POMOC OD ISKUSNIH!!!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

SA4LIFE
Posts: 7
Joined: 24/06/2007 22:39
Location: Sarajevo

#1 POMOC OD ISKUSNIH!!!

Post by SA4LIFE »

Ja sam teenager, imam 16 godina a nemam djevojku. Treba mi mala (ako se to tako moze nazvat) pomoc od malo starijih i iskusnijih muskaraca. Fazon je u tome sto neznam kako da joj pridjem, strah me je da me ne odje.e, razumijete sta hocu da kazem. Kroz djetinjstvo sam imao stalno neke simpatije, uvijek sam mogao da nadjem sebi neku curu, ali u poslednje vrijeme jednostavno nemogu da nadjem djevojku. Imam prijatelje koji nikada nisu imali djevojke, a sad odjednom svaki mjesec druga, a znam da sam fizicki "bolji" od njih. Neznam sta da radim, "jedem" se svaki dan, zato mi treba hitno pomoc od iskusnijim muskaraca! Ako hocete mozete neke svoje cake koje ste vi koristili pa su palile da mi napisete u PM , bio bih vam jako zahvalan.
User avatar
mobsterc
Posts: 2322
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#2 Re: POMOC OD ISKUSNIH!!!

Post by mobsterc »

SA4LIFE wrote:Ja sam teenager, imam 16 godina a nemam djevojku. Treba mi mala (ako se to tako moze nazvat) pomoc od malo starijih i iskusnijih muskaraca. Fazon je u tome sto neznam kako da joj pridjem, strah me je da me ne odje.e, razumijete sta hocu da kazem. Kroz djetinjstvo sam imao stalno neke simpatije, uvijek sam mogao da nadjem sebi neku curu, ali u poslednje vrijeme jednostavno nemogu da nadjem djevojku. Imam prijatelje koji nikada nisu imali djevojke, a sad odjednom svaki mjesec druga, a znam da sam fizicki "bolji" od njih. Neznam sta da radim, "jedem" se svaki dan, zato mi treba hitno pomoc od iskusnijim muskaraca! Ako hocete mozete neke svoje cake koje ste vi koristili pa su palile da mi napisete u PM , bio bih vam jako zahvalan.
:lol:
Vertigo
Posts: 1188
Joined: 04/12/2005 12:06
Location: Sarajevo

#3

Post by Vertigo »

Sacekaj koju godinu :D dok im dode vakat za udaju...onda napadaju ko lude :lol: :lol:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18292
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4

Post by GandalfSivi »

Ja ih obicno napijem, ali tebi to vjerovatno ne moze pomoci. Nema ti recepta sine, nije cak ni bitno sta ces reci, nego kako ces to uraditi. Budi opusten, veseo, sto bi se reklo cool. Tvoje je da prohaberis koju dok ona ne pocne pricati, a onda samo slusaj (ili se barem pravi da slusas). One to vole pravo. Eto, pa puno srece ti zelim...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18292
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5

Post by GandalfSivi »

registrovan wrote:Sacekaj koju godinu :D dok im dode vakat za udaju...onda napadaju ko lude :lol: :lol:
Najjaca danas, svega mi, hahaha
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#6 Re: POMOC OD ISKUSNIH!!!

Post by danas »

SA4LIFE wrote:Ja sam teenager, imam 16 godina a nemam djevojku. Treba mi mala (ako se to tako moze nazvat) pomoc od malo starijih i iskusnijih muskaraca. Fazon je u tome sto neznam kako da joj pridjem, strah me je da me ne odje.e, razumijete sta hocu da kazem. Kroz djetinjstvo sam imao stalno neke simpatije, uvijek sam mogao da nadjem sebi neku curu, ali u poslednje vrijeme jednostavno nemogu da nadjem djevojku. Imam prijatelje koji nikada nisu imali djevojke, a sad odjednom svaki mjesec druga, a znam da sam fizicki "bolji" od njih. Neznam sta da radim, "jedem" se svaki dan, zato mi treba hitno pomoc od iskusnijim muskaraca! Ako hocete mozete neke svoje cake koje ste vi koristili pa su palile da mi napisete u PM , bio bih vam jako zahvalan.
e naso si crkvu dje ces se bogu moliti, ovdje izgibosmo od 'iskusnih' muskaraca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#7

Post by forUMASH »

......treba otvoriti juniorski dio foruma.... :D ....tek sa 18 mozes postirati za prvu ligu..... :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#8

Post by danas »

forUMASH wrote:......treba otvoriti juniorski dio foruma.... :D ....tek sa 18 mozes postirati za prvu ligu..... :D
ti ne zabusavaj :D nego posavjetuj decka :D :D :D :lol: :lol: :lol:
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#9

