Pomoc za 3d naocale???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
preludezalude
Posts: 5624
Joined: 07/03/2012 00:09

#1 Pomoc za 3d naocale???

Post by preludezalude »

Vec 6-7 godina imam plazma tv 3d ali jos nikad nisam odgledao 3d film jer me to nije interesovalo. E sad mi palo na pamet da odgledam 3d film ali posto uz tv nisu dolazile naocale, pojma nemam sta da kupim. Da li neko ima ovakav model plazme i naocale pa da mi kaze koje naocale da kupim. Model plazme je LG 50PW451
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#2 Re: Pomoc za 3d naocale???

Post by zoomba »

preludezalude wrote:Vec 6-7 godina imam plazma tv 3d ali jos nikad nisam odgledao 3d film jer me to nije interesovalo. E sad mi palo na pamet da odgledam 3d film ali posto uz tv nisu dolazile naocale, pojma nemam sta da kupim. Da li neko ima ovakav model plazme i naocale pa da mi kaze koje naocale da kupim. Model plazme je LG 50PW451

Vidi u meniu u opcijama za 3D jel imas ovako nesto da pise 2D>3D , to znaci da mozes gledati filmove koju su full hd da ih konvertuje u 3D , dobijes dubinu samo al nije lose da istestiras , il skini sa neta film u 3d koji je radjen ako hoces bas dozivljaj da ti iskace iz tv ... imas aktivne naocale koje rade na baterije i pasivne obicne, ja mislim da su kod tebe pasivne , mozes kupiti na piku jedne pa probaj.. meni je ostalo od staroga 3d tv samsungove 4 para ti naocala al su aktivne...
preludezalude
Posts: 5624
Joined: 07/03/2012 00:09

#3 Re: Pomoc za 3d naocale???

Post by preludezalude »

Pronasao sam koje mi odgovaraju. Odgovaraju mi aktivne naocale. Tv ima opciju 2d>3d i ima efekta ali ni blizu pravog 3d efekta. Pravi 3d film radi super sa ovim naocalima i vec ima prave efekte. Koje naocale imas ti?
User avatar
kabal1337
Posts: 8101
Joined: 11/02/2012 21:08
Location: DIY
Vozim: Destroy it yourself

#4 Re: Pomoc za 3d naocale???

Post by kabal1337 »

najbolje je gledati kada je sto vise moguce mracnije
Post Reply