Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Locked
Blitz1
Posts: 578
Joined: 14/07/2015 09:17

#6076 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Blitz1 »

Labudu je kradeze naštelio posao na državnoj sisi, normalno je da će opali koji komentar njima u prilog. Inače mi baca malo na derviša, ezoterija isijava iz svakog njegovog komentara.
Ko da sam ga viđao oko par tekija da se vrti...
User avatar
Truba
Posts: 81769
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6077 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Truba »

SaraFina wrote: 11/06/2021 12:16
Black swan wrote: 11/06/2021 10:16 shvaćam ja da je lakše politički uništiti slabijeg protivnika, pa se žmUri na zastave u susjedstvu
ali shvatite vi i slabijeg protivnika zašto se ne želi konfrontirati laktaškim grmaljom :D
Ti nikako da se dogovoriš sam sa sobom, jesi obespravljen u tom Sarajlabadu, ili dominiraš☹️ (Vidim garaža se kupuje u Sarajevu i to na top lokaciji, lovom koja je dostatna za tridesetak kvadrata stambenog prostora u Čapljini, Ljubuškom ili Posušju. Fino. Ali nerealno mi totalno. 🙃)
I jesu li HDZ-ovci općenito obespravljeni diljem naše jedne i jedine, ili je dominacija i novi izborni gotova stvar.
spinuješ politički nestanak jednog naroda s individualnim osjećajem ugrozbe koji može biti objektivan ili subjektivan

topici o demografiji pokazuju da hrvati u većini bosne nestaju

politika neće ići u tom pravcu da nestanu i hercegovački
User avatar
Truba
Posts: 81769
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6078 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Truba »

Blitz1 wrote: 11/06/2021 12:27 Labudu je kradeze naštelio posao na državnoj sisi, normalno je da će opali koji komentar njima u prilog. Inače mi baca malo na derviša, ezoterija isijava iz svakog njegovog komentara.
Ko da sam ga viđao oko par tekija da se vrti...
na topiku o stocu sam pisao da sam bio u stolačkoj džamiji i na tekiji buna :thumbup:
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#6079 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Novak20 »

seoBIH wrote: 11/06/2021 11:17 reko covic? Mene samo interesuje kako ove majorizirane ne boli dusa pišanje po žrtvama koje radi covke ližuči se s dodickom.

Za baketa znam da nema obraza i imana...
:-)

Žrtvama mir vječni. Ne znam zašto ih netko na ovakav način koristi da žive vrijeđa...ujeda ???

I mene neke stvari interesiraju ali ne znam da li bih to nazvao lizanjem ili savijanjem.
Predstavnici srebreničkih Bošnjaka ipak će prihvatiti šest mandata koje su osvojili na izborima u Srebrenici, iako su bojkotovali ponovljene izbore održane 21. februara.

Ovo je dogovoreno na sastanku najviših državnih i političkih predstavnika Bošnjaka i rukovodstva Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini (BiH) na čelu s reisu-l-ulemom Huseinom Kavazovićem koji je održan 4. marta u Sarajevu, potvrdio je za Radio Slobodna Evropa Mustafa Prljača, savjetnik reisu-l-uleme Islamske zajednice u BiH.

Sa liste "Moja adresa: Srebrenica", koju čine Stranka demokratske akcije (SDA), Stranka za BiH (SBiH), Savez za bolju budućnosti, Pokret demokratske akcije izabrano je pet odbornika, a s liste Demokratske fronte (DF)-Građanskog saveza izabran je jedan odbornik
Blitz1
Posts: 578
Joined: 14/07/2015 09:17

#6080 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Blitz1 »

Black swan wrote: 11/06/2021 12:28
Blitz1 wrote: 11/06/2021 12:27 Labudu je kradeze naštelio posao na državnoj sisi, normalno je da će opali koji komentar njima u prilog. Inače mi baca malo na derviša, ezoterija isijava iz svakog njegovog komentara.
Ko da sam ga viđao oko par tekija da se vrti...
na topiku o stocu sam pisao da sam bio u stolačkoj džamiji i na tekiji buna :thumbup:
Eto vidiš, samo plitkoumni dijasporaši ne kontaju tvoje komentare, ne obraćaj pažnju na njih
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#6081 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by SaraFina »

Black swan wrote: 11/06/2021 12:25 bolje ispostava nego situacija kao u kraljevoj sutjesci kaknju brajkovicima bugojnu tuzli sarajevu = curenje i nestanak o čemu se slavi na drugim topicima

dok nam je giljotina nad vratom mi moramo razmišljati o fraku i frizuri?

