Pomoc raja

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
miss_sarajevo
Posts: 3
Joined: 07/10/2004 13:12

#1 Pomoc raja

Post by miss_sarajevo »

Vozdra raja.
Radim jedan projekat u skoli i radi se o Srebrenici. Zanima me da li mozda neko od vas ima snimak sa ovogodisnjeg ili proslogodisnjeg snimanja 11/7 u Srebrenici. Bilo bi mi drago kad bi dobila bilo kakav material. Hvala
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#2 Re: Pomoc raja

Post by chuchumbamayumbe »

miss_sarajevo wrote:Vozdra raja.
Radim jedan projekat u skoli i radi se o Srebrenici. Zanima me da li mozda neko od vas ima snimak sa ovogodisnjeg ili proslogodisnjeg snimanja 11/7 u Srebrenici. Bilo bi mi drago kad bi dobila bilo kakav material. Hvala
Slabo ce ti ko kliknuti na post posto si napisala "pomoc raja".
Ljudi vole da vide u naslovu o cemu se radi, dakle, trebala si napisati "pomoc raja-potrebni snimci 11/7 iz Srebrenice" ili nesto slicno, pa bi neko mozda i kliknuo.
Kontas.
Ja ti nemam tih snimaka, tako da ti u tom slucaju ne mogu pomoci.
Vozdrica.
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#3 Re: Pomoc raja

Post by basta sljezove boje »

...
Last edited by basta sljezove boje on 04/08/2007 14:11, edited 2 times in total.
miss_sarajevo
Posts: 3
Joined: 07/10/2004 13:12

#4 Re: Pomoc raja

Post by miss_sarajevo »

chuchumbamayumbe wrote:
miss_sarajevo wrote:Vozdra raja.
Radim jedan projekat u skoli i radi se o Srebrenici. Zanima me da li mozda neko od vas ima snimak sa ovogodisnjeg ili proslogodisnjeg snimanja 11/7 u Srebrenici. Bilo bi mi drago kad bi dobila bilo kakav material. Hvala
Slabo ce ti ko kliknuti na post posto si napisala "pomoc raja".
Ljudi vole da vide u naslovu o cemu se radi, dakle, trebala si napisati "pomoc raja-potrebni snimci 11/7 iz Srebrenice" ili nesto slicno, pa bi neko mozda i kliknuo.
Kontas.
Ja ti nemam tih snimaka, tako da ti u tom slucaju ne mogu pomoci.
Vozdrica.
Hvala na savjetu... :)
Post Reply