Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

User avatar
relativno84
Posts: 15334
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#26501 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by relativno84 »

GandalfSivi wrote: 24/04/2024 18:37 Nemam pojma ko je doticna, a ne kontam te o kakvom stidu pricas. Ja sam da se hapse svi odreda koji imaju ikakve veze sa kriminalom. Udaraj po svima, da mi je otac rodjeni, a ne iz koje je ko stranke.

P.S. Proguglah Elzinu, to ona Kukina tuka? Je li ona sada ulazi u tu komisiju? Pa najebali smo svjetski :D Samo nisam siguran kakve to veze ima sa hapsenjem kriminalaca (ja pricam o ovom kartelu)...
Ima kako nema, ako ce ona da bira sudije moze i kartel da vodi drzavu isti kurac.

:thumbup: :bih:
sumirprimus
Posts: 81733
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#26502 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by sumirprimus »

Kad ju je ovako neuspjesno vodio klan izetbegovic, potpomognut zk djl svejedno je ko ce je dokusurit .
Kad se sjetim sviih imena bosnjacke policticke scene :lol: :-)
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18371
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#26503 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by GandalfSivi »

relativno84 wrote: 24/04/2024 20:07
GandalfSivi wrote: 24/04/2024 18:37 Nemam pojma ko je doticna, a ne kontam te o kakvom stidu pricas. Ja sam da se hapse svi odreda koji imaju ikakve veze sa kriminalom. Udaraj po svima, da mi je otac rodjeni, a ne iz koje je ko stranke.

P.S. Proguglah Elzinu, to ona Kukina tuka? Je li ona sada ulazi u tu komisiju? Pa najebali smo svjetski :D Samo nisam siguran kakve to veze ima sa hapsenjem kriminalaca (ja pricam o ovom kartelu)...
Ima kako nema, ako ce ona da bira sudije moze i kartel da vodi drzavu isti kurac.

:thumbup: :bih:
Jos uvijek ne znam sto mene podkaci u vezi sa njom, totalno se slazemo, zena nakav lokalni dupelizac, mislim da nije bas ono sva pri sebi, bas je dno nju izabrati i na duznost u mjesnoj zajednici, kamoli sta drugo.

Ali ne mjesati jabuke i kruske, nju svakako kritikovati, a s druge strane navijati da se hapse svi koji imaju veze sa ovim kartelom…
sumirprimus
Posts: 81733
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#26504 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by sumirprimus »

Nidje veze prica sdfa jurisnika, a nd pricaju zasto su pali diirektor ose, predsjednik suda, tuzioci i ini drugi :oops:
Ko avdo avdic
sumirprimus
Posts: 81733
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#26505 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by sumirprimus »


ZK je po ovom pitanju suzzdrzan, da ne bi talaso :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66398
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26506 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

Ma on je to takticki
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10860
Joined: 27/04/2021 22:52

#26507 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by tramvajtrojka »

_BataZiv_0809 wrote: 24/04/2024 20:48 Ma on je to takticki
takticki je i glasao za srbijanski konzulat u Bijeljini :oops:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66398
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26508 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

tramvajtrojka wrote: 24/04/2024 20:49
_BataZiv_0809 wrote: 24/04/2024 20:48 Ma on je to takticki
takticki je i glasao za srbijanski konzulat u Bijeljini :oops:
Odbrana drzave
suspect_zero
Posts: 25892
Joined: 11/10/2008 21:45

#26509 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by suspect_zero »

Srđan Simonović izabran za zamjenika predsjedavajućeg Gradskog vijeća Grada Sarajeva
http://www.klix.ba/clanak/240424103

Ademović, Miladin stariji (mlađi uhapšen a biće pušten garant) u publici i ostala elita.
Pljuc🤮
User avatar
vee-jay
Posts: 8767
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#26510 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by vee-jay »

sumirprimus wrote: 24/04/2024 20:31 Nidje veze prica sdfa jurisnika, a nd pricaju zasto su pali diirektor ose, predsjednik suda, tuzioci i ini drugi :oops:
Ko avdo avdic
Konakovic je sam kriv kad je tako agresivan u komunikaciji i time veoma ranjiv.
Treba da nauci da je on sada vlast i kao takav treba mu vise mudrosti, a ne ovako da odman na prvu sve mora komentarisati i odgovarati.
I jos na taj svoj agresivan nacin, gdje ga konzervativna osoba odmah vidi kao negativca.