how yes no
nije mi jasno kako to ne razumijete

moja je vizija i misija da vam to utuvim u glavu

gustera kad mačka uhvati za rep... rep otpada...guster se spašava
slično je i kod zubara
Pa niko nije protjerao ni te što su se iselili. Iselili se ljudi zbog promašene politike HDZ-a. Čovječe Kreševo u minusu, Kiseljak, Busovača. A iz tih krajeva mnogoooooo je poznatih i velikih i srednjih hrvatskih tvrtki i gospodarstvenika. Je li tim ljudima ko smetao da se razvijaju? Nije. Jednostavno i srednja klasa i ta visoka hrvatskih gradjana odlazi. Neki samo do HR doduše, a neki trajno u zapadnu EU. Ali odlaze ljudi. I ko je tome kriv?
Da su Bošnjaci, ti ljudi bi iselili u poraću još. Jer je na tim lokalitetima vodjen HR/B sukob. Znači nije do toga. Nije jer su to miješane sredine. Nego vide da su ostavljeni od HDZ-a i odlaze.

Giljotinu umišljaš. Ništa Hrvatima u BiH ne visi za vratom niti su im Bošnjaci neprijatelji. Napravite oporbu dostojnu i skinite HDZ, pa ćete vidjeti poboljšanje medjuljudskih odnosa.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#6082 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by SaraFina »

Black swan wrote: 11/06/2021 12:27
SaraFina wrote: 11/06/2021 12:16
Black swan wrote: 11/06/2021 10:16 shvaćam ja da je lakše politički uništiti slabijeg protivnika, pa se žmUri na zastave u susjedstvu
ali shvatite vi i slabijeg protivnika zašto se ne želi konfrontirati laktaškim grmaljom :D
Ti nikako da se dogovoriš sam sa sobom, jesi obespravljen u tom Sarajlabadu, ili dominiraš☹️ (Vidim garaža se kupuje u Sarajevu i to na top lokaciji, lovom koja je dostatna za tridesetak kvadrata stambenog prostora u Čapljini, Ljubuškom ili Posušju. Fino. Ali nerealno mi totalno. 🙃)
I jesu li HDZ-ovci općenito obespravljeni diljem naše jedne i jedine, ili je dominacija i novi izborni gotova stvar.
spinuješ politički nestanak jednog naroda s individualnim osjećajem ugrozbe koji može biti objektivan ili subjektivan

topici o demografiji pokazuju da hrvati u većini bosne nestaju

politika neće ići u tom pravcu da nestanu i hercegovački
Objektivno Hrvati nestaju iz područja o kojima HDZ ne vodi nikakvu brigu. PK 10 recimo u poraću bio je se počeo odlično razvijati a ljudi su se masovno vraćali. Kad su uvidjeli da Čovića i HDZ ne zanima kako njima da obezbijede donacije za obnovu, i radna mjesta, te podsticaje za poljoprivredu ljudi su se odselili.
To se isto dogadja sad u srednjoj Bosni. Ljudi su vidjeli nebrigu “ legitimnih” političkih predstavnika koji su svoju politiku usmjerili na 2,5 kantona i odlaze. Ti moraš da shvatiš ko je zaslužan za odlazak Hrvata nakon rata. HDZ! Iskljucivo. I jedino.
User avatar
pici
Posts: 43586
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#6083 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by pici »

dog god bidne križ na humu, islamski bajrak se nece vijorit nad neumom...
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#6084 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by SaraFina »

Ja ne znam @BlackSwan, ali eto samo pogledaj taj izborni zakon koji HDZ favorizira. I koliko i iz kojih kantona želi izabrati delegata u Dom naroda.

Koliko delegata bi dao ZDK a koliko HNK? Usporedi? Da ti ne solim ranu i kažem kako KS ne bi dao nijednog Hrvata. Jer te HDZ pomnožio s nulom.

