno, i da nismo ljudi ako njihove živote ne učinimo boljim.
Redd
Posts: 139
Joined: 29/06/2011 20:42

#8 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by Redd »

Ne mogu da vjerujem da ovo nitko ne čita i da nitko ne reaguje? 7 komentara na ovj temi, žalosno! Hajte ljudi, ovo je važnije od svakog sportskog, političkog ili bilo kog drugog događaja u ovom trenutku! U pitanju je nepravedno zanemareni ŽIVOT djeteta od nepunih 18 mjeseci. Budimo humani!
User avatar
terra_incognita
Posts: 1913
Joined: 08/10/2007 11:43
Location: Terra Incognita

#9 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by terra_incognita »

Redd, terra_incognita and 0 guests

:roll:
Redd
Posts: 139
Joined: 29/06/2011 20:42

#10 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by Redd »

Trenutno je "Zdravko Čolić" zanimljivija tema. Ne mogu da vjerujem. :(
*didy*
Posts: 36
Joined: 26/04/2011 11:48

#13 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by *didy* »

Redd, ja nazalost nemam broj telefona,ali pokusat cu doci do njega. Spremna sam pridruziti se tvojoj plemenitoj namjeri , pa da pokusamo udruziti snage , i iznaci najbolje rijesenje za ovu porodicu. Ako imas neki prijedlog,molim te da me kontaktiras, mozes i pp.Hajmo ljudi, pa dokazali smo da mi to mozemo !!!!!
mircera
Posts: 30
Joined: 19/04/2011 22:51

#14 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by mircera »

Svi koji zele pomoci maloj Ajsi -Uplate za Ajšu Hajdarević se mogu izvršiti na transakcijski račun otvoren kod UniCredit banke na ime Edin Hajdarević: 3380000000000072, broj partije : 45209809000.

Uplata za Ajšu Hajdarević u inostranstvu se mogu izvrsiti na račun „Otvorene mreže" s naznakom „za Ajšu Hajdarević":
Devizni račun kod VOLKSBANK BH 5030120-220918 , IBAN broj-BA39 1401010022091880, SWIFT-VBSABA22.
Redd
Posts: 139
Joined: 29/06/2011 20:42

#15 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by Redd »

*didy* poslala sam ti pp ali nisam sigurna da si ju dobila, nešto me zeza komp, please javi.
*didy*
Posts: 36
Joined: 26/04/2011 11:48

#16 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by *didy* »

Iako trenutno nema puno ljudi na forumu, nadam se da ce se situacija uskoro promijeniti, i da ce te nam se pridruzit u sto vecem broju.Naime, draga i plemenita Redd je odlucila na svoj nacin pomoci ovoj maloj bebici,koja zasluzuje zivot.Spremna je ako treba i o svom trosku odvesti bebicu u privatnu kliniku, dogovoriti i organizovati sve potrebne ljekare da se bebici pruzi nuzna pomoc,dok se ne organizuje neko konkretnije rijesenje.Medutim,svjesni smo da se ne radi o bas zanemarljivoj cifri za takve preglede...i zato vas pozivam,molim,apelujem na vasu savjest...da udruzimo sredstva, koliko ko moze-naravno, i u sto skorije vrijeme skupimo tu malu finansijsku pomoc , koja bi ovoj bebici mozda znacila i novi zivot.Ne znam...pozovite prijatelje na fb,marka po marka...i ako Bog da jednog dana cemo ugledati Aisin osmijeh, i znati da smo i mi dio njega.
Redd
Posts: 139
Joined: 29/06/2011 20:42

#18 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by Redd »

Ajšu sutra ako Bog da vodimo na megnetnu rezonacu u privatnu ordinaciju. Budući da još nema dogovoren termin na KCUS-u, (a trebat će nam ponovno i ta magnetna rezonanca) ovim putem apelujem na sve one koji mogu uticati na to da dijete dobije termin u razumnom roku, da daju sve od sebe.
Isto tako apelujem na sve forumaše da informiraju sve svoje pozanke, prijatelje, rodbinu i sve ljude koje poznaju o ovome, jer vjerovali ili ne ljudi još ne znaju da je ovoj djevojčici hitno potrebna medicnska skrb, ne može nigdje na liječenje dok ne dobije nalaze i dijagnozu.
User avatar
kurty
Posts: 45061
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#19 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by kurty »

Nisam bio aktivan par dana... Izvinjavam se...

Tu sam da pomognem koliko je u mojoj moci...
Redd
Posts: 139
Joined: 29/06/2011 20:42

#20 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by Redd »

Ljudi je li ikoga ovdje briga????
Redd
Posts: 139
Joined: 29/06/2011 20:42

#21 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by Redd »

kurty wrote:Nisam bio aktivan par dana... Izvinjavam se...

Tu sam da pomognem koliko je u mojoj moci...

konačno jedan post!!!
Hoće li biti kakve akcije prikupljanja novaca na ulicama Sarajeva? Hoće li neko pokušati uticati na naše meidje da objave ovu vijest, koga god sam pitala o ovome, niko pojma nema. Moramo informisati javnost.
rmesa
Posts: 631
Joined: 14/02/2007 23:15
Location: Sarajevo

#23 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by rmesa »

Moramo biti svjesni stanja koje nas drzi u BiH i ako se mi ne organizujemo oko ovih problema sa nasim malisanima,vlasti nece sigurno.Cvrsto vjerujem da ce se i ovog puta,ako Bog da,formirati i organizovati jedan ili dva dana skupljanja pomoci za Ajsu u Ferhadiji u Sarajevu.
Oni koji znaju protokol oko organizacije neka malo to ubrzaju a ja se ovim putem javljam za volontera i sta god mogu da ucinim ja sam na raspolaganju.
detroit-mercy
Posts: 16094
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#24 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by detroit-mercy »

Redd wrote:Ajšu sutra ako Bog da vodimo na megnetnu rezonacu u privatnu ordinaciju. Budući da još nema dogovoren termin na KCUS-u, (a trebat će nam ponovno i ta magnetna rezonanca) ovim putem apelujem na sve one koji mogu uticati na to da dijete dobije termin u razumnom roku, da daju sve od sebe.
Isto tako apelujem na sve forumaše da informiraju sve svoje pozanke, prijatelje, rodbinu i sve ljude koje poznaju o ovome, jer vjerovali ili ne ljudi još ne znaju da je ovoj djevojčici hitno potrebna medicnska skrb, ne može nigdje na liječenje dok ne dobije nalaze i dijagnozu.
Nisam bas nesto siguran ali cini mi se da neko ovdje organizuje neku humanitarnu akciju, moguce da je i za tu malu. Bum se raspital, promaklo mi je na FBu a sa posla ne mogu otvarati imam blokadu :skoljka: .
User avatar
Lafo.Mamone
Posts: 80
Joined: 05/10/2009 01:10

#25 Re: Pomoć za malu Aišu Hajdarević iz Visokog

Post by Lafo.Mamone »

Pozdrav svima koji su se ukljucili u akciju.

Gore navedeni klipovi ne mogu nikoga ostaviti ravnodusnim, osim one sa kamenim srcem. Video sam popratio sa mnogo emocija, a kako i ne bi.

Imate li nove informacije ? Zna li iko koja je tacna dijagnoza kod male Ajse, ili to ne zna niko pa cak ni ljekari?
Post Reply