Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Locked
User avatar
no_sekirli
Posts: 4295
Joined: 02/10/2013 18:36

#6126 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by no_sekirli »

Kako nazvati situaciju kada želiš diskreditirati nekoga i nametnuti mu svoju hegemoniju, citirajući Dodika i njegove izjave iz emisije Ćirilica.

Dok u isto to vrijeme cijelo vrijeme pljuješ po Dodiku i njegovim šovinističkim izjavama, a voditelj emisije Ćirilica, kao i sama emisija su neprijatelj broj 1.

Je li to licemjerje, ili je to obrnuta pshihologija, ili je to bezobrazluk, ili jednostavno uzimanje iz vreće samo onoga šta odgovara, a ostatak iz te vreće može komotno u smeće?

U čemu se ta politika i takva retorika razlikuje od politike vrlog krimi akademika Čovića, ili specijalca iz trezora Bakira?
Škobo Habu
Posts: 9013
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#6127 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Škobo Habu »

Zanimljivo da HDZ-ovim ministrima nije teško uzeti kreditna sredstva od Saudijaca za izgradnju Dječije klinike u Mostaru, a da im na pamet ne pada da poreznim obveznicima te iste države, koji su im dali te pare, ne žele ukinuti vize?
User avatar
no_sekirli
Posts: 4295
Joined: 02/10/2013 18:36

#6128 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by no_sekirli »

Ne mislim da HDZ ministri nešto pretjerano vole BiH, baš kao ni ministri iz SDA i većine ostalih stranaka, oni vole samo BH pare. Što se viza tiče, ja osobno sam uvijek za reciprocitet. U ovom slučaju HDZ ministri samo drže kontru radi kontre, kao da oni razmišljaju glavom previše.

Gdje nama sa BH pasošima treba viza, neka tim državljanima za ulaz u BiH također treba viza! I gotovo. Najjednostavnije i najpoštenije. Od Saudijaca preko Engleza do Amerikanaca, ja bih je svima uveo!

Kakva je nama sreća što ćemo otvoriti vrata Saudijcima da ulaze bez viza, a našim državljanima treba viza kad idu tamo. Pa nemojte se ljudi ponižavati i spuštati glavu. Kad su već Saudijci tako bogati i vole dolaziti kod nas, onda im ne bi trebao biti problem dati koju marku za vizu.
Pa valjda smo i mi neka država koja treba imati svoj stav, a ne kleknuti na noge onima koji nam pošalju par tona hurmi. I malo zlata za mog Bakira...
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#6129 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Novak20 »

Škobo Habu wrote: 12/06/2021 09:50 Zanimljivo da HDZ-ovim ministrima nije teško uzeti kreditna sredstva od Saudijaca za izgradnju Dječije klinike u Mostaru, a da im na pamet ne pada da poreznim obveznicima te iste države, koji su im dali te pare, ne žele ukinuti vize?
:lol:

Koje gluposti valjaš, neshvatljivo.

Kakve veze ima kredit sa vizama ? Uzimaju se krediti i od drugih država pa se vize ne ukidaju.

Nije ni bošnjačkim ministrima mrsko uzeti hurme ali ne moraju zbog toga zaroniti Saudima u guzicu.

Reciprocitet je osnova vanjske politike.

Neka Saudi dozvole državljanima BiH da bez viza idu na hadž pa će onda hrvatski ministri dozvoliti njima da bez viza dođu u Međugorje. :D
Škobo Habu
Posts: 9013
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#6130 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Škobo Habu »

Novak20 wrote: 12/06/2021 10:35

:lol:

Koje gluposti valjaš, neshvatljivo.

Kakve veze ima kredit sa vizama ? Uzimaju se krediti i od drugih država pa se vize ne ukidaju.

Nije ni bošnjačkim ministrima mrsko uzeti hurme ali ne moraju zbog toga zaroniti Saudima u guzicu.

Reciprocitet je osnova vanjske politike.

Neka Saudi dozvole državljanima BiH da bez viza idu na hadž pa će onda hrvatski ministri dozvoliti njima da bez viza dođu u Međugorje. :D
Ono što je racionalnom biću posve nešto shvatljivo, tebi je uvijek glupost. :roll:
Zgrada onkološke Klinike u Mostaru izgrađena je zahvaljujući vrlo povoljnom zajmu Saudijskog fonda za razvoj u iznosu od deset milijuna dolara, dok je s pet milijuna maraka izgradnju klinike pomogla Hercegovačko-neretvanska županija. To je, dakako, primjer koji pokazuje kako Saudijska Arabija u BiH ne gradi „samo džamije“, kako je to dosad isticano u javnosti, već pomaže i razvoju zdravstvenog sustava.