I onda kažeš Bošnjaci diskriminiraju Hrvate. Pa taj HDZ je diskriminirao komplet HR populaciju u Bosni na račun hercegovačke. I to vodi do statusa pogranične manjine. To je glupa i krakovida politika Dragana Čovića. Ja ne znam misli on u penziju i planira li nestanak stranke za dva izborna ciklusa? Ali sve upućuje na to. HDZ će biti politički čimbenik u 2 kantona na lokalnoj razini i kraj priče.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#6085 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by SaraFina »

pici wrote: 11/06/2021 12:47 dog god bidne križ na humu, islamski bajrak se nece vijorit nad neumom...
Meni je i situacija s tim Neumom presmiješna. Da se bore za Makarsku rivijeru i razumjela bi. Lijep komad obale i fini gradići. Ali Neum? Ne kužim logiku. Srednjebosanski bazen šapatom pada, a ganga se o nekoj zelenoj transvezali i Neumu.
Pa Stolac se “čuva u tu svrhu” 😂😂😂😂
User avatar
pici
Posts: 43586
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#6086 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by pici »

SaraFina wrote: 11/06/2021 12:56
pici wrote: 11/06/2021 12:47 dog god bidne križ na humu, islamski bajrak se nece vijorit nad neumom...
Meni je i situacija s tim Neumom presmiješna. Da se bore za Makarsku rivijeru i razumjela bi. Lijep komad obale i fini gradići. Ali Neum? Ne kužim logiku. Srednjebosanski bazen šapatom pada, a ganga se o nekoj zelenoj transvezali i Neumu.
Pa Stolac se “čuva u tu svrhu” 😂😂😂😂
sad ce gotov put bitnut stolac-neum... ima da makarska rivijera plaĆe za muslimanima... a onda dzamija povrh neuma insallah
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#6087 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by SaraFina »

pici wrote: 11/06/2021 13:00
SaraFina wrote: 11/06/2021 12:56
pici wrote: 11/06/2021 12:47 dog god bidne križ na humu, islamski bajrak se nece vijorit nad neumom...
Meni je i situacija s tim Neumom presmiješna. Da se bore za Makarsku rivijeru i razumjela bi. Lijep komad obale i fini gradići. Ali Neum? Ne kužim logiku. Srednjebosanski bazen šapatom pada, a ganga se o nekoj zelenoj transvezali i Neumu.
Pa Stolac se “čuva u tu svrhu” 😂😂😂😂
sad ce gotov put bitnut stolac-neum... ima da makarska rivijera plaĆe za muslimanima... a onda dzamija povrh neuma insallah
U Hercegovini meni je Mostar naj naj :)
Stvarno. I drago mi je da ide onako komplet ja mulitietničkoj opciji. Po statistici. Da uskoro neće biti podijeljen. Pa ni figurativno. A Neum i Stolac? Su onako za duži vikend i odmor fini gradići.
Mostar je za život tokom cijele godine.
User avatar
Truba
Posts: 81769
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6088 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Truba »

SaraFina wrote: 11/06/2021 12:51 Ja ne znam @BlackSwan, ali eto samo pogledaj taj izborni zakon koji HDZ favorizira. I koliko i iz kojih kantona želi izabrati delegata u Dom naroda.

Koliko delegata bi dao ZDK a koliko HNK? Usporedi? Da ti ne solim ranu i kažem kako KS ne bi dao nijednog Hrvata. Jer te HDZ pomnožio s nulom.

I onda kažeš Bošnjaci diskriminiraju Hrvate. Pa taj HDZ je diskriminirao komplet HR populaciju u Bosni na račun hercegovačke. I to vodi do statusa pogranične manjine. To je glupa i krakovida politika Dragana Čovića. Ja ne znam misli on u penziju i planira li nestanak stranke za dva izborna ciklusa? Ali sve upućuje na to. HDZ će biti politički čimbenik u 2 kantona na lokalnoj razini i kraj priče.
zakon jes gadan al baš zato će ga bakir potpisati
i imamo 3 party sustav osim po kantonima :D

neko se uvijek mora žrtvovati da bismo napredovali jbg

za alipašince... pogledati u pravcu briješća ima križ :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#6089 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by SaraFina »

Black swan wrote: 11/06/2021 14:17
SaraFina wrote: 11/06/2021 12:51 Ja ne znam @BlackSwan, ali eto samo pogledaj taj izborni zakon koji HDZ favorizira. I koliko i iz kojih kantona želi izabrati delegata u Dom naroda.

Koliko delegata bi dao ZDK a koliko HNK? Usporedi? Da ti ne solim ranu i kažem kako KS ne bi dao nijednog Hrvata. Jer te HDZ pomnožio s nulom.