SDFA mediji ce uvijek i najvise napadati Konakovica jer im je on sada meta broj 1.
NIP je stranka koja im oduzima onaj broj glasova koji im je potreban za vlast.
Kad/Ako im to uspije na red ce ponovo doci "komunjare".
Zato je i na ovom forumu nikad veci broj SDFA botova.
zenit dozic
Posts: 2421
Joined: 07/09/2014 11:48

#26511 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by zenit dozic »

Rijetko pisem ali citajuci ova prepucavanja izgleda da trojkini botovi rade isto sto su spocitavali sdooo botovima.
Gledam i raju sa biroa su ugasili cim je presla sa prozivajnjem malinara i B(p)akasa na trojkine zvanice.
DonieBrasco
Posts: 15659
Joined: 31/08/2016 16:09

#26512 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by DonieBrasco »

Skocio je sam sebi u stomak "to je moj jaran" a jaran izgleda povezan sa narko kartelom.

Naravno da ce ga sdfa napasti, ne samo oni nego mnogi drugi, da smo normalna drzava a nismo Dino bi bio na saslusavanju da odogovori na neka pitanja. Ramo Isak također na otvaranju salona od milion KM, a ta ekipa iztgleda iste veze sa istim kartelom.

Mnogi ali mnogi drugi sa vlasti i pozicija, đon obraz sve milioneri do milijardera. Policijske strukture su nam privatne zastitarske agencije od kartela.

Da se ovo krene odmotavati da dođe do tuzitelja i sudija, to ce tek haos da bude.
sajber87
Posts: 3912
Joined: 25/07/2008 13:14

#26513 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by sajber87 »

Hakiz wrote: 24/04/2024 09:16
sajber87 wrote: 23/04/2024 23:17
basicm wrote: 23/04/2024 23:09

Ko je ono partner u vlasti sa snsd hdz klepto…?
Kako jos niste zapamtili da ste vi vlast sa njima?
Ja nisam, ali ako mislis na trojku onda da utvrdimo gradivo ponovljeno x puta, sa sda satelit ekipom dodik se bildao do maksimuma i dostivao zenit, pod samo jednim mandatom trojke zavrsice neslavno svoju politicku karijeru uz novi ustav i izborni zakon( dobar dio zavrsen). No sacekajmo pa da vidimo da li ce biti ovako
Zaboravljaš da Dodika neće ukloniti sa političke scene trojka nego Amerikanci. A i oni ga uklanjaju ne zbog BiH, nego zbog toga što je Putinov.

Da SAD misli da Dodik nije Putinov, ostavili bi ga da radi šta hoće u BiH, trojka mu ne bi mogla ništa.

Tako da skanjanje Dodika sa trojkom nema nikakve veze, nije to uspjeh trojke.
Ne zaboravljam ja nista, zapad je doveo trojku jer da nisu ameri umjesali prste i zaustavili vec zalaufanu sda pijacu imao bi opet sda df sbih hdz snsd i izgubljene 4 godine. Ne pitas se zasto su toliko energije ulozili da skinu sda df a progledali su kroz prste naprimjer dodiku kojeg su lagano jednom odlukom smita mogli skinuti a priznati pobjedu trivicke jer imali su i previse dokaza za tako nesto. Trojka je bila tada a i sada potrebna amerima ali i dodik, a ako se pitas zasto dodik, ameri znaju zasto mi samo mozemo da nagadjamo
Jordan1961
Posts: 2067
Joined: 29/07/2022 17:35

#26514 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Jordan1961 »

DonieBrasco wrote: 24/04/2024 22:26 Skocio je sam sebi u stomak "to je moj jaran" a jaran izgleda povezan sa narko kartelom.