Autor: Milan Šutalo
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#6131 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by mO k3 »

Novak20 wrote: 12/06/2021 10:35
Škobo Habu wrote: 12/06/2021 09:50 Zanimljivo da HDZ-ovim ministrima nije teško uzeti kreditna sredstva od Saudijaca za izgradnju Dječije klinike u Mostaru, a da im na pamet ne pada da poreznim obveznicima te iste države, koji su im dali te pare, ne žele ukinuti vize?
:lol:

Koje gluposti valjaš, neshvatljivo.

Kakve veze ima kredit sa vizama ? Uzimaju se krediti i od drugih država pa se vize ne ukidaju.

Nije ni bošnjačkim ministrima mrsko uzeti hurme ali ne moraju zbog toga zaroniti Saudima u guzicu.

Reciprocitet je osnova vanjske politike.

Neka Saudi dozvole državljanima BiH da bez viza idu na hadž pa će onda hrvatski ministri dozvoliti njima da bez viza dođu u Međugorje. :D
:lol: :lol: :lol: procitaj svoj post pa vidi ko zapravo valja gluposti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jesi ti ikada igrao hrkljusa?? :mrgreen:
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#6132 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Novak20 »

Škobo Habu wrote: 12/06/2021 10:44
Novak20 wrote: 12/06/2021 10:35

:lol:

Koje gluposti valjaš, neshvatljivo.

Kakve veze ima kredit sa vizama ? Uzimaju se krediti i od drugih država pa se vize ne ukidaju.

Nije ni bošnjačkim ministrima mrsko uzeti hurme ali ne moraju zbog toga zaroniti Saudima u guzicu.

Reciprocitet je osnova vanjske politike.

Neka Saudi dozvole državljanima BiH da bez viza idu na hadž pa će onda hrvatski ministri dozvoliti njima da bez viza dođu u Međugorje. :D
Ono što je racionalnom biću posve nešto shvatljivo, tebi je uvijek glupost. :roll:
Zgrada onkološke Klinike u Mostaru izgrađena je zahvaljujući vrlo povoljnom zajmu Saudijskog fonda za razvoj u iznosu od deset milijuna dolara, dok je s pet milijuna maraka izgradnju klinike pomogla Hercegovačko-neretvanska županija. To je, dakako, primjer koji pokazuje kako Saudijska Arabija u BiH ne gradi „samo džamije“, kako je to dosad isticano u javnosti, već pomaže i razvoju zdravstvenog sustava.

Autor: Milan Šutalo
:shock:

Zajam je zajam. Vratiti će ga oni koji su ga uzeli u parama. A ne u vizama.

Što je tu neracionalno ? Nije zajam poklon kao hurme.

Racionalna Bisera bi prodala vize za šaku hurmi. :lol:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#6133 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by SaraFina »

no_sekirli wrote: 12/06/2021 09:22 Kako nazvati situaciju kada želiš diskreditirati nekoga i nametnuti mu svoju hegemoniju, citirajući Dodika i njegove izjave iz emisije Ćirilica.

Dok u isto to vrijeme cijelo vrijeme pljuješ po Dodiku i njegovim šovinističkim izjavama, a voditelj emisije Ćirilica, kao i sama emisija su neprijatelj broj 1.

Je li to licemjerje, ili je to obrnuta pshihologija, ili je to bezobrazluk, ili jednostavno uzimanje iz vreće samo onoga šta odgovara, a ostatak iz te vreće može komotno u smeće?

U čemu se ta politika i takva retorika razlikuje od politike vrlog krimi akademika Čovića, ili specijalca iz trezora Bakira?
Malo ti pročešljaj kronologiju upisa. To što ja protiv Dodika i Covića, naravno i Bakira iznosim argumente u prilog njihovoj nesposobosobnosti, to Labudu, Novaku, Kolindi i ostalima ne smeta da ga veličaju kao poklonika i zastitnika HR nacionalnih interesa. @BlackSwan iznosi tezu da je pragmatičnost sa Srbima suradjivati. A protiv Bošnjaka i ostali su skloni tim tezama. Dakle, zasto ja ne bi Dodikovu izjavu o 180.000 Hrvata koristila kao argument u prilog tezi, da Dodik nije nikakav zaštitnik HR nacionalnih interesa i da HDZ nema nikakvo partnerstvo sa SNSD Nego je poltronska stranka i dobrovoljna ispostava SNSD-u za Hercegovinu. Poluga zarazvaljivanje BiH. Sutra da bošnjačka strana ponudi Dodiku bilo šta, što bi mogao koristiti pustio bi HDZ kao štetu niz vodu.
I ubuduće ako imaš šta reći izvoli mi se direktno obratiti. Za pojasnjenje. Ovako je beskičmenjački pisati trakat, kao „ posmatrač“ i izigravati moralnu vertikalu. Plus docirati s visoka bez temelja.
Škobo Habu
Posts: 9013
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#6134 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Škobo Habu »