I onda kažeš Bošnjaci diskriminiraju Hrvate. Pa taj HDZ je diskriminirao komplet HR populaciju u Bosni na račun hercegovačke. I to vodi do statusa pogranične manjine. To je glupa i krakovida politika Dragana Čovića. Ja ne znam misli on u penziju i planira li nestanak stranke za dva izborna ciklusa? Ali sve upućuje na to. HDZ će biti politički čimbenik u 2 kantona na lokalnoj razini i kraj priče.
zakon jes gadan al baš zato će ga bakir potpisati
i imamo 3 party sustav osim po kantonima :D

neko se uvijek mora žrtvovati da bismo napredovali jbg

za alipašince... pogledati u pravcu briješća ima križ :D
Nema tu žrtve pretjerane SDA. Čovjek koji je izjavio da mu je općina centar bitnija ( zbog proračuna) nego pardrugih ne podnosi žrtve. Bakiru je svejedno sto će 170.000 Bošnjaka zrtvovati u HNK. Svejedno.
E sad Bakir jedino zna dokle je granica kad je izdaja bosanskih nacionalnih pitanja po srijedi. Nadam se da zna. A Čović? Pa ne bi rekla.
Jer bez srednje Bosne dobiće nacionalnu pograničnu manjinu koja mu i pored zakona neće moći osigurati vječno vlast. Biće popis opet. Dodik u Hepy TV tvrdi da Hrvata ima 180.000.
Bošnjaka 1.600.000 a Srba 950.000.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#6090 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by SaraFina »

User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#6092 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by mO k3 »

na kojoj minuti??? :mrgreen:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#6093 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Guadalajara »

mO k3 wrote: 11/06/2021 16:34 na kojoj minuti??? :mrgreen:
12:40 :lol:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#6094 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Guadalajara »

Hrvata ima 180 hiljada...Jel tako... :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#6095 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by mO k3 »

dva putu ponovio :lol: :lol: :lol:

uvali mile nozinu u ledja covicu :mrgreen:
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#6096 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Hajvan »

ma treba neum (pro)dat krvatima, ko sto smo italijanskoj Raguzi prodali Peljesac

samo pare, brale
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#6097 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by seoBIH »

Novak20 wrote: 11/06/2021 12:29
seoBIH wrote: 11/06/2021 11:17 reko covic? Mene samo interesuje kako ove majorizirane ne boli dusa pišanje po žrtvama koje radi covke ližuči se s dodickom.

Za baketa znam da nema obraza i imana...
:-)

Žrtvama mir vječni. Ne znam zašto ih netko na ovakav način koristi da žive vrijeđa...ujeda ???

I mene neke stvari interesiraju ali ne znam da li bih to nazvao lizanjem ili savijanjem.
Predstavnici srebreničkih Bošnjaka ipak će prihvatiti šest mandata koje su osvojili na izborima u Srebrenici, iako su bojkotovali ponovljene izbore održane 21. februara.

Ovo je dogovoreno na sastanku najviših državnih i političkih predstavnika Bošnjaka i rukovodstva Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini (BiH) na čelu s reisu-l-ulemom Huseinom Kavazovićem koji je održan 4. marta u Sarajevu, potvrdio je za Radio Slobodna Evropa Mustafa Prljača, savjetnik reisu-l-uleme Islamske zajednice u BiH.

Sa liste "Moja adresa: Srebrenica", koju čine Stranka demokratske akcije (SDA), Stranka za BiH (SBiH), Savez za bolju budućnosti, Pokret demokratske akcije izabrano je pet odbornika, a s liste Demokratske fronte (DF)-Građanskog saveza izabran je jedan odbornik
Ne znam sto me ispravljas. Je li se to ne slažeš da bakir i covic ne poštuju žrtve lizanjem s snsd koji te žrtve negira?
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#6098 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by SaraFina »

mO k3 wrote: 11/06/2021 16:53 dva putu ponovio :lol: :lol: :lol:

uvali mile nozinu u ledja covicu :mrgreen:
A pazi ti kako uvaljuje saveznicima. Labude, gledaš ti ovog vašeg saveznika i borca za HR nacionalne interese. 180.000 hladnokrvno. A Srba 950.000. 🥺
Pa sutra da mu neko iz ponudi povrat dva zakona koja prenio sa entitetske razine na državnu, on bi zaboravio da Hrvata ima i 180.000 i tražio da se proglase nacionalnom manjinom. I onda @BlackSwan pominje pragmatičnost i partnerstvo. 🥺
Bossona
Posts: 5276
Joined: 21/12/2020 03:28

#6099 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Bossona »

Black swan wrote: 11/06/2021 12:25 bolje ispostava nego situacija kao u kraljevoj sutjesci kaknju brajkovicima bugojnu tuzli sarajevu = curenje i nestanak o čemu se slavi na drugim topicima

dok nam je giljotina nad vratom mi moramo razmišljati o fraku i frizuri?

