pomoc onima kojima je potrebna...

Forum za humanitarne akcije.
Post Reply
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#1 pomoc onima kojima je potrebna...

Post by mIRCerka »

Gospodjica Submila Smajlovic, rodjena 1954.godine u Teocaku, boluje od djecije paralize nogu i nepokretna je od trece godine zivota.
Zivi sama, i ovisi u potpunosti od pomoci nezaposlenog bratica i humanih ljudi.

Pomoc (u vidu hrane, ogrijeva, ili novca za lijekove) mozete odnijeti licno na adresu: Bilalići bb, 75414 Teočak, a najaviti se mozete na telefon 035/755-208

U slucaju da zelite uplatiti novac, to mozete uraditi na slijedeci racun:

"za pomoc Submili Smajlovic"
Tuzlanska Banka DD, Filijala Teocak
br.racun 1322700309431669




zamolicu sve one koji vole da zachatavaju i pametuju o lopovlucima da to ne cine ovdje. imate gore navedenu i adresu i br. telefona pa se mozete i licno uvjeriti da nije rijec ni o kakvoj prevari.
Hvala
Last edited by mIRCerka on 24/04/2007 12:02, edited 2 times in total.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#2

Post by mIRCerka »

zaboravih napisati da je na adresu moje firme stiglo pismo, ali unaprijed znam sta ce sef reci (Sorry to hear that, but...) tako da mi ne preostaje nista drugo do na forumu i blogu postirat informacije, pa ako ko moze i zeli, bujrum....
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#3

Post by mIRCerka »

link
Image
Zlatan Hidic iz Kladnja, ima malog sincica S E L V E R A koji ima Di Djordjov sindrom i operisao je dva puta srce: prvi put u SAD TX-Hjuston i 2-gi put ga je operisao prof. Gregori Vollonek iz Beca.Malom Selveru trebaju da se rade jos dvije operacije, a zasto nema vise financijskih sredstava. Ja i moji prijatelji smo odlucili da mu pomognemo i otvorili smo ziro racun na banci na ime : Hidic Selvera i odlucili smo da mu pomognemo da sakupi novac za te dvije operacije ili da mu ovim nacinom pronadjemo donatora negdje u svijetu vjerujte mi mozda ce vasih 5 ili 10 eura spasiti zivot malog Selvera.
vise detalja ovdje
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#4

Post by fukara_tz »

Apel za financijsku pomoć maloj Gabrijeli Vasić

Image

Poštovani, majka sam dvogodišnje djevojčice Gabrijele (Dalibora) Vasić kojoj je na UKC Tuzla dijagnosticiran tumor na oba oka sa trenutnim stanjem da je izlječenje i pokušaj spašavanja organa vida nemoguć u Tuzli, niti na jednoj drugoj klinici u Bosni i Hercegovini. Stoga smo od UKC Tuzla, Klinika za očne bolesti, dobili preporuku za odlazak i pokušaj liječenja naše kćerke u Essenu u Njemačkoj gdje su kod oboljele djece sa ovom dijagnozom uspijevali spasiti jedno oko.

S obzirom da su za pomenute pretrage i spašavanje bar jednog oka moje kćeri potrebna sredstva u iznosu koji porodično nismo u mogućnosti obezbijediti, molimo dobre ljude da se uključe u akciju pomoći i da nama roditeljima daju nadu, a našoj kćerki šansu da život gleda makar i jednim okom. U prilogu su Otpusnica sa UKC Tuzla, Klinika za očne bolesti i Preporuka iste klinike za liječenje u Essenu, Njemačka.



U svrhu uplata financijske pomoći otvorili smo račun kod:
Hypo Group Alpe-Adria Tuzla, TR: partija 1537840956, na ime Marina Vasić

Iskreno zahvalni roditelji - Marina i Dalibor Vasić

Image
Post Reply