Novak20 wrote: 12/06/2021 10:52

:shock:

Zajam je zajam. Vratiti će ga oni koji su ga uzeli u parama. A ne u vizama.

Što je tu neracionalno ? Nije zajam poklon kao hurme.

Racionalna Bisera bi prodala vize za šaku hurmi. :lol:
Na stranu to što su upravo ovakvi kao Šutalo vodili medijsku kampanju o "građenju džamija", pa su se, nakon kredita, eto, posuli malo pepelom po glavi tvrdeći da to nije pravilo, ali teško možeš u meni razuvjeriti skeptika kada su Saudijci u pitanju, da iza neukidanja viza stoji još hrpa razloga.

Realno gledajući, arapski turisti nisu baš dobrodošli na područja sa srpskom i hrvatskom većinom. Na Palama su ih znali privoditi u policajsku stanicu, baš kao što se to isto znalo dešavati u Hercegovini. Sa druge strane, sjetimo se samo one halabuke koja je dignuta kada su Arapi došli na prostor kiseljačke opštine sa namjerom da investiraju u rezidencionalna naselja.

Nije to bilo tako davno da se ne sjećaš HMS propagande o planskom naselju Arapa na "hrvatskim povijesnim prostorima"? :shock:
Tomasevic
Posts: 55
Joined: 12/06/2021 11:35

#6135 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Tomasevic »

Čuj ti nje, jučer temica o padu broja Hrvata iako se Muslimani tope diljem BiH a pogotovo u Republici Srpskoj kako bi nudila savez Srbima s ciljem okupacije doma naroda 2022.
Kako si okupirala CIK nego savezom s Karadzicevom opcijom?
Branila si i srednjoškolku ovdje koja se moli na grobovima "šehida" nakon što ju je postavio Komšić prva :D

Nema ti ništa od okupacije doma naroda 2022 i uništenja Hrvata, prošla je baba s kolačima
Tomasevic
Posts: 55
Joined: 12/06/2021 11:35

#6136 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Tomasevic »

Fora je i priča o "uništenju HDZ-a" a ne uništenju Hrvata.

Pluralizam su Hrvatima oduzeli Muslimani nametanjem Komšića i okupacijom doma naroda 2022, svi mi glasamo za Čovića čisto da iritira vas Muslimane.

Bolje bilo kakav Hrvat nego platforma 2010 kada ste postavili ono filoustašku izdajničku HSP opciju u platformicu uz pomoć bandita i kolonijalnog upravitelja Inzka koji je primio stotine tisuća maraka na račun toga.

Nema ni ubijanja hrvatskih povratnika a niti ukidanja mirovina više, nećete liječiti svoj PTSP na Hrvatima a niti komplekse kao npr kada vam Dodik odradi referendum pa udarite terorističkim napadom na Stolac.
User avatar
Point.
Posts: 27751
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#6137 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Point. »

Tomasevic wrote: 12/06/2021 11:44 Čuj ti nje, jučer temica o padu broja Hrvata iako se Muslimani tope diljem BiH a pogotovo u Republici Srpskoj kako bi nudila savez Srbima s ciljem okupacije doma naroda 2022.
Kako si okupirala CIK nego savezom s Karadzicevom opcijom?
Branila si i srednjoškolku ovdje koja se moli na grobovima "šehida" nakon što ju je postavio Komšić prva :D

Nema ti ništa od okupacije doma naroda 2022 i uništenja Hrvata, prošla je baba s kolačima
Ko su ti Muslimani? Takav narod ne postoji u BiH.



Novi kolač bojovnik. Odakle samo izvirete.
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#6138 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Novak20 »

Škobo Habu wrote: 12/06/2021 11:32
Novak20 wrote: 12/06/2021 10:52

:shock:

Zajam je zajam. Vratiti će ga oni koji su ga uzeli u parama. A ne u vizama.

