POMOC! PRIJAVA ZA STATISTE!

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
patriota.sila
Posts: 286
Joined: 01/07/2007 17:31
Location: Antwerpen - Proucavanje opiljaka i ostrih predmeta

#1 POMOC! PRIJAVA ZA STATISTE!

Post by patriota.sila »

Ako neko zna kako da se prijavim za statiste na FTV ili na BHT,OBN,PINK,HAYAT i ostalima, za neku od emisija...., ako neko ima neki broj, link, mail ili slicno....
THANKS!
IlijaLadin
Posts: 1218
Joined: 24/10/2004 23:46
Location: Soli

#2

Post by IlijaLadin »

"neću da budem statist u životu ni u kinu" :)
User avatar
Bonnie-Clydova mala
Posts: 706
Joined: 26/01/2007 09:06
Location: Texas

#3

Post by Bonnie-Clydova mala »

IlijaLadin wrote:"neću da budem statist u životu ni u kinu" :)
Ni u kukuruzu :?
:D
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#4

Post by burekodsira »

statiste primaju kao i na sve druge poslove a to su rodbinsko komsijske veze... i nesta mi osjecaj kaze da za te "uloge" ne placaju

edit: ah vidim ti ovo pitas za emisije... valjda mislis ono tipa kao gledaoc/gledalac ? i tu upadas ako koga znas valjda...
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#5

Post by campa_xxx »

Evo ja te mogu progurati na neke emisije :)
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#6

Post by bach »

Ja sam statirao u "Lud zbunjen normalan". Možeš me vidjeti u pojedinim epizodama kako sjedim u kafiću San Remo u seriji i ko nešto pijuckam.
Nikad mi nisu platili za to. Sram ih bilo.

CUvaj se da i tebe mladog i naivnog ne uhvate. Koliko znam ni ostloj naivnoj raji nisu platili.

Pamet u glavu.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#7

Post by mIRCerka »

bach wrote:Ja sam statirao u "Lud zbunjen normalan". Možeš me vidjeti u pojedinim epizodama kako sjedim u kafiću San Remo u seriji i ko nešto pijuckam.
Nikad mi nisu platili za to. Sram ih bilo.

CUvaj se da i tebe mladog i naivnog ne uhvate. Koliko znam ni ostloj naivnoj raji nisu platili.

Pamet u glavu.
Ko te doveo tamo?
Dodushe, moje usluge nisu bile usluge statiste, stavise, auto mi se pojavilo u nekoliko epizoda, glavna uloga u jednoj epizodi cak, i sva 4 dana snimanja sa autom su uredno placena.
Ti se raspitaj preko koga si ti dosao, i ko je uzeo pare za tebe.
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#8

Post by bach »

bach (citat):
Ja sam statirao u "Lud zbunjen normalan". Možeš me vidjeti u pojedinim epizodama kako sjedim u kafiću San Remo u seriji i ko nešto pijuckam.
Nikad mi nisu platili za to. Sram ih bilo.

CUvaj se da i tebe mladog i naivnog ne uhvate. Koliko znam ni ostloj naivnoj raji nisu platili.

Pamet u glavu.

Ko te doveo tamo?
Dodushe, moje usluge nisu bile usluge statiste, stavise, auto mi se pojavilo u nekoliko epizoda, glavna uloga u jednoj epizodi cak, i sva 4 dana snimanja sa autom su uredno placena.
Ti se raspitaj preko koga si ti dosao, i ko je uzeo pare za tebe.[/quote]


Ja sam usao preko glavnih vrata KSC Vogošća, gdje se serija snimala. Znam da je bila neka osoba tamo, kao producent ili nesto tako ELMA se zove.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#9

Post by mIRCerka »

bach wrote:

Ja sam usao preko glavnih vrata KSC Vogošća, gdje se serija snimala. Znam da je bila neka osoba tamo, kao producent ili nesto tako ELMA se zove.
Zamolicu te da se ne pravis budala.
Ko te pozvao na snimanje i ko te angazovao kao statistu?
Da li si dosao preko nekog udruzenja, drustva, ili si naletio na oglas?
Da li si potpisao ikakav sporazum? Bilo sta?
******************************
Meni lik dosao sam na vrata, trazio vlasnika bube. Objasnio sta zeli i zasto mu auto treba, 4 puta sam je ja vozila na snimanje, 2 puta u vogoscu, svaki put uredno placeno po vracanju kljuceva u moje ruke. Zasto? Zato sto sam potpisala sporazumcic od 2 pasusa o koristenju vozila.
Zao mi je ako si nasankan, ali to ti je skola za ubuduce.
ninja-san
Posts: 406
Joined: 11/01/2007 11:04
Location: Sarajevo

#10

Post by ninja-san »

Eh, sto ne mogu ovih lezihljebovica, cuj angazman za statiste, da se malo provrtis i jos da ti plate...ccc

Nema djeco nigdje meda na k**cu, uhvatite se postenog posla, pa ako treba krampe i lopate...sto prije to shvatite, tim bolj po vas....to vam porucuje cika ninja-zmaj
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#11

Post by Lace »

mIRCerka wrote:
bach wrote:Ja sam statirao u "Lud zbunjen normalan". Možeš me vidjeti u pojedinim epizodama kako sjedim u kafiću San Remo u seriji i ko nešto pijuckam.
Nikad mi nisu platili za to. Sram ih bilo.

CUvaj se da i tebe mladog i naivnog ne uhvate. Koliko znam ni ostloj naivnoj raji nisu platili.

Pamet u glavu.
Ko te doveo tamo?
Dodushe, moje usluge nisu bile usluge statiste, stavise, auto mi se pojavilo u nekoliko epizoda, glavna uloga u jednoj epizodi cak, i sva 4 dana snimanja sa autom su uredno placena.
Ti se raspitaj preko koga si ti dosao, i ko je uzeo pare za tebe.
a ja govorim drugarici...isto ko kod mirci :D
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#12

Post by bug »

bach wrote: Ja sam statirao u "Lud zbunjen normalan". Možeš me vidjeti u pojedinim epizodama kako sjedim u kafiću San Remo u seriji i ko nešto pijuckam.
Nikad mi nisu platili za to. Sram ih bilo.
ne budi zao dok ispijas juice :oops: :D
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#13 Re: POMOC! PRIJAVA ZA STATISTE!

Post by Ductus Holedocus »

Imaju li u Sarajevu neke agencije koje se bave statistima :D ?
Nasla sam "Zona talent",je li to to sto imamo?
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#14 Re: POMOC! PRIJAVA ZA STATISTE!

Post by Heller »

Sjecam se dok se u Tuzli davno nekad snimala kanadska serija Zone of Separation da je raja uzimala ozbiljne pare čak i za statiranje.

Profi glumci iz NP koji su imali epizodne uloge uzimali polugodišnje plate NP za mjesec snimanj sporadičnog.
Post Reply