pomoc samohranoj majci

Forum za humanitarne akcije.
Post Reply
User avatar
frfi.
Posts: 406
Joined: 05/04/2009 14:56

#1 pomoc samohranoj majci

Post by frfi. »

ima vijest na 24 sata:
http://www.24sata.info/vijesti/humanost ... gladi.html


Porodica Zametica živi u Hrasnici, u jako teškim uslovima. Zapravo, ne živi. Jer, nema od čega. Samohrana majka Fatima ima dvije kćerke od kojih je jedna jako bolesna sa dijagnozom cerebralne paralize, tumora i teške retardacije. Također, nepokretna je.

mozemo li se organizovati da sta uradimo, bilo sta da skupimo, ako je doslo dotle da skupljaju odjecu u hranu :( :-? trebalo bi neko mjesto ako cemo skupljati da skupimo sta, ili ako ste za da se odjednom nadjemo sa kesama-hrana odjeca i novcem-koliko ko moze, da kontaktiramo zenu i odnesemo, sigurno neko ima auto i to da se odveze......
:-? ima li nas da smo za :)
Last edited by frfi. on 08/05/2012 13:18, edited 1 time in total.
ActionWoman
Posts: 639
Joined: 03/06/2011 17:04

#2 Re: pomoc samohranoj majci

Post by ActionWoman »

nemam auto, ali sam za. Racunaj na mene.
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#3 Re: pomoc samohranoj majci

Post by duboka_misao »

jel trebaju mozda invalidska kolica ?
User avatar
frfi.
Posts: 406
Joined: 05/04/2009 14:56

#4 Re: pomoc samohranoj majci

Post by frfi. »

hm ne znam :?
u svakom slucaju smo se na drugom forumu dogovarali da odemo na kafu i skupimo sve sedmicu iza prvog maja, pa bismo tada svakako kontaktirali zenu i provjerili.. to jos nije nista sigurno dogovoreno, al aBd :)
ja cu svakako obavijestiti i na ovoj temi za sve sto se bude desavalo, a tebi posaljem pp za kolica, cim budem imala vise info(sto vjerovatno nece biti bar jos 7 dana, posto ne vjerujem da cemo sada kontaktirati zenu) :)
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#5 Re: pomoc samohranoj majci

Post by duboka_misao »

kad saznas javi jel treba,ja ih mogu odvuci.
sigurnost2011
Posts: 11
Joined: 18/08/2011 08:27

#6 Re: pomoc samohranoj majci

Post by sigurnost2011 »

Ako ce neko ici molim da me kontaktira, imam dosta odjece i obuce. Pozdrav
User avatar
frfi.
Posts: 406
Joined: 05/04/2009 14:56

#7 Re: pomoc samohranoj majci

Post by frfi. »

da li ste za, i ako jeste ko je za, da se skupimo u srijedu sada-09.05., negdje u gradu i skupimo pomoc? predlazem termin oko 6-7, mislim da bi moglo odgovarati :)
mozete se i meni na pp javiti :)
minchy_89
Posts: 3
Joined: 28/05/2012 00:36

#8 Re: pomoc samohranoj majci

Post by minchy_89 »

Cao svima..ja sam nova...procitala sam o cemu se radi..pa bi voljela nekako pomoci ..samo ako moze neko da mi ostavi podatke kako da dodjem do zene..ili ako cete se vi uskoro okupljati da vas sacekam

Pozdrav
kenzo
Posts: 366
Joined: 08/06/2007 21:40

#9 Re: pomoc samohranoj majci

Post by kenzo »

imali kakav racun za ovu porodicu ili treba nekom dati pare da odnese?
Nejra442
Posts: 13
Joined: 21/11/2013 05:54

#10 Re: pomoc samohranoj majci

Post by Nejra442 »

Postovani korisnici foruma, otvarajuci ovu temu zelim da objavim da je u pripremi jedna humanitarna akcija u kojoj bi svi oni koju su voljni pomaganja drugima, slali pakete osnovnih potrepstina u obliku materijalnih dobara kao i novca onima kojima je to potrebno. U akciji sudjeluju clanovi Facebook grupe: https://www.facebook.com/groups/119956884803143/ (BiH crna lista kupaca i prodavaca na Facu), te na ovaj nacin pozivam one koji su zainteresovani za grupu i/ili humanitarnu akciju, neka posalju zahtjev za clanstvo. Ukoliko zelite da ucestvujete u ovome, pratite nase objave u kojima cete jasno vidjeti na koji nacin cemo pomagati.
Razlog objave ove humanitarne akcije na forumu je da biste svi vi koji iz pouzdanih informacija poznajete, ponudite prijedloge porodica kojima je ova pomoc uistinu potrebna. Osim sto cete navesti kome je pomoc potrebna, neophodno je poslati neku vrstu dokaza da bismo utvrdili da pomoc ide u prave ruke. Dokaz moze biti link u kojem se vide podaci te porodice, slika, fb kontakt i sl.
Nadam se da cete poslati sto vise primjera onih kojima mozemo na ovaj nacin pomoci uz napomenu da vec imamo mnogo pristalica koji zele da ucestvuju. Unaprijed hvala

P.S. Svi koji zele da ucestvuju u ovome neka se javi na link novootvorene teme jer nam je tako lakse pratiti.
humanitarna-akcija-u-toku-t117497.html-f=35
Post Reply