Post by forUMASH »

danas wrote:
forUMASH wrote:......treba otvoriti juniorski dio foruma.... :D ....tek sa 18 mozes postirati za prvu ligu..... :D
ti ne zabusavaj :D nego posavjetuj decka :D :D :D :lol: :lol: :lol:
......samo subotom savjete dijelim..... :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18292
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#10

Post by GandalfSivi »

Evo pade me na pamet jos jedna foluska koja mi je bas simpa bila. Sjedis ti negdje, pijes kafu, caj, sok, nesta. I dolazi onaj ciko koji prodaje slatke zivotinjice plisane za 2-3 KM. U tom momentu fino osmotri ima li kakva djevojcica da ti se ono svidja, pa fino platis ciki da joj odnese to nesta slatko i da joj kaze da je od tebe. Kad te ona pogleda, ti se nasmjesis i ako je kulturna doci ce da se zahvali, a ti joj normalno ponudis da se (sa drugaricom vjerovatno) pridruzi za tvoj stol...
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#11

Post by FFK as Lucy01 »

GandalfSivi wrote:Evo pade me na pamet jos jedna foluska koja mi je bas simpa bila. Sjedis ti negdje, pijes kafu, caj, sok, nesta. I dolazi onaj ciko koji prodaje slatke zivotinjice plisane za 2-3 KM. U tom momentu fino osmotri ima li kakva djevojcica da ti se ono svidja, pa fino platis ciki da joj odnese to nesta slatko i da joj kaze da je od tebe. Kad te ona pogleda, ti se nasmjesis i ako je kulturna doci ce da se zahvali, a ti joj normalno ponudis da se (sa drugaricom vjerovatno) pridruzi za tvoj stol...
.........i onda je ono kulerski upitas: "sta pije đevojka"....a ona ako kaze/ kafu/colu/caj od macine trave, samo je upitaj: "a đe ti je jadna" :D :D

Uspjeh zagarantovan :D

P.S. I nemoj da zaboravis da je ovo forum za depresivne, nesazrele i neizivljene :lol: al' haj' kad si vec zalut'o da ti nije dzaba :lol:
sofist
Posts: 1242
Joined: 24/11/2004 00:50

#12

Post by sofist »

GandalfSivi wrote:Evo pade me na pamet jos jedna foluska koja mi je bas simpa bila. Sjedis ti negdje, pijes kafu, caj, sok, nesta. I dolazi onaj ciko koji prodaje slatke zivotinjice plisane za 2-3 KM. U tom momentu fino osmotri ima li kakva djevojcica da ti se ono svidja, pa fino platis ciki da joj odnese to nesta slatko i da joj kaze da je od tebe. Kad te ona pogleda, ti se nasmjesis i ako je kulturna doci ce da se zahvali, a ti joj normalno ponudis da se (sa drugaricom vjerovatno) pridruzi za tvoj stol...
Ja da sam treba povratio bih. :-? :lol:
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#13

Post by cHupjahalic@ »

Lucy, citajuci ovo sto ti pises ispada da smo mi tru`le vocke :sad: :D :lol: a on je zelena vocka koja ima mogucnost da sazrije i nakon pada sa stabla. :D
_sa_
Posts: 1048
Joined: 11/02/2007 14:57

#14 Re: POMOC OD ISKUSNIH!!!

Post by _sa_ »

SA4LIFE wrote: Treba mi mala (ako se to tako moze nazvat) pomoc od malo starijih i iskusnijih muskaraca.

Neznam sta da radim, "jedem" se svaki dan, zato mi treba hitno pomoc od iskusnijim muskaraca!
bolje bi savjete dobio da si pitao zene :lol:
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#15

Post by FFK as Lucy01 »

cHupjahalic@ wrote:Lucy, citajuci ovo sto ti pises ispada da smo mi tru`le vocke :sad: :D :lol: a on je zelena vocka koja ima mogucnost da sazrije i nakon pada sa stabla. :D
U korijenu truHle, moja Coopka :lol: ....sta truHli zapad uradi sa nas :lol:
User avatar
sekiracija
Posts: 1004
Joined: 07/06/2003 00:00

#16

Post by sekiracija »

Djecace moj ti je savijet da se upises u padobrance.
Samo tako ces shvatiti da i pad je let. :D
Majjah
Posts: 672
Joined: 01/04/2004 02:26
Location: Iza choska

#17 Re: POMOC OD ISKUSNIH!!!

