Pomoc oko Zuba

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
Beskoo
Posts: 1
Joined: 20/01/2022 23:55

#1 Pomoc oko Zuba

Post by Beskoo »

Pozdrav , Vadio sam zub prije 2 3 godine te je ostao komad ili korijen bilo je malo , sada je to se proširilo kao formiralo je neki kao krug okolo gdje se vidi komad . Ne boli me niti je kada bolilo ali me je strah to izvaditi jer su me namucili od malena pa sama pomisao me obara s nogu , da li je opasno sta i da li moze obicni stomatolog izvadit to da bude sve u redu Hvala
Junior123
Posts: 8
Joined: 28/01/2022 20:26

#2 Re: Pomoc oko Zuba

Post by Junior123 »

Odeš kod stomatologa i posavjetuj se sa njim oko toga šta bi trebao da uradiš, barem de uradi skeniranje zuba tom dijelu strane glave na koji misliš. Pa vidi dalje proceduru, šta ćeš da uradiš.
MMM1977
Posts: 4363
Joined: 15/07/2009 12:56

#3 Re: Pomoc oko Zuba

Post by MMM1977 »

Beskoo wrote: 20/01/2022 23:58 Pozdrav , Vadio sam zub prije 2 3 godine te je ostao komad ili korijen bilo je malo , sada je to se proširilo kao formiralo je neki kao krug okolo gdje se vidi komad . Ne boli me niti je kada bolilo ali me je strah to izvaditi jer su me namucili od malena pa sama pomisao me obara s nogu , da li je opasno sta i da li moze obicni stomatolog izvadit to da bude sve u redu Hvala
Ne bih da te plašim ali imao sam sličnu situaciju, jedino rješenje je bila operacija jer se taj komad srastao za kost. Ali ni sama operacija nije bila nešto strašna, uz današnje anestezije ide to glatko.
Post Reply