how yes no
nije mi jasno kako to ne razumijete

moja je vizija i misija da vam to utuvim u glavu

gustera kad mačka uhvati za rep... rep otpada...guster se spašava
slično je i kod zubara
Image

Tvog poglavnika, ex. Jugoslavena i Bobanovog UZP nasljednika Dragana Čovića ne interesuju Hrvati van zapadne Hercegovine kap ni oni koji su završili u masovnim grobnicama Dodikovog genocindog brloga koji slavi dan najave istrebljenja Hrvata s tog dijela RBIH slaveći dan genocidne tvorevine tzv. RS koja je nastala na masovnim grobnicama, genociu i etnocidu iz koje su protjerani i njegovi sunarodnici koji 2009 godine javno izjavi kako "RS je bolji dio BiH"

https://www.klix.ba/vijesti/bih/rs-je-b ... /090701018





„Zašto Dragan Čović, predsjednik HDZ BiH, slavi neustavni dan genocidnog brloga kojeg je Ustavni sud BiH proglasio neustavnim.


To je zapravo očekivano, s obzirom da su on i Milorad Dodik zamjenili politiku i ideologiju Karadžića i Bobana, imaju već dugi niz godina dobre odnose sa kojima se Čović diči, tako da to nije iznenađujuće, ali je problematično iz više razloga. Jedan od tih razloga je što je sam datum proglašen neustavnim čije odluke kao i Dodik ne poštuje, a postoje i politički i historijski razozi u smislu da je nastala, između ostalog, na etničkom čišćenju Hrvata koje kako kaže Čović predstavlja u BiH. Tako da ideja da on dolazi slaviti zajedno sa Dodikom dan genocindog brloga tzv Rs iz kojeg su etnički očišćeni Hrvati je suluda ali oni nisu bitni jer su zrtvovani u ime trodecenijskog cilja iz Karađorđeva podjele BiH i razgraničenja sa Srbijom unutar BiH.
https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/med ... 45149.html
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#6100 Re: Politika Hrvata u BiH, folovi, autogolovi, alternative...

Post by Novak20 »

seoBIH wrote: 11/06/2021 17:04
Novak20 wrote: 11/06/2021 12:29
seoBIH wrote: 11/06/2021 11:17 reko covic? Mene samo interesuje kako ove majorizirane ne boli dusa pišanje po žrtvama koje radi covke ližuči se s dodickom.

Za baketa znam da nema obraza i imana...
:-)

Žrtvama mir vječni. Ne znam zašto ih netko na ovakav način koristi da žive vrijeđa...ujeda ???

I mene neke stvari interesiraju ali ne znam da li bih to nazvao lizanjem ili savijanjem.
Predstavnici srebreničkih Bošnjaka ipak će prihvatiti šest mandata koje su osvojili na izborima u Srebrenici, iako su bojkotovali ponovljene izbore održane 21. februara.

Ovo je dogovoreno na sastanku najviših državnih i političkih predstavnika Bošnjaka i rukovodstva Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini (BiH) na čelu s reisu-l-ulemom Huseinom Kavazovićem koji je održan 4. marta u Sarajevu, potvrdio je za Radio Slobodna Evropa Mustafa Prljača, savjetnik reisu-l-uleme Islamske zajednice u BiH.

Sa liste "Moja adresa: Srebrenica", koju čine Stranka demokratske akcije (SDA), Stranka za BiH (SBiH), Savez za bolju budućnosti, Pokret demokratske akcije izabrano je pet odbornika, a s liste Demokratske fronte (DF)-Građanskog saveza izabran je jedan odbornik
Ne znam sto me ispravljas. Je li se to ne slažeš da bakir i covic ne poštuju žrtve lizanjem s snsd koji te žrtve negira?
:-)
Ispravljam te iz više razloga.

Po žrtvama pišaju oni koji ih danas spominju u kontekstu dnevne politike da "pokriju" svoju šuplju, oni koji im ruše spomenike, oni koji propuštaju da osude zločince, one koji slave ili pomiluju zločince, oni koji zločinca imenuju za direktora, oni koji prave razliku između svojih i drugih žrtava.

Žrtve poštuju oni koji ih se sjete, koji se za njih pomole bez interesa i oni koji ne koriste žrtve za svakodnevno poticanje mržnje danas i sutra.

Dvadeset pet godina iza rata Čović razgovara sa Dodikom, Dodik razgovara sa Čovićem.

Ako je to tebi pišanje po žrtvama, onda se Čović ne bi trebao nikako "lizati" sa Alijinim sinom i SDA koji su Hrvate u BiH ojadili više nego Dodik i SNSD.
Locked