Naravno da ce ga sdfa napasti, ne samo oni nego mnogi drugi, da smo normalna drzava a nismo Dino bi bio na saslusavanju da odogovori na neka pitanja. Ramo Isak također na otvaranju salona od milion KM, a ta ekipa iztgleda iste veze sa istim kartelom.

Mnogi ali mnogi drugi sa vlasti i pozicija, đon obraz sve milioneri do milijardera. Policijske strukture su nam privatne zastitarske agencije od kartela.

Da se ovo krene odmotavati da dođe do tuzitelja i sudija, to ce tek haos da bude.
+ Campara sa stanom u Sambolu na Bosforu, bas u zgradi - bastionu kartela. Tito dragi ako je ovo tacno. Dje je SDA stao ovi produzili. Fuj.
swanfilter
Posts: 7927
Joined: 06/06/2008 18:52

#26515 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by swanfilter »

Moram reci, nije mi bilo jasno etiketiranje i ismijavanje Avde na ovom forumu. Jednom sam upitao zasto je tako, nisam dobio nikakav odg. A, citajuci, sve se svelo na prozivanje zbog povezanosti sa SDA.

Covjek je na sudu u Lj dobio vec dva slucaja protiv Roka Snezica, koji ga je tuzio zbog clanaka u vezi fiktivnih firmi u rs, a koje doticni godinama otvara i preko njih pere pare za Dodika, Jansu i njegovu SDS stranku, Mađare. Kao i mnoge druge.

Kome je Avdo naklonjen, o tome ne bih. Al, Avdo kao istrazivacki novinar je vrhunski.
Dimu1927
Posts: 4056
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#26516 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Dimu1927 »

Jordan1961 wrote: 25/04/2024 00:19
DonieBrasco wrote: 24/04/2024 22:26 Skocio je sam sebi u stomak "to je moj jaran" a jaran izgleda povezan sa narko kartelom.

Naravno da ce ga sdfa napasti, ne samo oni nego mnogi drugi, da smo normalna drzava a nismo Dino bi bio na saslusavanju da odogovori na neka pitanja. Ramo Isak također na otvaranju salona od milion KM, a ta ekipa iztgleda iste veze sa istim kartelom.

Mnogi ali mnogi drugi sa vlasti i pozicija, đon obraz sve milioneri do milijardera. Policijske strukture su nam privatne zastitarske agencije od kartela.

Da se ovo krene odmotavati da dođe do tuzitelja i sudija, to ce tek haos da bude.
+ Campara sa stanom u Sambolu na Bosforu, bas u zgradi - bastionu kartela. Tito dragi ako je ovo tacno. Dje je SDA stao ovi produzili. Fuj.

Pa mislis da je neko slucajno sprijecio imenovanje dubravka campare za zamjenika tuzioca glavnog bas prije nekoliko dana ? Iako su mu bili zavrsili skoro nekom muckom sa usmenim predlaganjem na sjednici...

To su kriminalci nevidjeni tek ce da se razmotaju njegove afere i kome je sredjivao predmete godinama
toska
Posts: 3025
Joined: 26/09/2016 14:08

#26517 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by toska »

Biće ovdje još puno posla:

Vasković
U BiH je korišteno oko 2.800 Skaj telefona i oko 300 ANOM aplikacija, a kada se sagledaju rezultati Tužilaštva BiH, stiče se utisak da tih aplikacija u BiH gotovo da nije ni bilo.

Mjesečne pretplate su bile cifra ako se varam?
User avatar
eltroxin
Posts: 2064
Joined: 30/08/2009 23:35

#26518 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by eltroxin »

toska wrote: 25/04/2024 00:39 Biće ovdje još puno posla:

Vasković
U BiH je korišteno oko 2.800 Skaj telefona i oko 300 ANOM aplikacija, a kada se sagledaju rezultati Tužilaštva BiH, stiče se utisak da tih aplikacija u BiH gotovo da nije ni bilo.