Post by Majjah »

SA4LIFE wrote:Ja sam teenager, imam 16 godina a nemam djevojku. Treba mi mala (ako se to tako moze nazvat) pomoc od malo starijih i iskusnijih muskaraca. Fazon je u tome sto neznam kako da joj pridjem, strah me je da me ne odje.e, razumijete sta hocu da kazem. Kroz djetinjstvo sam imao stalno neke simpatije, uvijek sam mogao da nadjem sebi neku curu, ali u poslednje vrijeme jednostavno nemogu da nadjem djevojku. Imam prijatelje koji nikada nisu imali djevojke, a sad odjednom svaki mjesec druga, a znam da sam fizicki "bolji" od njih. Neznam sta da radim, "jedem" se svaki dan, zato mi treba hitno pomoc od iskusnijim muskaraca! Ako hocete mozete neke svoje cake koje ste vi koristili pa su palile da mi napisete u PM , bio bih vam jako zahvalan.
E tesko da ces ista ovdje od nas pametno cut :D

Kao prvo, zaboravi da si ,,bolji'' od jarana, sam sebe sjebajes u startu, nisi ni na kakvoj utakmici, niko te ne gleda!
Kao drugo, da si beton frajer uvijek ce se naci jedna koja ce te odbiti, tako da se zbog toga ne trebas sikirati, kad-tad ce ti se to desiti! :)

I na kraju ono najvaznije, ne jebe lijep vec uporan, zapamti to!! 8)
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#18

Post by cHupjahalic@ »

Lucy01 wrote:
cHupjahalic@ wrote:Lucy, citajuci ovo sto ti pises ispada da smo mi tru`le vocke :sad: :D :lol: a on je zelena vocka koja ima mogucnost da sazrije i nakon pada sa stabla. :D
U korijenu truHle, moja Coopka :lol: ....sta truHli zapad uradi sa nas :lol:
ma ne krivi samo zapad :D , krivi su i nasi sto nas nisu fino oblijepili prilikom pakovanja i eksporta. :lol: :lol:
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#19

Post by FFK as Lucy01 »

cHupjahalic@ wrote:
ma ne krivi samo zapad :D , krivi su i nasi sto nas nisu fino oblijepili prilikom pakovanja i eksporta. :lol: :lol:
Jes', jes'....ono FRAGILE ili HANDLE WITH CARE (osta'ces bRez ociju) :lol: :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#20

Post by danas »

Lucy01 wrote:
cHupjahalic@ wrote:Lucy, citajuci ovo sto ti pises ispada da smo mi tru`le vocke :sad: :D :lol: a on je zelena vocka koja ima mogucnost da sazrije i nakon pada sa stabla. :D
U korijenu truHle, moja Coopka :lol: ....sta truHli zapad uradi sa nas :lol:
ti si se iskvarila u ovom cafirlooku :D :D docim sam se ja taKa rodila :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#21

Post by cHupjahalic@ »

Lucy01 wrote:
cHupjahalic@ wrote:
ma ne krivi samo zapad :D , krivi su i nasi sto nas nisu fino oblijepili prilikom pakovanja i eksporta. :lol: :lol:
Jes', jes'....ono FRAGILE ili HANDLE WITH CARE (osta'ces bRez ociju) :lol: :lol:
mozda bi tada bile suhe vocke :D :lol: , al` makar bi ljepse mirisale neg` ovako. :lol: :lol:
da nam je sadasnja pamet :-? :D :lol: a one godine, ha? :lol: :lol:
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#22

Post by cHupjahalic@ »

danas wrote:
Lucy01 wrote:U korijenu truHle, moja Coopka :lol: ....sta truHli zapad uradi sa nas :lol:
ti si se iskvarila u ovom cafirlooku :D :D docim sam se ja taKa rodila :lol: :lol: :lol: :lol:
hajd` bona, makar nisi imala problema sa carinom. :lol: :lol:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18292
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#23

Post by GandalfSivi »

Ja jedini barem pokusah dati savjet. Nego, evo sam bas izvadio cijelo pile iz zamrzivaca, ima li iko ideju sta pametno da uradim sa istim???
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#24

Post by danas »

GandalfSivi wrote:Ja jedini barem pokusah dati savjet. Nego, evo sam bas izvadio cijelo pile iz zamrzivaca, ima li iko ideju sta pametno da uradim sa istim???
cuj sta da radis sa piletom? :D a mi taman pomislili ti iskusan :D :D :D
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#25

Post by Shoshana »

GandalfSivi wrote:Ja jedini barem pokusah dati savjet. Nego, evo sam bas izvadio cijelo pile iz zamrzivaca, ima li iko ideju sta pametno da uradim sa istim???
jel' ovo u kontekstu ili.....?!?

:lol: :lol:
Post Reply