Što je tu neracionalno ? Nije zajam poklon kao hurme.

Racionalna Bisera bi prodala vize za šaku hurmi. :lol:
Na stranu to što su upravo ovakvi kao Šutalo vodili medijsku kampanju o "građenju džamija", pa su se, nakon kredita, eto, posuli malo pepelom po glavi tvrdeći da to nije pravilo, ali teško možeš u meni razuvjeriti skeptika kada su Saudijci u pitanju, da iza neukidanja viza stoji još hrpa razloga.

Realno gledajući, arapski turisti nisu baš dobrodošli na područja sa srpskom i hrvatskom većinom. Na Palama su ih znali privoditi u policajsku stanicu, baš kao što se to isto znalo dešavati u Hercegovini. Sa druge strane, sjetimo se samo one halabuke koja je dignuta kada su Arapi došli na prostor kiseljačke opštine sa namjerom da investiraju u rezidencionalna naselja.

Nije to bilo tako davno da se ne sjećaš HMS propagande o planskom naselju Arapa na "hrvatskim povijesnim prostorima"? :shock:
Boško, Allaha ti ne guslaj bez veze. Što Hrvati imaju sa privođenjem državljana KSA na Palama ?

Kakvi god su razlozi, samo je reciprocitet bitan. Ako državljanin KSA hoće ovdje u BiH odmarati bez vize ili kupiti nekretninu za odmor, mora to isto omogućiti i meni u svojoj državi. Što je državljanin KSA bolji od mene ili od tebe ?

Osim ako nije bolji od tebe zato što si iskompleksiran ili toliko siromašan da si upr'o oči u džabne hurme. Ali ništa nema džaba.

Kužiš ?
Škobo Habu
Posts: 9013
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#6139 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Škobo Habu »

Novak20 wrote: 12/06/2021 11:52

Boško, Allaha ti ne guslaj bez veze. Što Hrvati imaju sa privođenjem državljana KSA na Palama ?

Kakvi god su razlozi, samo je reciprocitet bitan. Ako državljanin KSA hoće ovdje u BiH odmarati bez vize ili kupiti nekretninu za odmor, mora to isto omogućiti i meni u svojoj državi. Što je državljanin KSA bolji od mene ili od tebe ?

Osim ako nije bolji od tebe zato što si iskompleksiran ili toliko siromašan da si upr'o oči u džabne hurme. Ali ništa nema džaba.

Kužiš ?
Nije on ništa bolji od mene ili tebe, nije poenta u tome.

Ja sam prvi protiv toga da arapski državljani budu privilegovani u odnosu na bilo koga, posebice na domicilne.

Znam ja vrlo dobro o kakvoj ti servilnosti pričaš, ali, jednostavno, državljani Zaliva su već odavno pod povećalom kada je u pitanju ova zemlja.
Posebice zbog rata, a kasnije zbog terorizma.
User avatar
Point.
Posts: 27751
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#6140 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Point. »

Koliko državljana BiH ide u pustinje Saudijske Arabije naspram koliko njih dolazi u BiH na odmor? Ko više troši, naši tamo ili oni u BiH?
Tomasevic
Posts: 55
Joined: 12/06/2021 11:35

#6141 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Tomasevic »

Point. wrote: 12/06/2021 12:00 Koliko državljana BiH ide u pustinje Saudijske Arabije naspram koliko njih dolazi u BiH na odmor? Ko više troši, naši tamo ili oni u BiH?
Saudijska Arabija je broj 1. sponzor terorizma u svijetu i nikakve vize im nećemo ukidati zbog Bisere i SDA kao političko krilo islamske zajednice, to možete zaboraviti.

BiH je prvo kršćanska zemlja, zapadnjacima trebamo pogodovati a ne da gledaju na BiH kao prvu izvoznicu ISIL-a u Siriji.
Blitz1
Posts: 578
Joined: 14/07/2015 09:17

#6142 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Blitz1 »

Tomasevic wrote: 12/06/2021 12:05
Point. wrote: 12/06/2021 12:00 Koliko državljana BiH ide u pustinje Saudijske Arabije naspram koliko njih dolazi u BiH na odmor? Ko više troši, naši tamo ili oni u BiH?
Saudijska Arabija je broj 1. sponzor terorizma u svijetu i nikakve vize im nećemo ukidati zbog Bisere i SDA kao političko krilo islamske zajednice, to možete zaboraviti.