Mjesečne pretplate su bile cifra ako se varam?
Najjeftinija pretplata je bila oko 1000 eura za 6 mjeseci.
Ezel Bayraktar
Posts: 274
Joined: 02/03/2022 20:46

#26519 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Ezel Bayraktar »

Vidim Vlado već tražio da se pusti ovaj zenicki diri, on je samo rođak Dini, a imao je sky da se ko rođe mogu čuti. Pa što se niste čuli mesindzerom jal viberom, nego bas sky. Googlah malo i onog staronju ITjevca, sto trči maratone, izradio ili je u izradi bila nova aplikacija za komunikaciju. Ako ima ko od ovih viđeniji iz IT da nam objasni jel moguće šta tako napraviti da i mi forumaši se malo skajamo :mrgreen:
User avatar
Zombi_Rex
Posts: 41
Joined: 09/02/2024 22:00

#26520 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Zombi_Rex »

swanfilter wrote: 25/04/2024 00:21 Moram reci, nije mi bilo jasno etiketiranje i ismijavanje Avde na ovom forumu. Jednom sam upitao zasto je tako, nisam dobio nikakav odg. A, citajuci, sve se svelo na prozivanje zbog povezanosti sa SDA.

Covjek je na sudu u Lj dobio vec dva slucaja protiv Roka Snezica, koji ga je tuzio zbog clanaka u vezi fiktivnih firmi u rs, a koje doticni godinama otvara i preko njih pere pare za Dodika, Jansu i njegovu SDS stranku, Mađare. Kao i mnoge druge.

Kome je Avdo naklonjen, o tome ne bih. Al, Avdo kao istrazivacki novinar je vrhunski.
Potpisujem za Avdu
Jedini u BiH
bicakcic_solomon
Posts: 153
Joined: 04/02/2020 00:56

#26521 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by bicakcic_solomon »

Ezel Bayraktar wrote: 25/04/2024 01:17 Vidim Vlado već tražio da se pusti ovaj zenicki diri, on je samo rođak Dini, a imao je sky da se ko rođe mogu čuti. Pa što se niste čuli mesindzerom jal viberom, nego bas sky. Googlah malo i onog staronju ITjevca, sto trči maratone, izradio ili je u izradi bila nova aplikacija za komunikaciju. Ako ima ko od ovih viđeniji iz IT da nam objasni jel moguće šta tako napraviti da i mi forumaši se malo skajamo :mrgreen:
Jedina stvar koja se ne može upratiti je komunikacija preko jednog maila.
Napišep ti svoje nešto, ali ne pošlješ ga nigdje.
Onda onaj koji treba to da pročita otvori isti taj mail kod sebe i nađe ga u skicama.
I tako se dopisujete. On tebi, ti njemu.
Samo je važno da niko ne sazna mail i password.
Sve ostalo, što se šalje preko aplikacija ili Neta, bez obzira koliko bilo kriptovano, može se raspakovati.
toska
Posts: 3025
Joined: 26/09/2016 14:08

#26522 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by toska »

eltroxin wrote: 25/04/2024 01:04
toska wrote: 25/04/2024 00:39 Biće ovdje još puno posla:

Vasković
U BiH je korišteno oko 2.800 Skaj telefona i oko 300 ANOM aplikacija, a kada se sagledaju rezultati Tužilaštva BiH, stiče se utisak da tih aplikacija u BiH gotovo da nije ni bilo.