BiH je prvo kršćanska zemlja, zapadnjacima trebamo pogodovati a ne da gledaju na BiH kao prvu izvoznicu ISIL-a u Siriji.
Ne postoji kršćanstvo
Tomasevic
Posts: 55
Joined: 12/06/2021 11:35

#6143 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Tomasevic »

Inače za one koji ne kuže Muslimani ovim potezom sa Saudijskom Arabijom samo uvjetuju ukidanje ulazaka u BiH ovim zemljama koje su postavljene na liste zbog korone.

Nema to veze s koronom, Saudijcima nikada nisu ukidane vize a niti će biti ukinute zbog političkog ogranka islamske zajednice u BiH.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#6144 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by SaraFina »

Tomasevic wrote: 12/06/2021 11:44 Čuj ti nje, jučer temica o padu broja Hrvata iako se Muslimani tope diljem BiH a pogotovo u Republici Srpskoj kako bi nudila savez Srbima s ciljem okupacije doma naroda 2022.
Kako si okupirala CIK nego savezom s Karadzicevom opcijom?
Branila si i srednjoškolku ovdje koja se moli na grobovima "šehida" nakon što ju je postavio Komšić prva :D

Nema ti ništa od okupacije doma naroda 2022 i uništenja Hrvata, prošla je baba s kolačima
Opsjednut si. Registrirao si se radi mene. A znamo i odakle i zasto. Zato ignore.
Tomasevic, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Odlicno znam gdje obitavaš i ko si bude li mi se raspravljalo s tobom. 🤥
User avatar
bronhy
Posts: 306
Joined: 01/08/2017 12:24

#6145 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by bronhy »

Nikada vise poskoka u ovo doba godine. Izgleda koriste sto u BIH trenutno nema protuotrova za zmije :lol:
Ko zna, mozda bude 2022 ;-)
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#6146 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by SaraFina »

bronhy wrote: 12/06/2021 12:18 Nikada vise poskoka u ovo doba godine. Izgleda koriste sto u BIH trenutno nema protuotrova za zmije :lol:
Ko zna, mozda bude 2022 ;-)
:D
Tomasevic
Posts: 55
Joined: 12/06/2021 11:35

#6147 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Tomasevic »

SaraFina wrote: 12/06/2021 12:13
Tomasevic wrote: 12/06/2021 11:44 Čuj ti nje, jučer temica o padu broja Hrvata iako se Muslimani tope diljem BiH a pogotovo u Republici Srpskoj kako bi nudila savez Srbima s ciljem okupacije doma naroda 2022.
Kako si okupirala CIK nego savezom s Karadzicevom opcijom?
Branila si i srednjoškolku ovdje koja se moli na grobovima "šehida" nakon što ju je postavio Komšić prva :D

Nema ti ništa od okupacije doma naroda 2022 i uništenja Hrvata, prošla je baba s kolačima
Opsjednut si. Registrirao si se radi mene. A znamo i odakle i zasto. Zato ignore.
Tomasevic, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Odlicno znam gdje obitavaš i ko si bude li mi se raspravljalo s tobom. 🤥
Pusti to sve, kako gledaš na izjavu Bakira i Komšića o kopiranju vijeća naroda u Federaciji tj pretvaranju Federacije u Srpsku?

Komšić je još prije prošlih predsjedničkih izbora na kojima si ti botovala ovdje iz mržnje tvrdio da bi nama Hrvatima prepustio predsjedništvo ako bi ukinuli dom naroda.

Boli li to što nemaš svoju Republiku kao Srbi? Zbog toga si tako puna mržnje?
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#6150 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by SaraFina »

Predsjednik HDZ-a BiH Dragan Čović već duže vrijeme koristi svaku priliku da u medijskim obraćanjima istakne da su za stranku na čijem je čelu izmjene Izbornog zakona BiH prioritet svih prioriteta. Shodno tome, lider HDZ-a očekuje da će u državnom Parlamentu, sa partnerima u vlasti, imati raspoloženu većinu za izmjene pomenutog zakona na način kako njemu i njegovoj stranci odgovora. Da bi se nešto ovakvo moglo desiti, prije nekoliko dana izrazio je bojazan član Predsjedništva BiH i lider Demokratske fronte Željko Komšić, kazavši da bi izmjene Izbornog zakona mogle otići u smjeru tzv. ABC modela. Naime, ukoliko bi jedan takav model prošao u Parlamentarnoj skupštini BiH, glas Hrvata i Bošnjaka ne bi vrijedio jednako u svim teritorijalnim jedinicama.
Locked