Mjesečne pretplate su bile cifra ako se varam?
Najjeftinija pretplata je bila oko 1000 eura za 6 mjeseci.
i kaže dopisivali se zbog korone :-)
MMM1977
Posts: 4637
Joined: 15/07/2009 12:56

#26523 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by MMM1977 »

Ezel Bayraktar wrote: 25/04/2024 01:17 Vidim Vlado već tražio da se pusti ovaj zenicki diri, on je samo rođak Dini, a imao je sky da se ko rođe mogu čuti. Pa što se niste čuli mesindzerom jal viberom, nego bas sky. Googlah malo i onog staronju ITjevca, sto trči maratone, izradio ili je u izradi bila nova aplikacija za komunikaciju. Ako ima ko od ovih viđeniji iz IT da nam objasni jel moguće šta tako napraviti da i mi forumaši se malo skajamo :mrgreen:
Ja sam sa Boskom sarađivao krajem prošlog vijeka, komad budale i tada bio, imao je znanje ali nije baš sav svoj. I mogu ga zamisliti u ovim šemama :D
upitan
Posts: 144
Joined: 03/02/2012 02:39

#26524 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by upitan »

Dimu1927 wrote: 25/04/2024 00:25
Jordan1961 wrote: 25/04/2024 00:19
DonieBrasco wrote: 24/04/2024 22:26 Skocio je sam sebi u stomak "to je moj jaran" a jaran izgleda povezan sa narko kartelom.

Naravno da ce ga sdfa napasti, ne samo oni nego mnogi drugi, da smo normalna drzava a nismo Dino bi bio na saslusavanju da odogovori na neka pitanja. Ramo Isak također na otvaranju salona od milion KM, a ta ekipa iztgleda iste veze sa istim kartelom.

Mnogi ali mnogi drugi sa vlasti i pozicija, đon obraz sve milioneri do milijardera. Policijske strukture su nam privatne zastitarske agencije od kartela.

Da se ovo krene odmotavati da dođe do tuzitelja i sudija, to ce tek haos da bude.
+ Campara sa stanom u Sambolu na Bosforu, bas u zgradi - bastionu kartela. Tito dragi ako je ovo tacno. Dje je SDA stao ovi produzili. Fuj.

Pa mislis da je neko slucajno sprijecio imenovanje dubravka campare za zamjenika tuzioca glavnog bas prije nekoliko dana ? Iako su mu bili zavrsili skoro nekom muckom sa usmenim predlaganjem na sjednici...

To su kriminalci nevidjeni tek ce da se razmotaju njegove afere i kome je sredjivao predmete godinama
Dubravko bi trebao malo pjevati ako hocemo pravednu drzavu.
Ali,zalosno je u kojem pravcu ovo ide.
Ne znam sta je gore...
Džermin Pašić i Mladen Furtula imenovani su za zamjenike glavnog tužioca Tužilaštva Bosne i Hercegovine.
Nagrada za aferu respiratori je mozda dosla.
Jordan1961
Posts: 2067
Joined: 29/07/2022 17:35

#26525 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Jordan1961 »

bicakcic_solomon wrote: 25/04/2024 01:23
Ezel Bayraktar wrote: 25/04/2024 01:17 Vidim Vlado već tražio da se pusti ovaj zenicki diri, on je samo rođak Dini, a imao je sky da se ko rođe mogu čuti. Pa što se niste čuli mesindzerom jal viberom, nego bas sky. Googlah malo i onog staronju ITjevca, sto trči maratone, izradio ili je u izradi bila nova aplikacija za komunikaciju. Ako ima ko od ovih viđeniji iz IT da nam objasni jel moguće šta tako napraviti da i mi forumaši se malo skajamo :mrgreen:
Jedina stvar koja se ne može upratiti je komunikacija preko jednog maila.
Napišep ti svoje nešto, ali ne pošlješ ga nigdje.
Onda onaj koji treba to da pročita otvori isti taj mail kod sebe i nađe ga u skicama.
I tako se dopisujete. On tebi, ti njemu.
Samo je važno da niko ne sazna mail i password.
Sve ostalo, što se šalje preko aplikacija ili Neta, bez obzira koliko bilo kriptovano, može se raspakovati.
Raspakov'o ne raspakov'o optiuznica nema ili tek poneka zaluta. Malo kad se proceprka ovo oko Campare, mozda se bas rasvijetli i zasto je to tako.
Post Reply